Torchlight 2

poruka: 273
|
čitano: 50.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Torchlight 2

To ti se dogada na svim igrama ili samo na T2?

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Torchlight 2

Vidim da se ugradio u raju mentalitet da itemi imaju nekakvu monetarnu vrijednost.

Bravo Blizz, ti veliki magu, uspio si iz zabave napravit težak posao.

U duhu toga, prodajem Rascala za samo 250 €...

Nego ,ste primjetili da na niskim levelima, Unique itemi imaju cijenu 250 g :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Torchlight 2

Ako si mene pitao , to se samo u torchlightu događa....u drugim igrama nemam nikakih problema....pokušo 5 puta reinstalirat....igro bez patcha...pa sa patchem 1 pa sa patchem 2 i stalno isto...radi super i odjednom samo stane a zvuk ide...večinom moram ugasit komp jer na ništa ne reagira...stvarno čudno ...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
EpicFailGuy kaže...

Vidim da se ugradio u raju mentalitet da itemi imaju nekakvu monetarnu vrijednost.

Bravo Blizz, ti veliki magu, uspio si iz zabave napravit težak posao.

U duhu toga, prodajem Rascala za samo 250 €...

Nego ,ste primjetili da na niskim levelima, Unique itemi imaju cijenu 250 g :)

 

Na šta točno misliš, gdje to? 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
16 godina
offline
Re: Torchlight 2
ursusc355 kaže...

Ako si mene pitao , to se samo u torchlightu događa....u drugim igrama nemam nikakih problema....pokušo 5 puta reinstalirat....igro bez patcha...pa sa patchem 1 pa sa patchem 2 i stalno isto...radi super i odjednom samo stane a zvuk ide...večinom moram ugasit komp jer na ništa ne reagira...stvarno čudno ...

Steam verzija ili neka "druga" ?

Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
protjeran
offline
Torchlight 2

evo nakon što sam valjda sve živo isprobao sad sam smanjio detalje na medium i isključio još par stavki kao sjene i antialiasing i sad radi bez problema...igro 2 sata u komadu bez rušenja...stvarno ne kužim al eto...igrat ču tako ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Torchlight 2

Usput da pitam kako vi igrate igru...samo sa mišem ili kako...meni je to malo čudno..ja bi radije da se lik kreče pomoču tipkovnice a sa mišem određujem koga napasti..ovo samo sa mišem je dosta kaotično kad na ekranu bude po 10 protivnika ...ja kliknem da bježi on napadne nekog i takve stvari....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Torchlight 2
ursusc355 kaže...

Usput da pitam kako vi igrate igru...samo sa mišem ili kako...meni je to malo čudno..ja bi radije da se lik kreče pomoču tipkovnice a sa mišem određujem koga napasti..ovo samo sa mišem je dosta kaotično kad na ekranu bude po 10 protivnika ...ja kliknem da bježi on napadne nekog i takve stvari....

Ti to ozbiljno? Ne mogu ni zamisliti kretati se tipkovnicom. Probaj igrati malo duže,naviknuti ćeš se. Samo treba malo vježbe.

11 godina
protjeran
offline
Torchlight 2

Ma previše FPS-ova sam igro :) ..a ovo mi je novo ...valjda ču se priviknuti :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Torchlight 2
ursusc355 kaže...

Ako si mene pitao , to se samo u torchlightu događa....u drugim igrama nemam nikakih problema....pokušo 5 puta reinstalirat....igro bez patcha...pa sa patchem 1 pa sa patchem 2 i stalno isto...radi super i odjednom samo stane a zvuk ide...večinom moram ugasit komp jer na ništa ne reagira...stvarno čudno ...

E točno tako je i meni, support još nezna zašto :D Samo što ne moram resetirati, nego samo ubijem proces u task manageru.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ja, da kucnem o drvo, nemam nikakvih problema od izlaska, jedino što igra koristi jednu jezgru i grafička je na 33% usagea, mislim da bi inače igra letila u 1000 FPSova.

 

Berserker skoro level 100 u New Game ++, ne da mi se dalje, sada samo radim mape.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Torchlight 2

Da li ima još netko s HD7xxx, a da mu se Torchlight 2 rušio s 12.8 na Windowsima 8? Da li je to ispravljeno s 12.10? 

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

jel se moze torchlight 2 igrat preko neta,ako da kako?

LoL nick: Dunac
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
Dunac kaže...

jel se moze torchlight 2 igrat preko neta,ako da kako?

Na Runic games stranici napraviš acc s kojim se logiraš kad uđeš u igru (dole desno na ekranu). Zatim izabereš opciju internet i to je to.

 

https://secure.runicgames.com/

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 20:02 (krayz1e).
15 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Hej ekipa, može pomoć oko jedne stvari? Naime, lik mi je došao do 18 levela, i trenutno sam ubio onog Chillhofa, ali me je uspio "odbaciti" u zadnjem napadu u položaj između stijene i onih kristala tako da se ne mogu pomaknuti, nego samo vrtiti lika na mjestu. Kako bi to mogao riješiti?

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Ništa, možeš samo Load Last Save ili probaj sa town portal scroll.

Nebo je granica.
12 godina
offline
Torchlight 2

Dočekali smo i recenziju T2 u Bugu. I ne samo to, nego i intervju s Maxom Schaeferom \o/

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
Montezano kaže...

Dočekali smo i recenziju T2 u Bugu. I ne samo to, nego i intervju s Maxom Schaeferom \o/

E sad ga moram kupiti da vidim što kažu {#}

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
13 godina
online
Torchlight 2

Prodajem Torchlight 2 za 80 kn. Ponude na pp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

ak kupim prek steama nemogu igrat s onima koji su kupili preko njiohove stranice?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
mitrofcb kaže...

ak kupim prek steama nemogu igrat s onima koji su kupili preko njiohove stranice?

Naravno, samo povežeš steam account sa runic accountom [LINK] (na toj stranici, kad se ulogiraš, imaš My Runic account, tamo povežeš), logiraš se kad pokreneš igru i udri {#}

Detaljnija uputstva imašovdje.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Hvala, a ako kupim prek njihove stranice , kad im uplatim oni mi posalji email s linkom za download i keyem ili?

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
mitrofcb kaže...

Hvala, a ako kupim prek njihove stranice , kad im uplatim oni mi posalji email s linkom za download i keyem ili?

Upravo to, dobiješ ključ, i pod "Register Torchlight II for Internet Play" klik na "I have a Runic key" i upišeš ključ.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 15:56 (xhopeon).
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

i znaci direkt download link ti posalju na mail?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 16:00 (mitrofcb).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
mitrofcb kaže...

i znaci direkt download link ti posalju na mail?

To ne bih znao jer sam osobno uzeo preko Steama još u prednarudžbi, ali mislim da da, ako ne onda ti se pojavi u My Products & Keys na Runic account stranici. (za hvala imaš gumb ispod posta, nije da žicam ali ako sam pomogao...) 

 

[EDIT] našao sam, evo ti LINK za skidanje (klik na full installer).

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 16:10 (xhopeon).
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

isplatili se po tebi kupit igru? ima li puno igrča koji igraju online?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
mitrofcb kaže...

isplatili se po tebi kupit igru? ima li puno igrča koji igraju online?

Definitivno se isplati kupiti (ali na Steamu), toliko zabave za toliko malo love. Definitivna preporuka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 16:11 (Point-X).
15 godina
offline
Torchlight 2

moj savjet ne uzimaj od njih, zasto ? iz prve ruke znam. Imam steam i sa njihove stranice igru a kad zelimo igrat u dvoje tu su problemi, jer ne znam zasto kad se uzme sa njihove strane patch za novu verziju uvjek kasni dok kod steama ide redovito.Znaci steam ima verziju recimo 4.05 dok sa njihove stranice je 4.00 i zbog razlike u tome nemres igrat....tako da sam oustao i kupio sa steama jos jednu tak da normlano mogu igrat....Pa ti vidi i sretno ;) ( dosta njih ako se gugla ima istih problema a nije rijeseno jos )

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
Point-X kaže...
mitrofcb kaže...

isplatili se po tebi kupit igru? ima li puno igrča koji igraju online?

Definitivno se isplati kupiti (ali na Steamu), toliko zabave za toliko malo love. Definitivna preporuka.

ti si kupio preko steama ili?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
mitrofcb kaže...

ti si kupio preko steama ili?

Timing si pogodio (ili si već pročitao pa si se zainteresirao), no evo ti Bugova rezencija igre!

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice