PES 2012

poruka: 1.902
|
čitano: 808.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PES 2012

primjer je u tome sto golmanu lopta prode kroz rukavicu svaki put

"Eppur si muove" (Ipak se kreće)!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PES 2012

ili slucaj kad c.ronaldo puca iz slobodnjaka u stranu di golman stoji i zabija gol sa 40 metara

golman stoji i ne mice se a lopta mu prolazi 5 cm pored glave

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PES 2012
herc1988 kaže...

ili slucaj kad c.ronaldo puca iz slobodnjaka u stranu di golman stoji i zabija gol sa 40 metara

golman stoji i ne mice se a lopta mu prolazi 5 cm pored glave

 

A to ti je pajdo već malo veća mudrost. Pri slobodnjaku imaš fintu da ti lopta vijuga poput ronaldove. Obavezani skillovi su ti swerve i shot power.
Imaš loptu na slobodnjaku recimo kojih 40 metara od gola. Za početak ciljaj prema centru gola drži naprimjer gore i desno i na puni malo preko pola, kad je igrač u trku prema lopti stisni strelicu gore i suprotnu stranu od prijašnje (ovaj puta lijevo) i kad udari loptu drži navedeni smjer i drži pucanje.

To ti onda dođe ovako nekako :

14 godina
offline
Re: PES 2012
matekws kaže...
herc1988 kaže...

ili slucaj kad c.ronaldo puca iz slobodnjaka u stranu di golman stoji i zabija gol sa 40 metara

golman stoji i ne mice se a lopta mu prolazi 5 cm pored glave

 

A to ti je pajdo već malo veća mudrost. Pri slobodnjaku imaš fintu da ti lopta vijuga poput ronaldove. Obavezani skillovi su ti swerve i shot power.
Imaš loptu na slobodnjaku recimo kojih 40 metara od gola. Za početak ciljaj prema centru gola drži naprimjer gore i desno i na puni malo preko pola, kad je igrač u trku prema lopti stisni strelicu gore i suprotnu stranu od prijašnje (ovaj puta lijevo) i kad udari loptu drži navedeni smjer i drži pucanje.

To ti onda dođe ovako nekako :

lopta ide ravno nikakvo vijuganje lopte

15 godina
offline
Re: PES 2012

Samo igraj dalje i koristi ako hoćeš, ako nećeš ne moraš, ja sam ti samo napisao zašto ti zabijaju golove s 40 metara.
Nazabijao sam se sa tim "ravnim" loptama golova.

14 godina
offline
Re: PES 2012
matekws kaže...

Samo igraj dalje i koristi ako hoćeš, ako nećeš ne moraš, ja sam ti samo napisao zašto ti zabijaju golove s 40 metara.
Nazabijao sam se sa tim "ravnim" loptama golova.

da al sta nije glupo da golman samo stoji i ne pomakne se a lopta mu prolazi pored glave?

golman ne daje znakove zivota.

jesi ti vidio negdje na pravoj tekmi da golman stoji ko kip a lopta mu prolazi 5 cm od glave?

ja to jos nisam nigdje vidio u stvarnom zivotu a ni u fifi nego samo u pes-u

to bi trebo konami ispraviti jer je fakat jadno

15 godina
offline
Re: PES 2012
herc1988 kaže...
matekws kaže...

Samo igraj dalje i koristi ako hoćeš, ako nećeš ne moraš, ja sam ti samo napisao zašto ti zabijaju golove s 40 metara.
Nazabijao sam se sa tim "ravnim" loptama golova.

da al sta nije glupo da golman samo stoji i ne pomakne se a lopta mu prolazi pored glave?

golman ne daje znakove zivota.

jesi ti vidio negdje na pravoj tekmi da golman stoji ko kip a lopta mu prolazi 5 cm od glave?

ja to jos nisam nigdje vidio u stvarnom zivotu a ni u fifi nego samo u pes-u

to bi trebo konami ispraviti jer je fakat jadno

Piplica

:D Morao sam jednostavno, legenda je legenda.

Meni su golmani na demu 1 i 2 bili koma, kad je igra izašla , malo bolje , al opet ukomirani, sad nemam tolko zamjerki , mada postoje. Kad već spominješ fifu (kao PES fan) reći ću iskreno da su na fifi golmani i njihove animacije bolje nego na Pesu, ali ja dalje tvrdim da kod golmana samo treba njihovo praćenje lopte popraviti. Znači kad ide lopta u for (dal visoka ili po podu) golman mora procjeniti kud ide , a ne da ide na nju i radi polukrug za loptom koja ga naknadno zaobilazi i ostavlja prvi kut slobodan.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2012
herc1988 kaže...
matekws kaže...

Samo igraj dalje i koristi ako hoćeš, ako nećeš ne moraš, ja sam ti samo napisao zašto ti zabijaju golove s 40 metara.
Nazabijao sam se sa tim "ravnim" loptama golova.

da al sta nije glupo da golman samo stoji i ne pomakne se a lopta mu prolazi pored glave?

golman ne daje znakove zivota.

jesi ti vidio negdje na pravoj tekmi da golman stoji ko kip a lopta mu prolazi 5 cm od glave?

ja to jos nisam nigdje vidio u stvarnom zivotu a ni u fifi nego samo u pes-u

to bi trebo konami ispraviti jer je fakat jadno

Na 2:34 

 

Ta lopta nije fels, vec kad gledas u njo ona ide lijevo-desno tj. trese se i golman je ful nesiguran. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2011 18:34 (CroChef).
14 godina
offline
Re: PES 2012
CroChef kaže...
herc1988 kaže...
matekws kaže...

Samo igraj dalje i koristi ako hoćeš, ako nećeš ne moraš, ja sam ti samo napisao zašto ti zabijaju golove s 40 metara.
Nazabijao sam se sa tim "ravnim" loptama golova.

da al sta nije glupo da golman samo stoji i ne pomakne se a lopta mu prolazi pored glave?

golman ne daje znakove zivota.

jesi ti vidio negdje na pravoj tekmi da golman stoji ko kip a lopta mu prolazi 5 cm od glave?

ja to jos nisam nigdje vidio u stvarnom zivotu a ni u fifi nego samo u pes-u

to bi trebo konami ispraviti jer je fakat jadno

Na 2:34 

 

Ta lopta nije fels, vec kad gledas u njo ona ide lijevo-desno tj. trese se i golman je ful nesiguran. 

da al lopta ide u kut.sta sa loptom koja ide u golmana?

to je normlano da golman stoji i ne mice se a lopta pored njega prode

da bar ruke pomakne al ne on ko da je na plazi na lufticu

 

12 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Imam je i igrica je super,samo mi se ne svida golman(jel on ima mu*a?)

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PES 2012

Ljudi moze pomoc, glupo pitanje al nemogu sredit nikako...
Znaci igram preko josticka i sad kako cu stavit da mi je on glavni kontroler u igri, a ne tipokovnica jer npr kad ocu igrat neku bezveze utakmicu moram igrat s tipkovnicom, a nemogu samo s jostickom...Moze pomoc? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PES 2012
sLim95 kaže...

Ljudi moze pomoc, glupo pitanje al nemogu sredit nikako...
Znaci igram preko josticka i sad kako cu stavit da mi je on glavni kontroler u igri, a ne tipokovnica jer npr kad ocu igrat neku bezveze utakmicu moram igrat s tipkovnicom, a nemogu samo s jostickom...Moze pomoc? 

odes tamo di si instaliro igricu, odes na seetings i imas tamo cotroller i stavis za device svoj jostick

14 godina
online
PES 2012

Ljudi moze li mi neko dati svoj save data od pesa, moral sam reinstall a zaboravio backupati save, tj mislio sam da se nece izbrisati...

Imao sam vec preko 800 onih bodova...{#}

Bio bih zahvalan ako imate

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PES 2012
maxy0 kaže...
sLim95 kaže...

Ljudi moze pomoc, glupo pitanje al nemogu sredit nikako...
Znaci igram preko josticka i sad kako cu stavit da mi je on glavni kontroler u igri, a ne tipokovnica jer npr kad ocu igrat neku bezveze utakmicu moram igrat s tipkovnicom, a nemogu samo s jostickom...Moze pomoc? 

odes tamo di si instaliro igricu, odes na seetings i imas tamo cotroller i stavis za device svoj jostick

Ma znam to sam vec napravio, al opet kad udem u igru imam tipkovinicu da igram s njom...

Znaci ono prije meca se treba stavit one kontrolere na koju stranu ce igrati, jostick mogu stavit lijevo, u sredinu, i desno, a tipkovnicu samo lijevo i desno nemogu ono u sredini da bude neutralana...

14 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2012
sLim95 kaže...

Ljudi moze pomoc, glupo pitanje al nemogu sredit nikako...
Znaci igram preko josticka i sad kako cu stavit da mi je on glavni kontroler u igri, a ne tipokovnica jer npr kad ocu igrat neku bezveze utakmicu moram igrat s tipkovnicom, a nemogu samo s jostickom...Moze pomoc? 

Tamo u settings za CONTROLLER 1 moras stavit joystick.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2012

moze netko pomoci?kako nastaviti karijeru iz pes 2011 na 2012 online preko playstationa.dali je to uopce moguce?nije za mene nego za moga bratica koji me trazio pomoc ,a ja o tome neznam nista

 

unaprijed hvala

12 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Moze li mi neko objasniti foru s golmanom kad mi igrac ide 1 na 1 i lobuje me,ama bas svaki put mu uspije i ja isto tako,ili me samo zaobidje,a on sam izadje samo par metara od gola skrenes u stranu i sutas ne moze je odbranit skoro pa nikad. Jel se moze kontrolisat golmanom i kako ? Sve ostalo ok i kontam al ovo se bas bezze,inace sam pesoholicar ali ovo ne mogu skontat !!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PES 2012

Prvi savjet je da jedan na jedan izlaziš s golmanom samo u slučaju ako igrač daje prejaki for i misliš da ju možeš izblokirati. Drugo pusti automatski jer golman kad držiš trokut (za izlaženje) prati isključivo loptu u kretanju i trči za njom (ponekad je pušta iza i trči ko muha bez glave) i prva strana mu ostaje prazna.
Imaš i L1+desni analog unutra i onda imaš kontrolu nad golmanom , ali za to treba navikavanja.

14 godina
neaktivan
offline
PES 2012

jel neko zna kak mogu izbacit prvi gamepad?

u proslim pesovima je to bilo coach mode, sad ga nema

 

malo mi je glupo kad igram s frendovima nas 4 s dinamom master league i recimo ja bi na wc il po pivu i ne mogu se izbacit da ovi nastave tih par minuta sami

ili ak igram sam pa mi je na poluvremenu 4-0 i ne da mi se vise gazit zvezdu opet ne mogu pustit da sam odigra do kraja

cak i ako iskljucim gamepad stavi mi se keyboard ko player 1...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: PES 2012
Intel&ATI kaže...

Ljudi moze li mi neko dati svoj save data od pesa, moral sam reinstall a zaboravio backupati save, tj mislio sam da se nece izbrisati...

Imao sam vec preko 800 onih bodova...{#}

Bio bih zahvalan ako imate

Ajde ljudi pomozite

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
PES 2012

kako u pes 12 na master ligi, neke igrače osloboditi treninga....(jer mi se na treninzima umore).... jeli se to može uopće??

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PES 2012

ne moze pojedinim

jedino mos stavit onaj trening za formu cijeloj ekipi

onda nis ne dobivaju statse nego samo bruse formu i vracaju staminu

meni je jedino bed nakon repke, glupi dinamo mi u drugoj sezoni ima 15 reprezentativaca...

al nije ni to bed moraju i juniori igrat tu i tamo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PES 2012

zanima me taj pesedit 2.1 jer se to instalira ili se treba ubaciti u neki folder unutar igre?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Detalji o novom patchu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Napokon su se sjetili popravit golmane.........{#}

Mes que un club!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Zna netko zkj mi neželi pokrenut na win7 64 bit sp1? Stalno govori da treba win64 bi ta ima mga? o.O

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PES 2012

e kako se lopta udara s felsom dok si u igri dok nije prekid???.... sad me neki lik ubio online, frajer mi pukne loptu s felšom i prebrzo ode u gol, i da kako se loba? ja stisnem L1 i kocku al nije to lob

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PES 2012

Dali neko zna kako igrati online pes 2012 a da pri tome nije oroginal d odnosno dvd.....Cuo sam  da ima neki link odnosno da je bila rasprava nas na ovome forumu i da su dali link za igranje online. i ako ima molio bih da mi date link i upute!!

 

 

Unaprijed HwaŁa :))

Chida
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2012
Chida kaže...

Dali neko zna kako igrati online pes 2012 a da pri tome nije oroginal d odnosno dvd.....Cuo sam  da ima neki link odnosno da je bila rasprava nas na ovome forumu i da su dali link za igranje online. i ako ima molio bih da mi date link i upute!!

 

 

Unaprijed HwaŁa :))

Ne, nemožee se, ako ti se igra kupi je.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
12 godina
neaktivan
offline
Re: PES 2012

Ma znam alli da dajem toliki novac {#} ..... uredu onda ako ne moze O5 Hvala! :))

Chida
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice