Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.777
|
čitano: 764.074
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
9 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Kresimir4 kaže...

Alfa je bila i alfa ce ostati godinama, a kad izade do tada ce izaci jos igara s jos ljepsom grafikom, efektima i animacijama. Nadam se da ce neki gigant u igrama otkupiti barem 50% ili 100% sc-a jer svi dobro znamo gdje ovo ide.

 Da vjerovatno najtočniji opis situacije. Bez namjere podjebavanja, prati se tema i cijeni Dadin entuzijazam koliko god ga mi mrvicu zezamo radi toga.  

 

(šleper pepela on ready ako slučajno fulam u procjenama )

12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Jel ima kakvih vijesti kad dolazi 2,6 i kad predviđaju da će 3,0 doći?

 

jel prati tko vijesti jel izlazi squadron 42 single player i kad otprilike?

 

u zadnje vrijeme sve nekako zamrlo oko vijesti oko sc-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Citizen

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

dobro da negledam sad taj filmić od 2 sata jesu rekli raspored kad bi što trebalo izaći

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
ZujoVg kaže...

dobro da negledam sad taj filmić od 2 sata jesu rekli raspored kad bi što trebalo izaći

 Izvolite : 

 

https://robertsspaceindustries.com/media/rd4hotqrut25or/source/Image004.png

 

Izvučeno iz:

 

https://robertsspaceindustries.com/schedule-report

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 1:38 (OmarComin').
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

koliko vidim aim date za release 2,6 im je 08.12 znači za 15tak dana

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 9:38 (ZujoVg).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
ZujoVg kaže...

koliko vidim aim date za release 2,6 im je 08.12 znači za 15tak dana

 Ali možda premaše taj rok :P 

Lijep pozdrav ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

ma daj..... kad su oni prebacili rokove????

9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Stigla je službena poruka za Sandy:

 

Pojedi nešto, imaš love!

 

edit: gledam sajt od kickstartera da se sjetim više što su "obečali", kaže no pay 2 win, a prodavaju brodove od 25$ do preko 350$, a jos hrpa novih brodova nije izašla i samo se čeka dan kada će staviti cijenu na njih.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 4:28 (Kresimir4).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

koliko sam ja shvatio svi brodovi će moći biti kupljeni sa ingame novcem a ono na čemu misle da će zarađivati je osiguranje...... mislim da će biti kao u drugim igrama season pass ovdje će biti innsurance fee a ako nemaš osiguranje kad te ubiju moći ćeš samo trčkarat po stanici 

13 godina
offline
Re: Star Citizen
Kresimir4 kaže...

Stigla je službena poruka za Sandy:

 

Pojedi nešto, imaš love!

 

edit: gledam sajt od kickstartera da se sjetim više što su "obečali", kaže no pay 2 win, a prodavaju brodove od 25$ do preko 350$, a jos hrpa novih brodova nije izašla i samo se čeka dan kada će staviti cijenu na njih.

 Ne može biti pay 2 win kad ti fali igra da ostvariš win dio 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Star Citizen
ZujoVg kaže...

koliko sam ja shvatio svi brodovi će moći biti kupljeni sa ingame novcem a ono na čemu misle da će zarađivati je osiguranje...... mislim da će biti kao u drugim igrama season pass ovdje će biti innsurance fee a ako nemaš osiguranje kad te ubiju moći ćeš samo trčkarat po stanici 

Znači, ne bude "pay-to-win" ali bude "pay-to-play" 

http://www.dd3d-studio.com/
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...
ZujoVg kaže...

koliko vidim aim date za release 2,6 im je 08.12 znači za 15tak dana

 Ali možda premaše taj rok :P 

Ma kako mogu promašiti deadline?
Ma ni vrag da su to u stanju  

Batllelog: sudy_freak
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...
ZujoVg kaže...

koliko vidim aim date za release 2,6 im je 08.12 znači za 15tak dana

 Ali možda premaše taj rok :P 

 Odgođeno za 18ti.... XD

11 godina
offline
Re: Star Citizen
ERM kaže...

 Odgođeno za 18ti.... XD

 koji 18ti i koje godine...

16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Production report - osvježava se jednom tjedno i sve je tu...  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

još 3 dana do release 2,6????

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Citizen

Nema jos 2,6?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Star Citizen

Sto ovo jos nije izaslo ?!?!? Prije ce izaci izgleda i Duke Nukem 3 (ne mislim na 3d)  . Morao sam....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Bio stream https://www.twitch.tv/starcitizen/v/107852817 propustio sam ga pogledam sutra, mozda smo dobili jos jedan towel ili aquarium ili jos bolje midas ribicu hahaha

16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

Production report - osvježava se jednom tjedno i sve je tu...  

 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Stavim skidat sa sluzbenog youtubea stream sto su stavili, nesto se shebe uradim refresh nema videa...lol

16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Evo, skinuo mi se PTU 2.6, isprobam kasnije pa javim dojmove... 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

kako cu skinuti 2.6?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Kresimir4 kaže...

kako cu skinuti 2.6?

 Moraš biti u toj skupini kojima se da pristup (dobiješ mail ako već imaš postavljen PTU, upute su ti ovdje...).

 Ja sam originalni backer i imam dosta bug reporta već u dosjeu pa ranije dobim pristup tim ranim PTU-ovima (nisam u Evokatima, oni dobe još ranije..).

Lijep pozdrav ;)
9 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

I ja sam original backer i idem na https://robertsspaceindustries.com/account/ptu nema nista, mislim kako pristupiti tome, nije valjda da ovi koji su recimo 10k accounta prijavilo za PTU, da samo njima i dalje salju... a ovi novi nista?

 

Aha evo ovdje https://robertsspaceindustries.com/faq/PTU-Invites  ako sam dobro razumio, pristupim ovoj petoj fazi i to mi se racuna kao 1, onda u drugoj PTU, mogu vec doiti pozivnicu za 4 fazu? itd?

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2016 20:32 (Kresimir4).
16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

 

Vanduul sneak peek jednog od brodova..  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Dakle, ukratko - igrao jučer malo patch 2.6i (jutros mi se skinuo novi 2.6.j kojega još nisam isprobao..) i dojmovi su sasvim solidni.

Star Marine-u i Arena Commanderu se treba pristupiti kroz sim pad u hangaru, jer za sada ne radi glavni UI meni (dok to nisam shvatio rušilo me na desktop sa loading ekrana).

 

Arena Commander - brzine brodova su prepolovljene i malo izmijenjena fizika, osjećaj puno više kao originalni Wing Commander, stigne se vidjeti nešto za vrijeme borbe, manevri su više 'up close and personal' što mi se sviđa.

 

Star Marine - naponon je stigao i dugo očekivani FPS modul i za sada nemam pritužbi - izgleda odlično, igriv je i fluidan, no stalno ginem (trebam vježbati očito, godinama nisam baš FPS-ao online.. ili su se drugi već toliko izvježbali da ih je teško nakantati..).

 

Dodatno su doradili zvuk i osvjetljenje što se grafike tiče.

 

Još smo korak bliže patchu 3.0 i planetarnom istraživanju :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

 Moraš biti u toj skupini kojima se da pristup (dobiješ mail ako već imaš postavljen PTU, upute su ti ovdje...).

 Ja sam originalni backer i imam dosta bug reporta već u dosjeu pa ranije dobim pristup tim ranim PTU-ovima (nisam u Evokatima, oni dobe još ranije..).

Basically - radis kao QA, besplatno, i kao benefit dobijes vise posla?

Podsjeca me ovo na onu pricu iz "Adventures of Tom Sawyer", kad Tom Sawyer hustlea prijatelja da mu ofarba ogradu i jos mu to plati slatkisima.

Your woman... so what... she leaves me in doubt.... and it pushes me down... and it leaves me behind....
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice