Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.086.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
Marcuskac kaže...

Rumor: GTA V Already Runs At 60FPS On The PC, “Max Payne 3″ Team Handling The PC Version

 

Posto su obavili odlican posao sa Max Payne-om 3 imam velika ocekivanja za PC verziju GTA V.

To je jos uvijek samo glasina.... btw dobro kaze jedan lik "This doesn't tell us anything. It could be 60fps at 640x480 low settings on SLI 980s." {#}

 

No, salu na stranu.... Max Payne 3 je zbilja jedna od najoptimiziranijih igara za PC u zadnjih par godina (jos nije imala puno bugova), a mogla se vrtiti i na prastarom hardveru uz DX 9, nize postavke i sl.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ima li možda kakva informacija da li će se moći igrati s gamepadom i tipkovnicom u isto vrijeme bez da šaltam u settings? Pitam zbog first person moda pa da vozim s gamepadom a izvan vozila igram s tipkovnicom jer jednostavno mi je glupo voziti na tipkovnici a o pucanju i nišanjenju s gamepadom da ne pričam. Igra ko četvorku, kako je bilo tamo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...

Ima li možda kakva informacija da li će se moći igrati s gamepadom i tipkovnicom u isto vrijeme bez da šaltam u settings? Pitam zbog first person moda pa da vozim s gamepadom a izvan vozila igram s tipkovnicom jer jednostavno mi je glupo voziti na tipkovnici a o pucanju i nišanjenju s gamepadom da ne pričam. Igra ko četvorku, kako je bilo tamo?

ja sam igrao na volanu, tipkovnici i misu istodobno(nazalost gamepad nisam probao:) no nevidim razloga zasto nebi radilo u petici...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stjepanj kaže...

ja sam igrao na volanu, tipkovnici i misu istodobno(nazalost gamepad nisam probao:) no nevidim razloga zasto nebi radilo u petici...

Hm, dok vidim u današnje vrijeme kako developeri igara znaju syebati i maknuti ono što je bilo dobro, toga me strah kao i optimizacije ove igre.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Vjerojatno ćeš moć, ako je gamepad Xinput prebacivat će igra automatski s njega na tipkovnicu/miš/volan.

 

Ako nije xinput gamepad, skineš x360ce i konfiguriraš gamepad, fajlove prebaciš pokraj .exe-a od igre i to je to, emuliraš Xbox 360 kontroler i opet će ti radit zamjena inputa on the fly.

 

Mislim da x360ce čak podržava i volane..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Marcuskac kaže...

Rumor: GTA V Already Runs At 60FPS On The PC, “Max Payne 3″ Team Handling The PC Version

 

Posto su obavili odlican posao sa Max Payne-om 3 imam velika ocekivanja za PC verziju GTA V.

 

 

May Payne 3 nije bio port već je pravljen paralelno sa konzolaškim verzijama igre.

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
kenan.M kaže...
Marcuskac kaže...

Rumor: GTA V Already Runs At 60FPS On The PC, “Max Payne 3″ Team Handling The PC Version

 

Posto su obavili odlican posao sa Max Payne-om 3 imam velika ocekivanja za PC verziju GTA V.

 

 

May Payne 3 nije bio port već je pravljen paralelno sa konzolaškim verzijama igre.

I GTA V je.

Ako se sjecate leakanih kodova gdje se spominjala PC i Next Gen verzija igre, samo neznam dali je to bilo prije Old gen releasa ili nedugo poslije.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 850 PRO 256GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
buljo781 kaže...

Vjerojatno ćeš moć, ako je gamepad Xinput prebacivat će igra automatski s njega na tipkovnicu/miš/volan.

 

Ako nije xinput gamepad, skineš x360ce i konfiguriraš gamepad, fajlove prebaciš pokraj .exe-a od igre i to je to, emuliraš Xbox 360 kontroler i opet će ti radit zamjena inputa on the fly.

 

Mislim da x360ce čak podržava i volane..

Ako mu to nece raditi, uvijek moze probati:

 

Xpadder ili joy2key

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Imam Xbox 360 gamepad pa nema straha. Zato sam ga i uzeo prije 3 godine, jer svaka igra ga odmah prepozna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav svima. Zna li tko što donosi GTA 5 Day One Edition (da znam hocu li kupiti obicnu verziju ili tu day one edition). Evo linka gdje sam nasao tu verziju : http://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-steam-grand-theft-auto-v-day-one-edition/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
ARES4 kaže...

Pozdrav svima. Zna li tko što donosi GTA 5 Day One Edition (da znam hocu li kupiti obicnu verziju ili tu day one edition). Evo linka gdje sam nasao tu verziju : http://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-steam-grand-theft-auto-v-day-one-edition/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Jesu to službeni zahtjevi ili random?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V PC

dobro ima li kaj novo, video/screenshots? mislim igra samo sto nije izasla{#} itko??{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stjepanj kaže...

dobro ima li kaj novo, video/screenshots? mislim igra samo sto nije izasla{#} itko??{#}

Jos nista.Vjerojatno pocetkom prvog mjeseca iduce godine.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
zelenbic kaže...
ARES4 kaže...

Pozdrav svima. Zna li tko što donosi GTA 5 Day One Edition (da znam hocu li kupiti obicnu verziju ili tu day one edition). Evo linka gdje sam nasao tu verziju : http://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-steam-grand-theft-auto-v-day-one-edition/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Jesu to službeni zahtjevi ili random?

 

Jel sigurna ova stranica? :/

kiki
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Trebala bi biti sigurna zasto?

https://www.virustotal.com/hr/url/4852197c02e78a4b3f5741ff814d0d31761aed18279100fa5cd039428ce9e8d5/analysis/1418592397/         nema virusa {#}

Inace ja igre nabavljam sa stranice http://www.allkeyshop.com/  i za sad sve igre koje sam nabavio sam uredno i dobio.Ta stranica prikazuje cijene i gdje je najjeftinije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 22:32 (ARES4).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
ARES4 kaže...

Trebala bi biti sigurna zasto?

https://www.virustotal.com/hr/url/4852197c02e78a4b3f5741ff814d0d31761aed18279100fa5cd039428ce9e8d5/analysis/1418592397/         nema virusa {#}

Inace ja igre nabavljam sa stranice http://www.allkeyshop.com/  i za sad sve igre koje sam nabavio sam uredno i dobio.Ta stranica prikazuje cijene i gdje je najjeftinije.

Nije toliko u tome je li sigurna ili nije (lako se to provjeri... skenira se, pogleda se WoT, malo se progoogla itd). Medutim, problem je kada oni stavljaju neke izmisljene/nepotrvrdene minimalne zahtjeve, izmisljene verzije igre itd.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mene također jako živcira što rockstar ne objavi preorder, cijenu i komponente koje trebam, da znam koliko trebam novca ostaviti.
Be Water My Friend
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
bruslii kaže...
Mene također jako živcira što rockstar ne objavi preorder, cijenu i komponente koje trebam, da znam koliko trebam novca ostaviti.

Ja razumijem zasto ih npr. ne bi dali. Zasto bi snosili tu odgovornost "pogadanja", iako oni najbolje znaju

svejedno se u nekom trenutku razvoja moze dogoditi neko pozitivno otkrice (optimizacija) ili pak suprotno.

Osim toga ovako kad nista ne govore "prisiljeni" vise pricati o tome, sto je

jos jedan "zacin" u svoj toj marketinskoj igri iscekivanja. Nemam nista protiv toga

 

Uostalom, ionako je, ako vec netko misli mijenjati ili nadogradivati konfiguraciju zbog kakve igre,

u pravilu je bolje mijenjati komponente kasnije

Niste li ste stesali prije ljeta?
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 9:51 (Mojpismonosa).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
zelenbic kaže...
ARES4 kaže...

Pozdrav svima. Zna li tko što donosi GTA 5 Day One Edition (da znam hocu li kupiti obicnu verziju ili tu day one edition). Evo linka gdje sam nasao tu verziju : http://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-steam-grand-theft-auto-v-day-one-edition/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Jesu to službeni zahtjevi ili random?

Nema teorije da su ovo službeni.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
bruslii kaže...
Mene također jako živcira što rockstar ne objavi preorder, cijenu i komponente koje trebam, da znam koliko trebam novca ostaviti.

pa ako kesiras nekakve dobre pare za komponente onda te nije ni briga sta ce oni trazit...

a ako mislis radit male nadogradne onda je potrebno dovest komp do nekakve standardne gamerske konfiguracije. minimum 4 GB rama, quad CPU, i AMD 4xxx.

nema velike filozofije

----

 

Da li ce PC verzija dobivat konzolaske DLCove u vanilla verziji?

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 8:22 (Abomb).
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Što mislite, hoće li biti Mantle-a?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Abomb kaže...

Da li ce PC verzija dobivat konzolaske DLCove u vanilla verziji?

Zasto to pitas kad znas da ti na to pitanje nitko ne zna odgovoriti? Uostalom vodi se logikom da je GTA vrlo trazena igra

i da ce vrhnje kad tad procuriti i za DLC. Kao i za vecinu ostalih igara

Niste li ste stesali prije ljeta?
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC
Grand Theft Auto Online – Heists Trailer

 

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mojpismonosa kaže...
Abomb kaže...

Da li ce PC verzija dobivat konzolaske DLCove u vanilla verziji?

Zasto to pitas kad znas da ti na to pitanje nitko ne zna odgovoriti? Uostalom vodi se logikom da je GTA vrlo trazena igra

i da ce vrhnje kad tad procuriti i za DLC. Kao i za vecinu ostalih igara

ma nije da nesto puno pratim ovu igru pa cisto pitam ako je izasla koja informacija.

a i ako pogledam malo bolje, vjerujem da bi u slucaju i da dodje koji DLC sa originalnom verzijom to bilo razvikano na sav glas...

 

 

 

11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Asked&Answered

Na kraju kazu da ce system req objavit sljedeci tjedan.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
 
5 0 hvala 5
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Dali netko zna dali ćemo moći prebaciti lika sa ps3 na Pc?

Find me here |||: Steam: |CRO|Vitaly™ ||| Origin: MasterNerdx ||| Uplay: CRO_Vitaly ||| Proud to be Mrcina "www.mrcine.org" multigaming clan
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Moći će se prebaciti, na to su pitanje detaljnije odgovorili na Q&A

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel znate di je najjeftiniji preorder dvd verzije. Najjeftinije što sam našo je na game.co.uk

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2014 16:49 (šaki01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
lovac82 kaže...

Vec su u planu nesluzbeni multiplayer modovi (nesto kao SAMP/MTA)

 

http://www.vmultiplayer.net/

 

https://v-multiplayer.org/

 

BTW Bile su glasine da ce GTA V podrzavati Mantle.... sudeci prema drugim glasinama vezane za GTA V, vece su sanse da je glasina tocna. Ako je to tocno, AMD je napravio potez godine.

  Super znači ako neće ići na GTX 860M ići će valjda na 8750M sa mantle he he. Dobro da imam rezervni lap.

 

(Šala) :)

11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Dali ste ista zna o system req.. ? I ovaj tijedan prolazi :S 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice