Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 225.831
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I odmah posle ovog posta igram protiv nekog decka sa 10 tak pobeda u plusu 700 i neki rejting 6:1 sve skoro uslo 😞

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igram Pes 2019 zadnja 2 dana , danas sam kupio nekog trenera , jer svi govore sa prvim GP treba trenera kupit i s time se slazem jer inace ne mozes u team stavit vise od 4-5 zlatnih igraca.Zasad se mucim sa PSG-om na regular nikako ih pobjedit na myClub-u znate sta mislim.Imam 15 udarca po golu 10 u okvir 2 gola psg(COM) ima 5 udarca po golu 3 u okvir 2 gola.Inace mi lezi stari PES kao 2006 ili na PS2 , na ove novije nisam navikao jos ali evo dajem mu sansu.U ekipi imam Ter stegena , Fabinha iz liverpoola , Luiz Gustava i dove sam na loan Gayu i Lucasa Mouru ostali su svi srebrni igraci.Jel ima jos netko kakvih preporuka ? Sada sam skuzio da se ne smiju Skauti mjesat sa slabijima jer se dobije slabiji igrac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ma samo igraj i bices sve bolji, pes je odlican samo eto zna i on nekad da te malo izbaci iz takta ima tog skriptinga ali opet ni blizu kao u fifi, mada se nekad bas oseti. Trebas skupiti koinsa pa kupiti nekog boljeg menadzera jer svi ovi sto ih dobijes za gp nisu nesto narucito. Ugl te koinse trebas cuvati za svaki cetvrtak kad dolaze players of the week igraci i moze se dobiti dobar igrac za 100 koinsa. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Napravim  3 spina, i dobijem Neymara 2x. Trejdanje radi samo ako je isti igrač x3 ili je dovoljno samo da su 3 crne lopte bez obzira ne ime igrača?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Zasto ima skriptinga i u pesu, zasto su morali ono najgore da pokupe od ea. Bas sam se sad razocarao, krenuo lepo par tekmi sa pobedama i onda kad me je pocela igra jebati, tako glupe golove primam iz neke odbijacine, kad jednostavno ne postoji sansa da ipucam loptu i kad to utadim nekako se izodbija do njegovog igraca, dok na drugoj strani u 3 tekme sam imao najmanje 10 mrtvih sansi, ma ne bih ga zabio nema sanse svi u top formi igraci poput Aube, Mesija, Ronalda, Suareza, Kavanija, Salaha znaci nmg da verujem. Na sve i jednoj sto sam izgubio bio sam bolji al dzabe kad moji zaboravili kako se daje gol odjednom. 

 

Frendu, pokusaj s treningom manuelnog suta (L2). Igrao sam protiv jednog oponenta s crnom znackom i izgubio 2-1. Cvrsta tekma, ali on se 2 puta  s featured  Mbappeom uspio osloboditi moje odbrane i oba puta manuelno probusio mog Kahna. Oba suta su bila ostra i skoro po travi. Tocno se vidjelo da je moj vratar kao zbunjen.

 

Mislim da je to lijek protiv skriptinga, samo treba vjezbati. 

The Commissioner of Football
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Frenzy kaže...

Napravim  3 spina, i dobijem Neymara 2x. Trejdanje radi samo ako je isti igrač x3 ili je dovoljno samo da su 3 crne lopte bez obzira ne ime igrača?

 

Trebaju ti 3 crne lopte istog igraca i to ako se ne varam, 3 obicne crne lopte. Trade ne vrijedi za featured igrace.

 

Moj ti je savijet da sacuvas oba Neymara i mjenjaj ih svaku drugu tekmu, osim ako si popunjen igracima slicnih statsa.

 

Meni se slicno desilo prosli cetvrtak s Suarezom i jednog sam pretvorio u trainer, ali mislim da sam se zezno, jer mogao sam imati uvijek svjezeg Sukia.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 19:49 (TheMaverick).
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Imao sam jako los skor na ovom acc igrao sa losom ekipom, pocetnicke greske i preterivao sa tekmama gde sam gubio od duplo jacih ekipa imao rejting 500. U zadnja dva dana popeo sam se na 711 od 30 tekmi mozda sam 5 izgubio, izgleda sve vise ulazim u semu. Opet mi je malo nezgodno kad dobijem za protivnika ekipe snage 3700+ moja je oko 3000 al vecinom se izborim i sa takvima. Jedino danas na 3 tekme bas me nije islo a oni takve glupe golove davali da mi postalo smesno. Manuelni sut treba nauciti da, al polako samo. U ovoj igri se moze usavrsavati skil sa igranjem i vezbanjem dok u fifi sam 3 godine bio na istom nivou. Tj fifu 17 sam bolje igrao nego ovu zadnju xd. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 22:31 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

751 rejting, napredujemoo ⚽🎮. Mada sam jako lose poceo, prve 3 utakmice tri poraza pa sam onda 5 zaredom pobedio xd. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ekipa, evo jedan koristan tutorial za dipping shot:

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Znaci nakon 3 dana igranja od jutra do mraka vs COM (4 utakmice zadnja je protiv city-a njih ne mogu nikako pobjedit na TOP Player) problem je u tome sta sada nemam vise stamine ni GP za ugovore , treneru je vec istekao ugovor i sada opet imam Sabatini-a.Po utakmici za pobjedu dobijem  oko 2500gp i uvijek se nade neki igrac kojem izlazi ugovor i tako uvijek sta zaradim ode na ugovore, no medutim sada vise nemam dosta ni za ugovore i nastao je kaos .Ako netko ima neku ideju ?Kada igram sa team spiritom 8 igraci se ne otkrivaju i jako lose igraju.

EDIT: Ovih 2000 zlatnika cuvam za Simeone kada bude dostupan.Trenutno imam Sabatinia i nekog trenera sa 560 skillom ali trazi za ugovor 7000GP to ne budem skupio do kraja ove godine.Imam par scouta **** zvjezdice ali ih jos skupljam pa cu ih pokusat dobro uparit da dobijem neke dobre igrace.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 13:37 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ovaj decko ima dosta dobar skor pobeda i poraza i igra fantasticno prvo poluvreme 2:0 za njega ima ekipu snage preko 3800 i vec sam pomislio da je to pusiona i 'ladno ga dobijem 3:2, pre toga sam sa 5+ razneo dvojicu i onda igram protiv nekog 400 rejting i teski deficit i vodim 1:0 ubijem ga u igri i izgubim 3:2 nzm ni ja kako :/. I kako sad ovaj decko ima mali rejting 700 a ima jako dobar skor?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
MGloc kaže...

Znaci nakon 3 dana igranja od jutra do mraka vs COM (4 utakmice zadnja je protiv city-a njih ne mogu nikako pobjedit na TOP Player) problem je u tome sta sada nemam vise stamine ni GP za ugovore , treneru je vec istekao ugovor i sada opet imam Sabatini-a.Po utakmici za pobjedu dobijem  oko 2500gp i uvijek se nade neki igrac kojem izlazi ugovor i tako uvijek sta zaradim ode na ugovore, no medutim sada vise nemam dosta ni za ugovore i nastao je kaos .Ako netko ima neku ideju ?Kada igram sa team spiritom 8 igraci se ne otkrivaju i jako lose igraju.

EDIT: Ovih 2000 zlatnika cuvam za Simeone kada bude dostupan.Trenutno imam Sabatinia i nekog trenera sa 560 skillom ali trazi za ugovor 7000GP to ne budem skupio do kraja ove godine.Imam par scouta **** zvjezdice ali ih jos skupljam pa cu ih pokusat dobro uparit da dobijem neke dobre igrace.

 Pokusaj napraviti dve ekipe priblizne snage pa ih menjaj makar ce ti stamina uvek biti full. A za ugovore nzm, preskupi su da, jednostavno moras pobedjivati da bi vise zaradio, probaj igrati sim meceve da zaradis gp ako ti se da. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
MGloc kaže...

Znaci nakon 3 dana igranja od jutra do mraka vs COM (4 utakmice zadnja je protiv city-a njih ne mogu nikako pobjedit na TOP Player) problem je u tome sta sada nemam vise stamine ni GP za ugovore , treneru je vec istekao ugovor i sada opet imam Sabatini-a.Po utakmici za pobjedu dobijem  oko 2500gp i uvijek se nade neki igrac kojem izlazi ugovor i tako uvijek sta zaradim ode na ugovore, no medutim sada vise nemam dosta ni za ugovore i nastao je kaos .Ako netko ima neku ideju ?Kada igram sa team spiritom 8 igraci se ne otkrivaju i jako lose igraju.

EDIT: Ovih 2000 zlatnika cuvam za Simeone kada bude dostupan.Trenutno imam Sabatinia i nekog trenera sa 560 skillom ali trazi za ugovor 7000GP to ne budem skupio do kraja ove godine.Imam par scouta **** zvjezdice ali ih jos skupljam pa cu ih pokusat dobro uparit da dobijem neke dobre igrace.

 

Pa izbaci sive kugle sa klupe i stavis obicne bijele dok ti squad cost ne bude 250, tad ce ti team spirit skociti, ne znam kako si uopste igrao sa 8.. ne smije ti squad cost biti iznad trenerovih mogucnosti.

 

Napravi tim od bijelih kugla i pusti sim meceve dok skupis gp za ugovor za trenera ili igrace. A Simeone ti je oko 500 zlatnika, tako da mozes nesto od toga i potrositi.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Igrao sam sa ovim timom na 98% team spirit na top player od city izgubio 1:0 zadnju da sam igrao na 8 izgubio bi 10:0 , ali me sada rezu sa parama.Imam jos nekog nepoznatog trenera ali mu je istekao conrtact.Simeone tko zna kada ce doci ali pricekat cu ga , nekako cu se vratit u igru valjda.Hvala.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
MGloc kaže...

Igrao sam sa ovim timom na 98% team spirit na top player od city izgubio 1:0 zadnju da sam igrao na 8 izgubio bi 10:0 , ali me sada rezu sa parama.Imam jos nekog nepoznatog trenera ali mu je istekao conrtact.Simeone tko zna kada ce doci ali pricekat cu ga , nekako cu se vratit u igru valjda.Hvala.

 Ma hoces, igraj samo i bices sve bolji. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Došao sam do 4 divizije u online seasons, igrao sam 2-3 sezone pa ispao u petu gdje se sad ustalio. I neku večer upalim PES nakon dosta vremena i krenem u pohod na diviziju 4. U prvih 5 utakmica imao sam 4-1-0 i odlučim nastaviti sutra. U posljednih 5 utakmica imao sam 0-1-4 i to sve redom protiv slabijih igrača od mene, i to dosta slabijih. Nema šta nisam radio u taktici i igri ali kurva jednostavno nije htjela u gol. Imao sam omjer udaraca 15-3 16-2 i redovito gubio. A zadnja utakmica da ne pričam. Atalanta-Roma, i ja i protivnik podjednaki on 800-815 ja 830. Poveo me odmah na startu i opet sam ga ubio u igri, zapucao 2 zicera koja inače zabijam. Naravno u toj utakmici mi je trebao bod za opstanak u diviziji iz koje sam na kraju ispao u diviziju 6.

Prvi puta sam doživio da mi očito  igra nije htjela dati da igram ili bar zabijem gol. Jer ja to ne mogu objasniti kakve sam golove primao, i kakve sam zicere fulao. Danas krećem u pohod na diviziju 5.

 

Ne moram ni reći, da na lijevoj šaci imam ogroman podljev od udaranja šakom u joystick, zid, stol i šta sve već. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 18:27 (skala).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Moj bratic je znao dzojstick od ps1 -ps2 udarat sa 2 prsta (kaziprst i srednji prst) spoji zajedno i udari dzojstick po X-kvadrat zoni hahahah.

EDIT: Ako netko zna da li je moguce ubacit option file da li cu onda imat orginalne dresove u myclub ? Ako da koji option file za pc ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 18:56 (MGloc).
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo tutorial i za rising shot:

 

 

Meni je lik neki dan uvalio golcinu s Lewandowskim gore navedenim shotom i bilo je impresivno da sam ga na kraju snimio.

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Neznam kakav je regularni Modrić, ali ovaj featured Modrić je čista perverzija. Snajperski precizni passevi, dribljanje, udarac, defanziva.... milina je igrati s njim.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Putn1k kaže...

Neznam kakav je regularni Modrić, ali ovaj featured Modrić je čista perverzija. Snajperski precizni passevi, dribljanje, udarac, defanziva.... milina je igrati s njim.

 

Ja jos ne mogu sebi doci da sam imao tu srecu da ga izvucem. Kao sto si napisao, perverzija. 

 

Spremao sam se da ga slozim preko skauta, a ono je na kraju ispalo kao u snu..., za 100 myclub coinsa dobio najboljeg veznjaka na svijetu i to featured verziju. Uzivam dok igram s njim...

 

The Commissioner of Football
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Modrica su dosta pojacali od kako je dobio zlatnu loptu, i promijenili su mu karticu iz box-to-box na orchestrator. Rating mu je po defaultu bio 89 a sada je 91.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Modrica su dosta pojacali od kako je dobio zlatnu loptu, i promijenili su mu karticu iz box-to-box na orchestrator. Rating mu je po defaultu bio 89 a sada je 91.

 

Mislim da je imao playing style Classic No. 10. Raketa je box to box.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 11:17 (TheMaverick).
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kupio sam novi gamepad i ide mi stalno u stranu, jel zna netko kako da to popravim ?Naziv gamepada je CSL Black wireless za PC , ps3 i android.

EDIT: Rijeseno instalirao sam drugi driver sa ove stranice https://www.csl-computer.com/shop/shop_content.php?coID=11

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 14:57 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Malo da se pohvalim, lepo sam poceo 💪⚽🎮

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
U koje vrijeme igras? Meni nikad nemoze naci protivnika. Ne stavljam restrikcije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Frenzy kaže...
U koje vrijeme igras? Meni nikad nemoze naci protivnika. Ne stavljam restrikcije.

 Ako mene pitas, nemam odredjeno vreme kad igram a nadje mi relativno brzo protivnika i to na oba acc posto imam i us samo sto na us imam vise laga. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobio sam ovog cb-a koji ima ogroman potencijal:

 

 Cilj mi je bio dobiti Ajaxovog LB Tagliafica, ali kada sam vidio ovo gore na slici ispalo je jos bolje.

 

Imao sam neku viziju i zamisao da igram s cetri klasicna stopera od kojih su 2 osjetno brza i taj potez se pokazao defanzivno besprijekoran. Mislim da je nesto slicno kemijao i onaj ludi svabo Low na svijetskom u Brazilu.

 

Stalno gradim igru kroz 2 trokuta. Prvi je izmedju cb-cm-lm/rm, a drugi kada se stvori pukotina koji ide izmedju cm-lm/rm-cf. Uigrao sam shemu i ne mislim je mjenjati do kraja sezone. Luka je vodja ekipe i jedino je on nezamjenjiv.

 

 

Ovaj tjedan sam imao srece s formom i skoro su mi svi A ili B. 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 17:18 (TheMaverick).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobar taj De Ligt pravo, mozda i ja sad zavrtim ajax da pokusam dobiti.

 

Doveo sam preko skauta Manolasa iz Rome, i mnogo mi je pojacao odbranu, ima lik nevjerovatan speed za stopera. Stavim ga na poziciju desnog beka samo sto mi igra CB, tako da igram sa 3 CB-a i LB najcesce. Skroz zatvori tu desnu stranu gdje igra neymar ili neko slican.

Ideja za 4 stopera nije losa, i ja sam tako stavio ponekad, samo sto ja prvi mrzim kad protivnik tako igra.. ko da autobus parkiras

 

Edit: Evo sad sam vrtio Ajax i dobio De Ligta iz 2. puta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 18:22 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Dobar taj De Ligt pravo, mozda i ja sad zavrtim ajax da pokusam dobiti.

 

Doveo sam preko skauta Manolasa iz Rome, i mnogo mi je pojacao odbranu, ima lik nevjerovatan speed za stopera. Stavim ga na poziciju desnog beka samo sto mi igra CB, tako da igram sa 3 CB-a i LB najcesce. Skroz zatvori tu desnu stranu gdje igra neymar ili neko slican.

Ideja za 4 stopera nije losa, i ja sam tako stavio ponekad, samo sto ja prvi mrzim kad protivnik tako igra.. ko da autobus parkiras

 

Edit: Evo sad sam vrtio Ajax i dobio De Ligta iz 2. puta.

 

Sila prilika me natjerala na taj potez. Dosta igraca ima vrhunske ekipe i luksuz da u 70.min. umjesto Mbappea ubaci Salaha, sto moze biti kobno ako ti je LB sprintao gore dole. Od te opasnosti uvjek bi mi lb ili rb imali defanzivnu instrukciju, ali opet je postojao drugi problem, a to je sto su igraci na tim pozicijama osjetljivi u skok igri, te bude problema prilikom ubacaja na drugu stativu. Onda sam rjesio kada vec i ovako i onako lb/ rb ostaju vise vremena nazad, da igram s cetri stopera i gotovo, problem rjesen.

 

Featured Ruben Diaz mi igra kao lazni LB i opcenito ga svi hvale. Na drugoj strani kao lazni RB mi igra featured Sokratis koji je brz i jebeni tenk, a kada nije u formi tu je featured Stons iz Man C.. Na poziciji klasicnog stopera, tu su general odbrane Thiago Silva kojem je u samom codu igre zapisano da je klasni stoper i Otamendi koji je u ekipi od samog pocetka i meni se pokazao kao odlican. U pricuvi imam featured De Vrija i De Ligta.

 

Sve skupa jebeni armirani beton protiv kojeg sam danas namucio lika s znackom koju ti ganjas, odnosno onu zadnju.

The Commissioner of Football
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sad sam odigrao utakmicu sa 4 stopera, i primjetio sam da je dosta falilo brzine u zadnjoj liniji, nije trajno rjesenje definitivno. Bar dok nemam jos jednog stopera sa min. 85 speedom i solidnim ubrznjem isto tako. Sokratis bi mogao proci ali on igra desno isto kao i manolas.

 

Ici cu i dalje sa 3 CB-a i brzim bekom sa defensive instrukcijom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice