FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 80.413
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
drasterp kaže...

igra je free, ne kosta 30€ ko original i jos k tome je beta, ako ste ocekivali kvalitetu ko original onda vam se dalje niti ne isplati objanjavati. I kako je neko gore rekao da je igra smece jer ne podrzavam gamepad? ocito je gamepad smece jer je moj prepoznalo od prve i nisam morao nastelavati kontrole, sve je ko na fifi 14. I mene je u 50 utakmica samo jednom izbacilo i zbog toga sam kao izgubio 3-0, i nikad mi se nije smrzla slika, niti laga nesto pretjerano, isto ko i na original 14, tu i tamo se dogodi al to je tako na svakoj igri.. 

Igrao sam i PES 2014 i FIFA-u 14 i obadva su nogometa smeće samo takvo, umjesto da razvojem tehnologije te simulacije budu bolje oni sve gore i gore rade.

15 godina
offline
Re: FIFA World free2play
fifa kao fifa je jos okej sto se tize fizike i same simulacije, al fifa world tu jako jako zaostaje posto koristi stari engine, fifa 12 ili 11
11 godina
offline
FIFA World free2play

Evo moje postrojbe od kada sam poceo igrati igru ^^

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 12:05 (L1nNk).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

počeo sam se malo igrati s ovom f2p verzijom fife, pa kao netko tko nikad nije imao sličnog online FIFA iskustvo imam par pitanja.

 

znači kužim packove i igrače koje u istima dobijem, ali mi nisu jasne one ostale kartice tipa contract? za što one služe?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Zvonzi kaže...

počeo sam se malo igrati s ovom f2p verzijom fife, pa kao netko tko nikad nije imao sličnog online FIFA iskustvo imam par pitanja.

 

znači kužim packove i igrače koje u istima dobijem, ali mi nisu jasne one ostale kartice tipa contract? za što one služe?

add me Ady4Fun Kopacka - pozicija, ona kockica formacija, crta dali je zelena ili druge boje ovisi dali igraju i istoj ligi ili naciji. I sto imas bolji chem bolje ti tim funkcionira. Najbolje ti je uzimati igrace iz iste lige. 

13 godina
offline
Re: FIFA World free2play

ma to sam još skužio, ali me muče ostale kartice (koje dobijem u packovima) poput contract. za što to služi? da mogu nekom igraču produžiti ugovor? :\

11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Zvonzi kaže...

ma to sam još skužio, ali me muče ostale kartice (koje dobijem u packovima) poput contract. za što to služi? da mogu nekom igraču produžiti ugovor? :\

Contract naravno za produzenje ugovora, kad igracu istekne ugovor ne moze igrati. Ostale kartice su tipa fitness za pojedinacno ili citavoj momcadi da regeneriras kondiciju. Manager je nebitan, nema nikakav utjecaj na igru, od ostalih kartica imas one za stadion e, kit ove, itd. I imas traning kartice koje mozes koristiti za po jednu utakmicu da ti boost a odredjene statistike igraca. 

13 godina
offline
FIFA World free2play

super, puno hvala na pomoći. to me najviše mučilo.

 

edit: imaš još nekih savjetnika za novog igrača? tipa što raditi, što izbjegavati itd.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 16:58 (Zvonzi).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

nije mi jasno zasto stalno lopta ide po zraku kad dodajem loptu? to malo nervira.. jel ima neko da odigramo jednu ako se moze ?{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Zvonzi kaže...

super, puno hvala na pomoći. to me najviše mučilo.

 

edit: imaš još nekih savjetnika za novog igrača? tipa što raditi, što izbjegavati itd.

Gledaj koliki ti je pace, to ti je brzina igraca i veoma vazna osobina. Recimo jedan od bolji igraca je Ibarbo za pace. Dok recimo po meni kombinacija je najbolja. Ruben Castro je igrac s jako niskom cjenom a ima shoot pace i dribling sve oko 80 i onda mogu reci da ni Benzema ni Diego Costa koje sam imao nisu zvjeri od igraca poput njega. Mislim odnos cjene i golova koliko mi je dao taj jeftini napadac.

11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
stipee98 kaže...

nije mi jasno zasto stalno lopta ide po zraku kad dodajem loptu? to malo nervira.. jel ima neko da odigramo jednu ako se moze ?{#}

Ja mislim da ti nisi kontroler ili nesto slicno namjestio kako spada, a ako igras s tipkovnicom tu ti ne mogu pomoci, mora biti neka solucija :D Kod mene ide kako ja odredim :D Ady4Fun pa me add tko hoce.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ja ustekam kontoroller al nece mi ga pokazat u igrici... jel mozmo igrat jedan protiv drugog?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
stipee98 kaže...

ja ustekam kontoroller al nece mi ga pokazat u igrici... jel mozmo igrat jedan protiv drugog?

Mozemo, ovo iskopiras unutar mapine igre.

http://www63.zippyshare.com/v/14779406/file.html

10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

evo radi :) idem probat odigrat sad sa controllerom jednu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

treba mi pomoć oko fitnessa - ako odigram recimo nekoliko online utakmica u danu, hoće li biti posljedica na igračima? ako da, kako to spriječiti i imati odmorne glavne igrače?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Zvonzi kaže...

treba mi pomoć oko fitnessa - ako odigram recimo nekoliko online utakmica u danu, hoće li biti posljedica na igračima? ako da, kako to spriječiti i imati odmorne glavne igrače?

Trebas dosta rotirati igrace, ja imam pocetnu 11 oricu i cim mi netko dodje ispod 90 zamjenim ga s rezervnim igrace i tako pravim rotaciju. A ako si tko moze priustiti da ima drugi tim od 11igraca s kojim odigra kad mu se glavni squad umori. Ili kupuj jeftino fitnes kartice ili squad fitness. Ady4Fun add me na Origin ako ti treba jos kakva pomoc i slicno.

13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...
Zvonzi kaže...

treba mi pomoć oko fitnessa - ako odigram recimo nekoliko online utakmica u danu, hoće li biti posljedica na igračima? ako da, kako to spriječiti i imati odmorne glavne igrače?

Trebas dosta rotirati igrace, ja imam pocetnu 11 oricu i cim mi netko dodje ispod 90 zamjenim ga s rezervnim igrace i tako pravim rotaciju. A ako si tko moze priustiti da ima drugi tim od 11igraca s kojim odigra kad mu se glavni squad umori. Ili kupuj jeftino fitnes kartice ili squad fitness. Ady4Fun add me na Origin ako ti treba jos kakva pomoc i slicno.

Ja imam oko 10 timova, svih liga petice, tim francuza, brazilaca, i BiH, i jos par, preko 400 igraca. I to ne slabe timove :)

You better run, you better take cover!
16 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

I ja probao igru i stvarno je zarazna, al je problem da dosta utakmica izgubim rezultatom 3-0 jer pukne veza... Dal se to i vama događa? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Cest problem igre je pucanje veze, za jednu besplatnu verziju igre ovo je Thumbs Up negdje na razini FIFA 11. Tko hoce nek me add a Ady4Fun za katkad play imam solidan bundesligaski tim :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

tko hoce moze i mene addat:  Vex1do   , nemojte ocekivati da sam dobar igrac , dribljanje mi ubija obranu a zicere svako malo fulam :P

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Moja dva prijasnja tima s starog account a  :) ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

evo jedna grupa na fejsu za one koji igraju fifu world

https://www.facebook.com/groups/301936976621742/

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

nije mi jasna jedna stvar... svaki put kad dodam loptu u napad njihovi stoperi izlete i udu ispred mene a moji kreteni se povlace prema iza...te me pocelo zivcirat da bi bacio controller u pm..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA World free2play

Jel se poslje dobiva više coinova po matchu, odigrah nekih 30tak matcheva sad sam 9 divizija mislim. Dobivam oko 500 coinova za win a vidim da su ovi svi bolji igraci po 200k. Znaci kolko bi ja to trebao igrat da isfarmam sve a još da ne brojim i trosenje na ugovore i treninge.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Kako sam se ja naživcirao s ovim prije dva dana (nisam ni znao da ovdje ima tema lol), igram protiv nekog seljobera i to dok sam gledao LZN na Novoj TV

Uglavnom, ja igram sa svojim slabašnim timom a on u ekipi ima sve 80, ali sve crvena kemija, reko poderat će me ko malog majmuna samo ako zna igrat

Naravno, on povede 1-0, povede 2-0 i tako prođe prvo pol.

Prebacim ja taktiku na Very offensive (tak neš), njegova cijela ekipa u obrani i ja mu uvalim 3 gola i trebo sam pobjedit kad ono lik počne lagat, uuuuuuuužas, i zabije mi gol i odigramo x

I to mi se kod njega i dešavalo prvo pol. da kad priđem njegovom golu on zalaga, jel to neko varanje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
k1klop kaže...

Jel se poslje dobiva više coinova po matchu, odigrah nekih 30tak matcheva sad sam 9 divizija mislim. Dobivam oko 500 coinova za win a vidim da su ovi svi bolji igraci po 200k. Znaci kolko bi ja to trebao igrat da isfarmam sve a još da ne brojim i trosenje na ugovore i treninge.

 po utakmici dobijas isto , jer se kod utakmice zbrajaju one sve stvari sto si radio u utakmici , ali u visim divizijama su vise nagrade , npr u 4 diviziji dobijes 5k ako ostanes u 4 diviziji a , negdje oko 7k ako si na razini sa promocijom u visu ligi , a 9k ako pobjedis u diviziji ...

 

mozes pokupovati trenere da si povecas contract lenght do 50% , mislim da kupovanje tih dvadesetak trenera kosta oko 20-25k , ali definitivno se isplati na duge staze

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.6.2014 9:58 (TheVeky).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Hrvek1909 kaže...

Kako sam se ja naživcirao s ovim prije dva dana (nisam ni znao da ovdje ima tema lol), igram protiv nekog seljobera i to dok sam gledao LZN na Novoj TV

Uglavnom, ja igram sa svojim slabašnim timom a on u ekipi ima sve 80, ali sve crvena kemija, reko poderat će me ko malog majmuna samo ako zna igrat

Naravno, on povede 1-0, povede 2-0 i tako prođe prvo pol.

Prebacim ja taktiku na Very offensive (tak neš), njegova cijela ekipa u obrani i ja mu uvalim 3 gola i trebo sam pobjedit kad ono lik počne lagat, uuuuuuuužas, i zabije mi gol i odigramo x

I to mi se kod njega i dešavalo prvo pol. da kad priđem njegovom golu on zalaga, jel to neko varanje?

meni se jucer dogadjalo da je protivniku lagalo kad sam ja bio u opasnosti , a meni nije kad sam ja bio u pozicijama dati ili priprijetiti golu , nzm zasto ali ajd necu se buniti :), iako da teoretski postoji mogucnost da netko ukljuci nekakav downolad svaki put kad ti protivnik priprijeti , ali nekuzim gdje je u tome gust igranja , mislim da rijetko tko tako radi sto neznaci da ih nema ...

11 godina
offline
FIFA World free2play

Dosao novi Update :) Cini mi se da su se ovaj put malo vise potrudili :D A i svaki put kad im dolazi novi update velike su prilike da se zarade coins i:D Trenutni profit iz ovog update od marketa u ovih 1h je 200k coins a :D naravno koji ce tek doci :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...

Dosao novi Update :) Cini mi se da su se ovaj put malo vise potrudili :D A i svaki put kad im dolazi novi update velike su prilike da se zarade coins i:D Trenutni profit iz ovog update od marketa u ovih 1h je 200k coins a :D naravno koji ce tek doci :D

huh kako si zaradio? , i ja sam bacio pogled na market i nista nisam uspio pronaci jeftino

vec neko vrijeme trazim  4,1,2,1,2 postavu za aguera i nikako ga nemogu pronaci za pristojnu cijenu , treba mi i rw-rm a ni to se nemoze nabaviti za pristojnu cijenu kao da igracima treba tisucu komada rw-rm pa da toliko kosta , nekuzim upotrijebis eventualno jednom ak ti treba i ajd bok , i to mi treba  za navasa koji mi se zapravo sve vise nesvidja i  mislim ga prodati i kupiti nana/u hmm nanija ili kako li se vec to izgovara ... nzm zasto pise na navasu  86 drible... prije je mozda 68 ... , willian sa druge strane rastura ... svaki bolji napad proizlazi od williana 

 

a update nikakav, to je vise kao priprema za daljnje update-a  , cak mi se vise svidjalo stara verzija transfera , ovi bijeli brojevi su mi sad slabo vidljivi , bijeli brojevi na bijeloj podlozi koji je to genij izmislio ..bljak

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 11:49 (TheVeky).
11 godina
offline
FIFA World free2play

Sto se tice zarade => EA najavi kad ce doci update i koliko ce biti offline serveri, sto znaci da nitko nece moci bidovati u to vrijeme. Sto znaci da ti prije odredjenog vremena ajmo reci pola sata

bid ujes na sve moguce igrace, moja taktika je staviti max bid cjenu na 2000 od svih poznatijih klubova, tako da kad serveri odu u offline stanje tvoji bidovi vrijede. naravno ima njih koji ce biti i brzi od tebe, ali eto kupio sam oko 50-60 igraca za cjenu manju od 2k, vecinom su tu upali igraci poput arbeloe ili dzeke ili negreda, ali opet ja kupim za 1000 Negreda a prodajes ga po jeftinoj cjeni od 5700-5900 :D --Nznam kakav je Nani u FIFI WORLD, koristio sam dosad bbva i bundesligu, ali imam ga u FIFI 14 i mogu reci da je medju top 5 RW igraca u igri :D

Aguera sam ja uzeo za 130k coins a tad ali po random formaciji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 12:05 (L1nNk).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice