Stalker 2

poruka: 236
|
čitano: 101.552
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Stalker 2
antimadridista kaže...
Rhodin kaže...

Ništa tu još nije optimizirano, a i bojim se igre studija iz zemlje koja sada treba svaki cent. Ne kažem da ne treba pomagati, kažem samo da me strah kupiti i očekivati gotov proizvod.

Ogirinal je bio vrhunska igra, kako kaže kolega gore, pričekati godinu-dvije i odigrat dobru igru ili brzat sa preorderom i biti razočaran...

 

 Igra je na Gamepassu day 1 tako da nekog velikog rizika nema.

Ovo bi mogla bit velika igra za Gamepass.

15 godina
offline
Stalker 2

8. decembra 2023 treba izletit zona u svijet. Preporučeni zahtjevi su rx5700xt ili rtx2070super/gtx1080ti vjerovatno 1080p 60fps.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...
Rhodin kaže...

Ništa tu još nije optimizirano, a i bojim se igre studija iz zemlje koja sada treba svaki cent. Ne kažem da ne treba pomagati, kažem samo da me strah kupiti i očekivati gotov proizvod.

Ogirinal je bio vrhunska igra, kako kaže kolega gore, pričekati godinu-dvije i odigrat dobru igru ili brzat sa preorderom i biti razočaran...

 

 Igra je na Gamepassu day 1 tako da nekog velikog rizika nema.

Ovo bi mogla bit velika igra za Gamepass.

 

sigurno su kod onog prvog trailera rekli da će biti na gamepassu od prvog dana izlaska, e sad jesu li se planovi mijenjali to ne znam

5 godina
offline
Stalker 2
Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 14:44 (Srce Isusovo).
Moj PC  
1 0 hvala 2
5 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stalker 2

.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stalker 2

.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Stalker 2

 pošto smo tu vidili kurac... Danas će već valjda nešto biti.

HAIL TO THE KING, BABY!
15 godina
offline
Re: Stalker 2

Ne očekuj nešto puno.

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
15 godina
offline
Stalker 2

Evo nešto i izgleda izvrsno. Opet odgođen za iduču god. Ako ikad bude gotova igra po odgađanjima.

 

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Stalker 2
dery kaže...

Evo nešto i izgleda izvrsno. Opet odgođen za iduču god. Ako ikad bude gotova igra po odgađanjima.

 

 i to je kurac... oću gameplay

HAIL TO THE KING, BABY!
15 godina
offline
Re: Stalker 2

Ne može jer je igra daleko od gotovog proizvoda .

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 16:47 (dery).
15 godina
offline
Re: Stalker 2
dery kaže...

Ne može jer je igra daleko od gotovog proizvoda .

 Ako je igra toliko daleko od gotovog proizvoda, da ne mogu sklepat 1min gameplay videa, onda je prebacivanje za slijedeću godinu beznačajno jer u godinu dana ne mogu toliko igre izgraditi i ugladiti da to do tada bude spremno.

Čekam Stalker godinama, radije bi da kažu 2027. i naorave kvalitetnu igru, nego da završi kao Cyberpunk koji sak prednaručio, a još nisam upalio jer čekam, nakon svih gluposti i krpanja, ekspanziju koja fixa puno toga 3 godine kasnije ....

 

Nema mi to smisla već.

5 godina
offline
Re: Stalker 2
Rhodin kaže...
dery kaže...

Ne može jer je igra daleko od gotovog proizvoda .

 Ako je igra toliko daleko od gotovog proizvoda, da ne mogu sklepat 1min gameplay videa, onda je prebacivanje za slijedeću godinu beznačajno jer u godinu dana ne mogu toliko igre izgraditi i ugladiti da to do tada bude spremno.

Čekam Stalker godinama, radije bi da kažu 2027. i naorave kvalitetnu igru, nego da završi kao Cyberpunk koji sak prednaručio, a još nisam upalio jer čekam, nakon svih gluposti i krpanja, ekspanziju koja fixa puno toga 3 godine kasnije ....

 

Nema mi to smisla već.

 A govori se da je igra u fazi poliranja po internetima... mislim u ovih pola godine jako malo mogu napraviti osim poliranja tako da - valjda je istina. kako bilo da bilo, vidjet ćemo. Do stalkera ću opet završit CP i expanziju ako uberem novu grafičku u neko dogledno vrijeme

 

HAIL TO THE KING, BABY!
15 godina
offline
Re: Stalker 2

Prije su bar nagovijestili točan datum dok sad kažu prvi kvartal iduče god. Nisu sigurni više kad će i očekujem opet odgodu.

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
12 godina
offline
Stalker 2

Bolje odgoda nego novi Cyberpunk...

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Stalker 2

"A delayed game is eventually good, but a rushed game is forever bad."

   - Shigeru Miyamoto (before patching was a thing)

Object reference not set to an instance of an object
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2023 14:00 (Beno).
Moj PC  
2 0 hvala 0
21 mjesec
offline
Stalker 2

S obzirom koliko ju odgađaju, i sav taj hype oko nje, očekujem odličnu igru, sve ispod toga me neće zadovoljiti, niti ću izdvojiti novce.

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Stalker 2

pa normalno da je odgađaju stalno kad im bombe padaju uokolo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stalker 2

Nisu u ukrajini ali jedan član tima im je poginuo ako ode još netko od njih neče igra nikad ikad.

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2023 15:08 (dery).
5 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stalker 2

Valjda nisu uzeli u najam neki stan sa jednofaznom strujom i starim instalacijama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
21 mjesec
offline
Re: Stalker 2

 Stalno ih prati nesreća, kao u onom filmu Final Destination lol.

5 godina
offline
Stalker 2

lol

HAIL TO THE KING, BABY!
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Stalker 2

Dok se isčekuje dvojka, ako želite zaigrati nešto svježe, osim klasičnih sandbox modova tipa Anomaly ili nekih ostalih poluprevedenih preporučujem True Stalker - stabilan je, dobro optimiziran i vizualno lijepo izgleda.

Ono što je drugačije kod njega je novi pogled na Zonu i nova osvježavajuća priča koju prethodni modovi baš nisu imali, nego je ovo baš standalone.

 
3 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Stalker 2
Mr.Inferno kaže...

Dok se isčekuje dvojka, ako želite zaigrati nešto svježe, osim klasičnih sandbox modova tipa Anomaly ili nekih ostalih poluprevedenih preporučujem True Stalker - stabilan je, dobro optimiziran i vizualno lijepo izgleda.

Ono što je drugačije kod njega je novi pogled na Zonu i nova osvježavajuća priča koju prethodni modovi baš nisu imali, nego je ovo baš standalone.

 Slažem se... Jako dobra priča i odlično napravljen mod sa tehničke strane, iako je AI LIFE malo okrljašten i nema balistike sve ostalo je top. Čini se više ko oficijalna igra nego mod, eto koliko je ovo dobro napravljeno. Definitvno preporuke jer je stvarno puno truda uloženo i to se definitvno osjeti.

HAIL TO THE KING, BABY!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice