TitanFall

poruka: 764
|
čitano: 78.963
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Vjerojatno onda uzimam titanfall zato što već duže vrijeme igram Battlefield 3 i igrao sam BF4 betu u kojoj me opet svakih 20-ak minuta disconnectalo ali glavni razlog je to što igram LoL kao glavnu igru za sada pa nemam vremena sve unlockati u bf titanfall mi se čini kao zabavnija casual igra ali samo jedno pitanje: postoji li mogućnost da se titanfall pretvori u competitive igru kao CS:GO zbog tog brzog tempa?

I dont have enough bullets for all stupid people
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TitanFall
rusovan kaže...
  1. Vjerojatno onda uzimam titanfall zato što već duže vrijeme igram Battlefield 3 i igrao sam BF4 betu u kojoj me opet svakih 20-ak minuta disconnectalo ali glavni razlog je to što igram LoL kao glavnu igru za sada pa nemam vremena sve unlockati u bf titanfall mi se čini kao zabavnija casual igra ali samo jedno pitanje: postoji li mogućnost da se titanfall pretvori u competitive igru kao CS:GO zbog tog brzog tempa?

Zasad teško je sporo rade na tome.

 

Tek sad nakon mjesec dana je stigao private match...tako da dobra je igra, ali ne znam koliko će forsat competitive...

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
15 godina
offline
TitanFall

Moje mišljenje je da za competitive fali još jedan mod. Tipa S&D (iz CoD).

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: TitanFall
rusovan kaže...

Vjerojatno onda uzimam titanfall zato što već duže vrijeme igram Battlefield 3 i igrao sam BF4 betu u kojoj me opet svakih 20-ak minuta disconnectalo ali glavni razlog je to što igram LoL kao glavnu igru za sada pa nemam vremena sve unlockati u bf titanfall mi se čini kao zabavnija casual igra ali samo jedno pitanje: postoji li mogućnost da se titanfall pretvori u competitive igru kao CS:GO zbog tog brzog tempa?

to se i meni događalo, točno svake 22min me izbacilo van...riješenje je je jednostavno, provjereno radi ko urica. Skini "smart port forwarding" i napravi

14 godina
offline
Re: TitanFall
AmonZero kaže...

Moje mišljenje je da za competitive fali još jedan mod. Tipa S&D (iz CoD).

Za competetive fali još malo balansa oružja i nekakav limit pada titana ili disable burn kartica.

Nekakav promod, naravno prilagođen titanu. would play that.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
15 godina
neaktivan
offline
TitanFall

dosadila mi igra nakon desetak sati.

Barem je igra stabilna za razliku od konkurencije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TitanFall
Praetorian1 kaže...

dosadila mi igra nakon desetak sati.

Barem je igra stabilna za razliku od konkurencije...

Igraj svaki dan sat-dva.

radi challengese igraj razne modove...drži igra, ali je ono, nije da je moš peglat 10 sati dnevno, već sat dva malo se sitrčiš i ideš dalje na nešto kompleksnije.

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
11 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall

zato bi i bilo dobro da naprave neki competitve za one koji igraju više mego sat-dva dnevno ali ok igra je tak mjesec dana vani ima vremena za to

 

I dont have enough bullets for all stupid people
10 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Mislim da sam se malo zahebo, kupio sam ovo a sad vidim da pise "Region: Russia". Nek mi neko potvrdi da sam glup. https://www.g2a.com/titanfall-origin-cd-key-ru.html?adid=ALLKEY&id=12&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
maniac77 kaže...

Mislim da sam se malo zahebo, kupio sam ovo a sad vidim da pise "Region: Russia". Nek mi neko potvrdi da sam glup. https://www.g2a.com/titanfall-origin-cd-key-ru.html?adid=ALLKEY&id=12&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Kreni učit ruski :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall

Ma nije to problem, nego da se ja nebi morao preselit u rusiju? Jel se moze to kod nas igrat?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 0:55 (maniac77).
15 godina
offline
TitanFall

Mislim da može,samo ti je sve na ruskom,nemaš opcije engleskog il nekog drugog jezika

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Ma hvala bogu moze se, mislio sam da sam bacio 20€. Jezik nije problem vec sam prebacio na eng, ma da kad sam vec dao 20€ igrao bi i na ruskom ako treba :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Jucer kupio no dosadno mi je solo igrat pa neka me doda netko ak mu se da : 

Origin ID : mata111 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TitanFall

Titanfall: Expedition Gameplay Trailer

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
Asterix kaže...

Titanfall: Expedition Gameplay Trailer

Ova prašuma mi se jako dopada.

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 16:10 (AmonZero).
10 godina
offline
TitanFall

Za competitive nema nikakve sanse jer je igra bolesno dosadna za igrati, onda mozes misliti koliko je tek dosadna za gledati (sto je najvaznije za competitive).

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
Dr.Feel kaže...

Za competitive nema nikakve sanse jer je igra bolesno dosadna za igrati, onda mozes misliti koliko je tek dosadna za gledati (sto je najvaznije za competitive).

Ja se slažem. Fali jedan mod koji bi igru učinio competitive.

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
14 godina
offline
TitanFall

Jel se isplati kupovat igru? Trenutno je neki discount i za 130-ak kn se moze dobit preko origina? Igrao sam betu no i na tome je ostalo nekako mi nije pretjerano sjela?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TitanFall
toninho kaže...

Jel se isplati kupovat igru? Trenutno je neki discount i za 130-ak kn se moze dobit preko origina? Igrao sam betu no i na tome je ostalo nekako mi nije pretjerano sjela?

Kupio preko meksickog (dobar deal)- izgubio cijelo popodne na download i instalaciju 50,54 GB-a- loading screen crash- pokusaj popravka i reinstalacije titan falla- loading screen crash- pasivni rage-refund request- SLIKA

 

Zakljucak: dobro da nisam bio na hype trainu kad je izlazila igra, ovako sam okusio sve cari koje igra pruza i donio objektivnu ocjenu vise o publiseru i developeru nego o igri. Cekam Humble bundle 2017. kada cu dat jedva preko BTA-a da bi kupio bf4, titanfall i jos hrpu rushanih i nedovrsenih igara. GG WP, milk me more sa season passevima i sl s*anjima...

 

Edit: ne mogu opisat kako sam bjesan sta sam trosio 50 gb-a svojeg internet paketa i par sati svoga vremena na ovo..., vapim za odlicnom i zabavnom fps igrom, ove zadnje godine u strasne, bf3 je bio neko zadovoljstvo ali kad sam zbroijo koliko je para iz mene izmuzao to je nesto strasno...

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.5.2014 20:52 (Ghost777).
14 godina
offline
TitanFall

Ima li tko black screen nakon zadnjeg pactha?

svako pokretanje igre je smrzavanje na black screenu.

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TitanFall

Evo da se nadovezem, kupio sam ga preko mexico serv za pristojnih 130 kn. Par sati dl i igra je bila spremna , nije bilo nikakvih problema pri igranju igru sa bs ili nekim erorima. 

Mogu rec da je igra solidna ali ipak fali joj ono nesto da postane odlicna ali sve u svemu jako zadovoljan cijenom i dobivenim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
TitanFall
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TitanFall

Igra sporo ali sigurno propada...presporo rade na njoj i balans je nekih oružja smiješan.

 

Kroz dva mjeseca ako nešto ne slože mislim da će ostati par tisuća ljudi i to novih koji će uzeti na nekom popustu...tako dobra igra, tako dobra ideja, ali šteta kad nitko ne igra.

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: TitanFall
fila2208 kaže...

Igra sporo ali sigurno propada...presporo rade na njoj i balans je nekih oružja smiješan.

 

Kroz dva mjeseca ako nešto ne slože mislim da će ostati par tisuća ljudi i to novih koji će uzeti na nekom popustu...tako dobra igra, tako dobra ideja, ali šteta kad nitko ne igra.

 

sami su si krivi los publicitet su prikupili na glupostima kao onaj auto aim gun

Ideja i igrivost su odlicni ,ali regularna cijena od 60$ za mp only igru je uzasno
tolko sadrzaja imaju i Free To Play igre .... Nedavno najavljeni Unreal 4 koji ce bit kompletno free ce vjerojatno bit kompletnija igra od ove

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
Re: TitanFall
Arnold Layne kaže...
fila2208 kaže...

Igra sporo ali sigurno propada...presporo rade na njoj i balans je nekih oružja smiješan.

 

Kroz dva mjeseca ako nešto ne slože mislim da će ostati par tisuća ljudi i to novih koji će uzeti na nekom popustu...tako dobra igra, tako dobra ideja, ali šteta kad nitko ne igra.

 

sami su si krivi los publicitet su prikupili na glupostima kao onaj auto aim gun

Ideja i igrivost su odlicni ,ali regularna cijena od 60$ za mp only igru je uzasno
tolko sadrzaja imaju i Free To Play igre .... Nedavno najavljeni Unreal 4 koji ce bit kompletno free ce vjerojatno bit kompletnija igra od ove

Slažem se.

Ima dosta gluposti u igri koje su trebali ukloniti i spriječavaju igru da je netko shvati ozbiljno.

Trebali su dati player only mode i to učiniti competitive bez burnova i ostalih gluposti.

nekakav svojevrsni promode.

 

za cijenu se slažem, dao sam 250kn kad je izašla i malčice mi je žao. Igram svaki 2-3 dan po sat dva, redovito sam jer nema domaćih igrača baš aktvnih.

ugl. šteta, toliko ideje, i volje a na kraju presporo i prelijeno se ponašaju kao da im je bitno da samo dići pare i aj bok, EA style, nije ni čudo.

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
12 godina
offline
TitanFall

Da ne stavljaju Season Pass smeca i DLC.ove u dovrsenu igru mozda bi to i valjalo nesto. A ne da izbacuju polovicne igre pa ih nadopunjuju takozvanim DLC.ovima.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TitanFall
SimeKZ kaže...

Da ne stavljaju Season Pass smeca i DLC.ove u dovrsenu igru mozda bi to i valjalo nesto. A ne da izbacuju polovicne igre pa ih nadopunjuju takozvanim DLC.ovima.

Tako se to danas nažalost radi...odi kupi novi auto pa ćeš ga dobiti bez lajsni, pepeljara itd itd.

 

Nije da to podržavam samo sam to prihvatio, umjesto kompletnog proizvoda, daju ti jezgru a ostatak razlome na djelove i prodaju skupo.

kapitalizam frende.

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
15 godina
offline
TitanFall

 

Nadao sam se nekom S&D modu {#}

LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.6.2014 12:56 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice