NBA 2k10

poruka: 494
|
čitano: 140.815
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Možda ti nedostaje koji .dll file

Q
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Imate na pirate bay-u NBA 2K10.Upišite na pirate bay-u chikatila skinite Nba 2k10 stavite u utorent i kad završi skidanje iz utorenta instalirajte igru 100% radi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 19:12 (Blasko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Jel se mogu radit transferi u bilo kakvoj sezoni?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10
Blasko kaže...

Imate na pirate bay-u NBA 2K10.Upišite na pirate bay-u chikatila skinite Nba 2k10 stavite u utorent i kad završi skidanje iz utorenta instalirajte igru 100% radi.

Joj kad ti popijes karton.. Ja cu ti se smijat

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
kakav karton?
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Blasko kaže...
kakav karton?

žuti,možda i crveni

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
kako namjestit vrijeme trajanja utakmice u karijeri(my player)?
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Blasko kaže...
kako namjestit vrijeme trajanja utakmice u karijeri(my player)?

Skines ovo http://www.timsvault.com/cheattools/tsearch.htm Onda vidis na slici sve objasnjeno ovde http://img269.imageshack.us/i/cheatf.jpg/

 

bron
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
OK.Hvala
14 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10
Blasko kaže...
OK.Hvala

Imas ispod potpisa gumb "Hvala"

To klikni

KLIKNI MI MRTVI HVALA ISPOD POTPISA
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
imam problem program mi ne zeli nac nba pa ne mogu namjestit vrijeme.
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Blasko kaže...
imam problem program mi ne zeli nac nba pa ne mogu namjestit vrijeme.

Stavi sliku kad pokrenes program da vidim.

 

bron
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10

jeli zna netko kako da narihtam na jojstiku...micanje igraca...sut dodavanje sve mi radi...ali nemogu micati igraca sa strelicama ili analogom...jeli zna netko kako da to narihtam=????

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
odi na options onda na my controller pa na ono gore.kad udjes u to misem scrolaj prema dolje i vidjet ces sve sto ti treba.
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10

ok!!!tnx

 

jel znas mozda gdje mogu pogledati kada zapocnem season,tablicu lige!!!

16 godina
offline
RE: NBA 2k10

evo ovako napamet,traži standings (u association modu je pod "nba.com" tabu, valjda je za season isto), pa imaš tamo conference i division

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
daggy12 kaže...

ok!!!tnx

 

jel znas mozda gdje mogu pogledati kada zapocnem season,tablicu lige!!!

Znas li kako se igra zove?

 

bron
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

imam problem..naime do sad je sve radilo dobro..i danas krenem igrat "my player" i kad mi se pojavi ona pocetna str od my player igrica mi se samo ugasi..

 

jel imao netko slican problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NBA 2k10
jajaisamoja kaže...

imam problem..naime do sad je sve radilo dobro..i danas krenem igrat "my player" i kad mi se pojavi ona pocetna str od my player igrica mi se samo ugasi..

 

jel imao netko slican problem?

nisam imao sličan problem srećom, ali sam čitao po forumima da postoji neki glitch ili bug koji to napravi, te taj savegame postane neupotrebljiv, valjda je jedini način da se to "spriječi" često kopiranje savegame-a, ali ne mora značiti da se to tebi desilo

 

također u association modu postoji bug da nemožeš pokrenuti utakmicu (iako si već odigrao par komada), taj bug se izbjegne tako da jednostavno odsimuliraš tu tekmu i pokreneš iduću na kalendaru

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Sir Vidara the XVII kaže...
jajaisamoja kaže...

imam problem..naime do sad je sve radilo dobro..i danas krenem igrat "my player" i kad mi se pojavi ona pocetna str od my player igrica mi se samo ugasi..

 

jel imao netko slican problem?

nisam imao sličan problem srećom, ali sam čitao po forumima da postoji neki glitch ili bug koji to napravi, te taj savegame postane neupotrebljiv, valjda je jedini način da se to "spriječi" često kopiranje savegame-a, ali ne mora značiti da se to tebi desilo

 

također u association modu postoji bug da nemožeš pokrenuti utakmicu (iako si već odigrao par komada), taj bug se izbjegne tako da jednostavno odsimuliraš tu tekmu i pokreneš iduću na kalendaru

Odes My computer ides C Onda Nađes user ime korisnika onda AppData onda  Roaming 2k sports NBA2K10  SAVES izbrises sve osim sto ti treba nek liga sto igras.

 

bron
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Zanima me koje pozicije igrate u My player ja sam Centar

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
caky kaže...

Zanima me koje pozicije igrate u My player ja sam Centar

ja sam SG

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

ja sam neki dan instalrio igu ali meni kontrole jednostavno nisu jasne!ja stavim na napad koje da mi budu kontrole za dodavanje i pacanje i onda kad nastimam na obrani promjni mi napad milim redosljed...wtf

i jos neso koja je oznaka za zakucavanje tamo pise nesta spin crouch nemam pojma...do nba 2k9 sam igro sve prijasnje modele al ovo su brate zakonplicirali da je to uzas jedan

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
bongy kaže...

ja sam neki dan instalrio igu ali meni kontrole jednostavno nisu jasne!ja stavim na napad koje da mi budu kontrole za dodavanje i pacanje i onda kad nastimam na obrani promjni mi napad milim redosljed...wtf

i jos neso koja je oznaka za zakucavanje tamo pise nesta spin crouch nemam pojma...do nba 2k9 sam igro sve prijasnje modele al ovo su brate zakonplicirali da je to uzas jedan

je li igraš na joysticku ili na tipkovnici ???

 

ja igram na joysticku,na početku mi kontrole nisu bile jasne ali sam se brzo snašao i namjestio sam sve u roku 10-ak minuta

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10

ma za sad sam probo na tipkovniici al je uzas jedan i neznam uopce kako da zakucam?koja je tipka za zakucavanje?ja sam sve probo al jednostavno lebaron james nezna da zakuca

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
bongy kaže...

ma za sad sam probo na tipkovniici al je uzas jedan i neznam uopce kako da zakucam?koja je tipka za zakucavanje?ja sam sve probo al jednostavno lebaron james nezna da zakuca

Nije ti to do tipke. Zakucava se sa tipkom za pucanje, ali ne mozes uvijek. Samo u odredenim situacijama kad je čista prilika, bar koliko se sjećam.

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10

ja uzmem practice s jednim igracem i nece da mi zakuca s pucanjem...wtf

15 godina
offline
RE: NBA 2k10
bongy kaže...

ja uzmem practice s jednim igracem i nece da mi zakuca s pucanjem...wtf

Moraš držati tipku za sprint(turbo) zajedno sa pucanjem i naravno treba bit sam.Meni  tako radi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10

a jesu ga zakomplicirali nedaj boze.sda moras imat gamepad s 16 tipki da bi mogo igrat normalno kaosarku

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Ja sam igrao 2k9 i 2k10 s tipkovnicom. Naviknuo sam se nakon par utakmica, poslije je išlo bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice