Starfield

poruka: 774
|
čitano: 200.505
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Starfield
3dfx kaže...
Santana kaže...

 

ne samo da je najbolji gaming servis, vec i daleko najisplativiji. za 10 EUR mjesecno igras 90% AAA PC igara odmah isti dan izlaska, plus hrpetinu old school naslova i hrpetinu prekrasnih indy neotkrivenih dragulja poput Darkest Dungeon, Inside, Stardew Valley, Hollow Knight.

 

 Ako je nekome ovo neotkriveno može se ostaviti gaminga :)

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
14 godina
offline
Starfield
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Starfield
3dfx kaže...
Santana kaže...

 Po tome vidis kolko te predplate ljude ne zanimaju

svakako da, bas mi je zao Microsofta i njihovog gamepassa kojeg nitko ne koristi 

 

ne samo da je najbolji gaming servis, vec i daleko najisplativiji. za 10 EUR mjesecno igras 90% AAA PC igara odmah isti dan izlaska, plus hrpetinu old school naslova i hrpetinu prekrasnih indy neotkrivenih dragulja poput Darkest Dungeon, Inside, Stardew Valley, Hollow Knight.

 

netko tko stvarno igra hrpu PC-igara ne moze proci bolje i jeftinije od ovoga

 

  • 2K
  • 505 Games
  • BANDAI NAMCO Entertainment
  • Capcom
  • Codemasters
  • Deep Silver
  • Focus Home Interactive
  • SEGA
  • SNK CORPORATION
  • THQ Nordic GmbH
  • Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Microsoft Studios
  • EA Sports
    Bethesda
    Blizzard
    Activision

 Imam gamepass znam kaj je na njemu. Nisam uopce rekao da je loš.

Samo velim da ljudi i dalje kupuju te igre na steamu iako mogu za 10eura igrat ogroman katalog na gamepassu. 

 

Znamo kakva je hajka bila kad je dosao epic game store. 

Ima hrpa ekipe koji ne zele cut za nist drugo osim steam-a. 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 18:47 (Santana).
3 godine
offline
Starfield

Gdje se nalazi benchmark dio, nemrem naci? (jogurt verzija)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2023 21:12 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Starfield

Kad ga ni nema. Igraj a ne čamrkaj 

13 godina
offline
Re: Starfield
Jesu uveli dlss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Starfield
Volume kaže...
Jesu uveli dlss

 to i ja čekam. 

mislim da još ne ali uskoro stiže

 

Intel 80286
3 godine
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

Kad ga ni nema. Igraj a ne čamrkaj 

 HAHA, bome odlican pocetak, jedino mi mis ne radi tj u meniju ak nastimam brzinu nista se ne desava, zvuk kasni tu i tamo, vjerovatno je zbog jogurt verzije!
grafa na 97% Medium preset@4k vani je lock od 80fps unutra 120, što covjek moze vise pozeljeti

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2023 22:02 (Boris grozni).
14 godina
offline
Re: Starfield

Bude bilo 60 kad dođeš u Atlantis i kasnije gradove-...i opet sasvim OK.

3 godine
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

Bude bilo 60 kad dođeš u Atlantis i kasnije gradove-...i opet sasvim OK.

 ma ide to i vise ovo je zapravo min fpsšpilja na pocetku se vrti 160fpsa, javim kad stignem u grad

12 godina
offline
Re: Starfield
Boris grozni kaže...
forumaš kaže...

Kad ga ni nema. Igraj a ne čamrkaj 

 HAHA, bome odlican pocetak, jedino mi mis ne radi tj u meniju ak nastimam brzinu nista se ne desava, zvuk kasni tu i tamo, vjerovatno je zbog jogurt verzije!
grafa na 97% Medium preset@4k vani je lock od 80fps unutra 120, što covjek moze vise pozeljeti

 da igra bude dobra?

11 godina
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

Bude bilo 60 kad dođeš u Atlantis i kasnije gradove-...i opet sasvim OK.

 ja ne znam kako je vama, ali kod mene u gradovima nema bogzna kakvih problema

jest da fps potone i do 60, ali ne zbog cpu, nego je sve nafrljeno pa je grafa konstantno na 100%

proc nisam vidio preko 80%, najčešće je na 40-50%, evo dolje u gužvi da nemere biti veća na 60%

možda to intel bolje hendla 

 

EDIT

evo i postavke

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 9:24 (picajzla0707).
14 godina
offline
Re: Starfield

Baš nikakvih problema, prosjek je 150 fpsa.

 

 

11 godina
offline
Re: Starfield

de ostavi se gluposti, prosjek sa učitavanjima i drkanjem po inventoriju i kraftanju nije prosjek gejmanja

ako ti igra ide na prosjek 150fps, a u gradovima se spušta na 60 zbog gužve, onda imaš problem s cpu

meni je prosjek 80fps, u gradovima se spusti na 60, ali je proc u prosjeku na 50%, preko 80% nije nikad

14 godina
offline
Re: Starfield

Ako ti tako kažeš 

11 godina
offline
Re: Starfield

a što drugo ti reć, stavljaš screenshot prosječnog fps-a koji obuhvaća učitavanja, lockpicking, razgovor s npc likovima i sve ostalo što ti zakuca fps na max

evo ti dolje

- bauljanje po atlantisu ili neonu 80fps, proc na 50-60%

- lutanje i fajt po praznim planetama 60fps, proc na 30%

- fajtanje u zatvorenom prostoru fps 60-80, proc na 50%

 

nema dramatičnih razlika i skokova u fps-u, osim kad sve zablješti od rokanja, plamena, eksplozija, ali tad trpi grafa

 

i što sad trebam stavljati scr od lockpickanja koje ponekad traje duže nego fajt, a zakuca fps na 140 gdje sam stavio limit u drajverima

ili razgovor s npc ili loadanje kojeg ima hrpetina, da bi pokazao 'prosjek' od 150 fps

 

majstore, ako ti je 150fps prosjek, a po gradovima imaš 50, onda si negdje gadno fulao u postavkama, imaš problem s cpu ili natežeš kožicu s prosjekom u koji ubacuješ loading i inventory

 

EDIT:

na prvoj fotki vidiš veliku razliku u zabilježenom fps-u, u neonu sam na 80fps, a prosjek je 99, početak snimanja je preko 120fps - ali to je bio faking loading pri slijetanju

i jel onda 120fps u loadingu i 80fps gejmanja prosjek 99 ili je to natezaje kožice o prosječnom fps-u na 100, a zapravo je 60-80

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 11:02 (picajzla0707).
14 godina
offline
Re: Starfield

Ma kako kod ti kažeš 👍

12 godina
offline
Re: Starfield

ma lik je trolčina i nikad ti nece dat odgovor koji trazis...samo piše,nikad nema podlogu  za argumente...ovo je najbolja igra godine ,sve je dobro optimizirano,kuiš svi nasi kompovi nevaljaju. Kod njega i animacije dobro rade i nisu goofy kao da je napravljeno prije 15 godina (oh wait je,engine je smece).

11 godina
offline
Re: Starfield

ofkors, stavlja prosjek iz amd softvera koji očitava i loading i inventory

ima 150fps prosjek, a u igri zapravo 60, pitam se jel uopće ograničio fps na razinu osvježavanja monitora ili mu u loadingu grafa tuče 300fps dok zavojnice skviče, pa onda ima prosjek 150

 

ali taj info od njega nikad nećeš dobiti, isto kao ni scr igre dok gejma

samo trola bezveze, serenda, a kad treba nešto konkretno pokazat, onda se povuče ko miš

kao fol neće se on uvlačit u rasprave, a kad treba trolat, to može do preksutra

14 godina
offline
Re: Starfield

Ma u pravu si skroz, trolčina sam i kenjator 👍 i povlačim se.

 

Igra je odigrana odavno i deinstalirana, i nemam je više na kompu da bi ti sad lijepio koliko je ryzen loš.

Daj da vidim sliku sa koje ti platforme igraš.

I našla se dvojica ugroženih, jedan hejter koji ni ne igra nego samo kenja tu po temi i drugi vjerodostojni novinar kojeg su odavno banali sa drugog foruma na kojem sam ja jadni molio da ga zadrže.

Ali to je tak, na ovom birtijaškom forumu se može prekenjavati kao i ja ustalom 

 

I ja pričam o Atlantisu a on lijepi Neon 

 

FPS je ograničen na 164 max za sve igre u driverima....freesync monitor do 165 hza.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 14:52 (forumaš).
11 godina
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

Ma u pravu si skroz, trolčina sam i kenjator 👍 i povlačim se.

 

Igra je odigrana odavno i deinstalirana, i nemam je više na kompu da bi ti sad lijepio koliko je ryzen loš.

Daj da vidim sliku sa koje ti platforme igraš.

I našla se dvojica ugroženih, jedan hejter koji ni ne igra nego samo kenja tu po temi i drugi vjerodostojni novinar kojeg su odavno banali sa drugog foruma na kojem sam ja jadni molio da ga zadrže.

Ali to je tak, na ovom birtijaškom forumu se može prekenjavati kao i ja ustalom 

 

I ja pričam o Atlantisu a on lijepi Neon 

 

FPS je ograničen na 164 max za sve igre u driverima....freesync monitor do 165 hza.

što se pizdiš odmah kao neka šiparica

pa što normalno ne vodiš raspravu nego kenjaš svaki put, a kad te se pita nešto konkretno glumataš povlačenje

 

pričao si o atlantisu i 'kasnijim gradovima', od kojih je najveća gužva u neonu i tamo se trenutno vucaram, al evo ti dolje i slike atlantisa

kad ćeš ti išta osim bedastoća o prosječnom fpsu iz amd adrenalina pokazat

 

btw., slika 'platforme' ti je dolje, opis u moj komp (ne znam što ti je to uopće značilo)

a na drugom forumu nisam nikoga ništa molio, lupaš bezveze, tamo si i ti mladene morao dobro pazit što pričaš jer si u ono vrijeme jedini ostao s intelom i nevidijom, ostale su sve pobacali s foruma, još si na pp pričao da su pičke

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 17:32 (picajzla0707).
14 godina
offline
Re: Starfield

Gdje sam ja napisao da si ti molio? Ak se netko tam svađao jer su te  neopravdano zajebavali i blokirali onda sam to ja jedini i radio.  I da pičke su kaj su te banali zbog mišljenja...

To kaj sam ti pislao u PP nije nikakva tajna. 

Pod platformom mislim na na kojoj si kupio igru...steam, game pads ili piratiziraš?

11 godina
offline
Re: Starfield

sorry, sad sam tek vidio da si napisao da si ti molio

platforma je fitgirl 

 

14 godina
offline
Re: Starfield

Znači piratiziraš a ja sam trolčina koja ne igra, skriva, bježi a ti si moralna vertikala. Super si nema kaj, kenjator tri puta gori od mene ali bitno da TI prozivaš druge i tražiš neku moralnu vjerodostojnost  

11 godina
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

Znači piratiziraš a ja sam trolčina koja ne igra, skriva, bježi a ti si moralna vertikala. Super si nema kaj, kenjator tri puta gori od mene ali bitno da TI prozivaš druge i tražiš neku moralnu vjerodostojnost  

 pričamo o ponašanju na forumu, ne o piratiziranju

možeš možda izvuć i podatak da sam se rastao od žene, pa i to upotrijebit kao 'moralni kompas'

 

samo je pitanje o čemu pričamo i zašto je odjednom bitna platforma, zašto je odjednom bitan atlantis kad je neon isti kujac

ali valjda je legit taktika skrenut na druge teme kako bi mogao 'poentirat' u raspravi

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 17:36 (picajzla0707).
15 godina
offline
Starfield

Ne mogu vjerovat da se svađate oko ove bezvezne igre :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Starfield

Nije u pitanju igra nego loš AMD 🥱

11 godina
offline
Re: Starfield

nije ti nitko rekao da je amd loš, ponašaš se kao da te je netko šilom ubo u guzicu

rekao sam da 'možda to intel hendla malo bolje', onako u zajebanciji

 

a što je najbolje, intel to i hendla bolje iako je amd igrica

inače nenadjebivi 7800x3d je ispod 13700k, a oba 7600 i 7700 su ispod 13600k

kao i uvijek, neka igra više paše intelu, neka amd-u, ništa novo na divljem zapadu

nema potrebe za dramom

 

15 godina
offline
Starfield

dobro je sto postoji jogurt verzija igre.. a sad čekam da izadje taj patch pa cu poceti igrati

ako zasluži budem ju i kupio

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starfield

 

Skidam ju ponovno   Problem je kaj fakat nemam više mjesta po ssd-ovima. Čekam sad novi 65" TV pa bum je igral na tome.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 20:34 (forumaš).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice