Torchlight 2

poruka: 273
|
čitano: 50.673
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Melee all the way :D

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
thechosenfreak kaže...

S kojom klasom krecete igrati? Nekako si mislim uzeti inzinjera, djeluje mi zanimljivo.

Ja ću s muškim Embermageom :))) Ufff uff klikanjeeeeee cijelu noć noćasss...Neke od vas koji su mi poslali PM dodao sam vas pa provjerite zahtjve. Tko još hoće klikati u coopu neka mi pošalje PM za steam nick

 

Uđiteeee u grupu za lakše okupljanje ;))

 

http://steamcommunity.com/groups/T2Balkan

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 17:15 (hrvoje_zg91).
14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ja sam uvijek za co-op.

Mogli bi se dogovoriti pa sastavit jedan Bug party ako nas ima dovoljno.

Ja počinjem s Engineer-om, još 2 sata {#}

 

Dodajte me steam nick Daray http://steamcommunity.com/profiles/76561198052422746/

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 18:33 (zrimo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Torchlight 2

The eagle has landed \o/

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 19:18 (Montezano).
16 godina
offline
Torchlight 2

Lv3 trenutno. Igra je vrh i jaaaako fluidna, za sad neusporedivo bolja od jedinice. S D3 ću usporediti nakon još par sati.

EDIT: Help, imam frustrirajući bug i ne mogu dalje igrati :S
Kad god se borim sa acid gel-ima (ili kako se već one zelene ljige zovu, igra freeza). Samo kad se s njima borim {#} 


-evo za sad je ok, tek povremeno smrzne. To se dešava isključivo kada koristim eviscerate na acid gelima, valjda će pokrpat... 

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 20:09 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Torchlight 2

Lvl 4 i već prvi set item :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

A jeste spori :) lvl 10 ..vraćam se u borbu :P

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Torchlight 2
hrvoje_zg91 kaže...

A jeste spori :) lvl 10 ..vraćam se u borbu :P

Neki imamo život, pa smo tek lv 8 :P :P

Random se smrzne, NEIGRIVO, barem kod mene, nakon što sam toliko mjeseci ranije napravio preorder {#}

Čitao sam da je u beti to bilo riješeno da se affinity stavio na 2 jezgre, no ni to ne pomaže... Koje razočarenje  

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 21:04 (Lovac).
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Level 14, dosta je za večeras. Igra me je naprosto ODUŠEVILA, uživam u svakom zamahu clawsima :). I to sve za samo 18€.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Torchlight 2

Sad vam zavidim :( Kontaktirao sam Runic support, za 7 min su se javili i tražili log file-ove. Sad čekam da nešto skemijaju...

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ajde, znači rade nešto, nije tu bezveze support. Nadam se da će ti brzo riješiti :). Inače igram sa Bersekerom, premoćno, već vidim kako će mi character izgledati, idem na potpuni glass cannon damage build :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Igram igram nemogu stati :) Bit će ovo duga noć...nemam nikakvih problema na i5 , hd 7850 ..sad ću se prebaciti na laptop pa ćemo vidjeti :)

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Torchlight 2

Možda mu Win 8 ne paše. Vidjet ću. Sad se osjećam ko u strip clubu. Ova pleše iznad mene, a ja moram ruke imati uz sebe {#}

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
Lovac kaže...

Možda mu Win 8 ne paše. Vidjet ću. Sad se osjećam ko u strip clubu. Ova pleše iznad mene, a ja moram ruke imati uz sebe {#}

IMam na lapu win 8 pa ću ti znati reći više. Evo skine se za 10min. Oooo znači i kod tebe ista situacijaaa :) Hehehehh neka nekaaa sad je T2 u igri :P

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
12 godina
offline
Re: Torchlight 2
hrvoje_zg91 kaže...

Igram igram nemogu stati :) Bit će ovo duga noć...nemam nikakvih problema na i5 , hd 7850 ..sad ću se prebaciti na laptop pa ćemo vidjeti :)

Bilo bi čudno da ima problema na toj konfi :) S obzirom da je isti engine kao i kod jedinice.

 

Treba vidit kako je kad se dođe do viših levela, ali za sad mi je igra zakon. Nakon one patnje sa Diablom, konačno pravi looooooot

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 23:19 (Montezano).
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Dosao, konacno, a ja na poslu do ujutro. Sva sreca pa sutra vec petak, vikend dolazi, biti ce vremena za igranje. Nadam se da je dobar kako ga hvale. A taman sam s Diablo 3 doso s Wizardom na level 15 danas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Torchlight 2

I ja sam ga upravo isprobao, za sad pozitivan dojam kakav sam u biti i očekivao od Torchlighta 2. Igram sa Embermage, za sada tek level 4 (ipak se sutra radi) ali vikend je pred nama ;)

Za te novce je svakako vrijedan igranja, brainless hack'n'slash za opustit se. {#}

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Etogac...odigrano cca nekih 3 i pol sata.I stigao do lvl 17 s Emom :)  Za sada dojmovi....fantastični :D Točno ono što sam očekivao od hack and slash igre!

 

DA napomenem igrao sam D3!!

 

-NIsam imao niti jedan lag(pa normalno kad je SP offline!!!!),bug ili išta slično. Igrao sam na dvije konfe(i5,hd7850 i Acer Aspire 5552G).Sve je odlično..Igra je rađena na starom enginu ali je savršeno ispolirana koliko primječujem na početku.

-Za početak "ljubimac" u igri ima smisla. Večinom služi da odvlači mobove od tebe. Da ih navuče na sebe. Te da ih napadne ukoliko stavite naredbu "attack" To je prvo što sam primjetio kada sam kretao.

-Dva stasha potpuno otključana. ZA pazite ovo 0 golda :) Možda ih ima još ali su mi promakli. Uglavnom vidjeh dva.

-Hmm loot i više nego dobar. Nekoliko setova je već kapnulo. Vrijedi otvoriti svaki dio mape jer ne da samo možete dobiti dobar loot nego se rabacano po mapi nalaze i razni side questovi

-Sviđa mi se što postoji onaj mali patuljak sa specijalnostima(fire,poison,ice...) kod kojeg se može obaviti neka vrsta craftanja bilo kojeg itema . Tj ubacite item ,bacite malo novčića i doda vam +5% fire damage ili ovisno o lvl kako napreduje to se povečava.

-Mobova raznih ima ko u priči. Definitivno kada se dođe na 80-100lvl bit ćeš ih još gro.

-GEmovi odlični.Koliko sam vidio gemovi se nemogu kupiti(neka me netko uputi ako mogu) već samo naći. POstoji mali milijun vrsti a pao mi je i jedan unique :)

 

Naravno tu su vendor,"majstor od zanata" za skidanje gemova  i sl.

 

 

Detaljan izvještaj bacim nakon 20-30 sati igre ...ali ovo obećava..mislim da neću stati na 300h igranja ko na Diablu.

 

Palac gore za sada za Runic i bivše Blizzardovce sa Sjevera :)

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Možemo reći da je tek sada izašao pravi Diablo 3 (haha) :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Evo poceo igrat, za sad sve super, jako mi se sviđa...i vjerujem da je puno bolja od predhodnika( Torchlight)

 

Evo par SS-a legendarya itema koje sam dobio dosad...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Torchlight 2
hrvoje_zg91 kaže...

...

Samo bih nadodao par legendarnih stvari. Ništa novo u odnosu na jedinicu, ali super stvar u odnosu na neke khm konkurente.

Slanje peta vendoru (uz dodatak shopping liste:)), pecanje i meni možda najdraže - alternativni set oružja i one-key switch (W). Za moju outlendericu mogu imati neki bow za na daljinu i topčider za veće grupe na blizinu. Milina.

 

Najveći mi je problem bio odlučit se s kim prvo počet :) Ali ne sumnjam da ću sve isprobat, inženjer je vjerojatno sljedeći

13 godina
offline
Torchlight 2

Jel ima koja dobra duša da živi blizu Autobusnog Kolodvora da mi prebaci na USB Skidrow verziju, pljunuo sam 400kn na Diablo3 i vise ne kupujem bez probe ništa,NIŠTA, pa da je Arcanum 2 od Troike, poslje ak mi se svidi lako kupim ključ...

Najme, imam onaj užas od TELE2 20GB mjesecno i naravno presao sam limit od tih 20gb odavna tak da mi je megabajt 30 lipa pa bi me piratska verzija kostala 750 kn :)...

Dam 10 kn ak treba il neki item u Diablu 3..

Ne kupujem od pirata jel nemam DVD-ROM vec godinama...

Ja idem danas u Links reklamirat nešto pa cu bit na potezu od Radničke do Trešnjavke a poslje idem na Savski most pa nazad do Radničke, ak ste unutar te neke triangulacije,  uzet cu usb stick sa sobom, mislim da igra ima 1,5 gb ..pa ak sam vam negdje usput, pošaljite SMS da svratim, pričekam u haustoru, možete mi bacit poslje stick kroz prozor..Bilo kaj i kak...

U glavnom, broj je 092/266-6640 ili ak znate di bi covjek imao internetcaffe il neka igraonica di bi mogao skinut covjek to to isto bi bilo dobro...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Torchlight 2

Prodaj D3, kupi T2 i još ti ostane za internet :P

13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ja ti mogu isfurat na usb-u kak sam jednom čovjeku s foruma D3 ,ali tek sutra. NA potezu sam Sesvete-Trešnjevka-Voltino

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Torchlight 2

odličan smisao za humor..

goonies + torchlight {#}

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Torchlight 2

Vidi ga šta dila moje ss-ove :D

16 godina
offline
Re: Torchlight 2

nemoj zamjeriti, ovo je predobro :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Torchlight 2

Zezam se :) Jedva čekam vidit šta su nam još pripremili.

 

Ali da, u usporedbu T2/D3 treba dodat "has pirates/doesn't have pirates" :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Igrao sam je još dok je bila u beti, predobro, još malo kupujem i originalnu verziju pa možda zajedno i odigramo šta :D

'Život je nekada čudan. Nekada je divan. Nekada je grozan. A nekad poželiš da nisi ni živ. Svakakva sranja se dešavaju. Ali opet, postoje i dobre stvari u životu za koje vrijedi živjeti.'
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
EpicFailGuy kaže...

Jel ima koja dobra duša da živi blizu Autobusnog Kolodvora da mi prebaci na USB Skidrow verziju, pljunuo sam 400kn na Diablo3 i vise ne kupujem bez probe ništa,NIŠTA

 

Ima demo verzija na Steamu, pa nema potreba za piratizacijom da bi isprobao igru.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice