Football Manager 2015

poruka: 141
|
čitano: 43.836
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Football Manager 2015
windir_zg kaže...

Razmišljam si da kupim igru, u kakvom je trenutno stanju nakon patcheva?

 igra je ok. nista joj ne fali, jedino moj osobni problem da je taktika previse pojednostavljena, a ostalo je sve na svom mistu.

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Pozz, jel mi moze neko dat link za logopack (ako ima torrent, jos bolje)

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Pa sta je ovo, jebem ti menadzer ovaj. Sa Arsenalom osvajam dva kupa i ligu prva sezona, krece nova sezona 4 pobjede upisujem i dobijam otkaz. Nisam popravio harmoniju u timu, Ozil nezadovoljan sto sam prodao nekog netalentovanog klinca iz u18, tim mu se pridruziio u tome...pa koji je ovo kurac od igre, kako sam ja mogao znati hoce li jednog Ozila boliti racku jer je balonja otisao???Sta da radim?

 

http://i.imgur.com/htypjk5.png

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2015 11:22 (Bonjasky93).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
bas realno, da ti otkaz jer mu se daje otkaz...ha da, kud ces realnije?
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Football Manager 2015

Igra je 18$ još cca 24 sata pa tko voli nek izvoli! :-)

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Bonjasky93 kaže...

Pa sta je ovo, jebem ti menadzer ovaj. Sa Arsenalom osvajam dva kupa i ligu prva sezona, krece nova sezona 4 pobjede upisujem i dobijam otkaz. Nisam popravio harmoniju u timu, Ozil nezadovoljan sto sam prodao nekog netalentovanog klinca iz u18, tim mu se pridruziio u tome...pa koji je ovo kurac od igre, kako sam ja mogao znati hoce li jednog Ozila boliti racku jer je balonja otisao???Sta da radim?

 

http://i.imgur.com/htypjk5.png

 To nije nista cudno, pogotovo ne za Arsenal. Klub koji je poznat po vrhunskoj atmosferi medu igracima i fantasicnim odnosima izmedu akademije sa djecom i prvog/u19 tima, pun k paznje posvecuju tome. Al jbg, da nisu trebali nesto takvo naglasit i da ti je posao u pitanju, jesu. :D

Al mene je nekako razocarala igra, pari mi predjednostavna. Mozda zato jer previse vremena posvetim samo jednom saveu i trazim igrace i  ljude za klub danima, al opet ocekiva san da mu mucit muku sa mukom u top5 :/

Pocea sa evertonom, prvu sezonu FA Cup, Kup Uefa, Capital One Cup i Prvi na tablici, i drugu sezonu kad san osvojia Community Shield odusta i krenia igrat nezaposlen, sad molin boga da Keller u Schalkea dobije otkaz da im se mogu ponudit :D 

 

Prema FM14 igra je prva liga al mogli su jos par stvari ubacit i malo vise i bolja komuniciranja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 3:49 (Pulss).
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Jel netko ispriobao FMC 2015 na tabletu? Sad je na sniženju pa gledam da si piknem.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Jel se ikome od vas pojavila ova poruka ikada? 

 

EDIT: Slika je ubi bože kad se uploada. Ugl. izbacilo me iz full screena i pisalo je "new match time not 1 time slice after old match time, tell Kev please and give (zaboravio sam koja je zadnja riječ ali nije ni bitno)"

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 7:44 (smrad06).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
smrad06 kaže...

Jel se ikome od vas pojavila ova poruka ikada? 

 

EDIT: Slika je ubi bože kad se uploada. Ugl. izbacilo me iz full screena i pisalo je "new match time not 1 time slice after old match time, tell Kev please and give (zaboravio sam koja je zadnja riječ ali nije ni bitno)"

 zadnja riječ je "pkm" što bi bio fajl u koji se snima utakmica, vjerojatno nekakva poruka za debug ili neka njihova interna poruka. ako nije ilegalna verzija trebao bi otic na njihov forum i javit na bug report. ako je ilegaluša, onda je vjerojatno zbog toga. vidjao sam svakakvih poruka u fm-u ali ovo bome nikada.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
jovial kaže...
 zadnja riječ je "pkm" što bi bio fajl u koji se snima utakmica, vjerojatno nekakva poruka za debug ili neka njihova interna poruka. ako nije ilegalna verzija trebao bi otic na njihov forum i javit na bug report. ako je ilegaluša, onda je vjerojatno zbog toga. vidjao sam svakakvih poruka u fm-u ali ovo bome nikada.

 Legalna je verzija, i prvi put mi se dogodilo da googlam neku poruku i da ne izađe niti jedan rezultat barem sličan onom što tražim. očito sam prvi u cijelom univerzumu kojem se pojavilo 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
smrad06 kaže...
jovial kaže...
 zadnja riječ je "pkm" što bi bio fajl u koji se snima utakmica, vjerojatno nekakva poruka za debug ili neka njihova interna poruka. ako nije ilegalna verzija trebao bi otic na njihov forum i javit na bug report. ako je ilegaluša, onda je vjerojatno zbog toga. vidjao sam svakakvih poruka u fm-u ali ovo bome nikada.

 Legalna je verzija, i prvi put mi se dogodilo da googlam neku poruku i da ne izađe niti jedan rezultat barem sličan onom što tražim. očito sam prvi u cijelom univerzumu kojem se pojavilo 

 slazem se, jako rijetka stvar,vjerojatno je neki artefakt. ali odi na sigames.com i tamo prijavi vjerujem da ce ti bit zahvalni. obzirom da se pojavljuje ime nekog zaposlenog ocito je interna poruka koja nebi trebala izaci vani i nesto sta su mislili da se ne desava. pozdrav.

11 godina
offline
Football Manager 2015

Kakav je to car De Gea...Upravo je završila sezona 2015/16, mi osojili premiership i LP, a on želi ić u Real osvajat trofeje - isti Real koji nije u igri nijedan osvojio u te 2 sezone. Logika ove igre je brutalna O.o

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Dojma sam da je ovo najlakši manager u zadnjih par godina. Protivničke obrane su smijeh(ono kad jednom Chelseu utovariš 6 komada, PSG-u 10, Tottenhamau 9,...)   Depay je zvijer, lik zabija poput Messija

 

Utd vs. PSG

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2015 12:34 (hitmanovich).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

FM 2016 zasad izgleda jako dobro, posebno ovaj Fantasy mode, to bi moglo bit jako zanimljivo :) http://www.footballmanager.com/football-manager-2016-key-features

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015

Slicna stvar se desila sa Ronaldom u RL u 2009, familija mu je u Madridu i oce da igra kod kuce.

10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

FM 2016 dobro izgleda.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Football Manager 2015

skoro pa sve isto kao FM15

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Mortiis kaže...

skoro pa sve isto kao FM15

 to ti je kad laici gledaju.... izgled vara, sami skin i to izgleda skoro isto, al najbitnije je ono under machine, i vjerujem da tu nije isto ;)

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Football Manager 2015

da,nije...

zavaravaju se neki vec dugi niz godina...

a opet se zna da igra nece bit igriva do uskrsa...

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

ovo je utakmica koju sam danas odigrao......zabio gol  iz penala, nitko se ne veseli i piše "missed penalty", komedija haha

 

 

 

http://prntscr.com/8rp2ei

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2015 21:28 (ReverseFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

igra li netko FM15 online? :D 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice