Preporuka RTS igre

poruka: 8
|
čitano: 3.444
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka RTS igre

Ako mi mozete preporuciti neku real time strategiju malo stariju znaci negdje do 2005 godine jer nemam bas nest

prejak komp.

Quidquid id est, timeo Microsoft et dona ferentes
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka RTS igre

Dawn of War plus ekspanzije,s tim da je zadnja ekspanzija izašla 2008,ali to ti ne bi trebao biti preveliki problem jer je engine ostao isti.Ovdje možeš skinuti demo.

 

Demo

Failure is never an option I'm sorry, but if I want your advice on a gaming rig, I'll ask for it. I make a quarter-million in salary, I can afford the top of the line. Poor people should not be allowed to play this game, like the guy above me.
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka RTS igre

Od iste tvrtke je i Company of Heroes a meni je slican Dawn of Waru 2 po grafici. Inace je igra izasla 2006.

E8400 3gHz // BFG GTX 260 Max Core OC // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka RTS igre

dawn of war imam instaliran i igram ga cesto sjajna igra inace

Quidquid id est, timeo Microsoft et dona ferentes
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka RTS igre

Probaj Ground Control II,napravio ga je isti tim koji je napravio World in Conflict.

 

Ground Control 2 demo

Failure is never an option I'm sorry, but if I want your advice on a gaming rig, I'll ask for it. I make a quarter-million in salary, I can afford the top of the line. Poor people should not be allowed to play this game, like the guy above me.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka RTS igre
MegaMass 2000 kaže...

Probaj Ground Control II,napravio ga je isti tim koji je napravio World in Conflict.

 

Ground Control 2 demo

  evo pogledo sam na youtube i gamespotu o toj igri ne cini se losa.skinut cu pa probat
btw hvala na preporuci 
Quidquid id est, timeo Microsoft et dona ferentes
15 godina
offline
Preporuka RTS igre
Commodore 64 64 KB RAM audio SID C64 OS: ROM BASIC CPU: MOS 6510, 1MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Preporuka RTS igre

Moze preporuka RTS-a kao sto je Rise of Nation ili Age of Empire.

Ali da mogu graditi naselja i imati vise nacija i da je novija igra znaci 2010 pa

na dalje.

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice