Half Life 2: Episode 3

poruka: 324
|
čitano: 399.680
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
M_dipl. kaže...

Zezaju oni već godinama.

 

Btw. srce mi stalo kad sam vidio da postoji nova poruka u ovoj temi, već sam mislio da se nešto najavilo pošto ne pratim gejming scenu u posljednje vrijeme. 

točno, ljudi ne radite ove prepade :S :(

lol
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

I see what you did there{#}

Do you know who ate all the doughnuts?
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Half Life 2: Episode 3

Prva behind the scenes snimka rada na novm Half-Lifeu. Kome se ne da gledati sve nek prebaci video na 3:00. 

 

I prije nego se previše uzbudite i zaradite srčani, da opet nas Valve i Gabe trolaju{#}

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2012 11:05 (ZC_Someone).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Ah,zašto mi to radite?! Svaki put kad vidim post u ovoj temi uživim se kao dijete,a na kraju-šipak!

Do you know who ate all the doughnuts?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Najnovija vest

 

Half life 3 najavljen za godinu 2409  29 februara

 

 

 

 

Znam da je datum fail jer prestupna godina na neparnu godinu, to je namerno

MOARR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Cave Johnson kaže...

Ah,zašto mi to radite?! Svaki put kad vidim post u ovoj temi uživim se kao dijete,a na kraju-šipak!

Pa ak ćemo realno oko ove teme se ni ne treba uzbuđivati. Od treće epizode definitivno ne će biti ništa.

 

A kad dođu prve prave vijesti o Half-Lifeu 3 dobiti će on svoju vlastiti temu.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
ZC_Someone kaže...
Cave Johnson kaže...

Ah,zašto mi to radite?! Svaki put kad vidim post u ovoj temi uživim se kao dijete,a na kraju-šipak!

Pa ak ćemo realno oko ove teme se ni ne treba uzbuđivati. Od treće epizode definitivno ne će biti ništa.

 

A kad dođu prve prave vijesti o Half-Lifeu 3 dobiti će on svoju vlastiti temu.

Kad valve najavi half life 3 onda cu prestati krasti komsiji internet.

MOARR
11 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
ZC_Someone kaže...

Pa ak ćemo realno oko ove teme se ni ne treba uzbuđivati. Od treće epizode definitivno ne će biti ništa.

 

A kad dođu prve prave vijesti o Half-Lifeu 3 dobiti će on svoju vlastiti temu.

Znam,samo sam pokušao biti sarkastičan..

 

Do you know who ate all the doughnuts?
14 godina
protjeran
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
dr.jazz kaže...

bio sam procitao davno, da ce u ep3 bit portal gun?

Možeš u EP2 sa malo tweekanja i kopiranja određenih datoteka iz Portala(1)

dobiti portal gun - predivno je otvoriti portal daleko iza protivnica i bacati granate po njima.

 

Također, u Portalu(1) sa malo rada konzolom možeš otključati sva oružja iz HL2.

 

Have fun now.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3
MOARR
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 11:56 (GamerMaster2041).
Moj PC  
0 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Ovo gore je takav fail da se na autorovom mjestu nebi više pojavljivao na forumu, pa nemogu vjerovati. {#}

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Half Life 2: Episode 3

Oprez srce (M_Dipl i ostali)

 

Procurile (navodne) concept art HL2 EP3 slike.

 

KLIK

 

E sad, jesu li to slike napravljene možda tjekon razvoja i EP2, tko će znat, ali svejedno izgledaju mi eksperimentalno i vrlo vjerojatno je ovo sve bačeno u smeće jer je HL2 EP3 otkazan, ali u svakom slučaju zanimljivo je za vidjeti.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 9:13 (Ranko Kukumar).
 
0 0 hvala 5
11 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Zanimljivo izgleda.

Slike nagoviještaju da će se radnja odvijati u Borealisu,ali ja bih volio da lokacije ipak budu što raznovrsnije,za dostojan završetak serijala..

Do you know who ate all the doughnuts?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Cave Johnson kaže...

Zanimljivo izgleda.

Slike nagoviještaju da će se radnja odvijati u Borealisu,ali ja bih volio da lokacije ipak budu što raznovrsnije,za dostojan završetak serijala..

A izgleda kao da valve pazljivo pravi pricu,i nove modele.

 

Uglavnom nadam se da ce staviti podosta novo,pogotovo u graficki engine.

 

Imali su kolko ono,5 godina da nesto urade bolje bi im bilo da izbace neki trailer.

 

 

 

Ali sigurno ce biti dosta lokacija.

Prema onom crtezu vidi se da su se srusili sa helikopterom.

MOARR
11 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Taj helikopter može biti i onaj s kojim je dr.Mossman otišla na ekspediciju..

Svejedno,premda sam i ja željan bilo kakvog trailera,ili barem naznake da rade na HL3, to je Valve,i znam da će izdati vrhunsku igru.

Strpljen-spašen.

 

EDIT:Ja bih najviše volio da ostanu pri trenutnom Source Engineu.Lijepo izgleda,još je i dobro optimiziran.

     Ne vidim razloga zašto bi ga mijenjali.

 

Do you know who ate all the doughnuts?
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 12:29 (Cave Johnson).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Cave Johnson kaže...

Taj helikopter može biti i onaj s kojim je dr.Mossman otišla na ekspediciju..

Svejedno,premda sam i ja željan bilo kakvog trailera,ili barem naznake da rade na HL3, to je Valve,i znam da će izdati vrhunsku igru.

Strpljen-spašen.

 

EDIT:Ja bih najviše volio da ostanu pri trenutnom Source Engineu.Lijepo izgleda,još je i dobro optimiziran.

     Ne vidim razloga zašto bi ga mijenjali.

 

Ma da,mada su ovi crtezi iz 2008.

 

A bili su dodali nesto novo u source engine imas tamo u half life the loast coast kad slusas komentare pricaju sta su dodali i vidis razlike.

 

Nadam se samo da ce hl 3 uskoro.

MOARR
11 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Znam,igrao sam Lost Coast.

S uključenim HDR-om,i inim dodatcima, još je jasnije da stvarno nema potrebe za promjenom enginea.

Nažalost,mene se ne pita...

Do you know who ate all the doughnuts?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Cave Johnson kaže...

Znam,igrao sam Lost Coast.

S uključenim HDR-om,i inim dodatcima, još je jasnije da stvarno nema potrebe za promjenom enginea.

Nažalost,mene se ne pita...

Ajmo samo cekat jos 5 godina kao sto smo i dosad cekali.

Valjda ce poceti praviti half life 3.

 

 

 

Ipak valve nikad nikog nije razocarao sa svojom igrom.

 

Samo nas je razocarao sa datumom izlaska jer svako malo ili mjenja datum izlaska ili uopste ne govori o toj igri.

MOARR
16 godina
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Cave Johnson kaže...

Znam,igrao sam Lost Coast.

S uključenim HDR-om,i inim dodatcima, još je jasnije da stvarno nema potrebe za promjenom enginea.

Nažalost,mene se ne pita...

Al gle, nije u pitanju samo grafika. Daleko od toga da Valve ne bi mogao napraviti odličnu igru i na sadašnjem Sourceu koja bi nas na kratko ušutkala. Pitanje je dal bi to bilo dovoljno da održi standarde HL serijala.

 

Gledajući na HL3 samo kao igru očekivanja su astronomski visoka. Usudio bi se reći nikad za neku igru nisu bila viša. Po mnogima su jedinica i dvojka najbolje igre ikad napravljene. A od nastavka nekog serijala se uvijek očekuje da nadmaši svoje prethodnike. Što automatski za sobom povlači da se od HL3 očekuje da onog trenutka kad izađe bude najbolja igra ikad napravljena!

 

Ali po meni postoji još jedna strana svega toga. HL se ne gleda samo kao samo još jedna odlična Valveova igra tipa Portal 2 ili L4D ili TF2. HL svoj specifični status među fanovima ima s razlogom. Pravi punokrvni nastavak HLa je do sada uvijek označavao i nešto puno više od vrhunske igre. Označavao je i svojevrsnu revoluciju u igranju. Kako za Valve i fanove tako i za ostatak gaming industrije. I to revoluciju u skoro svim aspektima jedne AAA igre. Gameplayu, animaciji, izrazima lica, voice actingu, interaktivnosti s okolišem, level dizajun, storytellingu... Novi nastavak HL serijala praktički označava ulazak u novu generaciju igara i postavljanje novih standarda igranja. Kamen temeljac mnogih nadolazećih hitova. Prelazak iz starog u novi zavjet. Ma jeb*nog mesiju koji je došao spasiti gaming! :)

 

Pa sad ostaje pitanje što sve trebaš poduzeti da samo ispuniš takva očekivanja. A kamoli da ih nadmašiš. Uložiti puno vremena i rada, originalnih ideja? Sigurno. Napraviti Source 2.0? Možda i ne ali definitivno bi pomoglo. :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
16 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Poprilično sam uvjeren da se radi novi engine, jer ipak se okreće nova stranica, dolazi novi Half-Life 3 i sve treba biti novo i osvježavajuće. Kakav bi to dojam ostavio dugi isčekivani HL3 da sad koristi isti engine iz 2004. godine, doduše više puta poliran. Ne baš toliki kao da dobijemo nešto novo.

Što se mene tiče neka izgleda bilo kako, samo da ne bude neoptimiziran, da trebamo npr. čekati 2 generacije kartica da bi to sve uredno išlo na max. Znajući Valve - neće, ali opet ne možemo biti sigurni zbog nove generacije konzola, jer će sigurno težiti tome da se prilagode i njima.

Da bar kažu samo preporučenu konfiguraciju pa da se možemo pripremiti, to mi jedine glavobolje zadaje. {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Half Life 2: Episode 3

Ja sam poprilično uvjeren da će nakon HL3 i Source 2 Engine-a (koji će sve živo impresionirati omjerom kvalitete i perfomansa) stići i Team Fortress 3, možda i novi Left 4 Dead, a i možda kakav novi IP od Valve-a, sudeći kako je bilo nakon Source Engine-a. Praktički su sve igre koje su imali osvježili, odnosno izdali nastavke (CSS, TF2, HL: Source), tako da kako kaže ZC šanse da se HL3 gradi na Source engine-u su vrlo vrlo male iz tih nekih "iskustvenih" razloga i same povijesti tima.

 

A siguran sam da će u tome vremenu do HL3 popuniti drugim odličnim igrama, trenutno punom parom rade na Doti 2 i CS:GO (koji je vrlo skoro gotov, baš kao i Dota). Prilično sam siguran da kada završe ova dva projekta će nešto objaviti a to bi moglo biti vezano uz HL ili novi engine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 19:12 (Ranko Kukumar).
15 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Nadajmo se da debeli neće biti kao jedan drugi debeli koji je flopnuo DNF.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Ranko Kukumar kaže...

Ja sam poprilično uvjeren da će nakon HL3 i Source 2 Engine-a (koji će sve živo impresionirati omjerom kvalitete i perfomansa) stići i Team Fortress 3, možda i novi Left 4 Dead, a i možda kakav novi IP od Valve-a, sudeći kako je bilo nakon Source Engine-a. Praktički su sve igre koje su imali osvježili, odnosno izdali nastavke (CSS, TF2, HL: Source), tako da kako kaže ZC šanse da se HL3 gradi na Source engine-u su vrlo vrlo male iz tih nekih "iskustvenih" razloga i same povijesti tima.

 

A siguran sam da će u tome vremenu do HL3 popuniti drugim odličnim igrama, trenutno punom parom rade na Doti 2 i CS:GO (koji je vrlo skoro gotov, baš kao i Dota). Prilično sam siguran da kada završe ova dva projekta će nešto objaviti a to bi moglo biti vezano uz HL ili novi engine.

E da mozda neka vijest izadje cim zavrse sa dotom i CS GO

 

Posto izmedju 2007 i 2012 valve je radio na portal 2(gdje su po knjizi portal 2 final hours u pocetku zeznuli stvar te su morali sve izpocetka,jer su poceli praviti portal 2 bez portal guna.) pa sad dota 2 i CS GO.

 

A ako izadje Half life 3 pod nazivom koji sadrzi broj 3 onda ce to znaciti da je valve konacno naucio da broji do 3.

 

A po onoj knjizi Portal 2 final hours,postoje neke sobe u valveu sa tajnim projektima.

Mozda je Half life jedan od tih projekata.

 

MOARR
14 godina
protjeran
offline
Re: Half Life 2: Episode 3

Black Mesa i Aperture Science su dvije protivničke "tvrtke",

no njihove radnje se prepliću.

 

Tako da "Half Life" odnosno Black Mesa ne može biti projekt od "Portala" odnosno Aperturea.

 

Ali vrlo lako moguće da Freeman kara žensku iz Portala... nakon što se obje priče završe,

i naprave ultimate Gravity-Portal Gun!

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Don Kihoty kaže...

Black Mesa i Aperture Science su dvije protivničke "tvrtke",

no njihove radnje se prepliću.

 

Tako da "Half Life" odnosno Black Mesa ne može biti projekt od "Portala" odnosno Aperturea.

 

Ali vrlo lako moguće da Freeman kara žensku iz Portala... nakon što se obje priče završe,

i naprave ultimate Gravity-Portal Gun!

 

portal 1 se desava prije nego sto combine dodje na zemlju

a portal 2 je ne manje od 50.000 godina poslje desavanja u half lifeu.

 

 

MOARR
11 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
ZC_Someone kaže...

Al gle, nije u pitanju samo grafika...

U potpunosti si opisao moje mišljenje o HL-u.Slažem se s rečenim.I da,svjestan sam da je promjena enginea skoro pa neophodna za serijal,ali meni,kao osobi koja nije u mogućnosti svako malo mijenjati konfiguraciju,dosadašnji engine je savršeno odgovarao,a još i lijepo izgleda.Samo se nadam,da,ako zbilja budu koristili novi engine,da neće previše promijeniti stil.Bilo bi mi čudno gledati poznate likove u novom izdanju..

GamerMaster2041 kaže...

portal 1 se desava prije nego sto combine dodje na zemlju

a portal 2 je ne manje od 50.000 godina poslje desavanja u half lifeu.

 

 

Nije.Portal 1 se odvija  između radnje HL1,i HL2,kad su Combine već osvojili Zemlju,a Portal 2 se odvija ,mislim,9 godina poslije Portal 1.Dakle ,još uvijek u sferi HL1.Kakvih 50 000 godina?! 

Do you know who ate all the doughnuts?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Half Life 2: Episode 3
Cave Johnson kaže...
ZC_Someone kaže...

Al gle, nije u pitanju samo grafika...

U potpunosti si opisao moje mišljenje o HL-u.Slažem se s rečenim.I da,svjestan sam da je promjena enginea skoro pa neophodna za serijal,ali meni,kao osobi koja nije u mogućnosti svako malo mijenjati konfiguraciju,dosadašnji engine je savršeno odgovarao,a još i lijepo izgleda.Samo se nadam,da,ako zbilja budu koristili novi engine,da neće previše promijeniti stil.Bilo bi mi čudno gledati poznate likove u novom izdanju..

GamerMaster2041 kaže...

portal 1 se desava prije nego sto combine dodje na zemlju

a portal 2 je ne manje od 50.000 godina poslje desavanja u half lifeu.

 

 

Nije.Portal 1 se odvija  između radnje HL1,i HL2,kad su Combine već osvojili Zemlju,a Portal 2 se odvija ,mislim,9 godina poslije Portal 1.Dakle ,još uvijek u sferi HL1.Kakvih 50 000 godina?! 

To ti mislis da je portal 2 9 godina posle.

 

 

Odakle sve one biljke?

Pogotovo ogromne?

Nemogu sve narasti za 9 godina a nemoze ni cijela labaratorija da se raspadne za 9 godina.

 

Ako si procitao knjigu "The final hours of Portal 2" vidjeo bi da je Valve namjerno smjestio desavanja u portalu 2 ne manje od 50.000 godina posle desavanja u portalu 1.

Razlog je bio da odvoje portal od half lifea,posto je nastala zbrka kad je u Hl 2 Ep 2 pojavio se borealis i iste godine dan kasnije izasao portal te je nastala zbrka dali ce to gordon ici u aperture science da nesto uradi,bla bla bla.

 

Cijela labaratorija u portal 2 se ne moze raspasti u roku od 9 godina bez neke eksplozije velikih razmjera,a to bi sigurno ubilo chell.

 

To sto ti mislis da je 9 godina posle portala 1 ali nije.

 

 

Evo da i jos nesto kazem

 

 

Kad je valve tek poceo da pravi portal 2 fokusirali su se da objasne kako je nastao aperture science.

Pa su pricu smjestili u 1950 godinu.

U igri nisi imao portal gun,i  borio bi se protiv Cave Johnsona koji je sebe pretvorio u nekog robota da bi zauvijek zivio.

Negdje nakon cca manje od godinu dana razvoja prekinuli su zato sto su pravili portal 2 bez portal guna i krenuli su sve izpocetka te su radju smjestili 50 hiljada godina posle desavanja u portalu 1.

 

 

 

MOARR
11 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Strip na stranu,ali zašto na samom početku onaj narator(ili što već je) govori "nine..nine...nine"

Mislim na onaj prvi nivo,prije susreta s Wheatleyem,kad se drugi put probudimo.

Inače,meni biljke nisu nikakav dokaz da se radnja odvija 50.000 godina poslije..

Jednostavno mi nema smisla.

 

Do you know who ate all the doughnuts?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Half Life 2: Episode 3

OVDJE je jedan dosta kompletno napisan "timeline" od HalfLife univerzuma... uključujući i Portal serijal.

 

Nigdje nije točno određeno koliko je vremena prošlo između Portal1 i Portal2.

No, na početku Portal2 igre čuje se obavijest kako je "test subject" proveo cca 9,999,999 vremenskih jedinica u "stasisu".

 

To može biti ili čista greška sustava ili realne jedinice vremena.

Ako su to dani (najvjerojatnija varijanta) onda bi ukupni vremenski tok bio preko 27000 godina.

Ako su to sati onda bi ukupni vremenski tok bio 1140 godina.

Ako su to minute, onda bi ukupno proteklo vrijeme bilo oko 19 godina. 

 

 

Više detalja ima na gornjem linku.

I rather like the restless nights
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Ja mislim da je tu riječ o grešci sustava.

Nakon uništenja GLADOS,sve elektronski uređaji(ukljućujući i tog naratora)su se pokvarili.

Nije ni čudo da je sustav počeo štekati.

 

EDIT:Hvala na linku.

Do you know who ate all the doughnuts?
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2012 11:22 (Cave Johnson).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice