Torchlight 2

poruka: 273
|
čitano: 50.653
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

vidio sam na youtubeu trailer pa sam se zainteresirao

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Torchlight 2

Pozdrav! Buraz igra ovu igru i zapeo je tu gore(vidi se na slici). U borbi sa zmajem, zmaj ga je bacio gore i sad ne može izaći.

Jel možda neko zna u čem je caka?

lik mu je tu zapeo i ne može nikud s njim lik mu je tu zapeo i ne može nikud s njim
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 13:50 (nevrjeme).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torchlight 2

Događalo se i meni slično, ali sam se uspio izvući jer sam samo bio iza nekih vrata koja se još nisu trebala otvoriti. Nek proba napraviti town portal pa se portat u grad, ako ga nema nek mu pet ode uzeti? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Torchlight 2

Kaže da je probao s town portalom i da ne može

16 godina
offline
Torchlight 2

Ako mu nije problem izgubiti map progress (odrađeni questovi ostaju, uz iteme i skillove, samo isponova resetira mapu i enemyje na njoj), neka napravi LAN game i odabere opciju Reseed world. Problem riješen.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

kupih jučer igru, zadnji dan Steamove akcije, Torchlight 2 za 9,49 Eur i Torchlight 1 za 3,74 Eur

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Torchlight 2

Odlična cijena za dvojku, ali ne znam zašto bi uz dvojku ikada ponovo igrao jedinicu :)

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Torchlight 2
nevrjeme kaže...

Kaže da je probao s town portalom i da ne može

Pozdrav. Pa jel problem portat se do najbližeg i protrčat na taj nivo po iteme?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
Montezano kaže...

Odlična cijena za dvojku, ali ne znam zašto bi uz dvojku ikada ponovo igrao jedinicu :)

bila je dobra prilika jeftino doći do legit verzije starog torchlighta. Kao i npr. witcher enhanced edition za 2 Eur.

Nek se nađe

14 godina
offline
Torchlight 2

Dal netko ima problema sa frame rateom? malo malo mi jako dropa fps, ide glatko na cca 60 pa najcesce u borbama pada na 20, pa opet skoci pa opet pada ... igram na rezi 1024 x 768, Pc je pod "moj PC" ... dok primjerice crysis 2 na IBER high detalje ne pada ispod 80 FPS ... driveri su najnoviji, jucer ih skinuo i instalirao ... ima tko kakav savjet ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Torchlight 2
juice21 kaže...

Dal netko ima problema sa frame rateom? malo malo mi jako dropa fps, ide glatko na cca 60 pa najcesce u borbama pada na 20, pa opet skoci pa opet pada ... igram na rezi 1024 x 768, Pc je pod "moj PC" ... dok primjerice crysis 2 na IBER high detalje ne pada ispod 80 FPS ... driveri su najnoviji, jucer ih skinuo i instalirao ... ima tko kakav savjet ?

Možda nije uvijek problem u grafulji kako se odmah na prvi mah pomisli. Probaj reinstalirat drivere za zvućnu. {#}

14 godina
offline
Re: Torchlight 2
clipper kaže...
juice21 kaže...

Dal netko ima problema sa frame rateom? malo malo mi jako dropa fps, ide glatko na cca 60 pa najcesce u borbama pada na 20, pa opet skoci pa opet pada ... igram na rezi 1024 x 768, Pc je pod "moj PC" ... dok primjerice crysis 2 na IBER high detalje ne pada ispod 80 FPS ... driveri su najnoviji, jucer ih skinuo i instalirao ... ima tko kakav savjet ?

Možda nije uvijek problem u grafulji kako se odmah na prvi mah pomisli. Probaj reinstalirat drivere za zvućnu. {#}

jel da ? prvi put cujem da bi zvucna mogla bit problem ... budem probao

11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ako neko zeli igrati multiplayer nek mi se javi na fb http://www.facebook.com/xBarcax

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 0:38 (mitrofcb).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Torchlight 2

Ajde da vidim tko je veci fan torchlight-a od mene {#}

 

 

Nekakav bug na steamu 

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Torchlight 2
Ghost777 kaže...

Ajde da vidim tko je veci fan torchlight-a od mene {#}

 

 

Nekakav bug na steamu 

Dobro si to natuka {#}

Ja sam sta na 52h {#}

Steam profile: Virty
13 godina
offline
Torchlight 2

Ima tko viška dvije kopije? xD

Ja propustio summer sale za par minuta. Sad bi igrao... A sad je sa 5 eura na 20 skočilo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

imam nekoliko pitanja.

 

1. koji je najbolji/najjaci/najzabavniji champ te koji skillovi da se bildaju?

2. sta je to loot?

LoL - Fordox
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

sry na duplom postu

LoL - Fordox
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 23:34 (Fordox).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

sve zavisi sto preferiras. Probao sam sve champove i Berseker mi je i dalje najzabavzniji (mozda zato sto sam njega prvo probao). 

Loot ti je sve sto nades na podu, sto ti izbace neprijatelji kada ih ubijes ili sto nades u chestovima ili kada razbijes one male posudice. Sve sto nades ti je loot.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Isplatilo se pričekati, ubo sam T2 na Steam rasprodaji za 4,70 Eura.

 

Igra je fantastično dobar i zabavan grind, za sad.

 

Ispeglao sam inžinjera od 0-12 lvl sinoć solo i sviđa mi se.

 

Večeras moram probati co op.

Something witty.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ako ko zeli igrat online nek me doda na steam mitrofcb

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

http://www.ign.com/cheats/games/torchlight-ii-pc-82633

jel zna netko kako da si sačuvam ovaj file codec:0 odnosno 1 ja ga preimenujem stisnem save ali mi se na sačuva, može pomoć šta točno trebam napravit jer meni u igri ne otvara ovaj "insert" iako sam stavio console 1 izbriše mi se i opet vrati na 0 i onda opet ne mogu ukucat nijednu šifru. nije mi cilj napucavat lika svime i svačime samo ću si stavit malo više golda i pokoji skil više tek si dižem lika, s jednim sam već prešo igru.

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

sta ce ti cheat konzola kad postoji mali milion modova u kojima ima SVE sto hoces...

 

btw. igra li tko jos T2? Ili sam ja jedini? :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 10:26 (Gam3r).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

ma za golde i par skilova da si dignem, neću si ukucavat nekakva oružja i ostala sranja samo te dvije stvari da mogu lakše igrat jer tek dižem lika, nije mi cilj da mi bude prelagano. igram ja, s jednim sam već prešo igru sad igram s tih 20 modova, stavio sam ih padaju weaponi ko blesavi ali nije problem do weapona već mi fale goldi za kupit neke stvari ne mislim tu na opremu već one dragulje i tako te neke gluposti, i par skilova bih si napuco mao više i to je to. nisam budala da bi si odmah digo lika na ne znam 100 level, to mi ne pada na pamet.

i 5-3570K
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

pa imas dosta modova i za to

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

skužio sam kako se delaju šifre, ali ukuco sam si samo par skilova više i stavio 100000 golda da si mogu dobru opremu kupovat, ovo ostalo nisam ništa dirao sad sam 26 level, upravo ubio manticora i neumoljivo nastavljam dalje. {#}

koristim dosta modova, ali nisam još koristio te za skilove, ma igra je odlična igram je ja nisam je igro neko vrijeme nisam bio baš pri vremenu ali sad derem cijelo ljeto. po meni D3 je žešći racku s tim svojim dropom, ovdje mi non stop padaju zeleni i žuti odnosno plavi itemi, ima stvarno pun racku dobre opreme, u D3 se moraš ubit dok ti padne par legendi što valjaju. meni to ide dosta na nerve, toliko mučenja da bih mogo igrat igru kako želiš to mi je glupo zato sam i kupio T2 jer su rekli da on tih problema nema i moram reći da sam poprilično zadovoljan kako su napravili igru, u nekim segmentima je drugačija igra D3 ima neke opcije koje mi se više sviđaju, ali generalno gledano zbog ovog dropa i većeg izbora više mi se sviđa T2  a da ne govorim o opciji offline gaminga što je po meni jedan veliki plus ove igre, jer možeš uzet komp sa sobom na more i tamo gdje nema interneta udarat nemilice, kažem meni to puno znači. zato imam samo riječi hvale kako su napravili ovu igru, jedan od boljih RPGa što sam igro. {#}

i 5-3570K
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

iskreno nisam jos niejdan mod igrao jer eto, nije mi to to. Htio bi probati zbog onih nekih custom made classeva i jedino zbog toga. Sve ostalo je retardluk.. 

 

Evo bas onako random usao u neki multy game sa nekim frajerom koji kakti zna aj radi a lik mu je tako sugav da nemre bit sugaviji. Malo igram kad ono legendary bow dobim. Mislim da mi je to 3 legendary item. So far so gud :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

ma dobri su modovi, stavio sam si par dungena i da mi se pomnože monsteri na ekranu, lakše skupljam iskustvo a i nekako mi je igra bolja više efekata jer ih moram više ubit. ima par odličnih stvari, nego kako mogu vidjet na kojoj težini igram igru? pokušavam skužit ali nemam pojma, gdje si dižem dificulty level jel znate možda?

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

pa kada kreiras lika biras tezinu. JA iskreno igram na Veteran uvijek, umirem ali sta ces :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ima li još ekipe koja igra T2? Pa da bacimo coop koji put... Nakon dugo vremena ponovno instalirao i krenuo s inženjerom {#}

Prije svega budi čovjek. CS GO & Fifa 14 player
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice