Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 419.406
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Huh?

14 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Izgleda da ćemo competitive mode čekati još koji mjesec, što je po meni bolje jer trebaju poboljšat tick rate / client update rate i matchmaking.

 

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/736331124645863424

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Heh taman za godišnji :)

11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

izgleda da necemo morati cekati jos koji mjesec za ranked

 

 

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/738044550371893248

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Kako želimo privući što više ljudi iz Hrvatske preimenovat ću Discord "server" koji sam tu na forumu postao u "Overwatch Adria" u suradnji s ekipom koja drži grupu na fejzbuku s tim imenom.

Tamo je već 25 ljudi pa bi iskoristili taj kapital i zvali i ostale (ljude s drugih foruma i šire). Kako server nema veze s Bugom službeno, mijenjamo ime i zovemo dalje koga god iz zemlje.

Uredit će se kanali i ohrabrujem ljude da vise tamo, ako ne žele igrati solo ili ako traže ljude za igru!


https://discord.gg/0127AwSUc5Nm89HGE

 

 

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 21:15 (zv'jer2).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

pridružujem se ekipi, upravo kolega s faksa počastio mene i markoal-a s kopijom Overwatcha 

 

HeatPwnz#2136

http://www.youtube.com/heat4HD || battlelog: HeatPwnz || steam: sentinel2016
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 23:46 (Scrappy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Scrappy kaže...

pridružujem se ekipi, upravo kolega s faksa počastio mene i Marka s kopijom Overwatcha 

 

HeatPwnz#2136

Pozdrav i od kolege Marka. Dodajte i mene

markoal#21112

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
16 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Evo, malo kasnim, Mercy POTG od jučer:

 

A, malo i moj POTG, tj. cijeli taj život do kraja runde:

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Inace se slazem sa Ljutim Djom ali ovo sto prica je gomila gluposti,danas skinovi (LOL,hots,dota2) kostaju kao nova igra,coinovi za mikrotranzakcije u unchartedu 10-15 eura,GTA V novac od 10 do 60 eura itd itd,on bitcha za cijenu konzola blizzardu blizzard sa tim veze nema,a verzija od 40 za PC (a moze se i jeftinije uzeti kad se dolarima placa) je i vise nego vrijedna za ovako dobro i ispoliranu MP igru.
Modova treba jos i dolaze besplatno isto kao i mape.

I jos spominje Battleborn kao da je blizzard tu ista uradio sta konkurencija ne bi njima da su imali njihove financije.
Za inace objektivnoga lika ovdje zvuci kao da je placen da blati cijenu i sto igra nudi.

Dobivanje boxova bolno sporo ? koju je on igru igrao.....

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Pozdrav,

jučer sam kupio igru za ps4,pa ako netko želi igrat i uputit me malo u bespuća overwatch-a:)))

Igram uglavnom svaki dan iza 18h,a 13.6. kreće godišnji pa će biti

Nick je jocker04102014

 

 

dobus
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Nisam siguran jel' itko u ovoj temi igra Overwatch na PS4 :/

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 8:17 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mrsmith kaže...

Nisam siguran jel' itko u ovoj temi igra Overwatch na PS4 :/

 Ja sam siguran da ga dobus igra na PS4!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

Evo, malo kasnim, Mercy POTG od jučer:

 

 auu kako vas je blaž dobro dignuo iz mrtvih 

16 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

McCree-a će navodno nerfati, još nisu sigurni kako:

http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20744794943?page=5#post-83

 

D.Va će navodno buff-ati, isto još nisu sigurni kako:

http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20744914371?page=3#post-43

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ZeNGe_CRO-mt kaže...
TomoR kaže...

Evo, malo kasnim, Mercy POTG od jučer:

 

 auu kako vas je blaž dobro dignuo iz mrtvih 

Prejako :D 5 komada! Svaka čast!

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
16 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mrsmith kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže... 

 auu kako vas je blaž dobro dignuo iz mrtvih 

Prejako :D 5 komada! Svaka čast!

 Jep, i to praktički u zadnjim sekundama.

 

Da nije bilo tog multirev-a, izgubili bi rundu, a već smo bili lagano frustrirani, pogotovo jer smo prvi point dosta lako zauzeli.

13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ivan#27877 jucer postao ponosni vlasnik :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

svakako bi sugerirao da se registrirate na Discord i udete u grupu overwatch adria. bilo bi super da se svi nalazimo na jednom IRC-u. :D i mozda danas sutra rokamo competitive !

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja nisam stavio tu battletag jer nas ima većinom premade, ali trebat će naravno rezerve za tim kad krene ranked pa ćemo se valjda nekako dogovorit. Jedini uvjet je da ne želimo samo ljude koji su preslani. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

U Kini je banalo 1572 igrača Overwatch-a, s time da je u drugom postu popis svih koji su dobili perma-ban!

 

http://bbs.ow.blizzard.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=523366&extra=page%3D1

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Imam so far 5-6 sati na Mcriju meni flesh nije problem tj veci mi je problem fan of the hammer aka McreeRightclick,dmg mu je prevelik a accuracy na close i mid rangeu predobar.
Mislim da bi mu trebali desni klik dmg ili najmanje accuracy nerfati i da nakon roll-overa ne mozes second clip ispucati sa fan of the hammer nego samo metak po metak.
Ako mu flesh removaju Tracer/Genji ce onda postati strasno teski za rijesiti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ma neće mu flash maknuti pa onda to neće imati smisla, on je za blisku borbu, a desni klik je neprecizan čim si malo udaljen od mete.

neznam šta misle napravit ali samo da ga ne unište radi plačljivca po blizzard forumima.

on mi je zasad jedan od dražih heroja ali nije tako jednostavno s njim ownat kako ljudi misle.

isto tako ako je genji ili tracer u dobrim rukama oni znaju cijeli team mučit, a mcrae je za njih lijek :)

pišu za mcraea da je prejak za tenk heroje WTF? a šta bi trebali tenkovi bit neuništivi? nerazumijem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Pa, budimo iskreni, Mcreeu right click jest malo jači nego bi smio biti. 1-shota baš svakog heroja i to nije ok. :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...

Pa, budimo iskreni, Mcreeu right click jest malo jači nego bi smio biti. 1-shota baš svakog heroja i to nije ok. :)

ali ne one shota u tome je stvar, one shota jedino mercy, farrah ,genjija, soldiera ,junkarta..... u biti sve heroje  koji imaju health 200 ili 250, sve ove iznad ne.

i to moraš baš pogodit sa svih 6 metaka metu ,onda ih razvaljuje ,isto tako ako si imalo udaljen od mete sami metci lete fakat na sve strane i nejdu ravno, mislim zato i je heroj za bliske borbe i to mi ima smisla.

baš me zanima šta će blizzard napraviti po tom pitanju.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

McCree u dobrim rukama je dobar i na daljinu i na blizinu. Ako znaš kontrolirat recoil od fan the hammera možeš čuda napravit i na mid range. Jak je, ali i dalje se da counterat fino, nema potrebe za nerfom, barem iz mojeg iskustva dok igram s njim i protiv njega. Po meni jedino Mei možda treba malo nerf na freeze, ali vidim da nema spomena oko toga. Da stvar bude gora McCree je u closed beti bio OP, već je nerfan da ne može toliko jako snajpat i nakon tog nerfa su dodali Mei koja ima sve to što je njeg činilo op. Bio je jednostavno na svakom rangeu ubitačan, to su malo popravili i onda dodaju Mei koja može isto to zbog čega je on nerfan. Čak i da nju ne nerfaju i dalje se ona da counterat - sve je u team worku ipak i koliko je neko voljan promjenit heroja kad treba pobjedit. 

13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

čekaj malo jesam ja tolki njub pa nisam skužio ali mislim da se taj recoil niti neda kontrirat da pogađa sve "u sridu".

nisam ni isprobavao previše pa sam se možda zahebao ali npr soldier dok mu što duže držiš lijevi klik pred kraj municije ti kreće spread metaka koji je nemoguće kontrirat zato u šaržeru cijelom napraviš dva tri klika tako da svi metci idu ravno.

sličan je mcrae ali kod njega na desni klik čim je mid range metci lete kao u svadbi onak nekontrolirano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Može se kontrolirat, pohvatat ćeš to. Meni se zna desit da tipa na 15 metara headshotam, treba samo igrat.

14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ZeNGe_CRO-mt kaže...

isto tako ako je genji ili tracer u dobrim rukama oni znaju cijeli team mučit, a mcrae je za njih lijek :)

 

genjije sa symmetrom ownam 1 na 1.. jučer jednog skinuo full hp, mercy ga resa i opet ga skinem 

lijevi klik (autoaim) i nepredvidivo skakutanje oko protivnika čine čuda 

tracer isto, ukoliko ne zbriše 

 

Magibagi kaže...

...i nakon tog nerfa su dodali Mei koja ima sve to što je njeg činilo op.

 

freeze ima jako kratak range i ne freeza instantno, tako da se nebi složio..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
nine kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

isto tako ako je genji ili tracer u dobrim rukama oni znaju cijeli team mučit, a mcrae je za njih lijek :)

 

genjije sa symmetrom ownam 1 na 1.. jučer jednog skinuo full hp, mercy ga resa i opet ga skinem 

lijevi klik (autoaim) i nepredvidivo skakutanje oko protivnika čine čuda 

tracer isto, ukoliko ne zbriše 

 Jel može Genji reflectat lijevi klik od Symmetre? Nisam nikada probao/vidio. Ako ne, onda jadan nema šanse...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 15:21 (HAL).
16 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...

 Jel može Genji reflectat lijevi klik od Symmetre? Nisam nikada probao/vidio. Ako ne, onda jadan nema šanse...

 Koliko ja znam, ne. To je energy beam, a ne nešto "fizičko" što se ispucava.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice