NBA 2k10

poruka: 494
|
čitano: 139.903
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10

ma ja sam igro od 98 do one 2007 onda mi se bratic ozenio pa nisam vise igro,ajd reko idem probat ovu novu ono katastrofa-milim to sto se tice tipaka a igra mi neizgleda lose.i ja sam igro i na tastaturu i na gamepad al se sad puno vise tipki mora koristit.prije je šut i skok bio na jednoj tipki u proslosti a sad svaka mora bit posebno

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2010 18:43 (bongy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
bongy kaže...

ja uzmem practice s jednim igracem i nece da mi zakuca s pucanjem...wtf

moraš trčati i onda stisnuti tipku za pucanje

inače će ti položiti a ne zakucati

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Jeli ima netko problema sa turnoverima tijekom tekme ja skoro redovito po utakmici napravim bar 3 turnovera.

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: NBA 2k10
caky kaže...

Jeli ima netko problema sa turnoverima tijekom tekme ja skoro redovito po utakmici napravim bar 3 turnovera.

Ja sam imao u početku ali sad sve manje.Samo se nemoj puno zadržavati na istom mjestu ispod koša.

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
vikipros kaže...
jajaisamoja kaže...
vikipros kaže...
ridikul kaže...

Pitanje za ove koji su uspili upasti u NBA momčadi u modu My player,koliki vam je OVR bio kada ste ušli u NBA?

 Ja sam prošao u NBA u Orlando sa OVR 45.Al moras trening kamp odradit barem B+, ako ne i bolje

 

a kaj npr,ako je prosjek B ili C+..kamp ide ispocetka ili sve propada?

 Kada udješ prvo u igricu igras treninge sa ekipom koja te pozove.ako se tamo pokažeš kao dobar dobit češ više ponuda.Onda ideš u ljetnu ligu sa ekipom koju odaberes i tamo moras igrat dobro da bi te pozvali u NBA.Ako tamo ne prođeš ideš u D-ligu.Prvi dio igre služi samo za privlačenje ekipa i dobivanje više ponuda.Ja sam npr. taj početni dio odradio dost dobro i dobio ponude od svih 30 ekipa, nakon čega sam izabro Orlando

 Ako dospiješ u D-ligu što moraš učinit da bi dobija ponude iz NBA?

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
caky kaže...

 Ako dospiješ u D-ligu što moraš učinit da bi dobija ponude iz NBA?

igrat najbolje što možeš i nadat se pozivu

ništa drugo

15 godina
offline
NBA 2k10

Evo sad poceo igrat i igram kojih 30 sekundi i samo mi izađe iz igrice, nikad mi se to prije nije događalo, mozda neko zna zasto?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
lucky_look kaže...

Evo sad poceo igrat i igram kojih 30 sekundi i samo mi izađe iz igrice, nikad mi se to prije nije događalo, mozda neko zna zasto?

poznat je bug kad se pri početku utakmice igra crasha ali usred utakmice...

nikad čuo za to,niti mi se ikad to dogodilo

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Postoje li u igri All-Star utakmice [istok vs zapad]  i imaju li natjecanja u zakucavanju?

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10

Kad ides na quick game mozes odabrati east i west pa ti igraj sa kojim god hoces!:D

Natjecanja u zakucavanju ima, ali samo street sprite slam dunk(nema u dvorani).

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

E jel se može pirat igrati online?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
big_guy kaže...

E jel se može pirat igrati online?

mislim da se moze ali i preko originala je jako tesko igrat zbog problema sa 2k serverima

uglavnom jako je lose na originalu igrat prek neta zbog lagga i errora pa se pirat niti ne splati slagati

Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Moze li mi netko pomoc molim, nemogu nac config od 2k10 trazio sam pod documents, onda pold appdata/local i nemogu nac imam win7 x64

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 16:51 (dmanz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
dmanz kaže...

Moze li mi netko pomoc molim, nemogu nac config od 2k10 trazio sam pod documents, onda pold appdata/local i nemogu nac imam win7 x64

C:\Documents and Settings\username\Application Data\2K Sports\NBA 2K10\Saves

 

pod username upišeš ime kompa(kod mene je to moje ime) i to je to

 

ja imam win7 32-bit i meni je našlo

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

nasao sam ovako je za win 7 x64

 

Computer / Local disk (C) / Users / *ime* / AppData / Roaming / 2kSports

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
NBA 2k10

Evo završio sam prvu sezonu u Season mode-u! I nezz kako da sada nastavim dalje igrati!!???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Robi959 kaže...

Evo završio sam prvu sezonu u Season mode-u! I nezz kako da sada nastavim dalje igrati!!???

simuliraj do kraja playoffa ako tvoja ekipa nije u playoffu,ako je onda igraj utakmice dok ne ispadnete i onda simuliraj

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Robi959 kaže...

Evo završio sam prvu sezonu u Season mode-u! I nezz kako da sada nastavim dalje igrati!!???

U season mode možeš igrati samo jednu sezonu a u association koliko hoćeš.

Btw,izgleda da se pojavio nekakav patch.link

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
big_guy kaže...
Robi959 kaže...

Evo završio sam prvu sezonu u Season mode-u! I nezz kako da sada nastavim dalje igrati!!???

U season mode možeš igrati samo jednu sezonu a u association koliko hoćeš.

Btw,izgleda da se pojavio nekakav patch.link

ja neću nikakav patch skidati

na konzolama je patch donio više problema nego što ih je ispravio

ispravio sitne probleme a napravio da centri pucaju 3-4 trice po susretu

ispravio sitne nedostatke a uveo jedan ogroman

 

ne vjerujem ja ti patchevima,a opet moram čekati i crack patcha

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Ne skidajte patch ako nemate igru od Gamersgate-a jer inače ne radi igra s tim patchem,kao što je rečeno-treba čekati crack

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10

Ako se netko želi priključiti tournamentu igramo četvorica samo za probu da vidimo hoće li raditi online! ugl zove se "Muloleague" pa ako se netko želi nek se pridruži odmah,a što se tiče cracka ima pm! Vitality rules....

14 godina
protjeran
offline
NBA 2k10

ev ovako skinuo sam crack za novi patch 1.1, patchirao sa europskom verzijom, crackirao , no nisam znao kako igrati onlien i dalje, zatim sam ppitao autora koji je uploado crack da mi kaže kako je on uspio i rekao mi je da trebam jednostavno ići na quick game klinuti na rankings otići u lobby naći prijatelja i jednostavno igrati, no meni kad kliknem na rankings u quick game napiše na ekranu locating games i tako stoji stalno dok mi konačno ne napiše :  This game could not be started. Refer to the online faq or 2K sports website for infomation on this topic

 

ima tko kakvu ideju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Robert-Je-Glup kaže...

ev ovako skinuo sam crack za novi patch 1.1, patchirao sa europskom verzijom, crackirao , no nisam znao kako igrati onlien i dalje, zatim sam ppitao autora koji je uploado crack da mi kaže kako je on uspio i rekao mi je da trebam jednostavno ići na quick game klinuti na rankings otići u lobby naći prijatelja i jednostavno igrati, no meni kad kliknem na rankings u quick game napiše na ekranu locating games i tako stoji stalno dok mi konačno ne napiše :  This game could not be started. Refer to the online faq or 2K sports website for infomation on this topic

 

ima tko kakvu ideju?

2k serveri ne valjaju ništa,vjerovatno je do njih a ne do cracka

14 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
Robert-Je-Glup kaže...

ev ovako skinuo sam crack za novi patch 1.1, patchirao sa europskom verzijom, crackirao , no nisam znao kako igrati onlien i dalje, zatim sam ppitao autora koji je uploado crack da mi kaže kako je on uspio i rekao mi je da trebam jednostavno ići na quick game klinuti na rankings otići u lobby naći prijatelja i jednostavno igrati, no meni kad kliknem na rankings u quick game napiše na ekranu locating games i tako stoji stalno dok mi konačno ne napiše :  This game could not be started. Refer to the online faq or 2K sports website for infomation on this topic

 

ima tko kakvu ideju?

2k serveri ne valjaju ništa,vjerovatno je do njih a ne do cracka

ma našao sam način ovaj jedan lik na 2K10 forumu mi rekao da idem u online pa pritisnem tipku za shoot/steal, zatim se on spoji u lobby i tamo ima lista igrača......večeras ću vidjet s prijateljom jel to radi.

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Zna li netko kako se zakucava u Dunk contest tamo gdje si na ulici?

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 17:57 (caky).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
caky kaže...

Zna li netko kako se zakucava u Dunk contest tamo gdje si na ulici?

uh ja sam vec zaboravio kako to napravit al obavezno koristi gamepad Namigiva

nemoj biti lud i pokusavat s tipkovnicom to je nemoguca misija

Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
16 godina
offline
NBA 2k10

Evo i ogroman, golem popis fixeva: LINK

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
TopForumaš kaže...
caky kaže...

Zna li netko kako se zakucava u Dunk contest tamo gdje si na ulici?

uh ja sam vec zaboravio kako to napravit al obavezno koristi gamepad Namigiva

nemoj biti lud i pokusavat s tipkovnicom to je nemoguca misija

Ja igram sa gamepadom i istina lakše je na njemu nego na tipkovnici ,bar meni

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Igra ko 2k10 multiplayer?...Ak igra nek napise da bacimo koju!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NBA 2k10
iron_guitar kaže...

Igra ko 2k10 multiplayer?...Ak igra nek napise da bacimo koju!!!

šta radi to konačno? jesi igrao? original igra ili?

 

edit: sad odigrao jednu partiju online (zapravo 3 četvrtine jer je izbacila igra nakon toga), dosta dugo se učitava, ali uglavnom radi...

 

 

...jedini problem što mi ne radi gamepad (samo online neradi), morao igrati na tipkovnici, morao sam igrati bez skoka i trčanja, crossovera, ma svega, nepotrebno je reći da sam gubio uvjerljivo do trenutka kad je prekinuta igra

BC2: NoobsMcKenzie_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 23:46 (Sir Vidara the XVII).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice