Succubus (Prologue)

poruka: 3
|
čitano: 688
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Succubus (Prologue)

Slucajno naletio, free prologue za igru koja izlazi iduce godine....

 

Na steamu.

 

Nije za svakoga, nije za slabi zeludac, to definitivno. Naravno, postoji mogucnost cenzuriranog moda, no realno.... 

 

Necu puno spojlati o "prici", glavni lik je zenski demon oku ugodnog izgleda, mjesanog porijekla, vjerovatno joj baka bila japanka,  sve ostalo je cisti akcioni hack-n-slash, iako postoji prica, nema tu previse "zasto, kako, zbog cega"....

 

Ides, ubijas horde demona, ubijas ih jos malo, u pauzama se zabavljas s mucenjem nesretnika koji vise okolo, ili su nabijeni na kolac, i tako....

 

Igra je u osnovi FP, iako odredjene dijelove igre se prebacuje u TP, i u tom segmentu lici na gow (1,2).

 

Grafika je onako, nista spektakularno, sasvim prihvatljiva, iz nekog razloga, niti jedna od rezolucija mi ne radi osim 1080p (sto moze biti i zbog "demo" verzije), no, na njoj, ultra settings, igra leti na 120+ fps na mojoj konfiguraciji. U4 engine naravno.

 

Sami demo nudi 2 levela, relativno kratka, 20-tak minuta je dovoljno za prijeci, cak i uz "uzivanje" u sporednim stvarima u igri, posebice promatranju krajolika.

 

 

E sad za slabe zeludce...stop reading.

 

Dakle, scenografija je ono tipicni pakao, nesretnici se njisu na vjesalima, demoni opce jedni s drugima posvuda, neki sami sa sobom, neki se zabavljaju sa baby demonima (ne lice bas na demone, no eto), hrane bebe izmetom, glavna junakinja vrijeme krati seksom s nesretnicima u paklu, sjeckanjem i otkidanjem dijelova tijela kome god stigne i na koji god nacin stigne, ponekad iscupa kakvu bebu iz utrobe da se malo osvjezi, otkine pokoji penis, kupa se u bazenu krvi, trlja spuzvicom (ne dosadi ni nakon par minuta gledanja) , ma ono, tipicni cetvrtak popodne u paklu. 

 

I to sve kako rekoh, bez ikakve naznake cenzure, dakle, sve anatomski korektno i po spolovima, nema diskriminacije.

 

S time, ovo je samo mali preview "divota" koje nas cekaju u punoj igri.

 

Doduse, nesto i nisam pretjerano siguran da ce ugledati svjetlost dana, barem ne u ovom izdanju, jer za ovakve bolesnoce jos nisu smislili prikladan PG broj, tako da ipak ocekujem (tezu) cenzuru u finalnoj verziji. Ili mozda ipak ne, mozda je ovo "novo normalno".

 

Zasada nema nikakvu vrijednost, no kome se ne gadi, mozda (debelo mozda) pogledati, probati, cisto da vidi koliko daleko bolesni um ide, cak i u demo verziji. Ocekivao sam nesto u stilu stojaznam Bayonette, eventualno malo krvavije i "za odrasle", no ovo ipak djeluje malo too much.....

 

 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Succubus (Prologue)

Izgleda kao smeće. Klincima će biti fora, jer igraju igru za "odrasle"

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Succubus (Prologue)
Bas to.....

Naravno,kazu da je ovo samo "taste of things to come"....

No, neznam sto mogu poboljsati....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice