Gran Turismo 2 for pc

poruka: 7
|
čitano: 7.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 2 i 3 for pc

Da li netko ima tu igru za pc, ili mi može poslati na pm di je mogu free skinut i kako ju pokrenut preko emulatora??

Puno pitanja :), pomozite! jako mi se igra to!

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gran Turismo 2 for pc

PS2 emulator ; PS1 emulator - a za igru se moras sam snaci.. mozes birati hoces li je od nekog posuditi ili ces je skinuti (najlakse preko torrenta) pa mountati sa daemon tools-om.. ali to ti opet nista nije sigurno, nitko ti ne moze reci 100% da ce ti to raditi kako treba (ne znam dali je to igra za PS1 ili 2 pa sam ti stavio oba dva) nadam se da ce ti pomoci..

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Gran Turismo 2 for pc

čuo sam da treba jako dobar komp za te emulatore, pogotovo za dvojku, jeli to točno ?

bi li ja mogao na svojoj konfi igrati igre emulatorom 2 ?

i kakva je kvaliteta tih emuliranih igara ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 10:50 (mindstorm).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 2 for pc
steve90 kaže...

PS2 emulator ; PS1 emulator - a za igru se moras sam snaci.. mozes birati hoces li je od nekog posuditi ili ces je skinuti (najlakse preko torrenta) pa mountati sa daemon tools-om.. ali to ti opet nista nije sigurno, nitko ti ne moze reci 100% da ce ti to raditi kako treba (ne znam dali je to igra za PS1 ili 2 pa sam ti stavio oba dva) nadam se da ce ti pomoci..

skini sa demonoida... emulator je za PSX, a igra je oko 360 MB koliko se sjećam... mountati ne treba uopce.. jer PSX Emulator cita *.bin file format, a igra je u njemu

15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 2 for pc

evo skinuo sam PCSX2 emulator no nekužim kako ga treba konfiguirat? igricu mi još skida!

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 12:08 (igyp).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 2 for pc
igyp kaže...

evo skinuo sam PCSX2 emulator no nekužim kako ga treba konfiguirat? igricu mi još skida!

 Prvo od svega trebaš bios za ps2, bez njega nemožeš pokrenut igru. Zatim trebaš konfiguirati kontrole na lilipad plugin, pa odabrati pogon na gigaherz pluginu(E,F,...)na kojeg si mountao iso sliku. I ima tu još puno caka, speed hackva, itd. Ali savjetujem ti da se stim ne zamaraš jel će ti s tim tvojim procom igra ić na5-10FPS-a što je totalno neigrivo. Da bi postigao kakvih 40FPS što je potrebno za normalan gameplay treba ti core2duo na bar 2,8GHZ. A da bi postigao punu brzinu 60FPS treba ti duo na bar 3.4GHZ 

Mrog
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 12:23 (mrog 33).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gran Turismo 2 for pc
mrog 33 kaže...
igyp kaže...

evo skinuo sam PCSX2 emulator no nekužim kako ga treba konfiguirat? igricu mi još skida!

 Prvo od svega trebaš bios za ps2, bez njega nemožeš pokrenut igru. Zatim trebaš konfiguirati kontrole na lilipad plugin, pa odabrati pogon na gigaherz pluginu(E,F,...)na kojeg si mountao iso sliku. I ima tu još puno caka, speed hackva, itd. Ali savjetujem ti da se stim ne zamaraš jel će ti s tim tvojim procom igra ić na5-10FPS-a što je totalno neigrivo. Da bi postigao kakvih 40FPS što je potrebno za normalan gameplay treba ti core2duo na bar 2,8GHZ. A da bi postigao punu brzinu 60FPS treba ti duo na bar 3.4GHZ 

neeee taj PCSX2... skini PSX emulator, nema konfiguracije, i on je za PS1 igre a GT2 je PSX igra... BTW PCSX2 je puno zahtjevniji emulator, i steka dosta... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice