Motorsport Manager

poruka: 38
|
čitano: 6.916
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Motorsport Manager

Počeo sam završavati u prvih 7

www.sportska-tribina.info
11 godina
neaktivan
offline
Re: Motorsport Manager

Jos jedna sezona osvojena u Euro cupu, jedna bitna stavka, kad idete na Financije, imate budget for next season car, najbolje bi bilo da stavite na najvise, znaci manja ce te trenutna primanja imat, al ce vam pomoc za buđet za formulu u sljedecoj sezoni, jer ja sam se zeznuo, kad sam radio bolid za sezonu 2, ponestalo mi para pa nisam mogoa napravit "najbolji" i najskuplji, sta me nakraju kostalo u pocetku sezone di mi je aceleracija bila slabija od ostalihg, pa sam morao brzo radit nove geabox za formule da bi bio u korak sa vecinom. Sve planirajte unapred i pogotovo buđet za sljedeco sezonu sta se tice formule i ono sta sam napisao iznad, jer sve je to bitno. Bojim se da cu za trecu sezonu ostat bez moje najbolje vozacice koja je dve szeone zaredom prva, jer valjda da je team iz aziskog kupa zeli uzet, a ponudit ce vise novca joj, bolji ugovor, i opet asia cup je stepenica iznad euro, tako da morat cu nac nekakvu zamjenu.

 

Isto tako, ako svojite cup, dobivate mogucnost promotiona u visi cup, sad problem je, nakon promocije imat ce te medju najslabijim formulama u samom startu, tako da ta prva sezona nakon promocije bit ce trnovit put, i bitno je izbjec ispadanje iz nje.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
neaktivan
offline
Motorsport Manager

budi oprezan kod kreiranja novog bolida. ja sam u prvoj sezoni ispali 14 ili 16 milijuna (sve najbolje dijelove) za bolid i na kraju kad je krenula sezona bio je na overall ispod prosjeka. tako da vise para ne garantira bolji bolid. da ne kazem da mi je reliability bio na 50% za svaki dio pa moram u box mijenjat pola bolida...

 

i jos nesto mi nije jasno. dakle, pocne druga sezona, imam taj bolid i na kraju nisu mi svi djelovi isti za oba vozaca. bilo bi mi logicno da na pocetku oboje imaju isti bolid pa onda je upgradeam i dijelim dijelove.

 

usput, jel se mogu skautat vozaci koji nisu ni u jednom prvenstvu? vidim pola momcadi uzelo likove koji lani nisu vozili u 3. diviziji, a sumnjam da imaju novaca da dovedu ove iz 2. divizije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Motorsport Manager
jovial kaže...

budi oprezan kod kreiranja novog bolida. ja sam u prvoj sezoni ispali 14 ili 16 milijuna (sve najbolje dijelove) za bolid i na kraju kad je krenula sezona bio je na overall ispod prosjeka. tako da vise para ne garantira bolji bolid. da ne kazem da mi je reliability bio na 50% za svaki dio pa moram u box mijenjat pola bolida...

 

i jos nesto mi nije jasno. dakle, pocne druga sezona, imam taj bolid i na kraju nisu mi svi djelovi isti za oba vozaca. bilo bi mi logicno da na pocetku oboje imaju isti bolid pa onda je upgradeam i dijelim dijelove.

 

usput, jel se mogu skautat vozaci koji nisu ni u jednom prvenstvu? vidim pola momcadi uzelo likove koji lani nisu vozili u 3. diviziji, a sumnjam da imaju novaca da dovedu ove iz 2. divizije.

 Vecina iz asia ti ni nece doc ako si euro, a ovi bez posla, mozes pokusat, al neki ce ti rec da cekaju ponude iz visih rangova, ja sam uspio lijepi staff okupit al sve se bojim da ce mi pola ih otic u neke bolje timove u asia, pogotovo vozaci koji su dve sezone zaredom u prva 3, jedino komedija mi je sa drugim vozacem, neke mlaverzacije je radio oko novca hahah...pa mu je marketability -20, tako da sumljam da ce njega netko uzet trenutno :D

Origin ID: ReaLazio
12 godina
neaktivan
offline
Motorsport Manager

Vrlo zarazna igra, završio sam prvu sezonu sa ekipom predator uz tri pobjede. Promjena drugog vozača, lead designera i mehaničara je uvelike doprinjela da uspijem u drugom dijelu sezone izvuči maksimum. Formula 1 mod je u izradi kao i gp2 te formula3 što će biti super kada dosade ovi generic timovi.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Motorsport Manager

Gdje si našao vijest da je u izradi F1 mod?

www.sportska-tribina.info
12 godina
neaktivan
offline
Re: Motorsport Manager
sportskatribina kaže...

Gdje si našao vijest da je u izradi F1 mod?

 Na racedepartmentu

10 godina
neaktivan
offline
Re: Motorsport Manager
Đapa club kaže...
sportskatribina kaže...

Gdje si našao vijest da je u izradi F1 mod?

 Na racedepartmentu

 

Legend Mod

 

http://www.racedepartment.com/downloads/real-name-mod-2015-part-1.12731/

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice