Starfield

poruka: 774
|
čitano: 200.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Starfield

Ja sam jos uvijek osupnut uspjehom igre jer je kao što smo ustanovili TEHNICKI KRŠ koji se vrti na enginu starom 20 godina...Engine je jednostavno preloš i prestar,bio je prestar u vrijeme Obliviona/Skyrima a kamoli danas. Iskreno se nadam da im je ovo zadnja igra i da su ljudi napokon probili iluziju ''potemkinovih sela'' koja dolaze sa bethesda igrama.
Veliki svijetovi koji su bezivotni i robotski sa mehanikama koje su tek tu da ima nešto. To je igra koja ne ne krije cinjenicu da ces svuda al apsolutno svuda ici fast travelom, i questovi su im tak dizajnirani (odi pricat s x tipom na y planeti pa se vrati nazad...)
sunce ti jebem 2023 godina je a ljude jos napaljuje gameplay star 20 godina xD

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Starfield

Meni izgleda bolje nego sam se nadao i radi mi kako treba. Uživancija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Starfield
Rocinante2112 kaže...

Ja sam jos uvijek osupnut uspjehom igre jer je kao što smo ustanovili TEHNICKI KRŠ koji se vrti na enginu starom 20 godina...Engine je jednostavno preloš i prestar,bio je prestar u vrijeme Obliviona/Skyrima a kamoli danas. Iskreno se nadam da im je ovo zadnja igra i da su ljudi napokon probili iluziju ''potemkinovih sela'' koja dolaze sa bethesda igrama.
Veliki svijetovi koji su bezivotni i robotski sa mehanikama koje su tek tu da ima nešto. To je igra koja ne ne krije cinjenicu da ces svuda al apsolutno svuda ici fast travelom, i questovi su im tak dizajnirani (odi pricat s x tipom na y planeti pa se vrati nazad...)
sunce ti jebem 2023 godina je a ljude jos napaljuje gameplay star 20 godina xD

znas da mi je to proslo kroz glavu nekoliko puta. tipicni quest = dodi do npc-ja, uzmi quest, idi di je quest, do shit, back to npc. medutim, kad vidis, tako svaka igra funkcionira. taj se model ne moze promijenit. ono sto se moze promijenit je da quets napravis zanimljivijim

mislim da ovdje vecina ljudi ima problem sa loading screen. jedan cyberpunk ih skoro pa uopce nema pa se tu ne gubi immersion/fluidnos pa ti se cini da je to nesto, ajmo rec, bolje u odnosu na starfield. al formula je ista.

ono sto je starfield moga napravit puno bolje je choices. ako me pamcenje dobro sluzi izbora skoro pa i nema. brat bratu da ih ima 3-4 i to sto odaberes uopce ne vidis/vidis na kraju igre

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Starfield

Meni je npr. odlično odrađen razgovor....baš prilagodiš pitanja karakteru NPC-a da bi izvukao dobar ishod.  Također otključavanje, trebaš starteški razmišljati dva tri koraka unaprijed da bi nešto otključao.

Genijalna igra.

 

edit; i raznolika, misije po svemiru dok se napucavaš sa brodovima taman razbiju monotonju napucavanja i istraživanja po planetima. Gradfnju baza i brodova još nisam ni taknuo, stavrno ima hrpu toga za raditi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2023 11:40 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

Meni izgleda bolje nego sam se nadao i radi mi kako treba. Uživancija.

 Kriste,na svakoj stranici ove teme pises kako ti radi odlicno itd?Nije bilo dovoljno napisat...3,5,10 puta?...

Zgadio si mi igru toliko da ju ne zelim skinut niti sa gamepassa 😁

14 godina
offline
Re: Starfield
MEGATAMA kaže...
forumaš kaže...

Meni izgleda bolje nego sam se nadao i radi mi kako treba. Uživancija.

 Kriste,na svakoj stranici ove teme pises kako ti radi odlicno itd?Nije bilo dovoljno napisat...3,5,10 puta?...

Zgadio si mi igru toliko da ju ne zelim skinut niti sa gamepassa 😁

 Ha ha neka sam 

16 godina
offline
Starfield

Izgleda da je PzKpfw  dobio ozbiljnu konkurenciju na ovom forumu.

 

Starfield rula nadomoćno!

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Starfield
memulica kaže...

Izgleda da je PzKpfw  dobio ozbiljnu konkurenciju na ovom forumu.

 

Starfield rula nadomoćno!

 Ti piši da ne valja ništa. Meni rula nadmoćno, gdje je problem? Pišem kako radi kod mene i koji su moji domjvi sa igrom. 

Možeš me ignorirati, stisneš ikonu i ne vidiš moje postove.

16 godina
offline
Starfield

Kolko čitam, igra je mixed bag, koja košta, kolko ono, 70€. Najidelanije bi bilo, stavit ju na neki servis, platit 10€ i odigrat, ovak platit 70€, a takvih je igri sve više i više koje koštaju pun kufer a nude kaj točno, nezavršen proivod koji treba patch i njih par da igru donekle dovedu u red.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Starfield
zvonac kaže...

Kolko čitam, igra je mixed bag, koja košta, kolko ono, 70€. Najidelanije bi bilo, stavit ju na neki servis, platit 10€ i odigrat, ovak platit 70€, a takvih je igri sve više i više koje koštaju pun kufer a nude kaj točno, nezavršen proivod koji treba patch i njih par da igru donekle dovedu u red.

 

prije modovi nego patch

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Starfield
zvonac kaže...

Kolko čitam, igra je mixed bag, koja košta, kolko ono, 70€. Najidelanije bi bilo, stavit ju na neki servis, platit 10€ i odigrat, ovak platit 70€, a takvih je igri sve više i više koje koštaju pun kufer a nude kaj točno, nezavršen proivod koji treba patch i njih par da igru donekle dovedu u red.

 

 Imaš ju na game passu, ne treba ju kupovati. S druge srane meni je za 50 eura kupljena jeftinija nego na pretplatu, jer će se igrati  duže vremena. Ali ima videoteka verzija, ak se ne želi baš ništa platiti. Igra nema denuvo i sl. sranja.

 

16 godina
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...
memulica kaže...

Izgleda da je PzKpfw  dobio ozbiljnu konkurenciju na ovom forumu.

 

Starfield rula nadomoćno!

 Ti piši da ne valja ništa. Meni rula nadmoćno, gdje je problem? Pišem kako radi kod mene i koji su moji domjvi sa igrom. 

Možeš me ignorirati, stisneš ikonu i ne vidiš moje postove.

Nije nula od igre, ali je osrednja žalost od igre i zato sam joj dao 4/10 ocjenu. Možda bi joj dao i 6, ali jbga podmukli hype i PRdac reklame uz lešinu od engina su napravile svoje.

 

Usput nikome nisam napisao da ne smije igrati ovu igru ili da mu se ne smije svidjeti. Doduše ti si poseban. Svaka čas

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
14 godina
offline
Re: Starfield

Ja bum joj dao ocejnu kad ju odigram, nadam se što detaljnije.

 

15 godina
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

Ja bum joj dao ocejnu kad ju odigram, nadam se što detaljnije.

 

 

Mi ostali smo već skoro zaboravili da postoji :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Starfield

To je OK, valjda ima drugih igara koje vas zanimaju pa igrate i uživate :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Starfield
Valjda ce joj cijena past za Black friday pa se ponovim uz novi gpu i Diablo4 ako bude na popustu..
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Starfield

Krenuo igrati pred neki dan. Nisam podlegnuo hypeu tako da očekivanja nisu bila prevelika. 

 

Zasad skroz zadovoljan, igra mi je nekakva mješavina Fallouta, Everspacea , NMSa i Outer Worldsa. Atmosfera u igri super, grafika korektna, soundtrack odličan. Taman casual RPG SF tematike koje obožavam. Bit će dobra slow burn igra za igranje na duge staze... no ja sam casual gamer i Skyrim mi je isto bio super. 😁

 

Space combat je rudimentaran i arkadan, ali za to mi služi Elite Dangerous.

 

S fast travelom i čestim loading screenovima nemam problema, loading je skoro instant. Grafika korektna (sve na ultra), soundtrack odličan, atmosfera fantastična.

 

Performanse su na mom stroju ok, ali to bi trebalo biti puno bolje optimizirano, nema zašto biti toliko zahtjevna.

 

I primjetio sam da se povremeno ruši, ne znam je li do Nvidia drivera ili do Bethesde. Rekao bih Bethesde... dosta se ljudi žali na CTD po redditu i forumima.

 

Edit: današnji stability patch je rješio CTDe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2023 23:57 (Moloch).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Starfield

Zakrpe,kao i Cyberpunk.

 

14 godina
offline
Starfield

Zato sam i uzeo igru, a ne pretplatu. Uglavnom na nekih 40 sati sam u igri i tek sam došao do prvog powersa 😀

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Starfield

 

Možda da počnu s prvim pravim patchem, to bi bio neki solidan korak u pravom smjeru. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
7 mjeseci
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Starfield
Cirkis da jedan fov nike od pocetka u igri a isto vrijedi za dlss.. zato ne igram igru nego cekam da se to sve napravi kak je red
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Starfield

Pri karaju sam sa glavnom misijom, fakat gušt od igre.

Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Starfield

another man's trash is another mans treasure...

14 godina
offline
Starfield

Nakon završetka glavne misije imam osjećaj kao da je novi početak igre, nove misije, novi planeti, novi brod…a jebate kolika igra.

80+ sati a nisam ni pokušao izgraditi prvu bazu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starfield
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Starfield

a pa dobro u americi. Tam neznaju da ima sam 2 spola medju ostalim stvarima...

8 godina
offline
Re: Starfield
forumaš kaže...

 Po tome vidis kolko te predplate ljude ne zanimaju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Starfield
Santana kaže...

 Po tome vidis kolko te predplate ljude ne zanimaju

svakako da, bas mi je zao Microsofta i njihovog gamepassa kojeg nitko ne koristi 

 

ne samo da je najbolji gaming servis, vec i daleko najisplativiji. za 10 EUR mjesecno igras 90% AAA PC igara odmah isti dan izlaska, plus hrpetinu old school naslova i hrpetinu prekrasnih indy neotkrivenih dragulja poput Darkest Dungeon, Inside, Stardew Valley, Hollow Knight.

 

netko tko stvarno igra hrpu PC-igara ne moze proci bolje i jeftinije od ovoga

 

  • 2K
  • 505 Games
  • BANDAI NAMCO Entertainment
  • Capcom
  • Codemasters
  • Deep Silver
  • Focus Home Interactive
  • SEGA
  • SNK CORPORATION
  • THQ Nordic GmbH
  • Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Microsoft Studios
  • EA Sports
    Bethesda
    Blizzard
    Activision
Boris Grozni: sad na 4k ekranu se moze potegnuti s FSR-om i do 16k +ako igra u sebi ima skaliranje rezolucije.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice