Starfield

poruka: 774
|
čitano: 200.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Starfield

ne nadam se nicem,bethesda nije napravila dobru igru jos otkad...engine je apsolutno smece,kao i svaka bethesda igra bitice prepuna bugova i glitcheva siguran sam

3 godine
neaktivan
offline
Re: Starfield
Rocinante2112 kaže...

ne nadam se nicem,bethesda nije napravila dobru igru jos otkad...engine je apsolutno smece,kao i svaka bethesda igra bitice prepuna bugova i glitcheva siguran sam

 Imaš pravo, međutim oni kažu da je engine doživeo teški upgrade, veći čak i od relacija Morrowind - Oblivion a svi znamo koliko se te igre razlikuju grafički. Engine je kreiran za next-gen mašine a u Starfieldu bi mogli videti nešto što nismo nikada u Bethesdinim igrama - vozila, i to možda budemo krstarili po svemiru. Uskro ćemo videti...

12 godina
offline
Re: Starfield
Dragonbane kaže...
Rocinante2112 kaže...

ne nadam se nicem,bethesda nije napravila dobru igru jos otkad...engine je apsolutno smece,kao i svaka bethesda igra bitice prepuna bugova i glitcheva siguran sam

 Imaš pravo, međutim oni kažu da je engine doživeo teški upgrade, veći čak i od relacija Morrowind - Oblivion a svi znamo koliko se te igre razlikuju grafički. Engine je kreiran za next-gen mašine a u Starfieldu bi mogli videti nešto što nismo nikada u Bethesdinim igrama - vozila, i to možda budemo krstarili po svemiru. Uskro ćemo videti...

 graficki izgledaju drukcije ali cinjenica je da je to isti engine koji se ponasa isto. dakle mozemo ocekivati glup A.I kao i u svakom Elder Scrollsu...

3 godine
neaktivan
offline
Starfield

Srećna nam odgoda... Prva polovina 2023. Znači TES 6 2027. ili kasnije. Ko nas je*e...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Starfield
Tes 6 ce izac taman na 15 godisnjicu skyrima 😃
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Starfield

Al ovo je ok odgoda, 6 mjeseci prije odgodili i još nisu dali točan datum nego samo okvirno. To je dobro i  znači da im je jasno kakva je situacija, za razliku od CDPRa koji je igru odgodio treći put za 3 tjedna. Koja budala odgađa takav ogroman projekt za 3 tjedna???

 

Iako nisam sretan zbog ovog, vjerojatno je to zapravo dobra vijest

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starfield

Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Starfield
Drago127 kaže...

 

izgleda točno kao igra koju čekam još od mass effecta. E sad malo je trenutno clunky, ali vjerujem da će se to srediti do izlaska. Priča malo zvuči generično, tražimo super tajne alien artifakte, ali dobro može to sve ispasti super

9 godina
offline
Starfield

Ovo je nadmašilo sva moja očekivanja. Čak i grafički izgleda pristojno. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Starfield

Pa AI izgleda uzasno (ona scena s helikopterom gdje ga ubija s ledja samo tako, jer ovaj ne brine za zivot vec leti prema helikopteru), pucacina izgleda uzasno... Bas onako kao iz jos tamo morrowinda nazalost. Ni u ESO borba nije bolja, sve to vuce isti engine....  Nadam se da ce to popraviti, jer bez izazova ovo izgleda kao neki no man's sky s boljom grafikom.  Moje misljenje je da su trebali napustiti svoj engine i uzeti, ako treba i UE 4 (UE 5 je samo + lumen manje/vise koji se da ugasiti u postavkama tako da i ljudi sa starijim grafama to mogu igrati).  Je ima lijepe lokacije, ali ova igra ne bi trebala biti neka avanturica. Barem to nisu obecavali.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Starfield

Kao neko ko je odrastao uz igre koje je razvijao Tod i njegova Beteždina, daću sebi za pravo da kažem šta mislim o novoj igri i dam neke pretpostavke šta nas zapravo očekuje.

 

Prvo, ako pogledamo samu igru deluje kao neki Space mod za Fallout 4. Međutim, kako je ovo jedan od prvih next gen naslova konačno se može videti osetan napredak u grafici, pre svega u teksturama jer su one u Bethesdinim igrama uvek bile loše. Dalje, osvetljenje deluje fenomenalno, PBR, screen space refleksije i particle efekti takođe... Odličan napredak i baš se vidi da su razni materijali napravljeni od stvari od kojih bi trebalo da budu i nisu više drveni ili plastični. Enterijer nivoa izgleda super. Zatim, facijalne ekspresije deluju bolje nego ranije ali animacije su čudne u smislu da neprijatelj i dalje ne reaguje na pogotke već samo trči kao lud ili stoji u mestu dok ne padne. Napucavanje deluje jako slučno Falloutu 4, kretanje, osećaj, ma sve...

 

Drugo, ako uzmemo u obzir da je ova igra "next-gen" i da zaista izgleda atraktivno ne mogu se oteti utisku a da ne kažem da modeli likova ne izgledaju naročito bolje od modela u Witcheru koji je star sedam godina ili Cyberpunka koji je opet rađen sa last genom na umu. Cyberpunk je dakle last gen igra a ima vrhunski odrađene enterijere. Ne hejtujem ali neka poređenja se moraju napraviti.

Na konto rečenog moram navesti da je i sam Tod jednom prilikom rekao, 2018. godine čini mi se, da se Starfield razvija za next gen ali da to ne znači da se neće pojaviti i za stare mašine (Xbox One) da bi prošle godine tu mogućnost totalno isključili. Starfield je još tada bio u igrivom stanju a nove konzole nisu bile van.

Fallout 4 na starim konzolama izgleda veoma zastarelo, čak i u vreme izlaska je bio što me je navodilo na razmišljanje da se i on razvijao i za stare (tada PS3/Xbox360) ali izašao samo za nove (tada PS4/XBO). Imao je teksture gore čak i od Skyrima.

 

Zašto sve ovo govorim?!

Igra je next gen a meni izgleda da će i dalje svaki malo kompleksniji objekat tražiti loading screen. Najviše sam očekivao da Bethesda tu bude revolucionarna i da konačno budemo samo mali deo jedne celine u igri. Pa mnoge last gen igre to mogu da izvuku, i Cyberpunk isto, eto opet ga pominjem premda me je i ta igra razočarala da ne pomisli neko ali u drugim segmentima...

Kada je u Starfieldu nekoliko puta lik prišao nekim vratima tu bi gameplay stao i prebacilo bi nekoliko sekundi napred. To me navodi na činjenicu da se tu ništa nije promenilo. Takođe, kada budemo aktivirali brod za let biće verovatno onih par sekundi da se prikaže kako uzleće a ne kako mi izlazimo iz atmosfere i slično... Ako bude ovako kako ja zamišljam to će dati jednu potpuno novu dimenziju u igri. Ako bude loadinga na svakom većem ćošku neka onu priču o "data streaming ssd" bace u vodu ili to jednostavno znači da je Bethesda nesposobna ili je engine u biti shit.

 

U igri sam očekivao da bude nekoliko velikih planeta koje su prilično udaljene, recimo 5,6 ali sa desetinama manjih 30,40. Ovako ćemo dobiti četvorocifren broj planeta koje su dizajneri kreirali proceduralno (a to ovde znači da su pustili da mašina radi za njih a oni samo malo utegli), i čitaj teren za modovanje sa malim brojem varijacija od čega će mnoge biti prazne ili će sadržati ništa do nekih valjda zanimljivih kad ih već ima toliko.

Najbolje/najgore je što će ovo po svemu sudeći biti samo još jedan Bethesdin naslov, veći od bilo koje igre danas, a ja bih hteo da se malo pomeraju granice, i poradi na priči, questovima, imerziji a u next-gen formi i na pojedinim tehničkim stvarima. No, možda i iznenade pa ovo moje bude samo bespotrebno blebetanje na forumu.

 

EDIT:

Upravo je HCL.hr izbacio članak o igri. Kao da sam ja pisao...

https://www.hcl.hr/kolumne/starfield-1000-planeta-188331/

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 18:44 (Dragonbane).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Starfield

koliko se radujem igri toliko se radujem i modovima jer je moderska zajednica izmodala skyrim do statusa gdje se može zvati drugom igrom :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Starfield

svi razlozi za strah su opravdani, Dragonbane je u pravu, ova analiza HCLa je isto na mjestu, ali svejedno se nadam. Igra će dok izađe biti u developmentu preko 6 godina, Bethesda ima resurse da napravi nešto kako spada. Možda bude čisti grabež love, ali možda i igra bude odlična. 

 

Ionako nikad više ništa ne prednaručujem tak da me ne sekira previše. Uzet ću ako budu dobre reakcije i igrača i provjerenih recenzenata. Za bilo kakav prosjek više ne dajem ni kinte

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Starfield

Dragonbane Slažem se. Uzmimo za primjer sviijet u Fallout:New Vegasu. Mapa nije prevelika, ali nije niti premala. Monotoni dijelovi su razbijeni nečim zanimljivim bil oto neki sidequest, borba, sitni detalji koji taj svijet grade. Možemo uzeti u obzir i mapu iz San Andreasa koje za tadašnje pojmove bila ogromna, a nije bila dosadna. Forsiranje svega velikogne završi dobro. Sjetimo se se igre FUEL koja se hvalila s mapom od 14,400 Km²što je impresivno za igru iz 2009., ali tu se postavlja pitanje: koliko je taj svijet zanimljiv? Red Dead Redemption 2 ima mapu koja je taman veličine da nije prazna i skučena, a pritom je puna sadržaja i detalja da ti oči ispadnu. Ulazimo u eru gaminga kada se sve više gura tehnološki korak naprijed i to je super, ali onda nastaje proizvod koji svi s vremenom zaborave i niej toliko upečatljiv.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Starfield
Brki1994 kaže...

Dragonbane Slažem se. Uzmimo za primjer sviijet u Fallout:New Vegasu. Mapa nije prevelika, ali nije niti premala. Monotoni dijelovi su razbijeni nečim zanimljivim bil oto neki sidequest, borba, sitni detalji koji taj svijet grade. Možemo uzeti u obzir i mapu iz San Andreasa koje za tadašnje pojmove bila ogromna, a nije bila dosadna. Forsiranje svega velikogne završi dobro. Sjetimo se se igre FUEL koja se hvalila s mapom od 14,400 Km²što je impresivno za igru iz 2009., ali tu se postavlja pitanje: koliko je taj svijet zanimljiv? Red Dead Redemption 2 ima mapu koja je taman veličine da nije prazna i skučena, a pritom je puna sadržaja i detalja da ti oči ispadnu. Ulazimo u eru gaminga kada se sve više gura tehnološki korak naprijed i to je super, ali onda nastaje proizvod koji svi s vremenom zaborave i niej toliko upečatljiv.

 

Mapa je jedan od najbitnijih segmenata svake open world igre. I dosta je teško za donijeti odluku što i kako po tom pitanju, Ubisoft recimo nema tih problema, oni spiče što veću mapu i nafiluju je sa što generičnijim sadržajem i opet ima jako puno ljudi kojima je to ok.

 

Po meni treba raditi mapu onoliko veliku koliko je možeš napuniti sa kvalitetnim sadržajem. Eto recimo Elden Ring je izbacio ogromnu mapu sa tonom odličnog sadržaja, i mapa je igrala bitnu ulogu u samom loreu igre, ne možeš baš ni napraviti epsku fantastiku sa nekom premalenom mapom.

 

A što se tiče Starfielda, iako bi volio da bude sadržaj što kvalitetniji, mislim da je 1000 planeta dobro sa samu bit igre, a bit igre je je istraživanje ogromnog svemirskog prostranstva. Jebiga ne bi ni bilo neko istraživanje da imamo 5 planeta i 2 mjeseca. Ali ako bude 1000 praznih generičnih pustopoljina to će opet biti sranje. Ne znam, to je sad na developeru da nešto izvede da nas privuče da igramo ovo 100-200-300 ili više sati. Možda se više koncentrirati na igrine mehanike, kustomizaciju svega i možda nekakav endgame.

 

Ono što se meni najmanje sviđa od dosada viđenog su baze. Bojim se da će nam s time oduzimati previše vremena. Ja nisam neki ljubitelj izgradnje kojekakvih baza i održavanja društva i zajednica. Odnosno takve igre isto mogu igrati, ali onda tražim strategiju kojoj je baš to bit, a ne neku 3d person igru. Ako istražujem svemir onda mi je bolje da imamo svoj svemirski brod i posadu i da se primarno na to koncentriramo. Sad tu gradit neke gradove na praznim planetima, čemu? Imalo bi ajd neke logike da tako stvaramo nekakvu mrežu puteva i razmjenu dobara pa kao nešto zarađujemo, ali koliko je bitna zarada u singleplayer igri? Ne znam, sve ovisi kako će oni to točno isporučiti

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Starfield

Na kakvom PC-u igrali demo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Starfield
Cansee kaže...

 

Ono što se meni najmanje sviđa od dosada viđenog su baze. Bojim se da će nam s time oduzimati previše vremena. Ja nisam neki ljubitelj izgradnje kojekakvih baza i održavanja društva i zajednica. Odnosno takve igre isto mogu igrati, ali onda tražim strategiju kojoj je baš to bit, a ne neku 3d person igru. Ako istražujem svemir onda mi je bolje da imamo svoj svemirski brod i posadu i da se primarno na to koncentriramo. Sad tu gradit neke gradove na praznim planetima, čemu? Imalo bi ajd neke logike da tako stvaramo nekakvu mrežu puteva i razmjenu dobara pa kao nešto zarađujemo, ali koliko je bitna zarada u singleplayer igri? Ne znam, sve ovisi kako će oni to točno isporučiti

 

 

 

 

Nisam ni ja bio ljubitelj izgradnje baze i tako sam dugo igrao Fallout 76 bez gradnje dok nisam probao i onda sam vidio da to daje neku posebnu draž i pripadnost igri, kak vani kažu imerziju - vjeruj mi jako je fora, pogotovo ovak na nekom pustom planetu u nekoj galaksiji..

 

Ono kaj se meni na prvu ne viđa je opet glup AI  i to glup ko k., opet neki stutteri a grafika nije nešto vau za "next gen" - ono Metro Exodus iz 2019  je još uvijek nedosanjani san za masu tih "next gen",  ALI  s obzirom da sve to dolazi na gamepass pa e može probati fino za siću e taj dio lajkam da mi se sviđa, uglavnom kako god jedva čekam,, fino će popuniti vrijeme dok ne dođe STALKER 2

9 godina
offline
Re: Starfield
VooDooZg kaže...
Cansee kaže...

 

Ono što se meni najmanje sviđa od dosada viđenog su baze. Bojim se da će nam s time oduzimati previše vremena. Ja nisam neki ljubitelj izgradnje kojekakvih baza i održavanja društva i zajednica. Odnosno takve igre isto mogu igrati, ali onda tražim strategiju kojoj je baš to bit, a ne neku 3d person igru. Ako istražujem svemir onda mi je bolje da imamo svoj svemirski brod i posadu i da se primarno na to koncentriramo. Sad tu gradit neke gradove na praznim planetima, čemu? Imalo bi ajd neke logike da tako stvaramo nekakvu mrežu puteva i razmjenu dobara pa kao nešto zarađujemo, ali koliko je bitna zarada u singleplayer igri? Ne znam, sve ovisi kako će oni to točno isporučiti

 

 

 

 

Nisam ni ja bio ljubitelj izgradnje baze i tako sam dugo igrao Fallout 76 bez gradnje dok nisam probao i onda sam vidio da to daje neku posebnu draž i pripadnost igri, kak vani kažu imerziju - vjeruj mi jako je fora, pogotovo ovak na nekom pustom planetu u nekoj galaksiji..

 

Ono kaj se meni na prvu ne viđa je opet glup AI  i to glup ko k., opet neki stutteri a grafika nije nešto vau za "next gen" - ono Metro Exodus iz 2019  je još uvijek nedosanjani san za masu tih "next gen",  ALI  s obzirom da sve to dolazi na gamepass pa e može probati fino za siću e taj dio lajkam da mi se sviđa, uglavnom kako god jedva čekam,, fino će popuniti vrijeme dok ne dođe STALKER 2

 

a vidi meni se to građenje baš i ne sviđa na takav način. Super mi je kada možemo sređivati određen prostor, npr svemirski brod ili jednu bazu. Ali ovo kad ima previše mogućnosti i više različitih baza, a nema neke prave razlike onda mi to nema smisla. Ja sam u Falloutu 4 malo sredio tu osnovnu bazu i još neke dvije manje samo djelomično sredio i opet sam završio igru vrlo jak i imao sve što sam htio. A utukao sam možda sve skupa 3-4 sata na pravljenje baza, a netko je utukao deset puta više vremena a u konačnici nema ništa više od mene. Kad je to tako onda mi izgleda kao da je developer to ubacio čisto ono ajde da se nešto radi u igri, ali zapravo nema nekakvog utjecaja. Naprimjer mogli su se poigrati s time da ako si napravio dovoljno jake zajednice da onda ti postaješ snaga u tom svijetu, a ne samo da skakučeš za Brotherhood of steel ili Railroad. 

 

A što se tiče tog prikaza gameplaya, očito je da izgleda clunky i zaštekava, nadam se i vjerujem da će to srediti do izlaska. Ali meni je to ok, oni su prikazali igru kakva trenutno je i nisu gubili vrijeme na pravljenje demoa samo za prikaz. Kao što su to naprimjer radili CDPR sa Cyberpunkom, oni su općenito previše vremena gubili na marketing. I onda kad je igra izašla imamo šta vidit, ono što je u demou bilo super, ovdje je bilo clunky i zaštekavalo

8 godina
offline
Starfield
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Starfield

Nove informacije:

  • 200k lines of dialogue!!!
  • Character background will have effects on dialogue (Glimpse seen in showcase).
  • Some quests involve docking and boarding ships. Smuggling has also been confirmed.
  • Constellation is NASA + Indiana Jones + League of Extraordinary Gentlemen.
  • Constellation is looking for Old Earth Artifacts. They've also now found mysterious artifacts whose origin isn't known.
  • 30-40 hours for Main Quests. Doesn't include side quests?!
  • Loves their modding community. Thinks it'll be a dream for them.
  • Quests take a lot of time to make for Starfield.
  • Can't fly ship straight down to the planet! (Damn!)
  • To add to previous point, Starfield Doesn’t Let You Fly Seamlessly from Space to Planet because Howard says it's "Really Just Not that Important". (Debatable).
  • Handcrafted worlds and procedurally generated ones will be distinct and separate, with it being made clear to the player which is which.
  • To add to previous point, Starfield Includes More Handcrafted Content Than Any Bethesda Game, Alongside Its Procedural Galaxy.
  • Seemed to confirm that everyone will have the same beginning to the game via the 'step out moments' question, which was a topic of some debate.
  • Starfield Has 4 Main Cities, and New Atlantis Is the Biggest City Bethesda’s Ever Made
  • Starfield’s Space Combat Is ‘Unique’, and Inspired By FTL and MechWarrior
  • Elder Scrolls 6 is in Pre-Production!
  • Fallout 5 is after that!
  • Mentioned that BGS might work on other projects.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2022 11:09 (Dragonbane).
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Starfield

 Kontam sta hoce reci, no opet jedan NMS je to uradio bez problema. Cojk bi pomislio da im fali ljudi i sredstava za tako nesto izvest.

3 godine
neaktivan
offline
Starfield

Imao sam jedan san o nekoj sjajnoj igri u svemiru ali to je izgleda srušeno u trenu... San da će se dolaskom next-gena stvari početi menjati iz korena. Da će developeri konačno imati svu potrebnu tehniku da sprovedu svoje zamisli u delo i da će se fokusirati na ono što je bitno... Neće biti nikakvih barijera...

 

Nadam se da će novi Mass Effect to omogućiti kada jednom izađe ali da bude nekoliko velikih planeta i još nekoliko manjih. Da igra bude bez loadinga, i da se fokusira na main story i questove, dobar combat i da sama igra ima neki smisao. Da imamo imerziju jednog velikog putovanja i avanture, da budu oni "vau" trenuci kada dođemo i sletimo na neko mesto "Mi" kako hoćemo u gameplay modu, to su momenti koji se pamte, a tako nešto su sugerisali i concept art Starfield trejleri koje su prikazivali.

Međutim, porazno je da je Bioware možda još veće go*no od Bethesde... Da li može jednog dana vaskrsnuti i biti na mestu stare slave?... 1% chance...

 

Pitam se zašto nisu izbacili Starfield i za PS4/XBO kad osim nabudženih efekata i tekstura grafički ne donosi apsolutno ništa tehnički. Biće loadinga i prilikom ulaska u neke veće objekte tipa ona naseobina koju su pokazali u gameplayu jer da nije tako kur*ili bi se kako im je bar to konačno pošlo za rukom. A o gradovima ne treba trošiti reči... Šta tu ne može na last gen?

 

Nakon dugo godina ja dižem ruke od njih da će ikada promeniti stvari, razočarano... Premda je tačno da sve manje igram igre i dalje čekam da se desi neko čudo... Kažu da su dugo radili na "tehnologiji" koja će pokretati igru i da nas to čeka i u novom TES-u ali da ćemo prvo videti kako sve funkcioniše u Starfieldu.

Prema viđenom stanju u kojem se trenutno oni nalaze TES 6 će biti samo reskinovani Skyrim, kombinacija mape Hammerfella i High Rocka koja će imati dobru grafiku ali i loadinge jer ne može oboje jel, a potencijal i sjajan lore neka bude tu da postoje kao i do sada. Neka ubace i one Radiant AI questove da se smisleno popuni igra jer igrače svakako boli briga za prave questove. Meni je drago da Todd uvek zna šta nama treba a šta ne. I naravno, što više "proceduralnosti".

I takav TES ja ću sigurno voleti i igrati znajući da je sve moglo da bude dosta bolje i drugačije.

Da li je zapravo ovaj engine toliko loš u suštini???

 

Jedva čekam da vidim ove nove unreal engine 5 igre jer će one valjda dostaviti taj "next-gen". Poslednja igra koja je za mene bila revolucionarna je Witcher 3: Wild Hunt. Izašla je pre sedam godina a uskoro bi trebao izaći i next-gen update za nju kada će joj se verujem vratiti mnogi. Pritom se nikako ne sme zaboraviti i da CDPR aktivno pliva u klubu go*ana već neko vreme i kad malo bolje razmislim pitam se ko zapravo tu nije. Izuzetaka Bogu hvala verovatno ima ali ih je malo.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Starfield

 

nije mi osobno to problem da su svemir i planete odvojeni u tom smislu, odnosno da nije seamless. 

 

Da se razumijemo bilo bi bolje da je, ali nije mi to toliko bitno kao npr. glavne igrine mehanike. Ok je da su svjesni svojih ograničenja i da su realni i iskreno kažu kakva je situacija. Samo kad pogledamo šta radi Chris Roberts i kakva obećanja daje, prodaje maglu ko političar, igra će biti najbolje ikad, imat će sve što možete zamisliti, a ono igre nikud. Ni dtuma nikud. Ni okvirnog datuma ni godine nikud. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Starfield

A gle trebalo bi mozda drugi engine koristit pa bi svasta bilo moguce. Bio mi je veci Hype za Starfield dok nisam nist znao o igri nego sad.

 

 

 

Dok god budale trpaju lovu u star citizen on nece bit gotov

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2022 12:39 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Starfield

Prema Bethesdi Starfield će izaći u prvoj polovici 2023.

 

"Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC in the first half of 2023."

 

https://twitter.com/klobrille/status/1610024891775868928

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 10:43 (Magician).
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Starfield
Magician kaže...

Prema Bethsedi Starfield će izaći u prvoj polovici 2023.

 

"Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC in the first half of 2023."

 

https://twitter.com/klobrille/status/1610024891775868928

 

 

prilično zanimljivo da su toliko samopouzdani da napišu u prvoj polovici, a opet nisu stavili točan datum. 6 mjeseci je u gaming developmentu prilično kratko razdoblje i moraš biti stvarno siguran da ćeš to moći ispoštovati. Naravno da je uvijek opcija da se ponovno odgodi, ali da iskusna firma kao što je Bethesda upadne u zamku višestrukih odgoda, to me stvarno čudi, nakon svih događaja koje smo vidjeli zadnjih godina, čitaj CP2077

14 godina
offline
Starfield

Kupujem čim izađe za PS5

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Starfield
stiffler13 kaže...

Kupujem čim izađe za PS5

 Mogao si odmah reći da ne kupuješ nikad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Starfield

Izlazi 6. rujna 2023. 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Starfield

Napokon nesto za mene,vjerujem da cu odigrat na XsX posto u pc verziji ocekujem minimalno stutter 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice