FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 79.418
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...
nontryer kaže...

Ogomna je razlika u gameplayu.. ovo je sad dosta bliže novijim fifama za stare konzole/prošlogodišnje za pc, puno bolje je sad.

Toliko tog je novo da mi se ne da sve ni nabrajat, od fizike lopte do kretanja igrača, dodavanja, driblanja etc, baš se vidi da je skroz novi engine.

 

A što se grafike tiče znalo se da tu neće ništa mijenjat jer im je cilj da igra bude dostupna i ekipi sa prastarim kompovima.

 

Grafika je manje bitna (meni potpuno nebitna), po meni je bitnije da se za sad fokusiraju na matchmaking i stabilnost servera.

Po cemu je ovo novi engine, novi engine tek treba da dodje ovo je samo jos jedan update, doduse veliki i daje pozitivnosti ali definitivno ovo nije novi engine. 

https://www.easportsfifaworld.com/fifaNews/detail?id=release-9_0---new-gameplay-engine_32979

 

Novi engine je..

Disregard the constabulary.
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

jel ovo zajebancija neka igraci pare hiperaktivni i na speedu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Najveci update do sada. Sto se tice grafike, i dosad je bila ok, ne zanima me trava iz Fife 15 da bih rekao vau za grafiku.

 

Gamespeed je definitivno ubrzan, i daleeeko je poboljsan player impact kao i first touch igraca, sad se cesto desi da igrac lose primi loptu, a ne da mu se lijepi za nogu.

 

Tri po meni jako jako vazne stvari koje su takodjer dosle su, complete dribling, mijenjanje igraca na desni analog, i konacno normalni slobodnjaci.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
nontryer kaže...
L1nNk kaže...
nontryer kaže...

Ogomna je razlika u gameplayu.. ovo je sad dosta bliže novijim fifama za stare konzole/prošlogodišnje za pc, puno bolje je sad.

Toliko tog je novo da mi se ne da sve ni nabrajat, od fizike lopte do kretanja igrača, dodavanja, driblanja etc, baš se vidi da je skroz novi engine.

 

A što se grafike tiče znalo se da tu neće ništa mijenjat jer im je cilj da igra bude dostupna i ekipi sa prastarim kompovima.

 

Grafika je manje bitna (meni potpuno nebitna), po meni je bitnije da se za sad fokusiraju na matchmaking i stabilnost servera.

Po cemu je ovo novi engine, novi engine tek treba da dodje ovo je samo jos jedan update, doduse veliki i daje pozitivnosti ali definitivno ovo nije novi engine. 

https://www.easportsfifaworld.com/fifaNews/detail?id=release-9_0---new-gameplay-engine_32979

 

Novi engine je..

Hvalla na odgovoru, ali definitivno mi je ovo premalo da bih to nazvao novi engine. Ja bih to vise nazvao Upgrade starog engine a. Ocekivao sam nesto slicno FIFI 14 ako bih to nazvali new engine. 

13 godina
offline
FIFA World free2play

Pa u sustini oni to najavljuju tako, ali na forumu je i neformalno receno da se radi o updateu, doduse, pofin je update, bilo je nerealno ocekivati da ce u potpunosti Fifa 14 engine ubaciti, jer se ta igra jos uvijek uveliko igra, a i kupuje.

 

Meni je ovo itekako dovoljno da me jos dugo drzi uz igru, kad se sjetim kolko sam par mjeseci i par stranica ranije psovao i pljuvao po igru, ovo dokle je doslo (igra vise nije u BETA fazi) je fantasticno.

 

Ionako najvise igram s prijateljima i to mi je ono daleeeeeeko najvaznije.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Realno gledajuci posto je ovo besplatna igra, mozemo je definitivno ubaciti u sam vrh FTP igara. Tako da neke zamjerke ne bih trebalo biti. Odigrao sam nesto vise utakmica i zbilja to bolje sad izgleda, pogotovo radi ubacenih skillova i bolje gameplay mehanike. Posto vec duze vrijeme igram FIFU 14 pa se osjeti razlika no opet, igra ima sve sto bih trebala imati, velik broj igarac, stranice i grupe vezane za igru, turnire i lige, dobre online opcije i ne placas je nista :D Evo tek u trecoj diviziji sam pomalo poceo zapinjati. Nemam sarenih kartica nego cisto obican Op tim s Remy em i Lukaku em u napadu. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

1. reakcije igraca na odbivenu loptu

2. postavljanje obrambenih igraca kod kornera

3. primanje lopte

4. strenght ( to ne postoji u ovoj igri)

5. pas mater svima pise 3 zelene crte a lagaju nebi da igraju na abaku

6 divizija 2 je antinogomet svaki drugi s kojin igran igra sa petoricob u obrani

dok ove stvari ne rijesi ova ce igra jos bit kur*c

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
FIFA World free2play

Jel se još nekom desilo da nakon patcha vise nemoze igrat league teams, taj mod sam jedini igro i sad više opce nemogu stisnem ono play match i kad se treba prikazat da odaberem team nema niceg cjela igra prestane reagirat i moram alt f4, wtf!?

 

EDIT: ok sad odem igrat FUT i nakon par winova skuzim da mi se bodovi opce ne broje. Stvarno su uspjeli totalno sjebat igru s ovim zadnjim patchem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2014 19:44 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

I postalo je nemoguće zabit gol glavom, bilo iz kornera ili iz igre...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Sto se tice Lige nznam dali se moze taj dio sad igrati normalno, no tko god ima problema s bodovima, zanemarite to. Zato jer se svi ti bodovi broje samo nisu ubiljezeni dole. Recimo meni je 4 boda falilo do promocije, i znam da sam imao jednu pobjedu od 5-2 a nije ju ubiljezilo i odigram nerijeseno i promovira me u iducu diviziju s 3 boda manje tj ta tri boda koje nije zapisalo. U iducoj diviziji opet se slicno dogodi i vec znam da je to uracunato samo eto nekako im je pobjeglo to i zabiljeziti. Sto se tice kornera mislim da tu sad ima ulogu malo prvi dodir i da dosta puta se desava da igrac loptu udari glavom a ode u sasvim nepozeljnom pravcu. Ja sam zabio par golova glavom, stvar je samo pracenja lopte i prave reakcije, a to je da na dva metra lopte od igrace onda stiscete tipku za udaraca, ja osobno drzim i analog usmjeren prema golu tako da se igrac cesto i zaleti na loptu i slicno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

koji CB iz Bundeslige ide dobro sa kompanyen

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play

Boateng je mislim najbolja opcija posto imas dosta Njemackih opcija iz Bayerna da ti upotpune chem. Moze proci i Benatia takodjer ako ti stoji svajni u sredini i Alaba na LB u. Sve ovisi o formaciji. 

12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

da uzmen if jovetića,courtoisa novog ili da ulozin u nesto drugo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
deathlegend kaže...

da uzmen if jovetića,courtoisa novog ili da ulozin u nesto drugo

Ja bih prvo Sancheza umjesto Walcotta, zavisi sad koliko Coinsa imas, moze se tu svasta raditi.

You better run, you better take cover!
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

if howard od prosle fife ili de gea if od ove?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
deathlegend kaže...

if howard od prosle fife ili de gea if od ove?

Ne mogu povrditi za FW jer sam imao Howard a IF na FIFI 14 no mogu zasigurno reci da je Beast, no ova nova IF LLoris kartica moram priznati da je bolja od njegove. Isprobao sam TOTS Čeha on je naravno najbolji golman ali poslije njega moram priznati odmah ide IF Lloris pa MOTM Howard i onda IF Howard. Za De Geu nznam no vjerujem da ne mozes pogrijesiti s IF Howard om ili LLoris om. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

je*o sam mater ovoj igri,i njoj i bugovima toliko sam se ras*izdio da sam joysticku iscupao ''gljivicu''

Mateo
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

j**en mater svima koji igraju sa 5 u obrani

tezi antinogomet, ubiva igru

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ne znam kako se možete živcirat na ovu igru, igra je prelagana igrač sa 75 ratingom isti je kao i onaj sa 85 ratingom igram s momčadi u kojoj mi je illaramendi najbolji igrač a bacca u napadu i nisam izgubio odavno na vodstvu od 3:0 se pomirim s tim da će mi kreteni quitat game i uštedjet mi vrijeme

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

vidim da ovi sa nfs worlda postaju svako malo kad se nesto promjeni kod njih ....

 

pa evo za one koji igraju fifu world ,jedino kad se pojave time limited tournamenti ili malo bolji achievemnti a u tu kategoriju spadam i ja ...

 

- trenutno je aktivan seria a tournament kod kojeg se dobije 35k gold pack !

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 0:34 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Jel ikako moguče promjeniti controle na joysticku? Naime, dok sam igrao sa svojim starim joystickom sve je bilo OK, al onda kad sam ubacio drugi, zamjenjene su mi tipke R1 i R2. Posudim od frenda joy i na tom su zamjenjeni L1 i L2...{#}...  Jel moguče to ikako podesiti i kako?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Moguce je,samo moras skinut program i extractat to u folder.Evo i link:

Hip-hop is not dead
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ekipa ove crte zelene, zute i crvene znaci kako da mi budu zelene po cemu se to gleda po formaciji ili? novi sam pa nez bas

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
99Mile99 kaže...

ekipa ove crte zelene, zute i crvene znaci kako da mi budu zelene po cemu se to gleda po formaciji ili? novi sam pa nez bas

Crte izmedju igraca zavise od medjusobne "veze" igraca, odnosno, ako imaju takoreci dvije veze (npr iz iste lige i iz istog tima, ili iz iste lige i iste zemlje) onda ce biti zeleno; dalje, ako imaju jednu vezu, npr samo su iz iste lige ali nisu iz istog tima ili zemlje, onda ce biti zute, a ako nemaju nikakvu vezu, tj nisu iz iste lige, ili iz iste zemlje, crta je crvena.

 

Sama boja utice na chemistry igraca, kao i na ukupni chemistry ekipe.

You better run, you better take cover!
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

pa dali to ima kakve veze sa igrom igraca?

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Ima, igraci igraju losije sto im je chemistry manji, tj moze se osjetiti na brzini, ne trce za loptom, neprecizniji su i slicno. Eh sad neko kaze da se to primjeti puno, neko ne primjeti uopste, sam isprobaj pa vidi, svakako je pozeljno imati visok chemistry, i pojedinacno igraca (max 9) i ukupni.

 

Na chemistry igraca takodjer uticu i formacija i pozicija, i to ti je oznaceno ispod kartice igraca tackom, koja takodjer moze biti istih onih boja, ako igras formaciju npr 442 onda ti i igraci trebaju biti u toj formaciji, kao i na svojoj poziciji, da bi imali maksimalni chemistry.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

e hvala ti puno to me zanimalo :D

Gaming 4ever.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Imam na fifa worldu oko 300k,koju slabo igram,pa ako ima netko za razmjenu za FIFU 15 coinsove naravno u manjoj kolicini?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
pc_fan005 kaže...

Imam na fifa worldu oko 300k,koju slabo igram,pa ako ima netko za razmjenu za FIFU 15 coinsove naravno u manjoj kolicini?

Tu zamjenu mozes najlakse obaviti u ovoj grupi, ili pitaj na grupi FIFA 15.  

https://www.facebook.com/groups/293339257494567/

11 godina
offline
FIFA World free2play

Tesko i da ce u toj grupi ikoga bit tko posjedu FIFU 15

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice