The Elder Scrolls: Online

poruka: 1.842
|
čitano: 282.432
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Nesto nisam siguran da ce ovo proci jer, jednostavno niko ne igra nista drugo u svijetu MMORPG osim glupog WoW-a. Ljudi su postali zavisni, ne prekidaju a igra im se ne svidja, produze account a ne igraju vise od 10 dana mjesecno. Licno poznajem par osoba koje igraju WoW od 2004 godine, dan danas isto pitanje isti odgovor = Sto igras? JBG Warcraft se ne prestaje igrati...

 

 

Necu da pretvorim diskusiju TES Online u MMORPG fight, ali jednostavno TES je uvijek bila single player igra, sve vise mi se cini...malo previse...zar ne?

Igra jednostavno gubi svoj smek ako me razumijete. Nema vise da je jedan heroj u igri, da je jedan Nerevarine koji spasava svijet, sad ce to biti **UNSPOKEN HEROES** koji se zove  ~Lovestospooch~ ili sta ti ja znam koji ce rokati zadnjeg bossa a igra ce biti nista vise nego farm to win.

 

Jbg bullshit tolerator mi ne radi u ove sate.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 1:09 (chaselol).
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Evo jedan dobar LINK sa dojmovima igrača iz Beta testiranja.

 

11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
chaselol kaže...

Nesto nisam siguran da ce ovo proci jer, jednostavno niko ne igra nista drugo u svijetu MMORPG osim glupog WoW-a. Ljudi su postali zavisni, ne prekidaju a igra im se ne svidja, produze account a ne igraju vise od 10 dana mjesecno. Licno poznajem par osoba koje igraju WoW od 2004 godine, dan danas isto pitanje isti odgovor = Sto igras? JBG Warcraft se ne prestaje igrati...

 

 

Necu da pretvorim diskusiju TES Online u MMORPG fight, ali jednostavno TES je uvijek bila single player igra, sve vise mi se cini...malo previse...zar ne?

Igra jednostavno gubi svoj smek ako me razumijete. Nema vise da je jedan heroj u igri, da je jedan Nerevarine koji spasava svijet, sad ce to biti **UNSPOKEN HEROES** koji se zove  ~Lovestospooch~ ili sta ti ja znam koji ce rokati zadnjeg bossa a igra ce biti nista vise nego farm to win.

 

Jbg bullshit tolerator mi ne radi u ove sate.

Ja nikad nisam igrao ES al mislim da nisi daleko od istine,čisto bi volio da postoji neki dobar mmorpg.

Čim oni ciljaju na desetke milijuna igrača i megauberepik fajtove znači da će bit još jedna instancirana theme-park igra sa quest hubbovima i sve što ide sa time.

Nadam se da sam u krivu {#}

13 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

Ne mogu nigdje naci taj video ,sugdje je uklonjen

ako ima neko nekakav link od torenta ili neke stranice nek posalje na PM

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
evang kaže...
Čim oni ciljaju na desetke milijuna igrača i megauberepik fajtove znači da će bit još jedna instancirana theme-park igra sa quest hubbovima i sve što ide sa time.

 

Cim ciljaju na takve cifre, znaci $$$ im je na pameti, nista vise!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Meni onaj gameplay izgleda skroz ok.

Darko
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
evang kaže...
chaselol kaže...

Čim oni ciljaju na desetke milijuna igrača i megauberepik fajtove znači da će bit još jedna instancirana theme-park igra sa quest hubbovima i sve što ide sa time.

Ajde daj mi link gdje si ti to proćitao. Njima nije potrebna velika baza igraća pošto ćemo mi svi igrati na jednom serveru, s druge strane svaki mmo dev cilja na veliku bazu igraća , a da negovrimo da se nebi bunuli da im je baza velićine WOW

Neznam gdje si ti došao do zaključka da se radi o instanciranim  theme park igri pošto je sam dev. reko da se radi o otvoreno mmo, a i sam leakn video je to već pokazao. 

Quest hubovi da bit će kao u svakom mmo, ali će se mnogi questovi moći naći izvan hubova, jer potiću istraživanje svijeta.

 

Ove priće da Elder scroll nije za mmo svijet, mislim da vam je dev. najbolje odgovorio tko želi igrati igru tipa Skyrim onda definitivno ESO nije svijet za njega.

A da ponovim ono što sam napisao već sto puta ESO neće utjecati na Elder Scroll Sp igre što je sam Bethesda potvrdila.

 

BF3:crna_bandera
12 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Wolf88 kaže...

Ove priće da Elder scroll nije za mmo svijet, mislim da vam je dev. najbolje odgovorio tko želi igrati igru tipa Skyrim onda definitivno ESO nije svijet za njega.

A da ponovim ono što sam napisao već sto puta ESO neće utjecati na Elder Scroll Sp igre što je sam Bethesda potvrdila.

 

 

Svi znamo ko klepa novac u gejmerskoj industriji danas najvise, MMO igre. Sve igre gdje mozes da ubacis koji dodatan skin/item/mount/dva zeca tri zeca je pobjednik!

Elder Scrolls serijal je super uspjesan u single player podrucju, svi to znamo. Poslije legendarnog Morrowinda, samo su engine trebali raditi, sve su imali ostalo aka gameplay koji su poprilicno kasnije izmjenili ali sustina je ostala ista. Recimo.

Hoce ljudi da se probiju na online igranje gdje ze para vrti, to je jedini razlog sto se pravi MMO TES i sve i jedan gamer koji prati igracu scenu zadnjih deset godina ce ti to potvrditi. Gameplay je izasao, ljudi su u 90% slucajeva razoracani, kretanje likova, mehanika je uzasna, a s druge strane odlicna grafika je izvlaci. Sad ja tebe pitam, jel pametno praviti igru zahtjevnu a ona ce to i biti poprilicno, jer je takav slucaj sa sve i jednom TES igrom i jos u MMO. Kad se nadje 50-100 ljudi na jednom mjestu nastace haos.

Drugo, bice nece biti dvije strane da biras tipa good guys and bad guys, svi se bore za dobro, negativcima se NE mozes pridruziti, to je jos jedan VELIKI propust u samoj igri, ali njima je u cilju kao sto sam rekao, da izbace kakav takav gameplay, skrivenih itema/boseva nece ni biti nakon par dana sve ce znati, nije to prica k'o u prethodnim TES igrama tako da...

 

Nadam se da ce napraviti nesto kvalitetno zaista, jer me je Oblivion razocarao a Skajrim smorio kako je lagan. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Uspješna sp igra ti ne garantira dobar mmo,isto tako i uspješna franšiza ne garantira dobru igru,najbolji primjer za to je Warhammer.

 

Meni nije jasno čemu ti megaserveri ,daj samo razmislite koliko tu ima praktičnih problema,znači trebali bi bit fajtovi,u teoriji, 1000vs1000vs1000,ok koliko ljudi ima kompove koji će to vrtit ili koliko je ljudi spremno potrošit lovu na novi komp da bi to mogli vrtit?

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Wolf88 kaže...
evang kaže...
chaselol kaže...

Čim oni ciljaju na desetke milijuna igrača i megauberepik fajtove znači da će bit još jedna instancirana theme-park igra sa quest hubbovima i sve što ide sa time.

Ajde daj mi link gdje si ti to proćitao. Njima nije potrebna velika baza igraća pošto ćemo mi svi igrati na jednom serveru, s druge strane svaki mmo dev cilja na veliku bazu igraća , a da negovrimo da se nebi bunuli da im je baza velićine WOW

Neznam gdje si ti došao do zaključka da se radi o instanciranim  theme park igri pošto je sam dev. reko da se radi o otvoreno mmo, a i sam leakn video je to već pokazao. 

Quest hubovi da bit će kao u svakom mmo, ali će se mnogi questovi moći naći izvan hubova, jer potiću istraživanje svijeta.

 

Ove priće da Elder scroll nije za mmo svijet, mislim da vam je dev. najbolje odgovorio tko želi igrati igru tipa Skyrim onda definitivno ESO nije svijet za njega.

A da ponovim ono što sam napisao već sto puta ESO neće utjecati na Elder Scroll Sp igre što je sam Bethesda potvrdila.

 

Evo tu :

http://massively.joystiq.com/2013/03/19/the-elder-scrolls-online-interview-paul-sage/#continued

16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
chaselol kaže...
Wolf88 kaže...

Svi znamo ko klepa novac u gejmerskoj industriji danas najvise, MMO igre. Sve igre gdje mozes da ubacis koji dodatan skin/item/mount/dva zeca tri zeca je pobjednik!

Elder Scrolls serijal je super uspjesan u single player podrucju, svi to znamo. Poslije legendarnog Morrowinda, samo su engine trebali raditi, sve su imali ostalo aka gameplay koji su poprilicno kasnije izmjenili ali sustina je ostala ista. Recimo.

Hoce ljudi da se probiju na online igranje gdje ze para vrti, to je jedini razlog sto se pravi MMO TES i sve i jedan gamer koji prati igracu scenu zadnjih deset godina ce ti to potvrditi. Gameplay je izasao, ljudi su u 90% slucajeva razoracani, kretanje likova, mehanika je uzasna, a s druge strane odlicna grafika je izvlaci. Sad ja tebe pitam, jel pametno praviti igru zahtjevnu a ona ce to i biti poprilicno, jer je takav slucaj sa sve i jednom TES igrom i jos u MMO. Kad se nadje 50-100 ljudi na jednom mjestu nastace haos.

Da su mmo tako profitabilni to ti baš ne drži vodu jer danas na prste možeš nabrojati mmo koji su profitabilin. Istina je da se igre so mp komponentom više prodaju, ali jedan Skyrim se prodao u 10 mil. primjerka što je puno više nego što su se prodale neke igre sa mp komponentom.Ovaj leakani gameplay stvarno nije odraz kvalitete ESO zato ako si vidio gameplay sa pax koji je isto bio leakan grafika je stvarno bila puno bolja, a da negovorim da mnoge stvari nisu implementirane da bi beta client bio što manji.

treba čekati tamo kraj bete pa onda tke suditi jel ovo dobar mmo ili još jedno sranje u moru loših mmo.

BF3:crna_bandera
12 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Wolf88 kaže...
danas na prste možeš nabrojati mmo koji su profitabilin. Istina je da se igre so mp komponentom više prodaju

 

 

MMO je ultimativni MP :) 

 

Nadam se da ce biti ok, da nece izgubiti *Elder Scrolls* osjecaj i atmosferu.

Samo znas sta me kopka nevjerovatno. Zamisli udjes u neki INN, prvi pocetni i na stolu stoje tri jabuke dva krompira itd. Ti to fino ukrades i sta onda? Oce li biti respawn za druge da mogu krasti :D

Bas me interesuje kako ce taj dio da odrade, thievery. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Ja sto sam uspio vidit mi je skroz ok. Jedino sta me zanima je kakav ce bit sub model ako ce ga uopce bit. Ovi manji detalji kao sto je gore spomenuto, to zbilja ne znam kako ce ispast. Planiram igrat kao warrior sword+shield tako da po nekakvom roleplay pravilu ne bi se tribalo krast u toj ulozi. E sad tu su altovi tako da, pomalo. Ima vrimena.
It's not who u are, it's who u know.
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
chaselol kaže...


Samo znas sta me kopka nevjerovatno. Zamisli udjes u neki INN, prvi pocetni i na stolu stoje tri jabuke dva krompira itd. Ti to fino ukrades i sta onda? Oce li biti respawn za druge da mogu krasti :D

Bas me interesuje kako ce taj dio da odrade, thievery. 

 

Prema komentarima iz Beta testiranja, bit će upravo tako. Mazneš jabuke, a drugi će morati čekati na respawn.

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2013 19:44 (Firefox72).
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

evo još jedan leakan filmić- traje 1:30 min

 

http://www.betacake.net/2013/04/21/elder-scrolls-online-new-leaked-video/

BF3:crna_bandera
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 16:15 (Wolf88).
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Jel itko upao u prvu rundu Bete?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
evang kaže...

Jel itko upao u prvu rundu Bete?

 

poslao zahtjev jesam, ali za sada nista...

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

BF3:crna_bandera
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 9:44 (Wolf88).
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Gathering and exploration

BF3:crna_bandera
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls:Online
Wolf88 kaže...

Gathering and exploration

Jedva čekam. Nego, jeste li za BUG guild?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Gametrailers Interview with Paul Sage - First Person Hands View PREVIEW!

 

 

BF3:crna_bandera
11 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

jer iko od vas upo u close betu ?? mozda

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Igra odgođena za proljeće 2014, a kada izađe, bit će na sve 3 platforme (PS4, Xbox1, PC).

 

Iz ovoga se može zaključiti sljedeće: igra će biti B2P (nema šanse da očekuju da igrači plaćaju PS+/Xbox live pretplatu + pretplatu za igru).

 

Zanimljivo je i to da su u prije cca mjesec dana napravili odmak od definiranja igre kao MMORPG i počeli marketinški forsirati igru kao single player sa co-operative/multiplayer opcijom. Dodatno, uz najavu igre na konzolama i implementiran pogled iz prvog lica, jasno je da ciljaju na Skyrim publiku, što je sa poslovnog aspekta potpuno opravdano (Skyrim prodao preko 10 mil. kopija).

 

Osobno, podržavam ovu odluku. Samo na PC-u, igra bi prodala najviše 2-3 milijuna kopija (Skyrim prodao 1.5 mil na PC-u, SWTOR i GW2 cca 2-3 milijuna, WoW MoP 3.5 mil. na NA/EU tržištu). Isto tako, igra sigurno ne bi izašla sa B2P poslovnim modelom, jer ne bi uspjeli vratiti investiranu lovu, a uz model pretplate, prodali bi još manje kopija nego kao B2P, a broj igrača bi rapidno pao i doživjela bi sudbinu SWTOR-a.

 

Ovako, igrat ćemo Elder Scrolls igru sa multiplayerom na svim platformama, a to je ono što je velik broj ljudi i priželjkivao.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 12:44 (DeniZg).
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls:Online

ESO vjerojatno neće biti klasični MMO ili uopće neći biti MMO, nego će biti nešto kao BF3/ BF serijal. Dakle, singleplayer komponenta će biti tu, ali glavna zabava će biti u multiplayeru (PvP).

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

lol beta je teška 21gb

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Elder Scrolls:Online

Evo ja skidam javim rezultate

Work hard play harder
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Re: The Elder Scrolls:Online

Nadao sam se da ce napraviti neke pozitivne drasticne promjene u gameplayu,da ce ESO na kraju ipak biti TES mmo ali nista od toga.

 

ESO ce biti nekakav sp/co-op hibrid po gameplayu razlicit od TES sp serijala,steta nista od neogranicenosti i slobode radi cega  volim  TES.Jedina veza sa TES-om je world i nista vise.

 

ESO=TOR sa tri frakcije  u TES univerzumu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice