PES 2012

poruka: 1.902
|
čitano: 808.092
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2012
Tony 121 kaže...

Mozete mi ovo pitanje odgovoriti kako igrati pes2012 online Pozdrav !!!

Imaš kupljenu igru?

De gustibus non est disputandum.
13 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Hocu da se prijavim u pes kada idem online ukucam konami id pass i hocu da se ulogujem i izbaci mi ovo

http://zaslike.com/files/5qfh4dj14rrfoeltrrvd.png

Kako da riješim problem ??

HVALA

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 14:59 (xdddd).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Jel zna ko kako da riješim problem ???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PES 2012

ljudi moji...mene zanima di mogu otic na one PES turnire ili bilokakva natjecanja!!
ako neko zna nek mi posalje linkove stranica il nek jednostavno odgovori...hvala :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PES 2012
xdddd kaže...

Hocu da se prijavim u pes kada idem online ukucam konami id pass i hocu da se ulogujem i izbaci mi ovo

http://zaslike.com/files/5qfh4dj14rrfoeltrrvd.png

Kako da riješim problem ??

HVALA

Vjerojatno imaš piratsku verziju pes-a. Ako hoćeš igrat pes online, tribaš kupit originalni CD.

 

Zna li neko kako onu poruku, šta mi se pojavi prije nego mi uđe u pes, maknit? Ono da nema dovoljno RAM-a za pes.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 10:33 (Coder256).
12 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Dali netko zna kako lobovat kad si pred golmanom blizu?Onaj kratki lob!Treba mi za pes 2013 pa sam pito ovdje nisam htio novu temu otvarat.Vjerovatno je isto.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PES 2012
Tole1710 kaže...

Dali netko zna kako lobovat kad si pred golmanom blizu?Onaj kratki lob!Treba mi za pes 2013 pa sam pito ovdje nisam htio novu temu otvarat.Vjerovatno je isto.

 

kvadratić (napuniš) + R1

PES.. FM..
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 14:30 (soja).
14 godina
offline
PES 2012

Je li zna neko kako se može prominit lopta kad se igraju utakmice i na kojim se sve utakmicama može mijenjat lopta?

btw. evo naša sam neki tutorijal za finte, pa ako neko oće pogledat: http://forum.cropes.org/index.php?topic=11992.0{#}

...The South Will Rise Again... White -h- Boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PES 2012

pozz posto nemam yojstika moze li mi iko reci kako se dodaje lopta na pes 2012 ,mislim short pass,znam da je long pass x.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2012

kako se felša? na jojstiku

13 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Kupio sam Pes 2012 oriđi već 1 god i odigrao sam 5-10 online utkamica posle su nastali problemi ne radi zbog ovog ne radi zbog onog tako da sam "Pes 2012" zanimariio potpuno nisam ga ni igrao neko vrijeme. Zaboravio "konami id" "password" Tako da kad sam opet install "Pes 2012" pravio na novo acc i sve ostalo i od tada nisam mogao odigrati niti jednu online utkamicu.
Čitao sam po raznim forumima i pročitao sam mnogo toga jedni su pisali "jedan registration key = jedan konami id" Znači ja sam napravio 2-3 "Konami id" tako da ne mogu više ni igrat pes 2012 online (je*eni japanci(Il šta cu već) svi pocrkli dabodga)

Jedni su napisali da "probaj poslati konamiju mail u kojem ces im objasniti u cemu je problem".
Ako je to "jedan registration key = jedan konami id"

Da li je neko imao sličan problem?
Da li je uspio riješit problem ?
Hvala
DA NAPOMENEM JOŠ JEDNO PES 2012 JE ORIGINAL MOŽETE DOBITI I SLIKU!!
POŠTO IMAJU OBIČAJ DA PIŠU TO JE PIRATSKA IGRA

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PES 2012

?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice