FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

poruka: 27
|
čitano: 18.624
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FIFA Ultimate Team (FUT)

Lijep pozdrav svima,

 

Napravio sam ovu temu iskljucivo za diskusiju o FUT-u ( Fifa Ultimate Teamu) zbog toga jer je tema FIFA 14 natrpana samo sa postovima koji govore o FUT-u. Ovdje diskutirajte o svemu sto ima veze sa FUT-om kao npr. FUT ekipe,igraci,coinsi itd..

 

Za pocetak ja imam jedno pitanje,a to je dali se slazete da Bale je tek 17. najjaci igrac na Fifi,a placen je preko 90M €...  Evo izmedju ostalog Top50..

 

http://www.easports.com/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-top-50?utm_campaign=fifa14-social-na-eas-tw-social-na-eas-tw-top50&utm_source=tw&utm_medium=social&sourceid=fifa14-social-na-eas-tw-social-na-eas-tw-top50

KUPUJEM PS3 SLIM | You'll never walk alone ! 150+ decibel in CAR ! NO BASS,NO FUN :/
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Taj FUT je F2P ili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)
Endymon kaže...

Taj FUT je F2P ili...

Odes u igru i imas u njoj da odaberes Fifa Ultimate Team.. F2p je da..

KUPUJEM PS3 SLIM | You'll never walk alone ! 150+ decibel in CAR ! NO BASS,NO FUN :/
14 godina
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

a koje razlike izmedu FUT i MLO ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Od kad vrijednost igraca ocjenjuje njegovu igru ? Znaci ako je place 90milja treba imati sve 99 i biti najjaci ? To su gluposti. Nije se jos nigdje iskazo niti pokazo, njegovo vrijeme tek dolazi.

 

I dobro da se sjetio netko ovu teu otvorit da mozemo trejdat igrace i tako. Fino.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Sto ste dobili najbolje u packovima do sada (FIFA 14)?

Vrijedni spomena koje sam osobno dobio -  Nasri, Lloris, Cavani, Marcelo.. ok ali nikako jedna velika riba preko 100k da dode :/

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA Ultimate Team (FUT)
FC_Liverpool kaže...

 

 

Za pocetak ja imam jedno pitanje,a to je dali se slazete da Bale je tek 17. najjaci igrac na Fifi,a placen je preko 90M €...  Evo izmedju ostalog Top50..

 

http://www.easports.com/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-top-50?utm_campaign=fifa14-social-na-eas-tw-social-na-eas-tw-top50&utm_source=tw&utm_medium=social&sourceid=fifa14-social-na-eas-tw-social-na-eas-tw-top50

Slažem se donekle, da sam ja slagao listu najj 50 igraca vjerovatno bi zavrsio ispod 17 mjesta. Top 50 igraca je toliko jadna i nelogicna za nepovjerovat. Aguero i D.Silva 88 nakon prosjecne ili bolje reci loše sezone, Yaya Toure je bolji igrac od njih dvojice i dobije samo 86. Suarez odigra sezonu karijere i ostaje na 86 iako zasluzuje vise. Pique ostaje na 86 nakon lose sezone na njega i brukanja kompletne odbrane Barce u LP. Za Teveza vazi isto kao i za Pique-a, losa sezona ali ipak zadrzava rating. Di Maria 86 nakon sto je bljesnuo par puta u toku sezone, trebao je biti dobiti -1. Neuer 86, znaci -1 downgrade iako je rekordno malo golova primio tokom cijele prosle godine. Lahm 87 + sto je dobio downgrade u svim svojim statsima osim passinga, pa ako on ne zasluzuje 88+ onda nezzz. Robben isto tako nije imao sjajnu sezonu iako je postigao kljucne golove za Bayern te smatram da je zbog toga zadrzao 88, mogao je dobiti -1. Falcao izgubio 5* wf bez razloga, smatram da je 90 previsoka ocjena za njega, 89 i u rangu sa VP-om bi bilo realisticnije. Ribery je trebao dobiti +1, ali mjesto toga je dobio downgrade u statsima. Ronaldo je također trebao napredovati za jedan i biti na 93 barem. Messi zasluzeno 94. Samo bih jos dodao da ako Neymar zasluzuje 5*WF onda isto zasluzuju Ribery i C.Ronaldo. Uglavnom ova famozna lista 50 najboljih igraca u FIFI 14 je bruka i skauting im nije bas za pohvaliti. 

10 godina
protjeran
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Kada sam vidio ocjenu Suareza samo sam se uhvatio za glavu jer nisam mogao vjerovat..Znaci covjek u najboljoj ligi na svijetu bio 2. napadac,ali je imao manje nastupa od RVP-a i dobija samo 86.. Po meni bi bila realna ocjena 88-89..

KUPUJEM PS3 SLIM | You'll never walk alone ! 150+ decibel in CAR ! NO BASS,NO FUN :/
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Dal samo ja ne vidim coin boostere za FUT više u catalogu ili je to i kod vas problem?

 

EDIT: Disableano je trenutno. Taman kad sam si trebao kupiti slijedeći boost.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2013 10:12 (Hexfire).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Ocjene su ove godine digle puno buke. Za Bayern je kolega lijepo objaasnio.

Mene zanima kakvi su to ljudi onda upali u talent scouting, ja sam se prijavio par puta alli nisam upao.

Jer vecinom traze navijace odredjenih klubova. https://twitter.com/EA_TALENT_SCOUT

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)
CroChef kaže...

Ocjene su ove godine digle puno buke. Za Bayern je kolega lijepo objaasnio.

Mene zanima kakvi su to ljudi onda upali u talent scouting, ja sam se prijavio par puta alli nisam upao.

Jer vecinom traze navijace odredjenih klubova. https://twitter.com/EA_TALENT_SCOUT

Ja sam jedno vrijeme razmisljao da li da se prijavim ali nemam ja vremena a ni volje za to, cini mi se da vise u obzir uzimaju koliko je igrac popularan nego koliko je dobar.

12 godina
online
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Bitno je ono sta ima donosi lovu. A to su Neymar, Ronaldo i Messi... ostali kako tako i naravno da ce biti nabrijani. Ako je EA fulo s ocjenama onda sta je PES napravio kad je dao Ronaldu i Messiu 99...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Pretpostavljam da vas je većina pre-ordala F14 pa ste dobili FUT packove što vam olakšava igranje na početku.

Ja lagano guram sa ovim lošim igračima dok su mi zvijezde ekipe Henry, Barry i Kovačić.

Malo po malo skupljat pa sastavit ekipu. Ostavite nickove kod postova da vas dodam na listu za poneki friendly. {#}

 

Moj nick je crowolf0801.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Meni najveca zvjezda koju sam dobio d alessandro tak da .... nisam se nesto usrecio. jeste vi imali danas problema s transferima. naime kolo ture mi stoji da je prodan za 3000, ali aj te pare dobio nisam...

isto tako cesto mi se dogodi da puke veza (jucer mene zezao ruter pa mi fino se diskonekta s  neta) ali to bilo tipa 3x u po sata, nakon tog sve 5 ali u jednom trenu javi da je puklo i da ce EA  provjeriti tko je kriv? - sto tocno s tim, provjerava li se i dobijem li bodove ako je protivnik?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)
Lignja8 kaže...

Meni najveca zvjezda koju sam dobio d alessandro tak da .... nisam se nesto usrecio. jeste vi imali danas problema s transferima. naime kolo ture mi stoji da je prodan za 3000, ali aj te pare dobio nisam...

isto tako cesto mi se dogodi da puke veza (jucer mene zezao ruter pa mi fino se diskonekta s  neta) ali to bilo tipa 3x u po sata, nakon tog sve 5 ali u jednom trenu javi da je puklo i da ce EA  provjeriti tko je kriv? - sto tocno s tim, provjerava li se i dobijem li bodove ako je protivnik?

Da da, ja kupio Rakitića ali samo mi stoji na listi gotovih transfera i nemogu ga prebaciti u ekipu. Čitam da je puno ljudi imalo probleme, ipak je bio službeni launch day u Europi.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)
Crowolf0801 kaže...
Lignja8 kaže...

Meni najveca zvjezda koju sam dobio d alessandro tak da .... nisam se nesto usrecio. jeste vi imali danas problema s transferima. naime kolo ture mi stoji da je prodan za 3000, ali aj te pare dobio nisam...

isto tako cesto mi se dogodi da puke veza (jucer mene zezao ruter pa mi fino se diskonekta s  neta) ali to bilo tipa 3x u po sata, nakon tog sve 5 ali u jednom trenu javi da je puklo i da ce EA  provjeriti tko je kriv? - sto tocno s tim, provjerava li se i dobijem li bodove ako je protivnik?

Da da, ja kupio Rakitića ali samo mi stoji na listi gotovih transfera i nemogu ga prebaciti u ekipu. Čitam da je puno ljudi imalo probleme, ipak je bio službeni launch day u Europi.

 

Sve ce se to rijesiti,a mislim da je i danas vec bolje jer jucer je ipak i sluzbeno fifa izasla na trziste pa znate kojje navale su to :)
KUPUJEM PS3 SLIM | You'll never walk alone ! 150+ decibel in CAR ! NO BASS,NO FUN :/
13 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Mozete li mi reci koji je najbrzi nacin za zaradu novca u FUT-u jer trenutno imam 2900 coinsa, a igraci su mi veoma slabi(i jos k tome sam pocetnik pa ne mogu nikoga pobijediti). Pa bih prvo zelio zaraditi na neki nacin novac kupiti solidne igrace i poceti igrati.

Moj nick je pegazus0511, pa ako hocete dodajte me.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Kupi jeftino, prodaj skupo i to je cijela filozofija trade na marketu :) Igraj offline kupove i lige pa kupi lovu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Moze mi neko pomoci sto napraviti jer mi ultimate team na FIFI 14 blokira?
Jel ima netko istih problema?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)
Samo igraj,igraj i doc ce rezultati :)
KUPUJEM PS3 SLIM | You'll never walk alone ! 150+ decibel in CAR ! NO BASS,NO FUN :/
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

FIFA 14 mi blokira na PC-u!!!
što da napravim???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA Ultimate Team (FUT)
FC_Liverpool kaže...

Lijep pozdrav svima,

 

Napravio sam ovu temu iskljucivo za diskusiju o FUT-u ( Fifa Ultimate Teamu) zbog toga jer je tema FIFA 14 natrpana samo sa postovima koji govore o FUT-u. Ovdje diskutirajte o svemu sto ima veze sa FUT-om kao npr. FUT ekipe,igraci,coinsi itd..

 

Za pocetak ja imam jedno pitanje,a to je dali se slazete da Bale je tek 17. najjaci igrac na Fifi,a placen je preko 90M €...  Evo izmedju ostalog Top50..

 

http://www.easports.com/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-top-50?utm_campaign=fifa14-social-na-eas-tw-social-na-eas-tw-top50&utm_source=tw&utm_medium=social&sourceid=fifa14-social-na-eas-tw-social-na-eas-tw-top50

Količina plaćenog novca nije nikakvo mjerilo kvalitete...

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA Ultimate Team (FUT)

Znali neko kako da dodem najbrze do coinsa?

12 godina
online
Re: FIFA Ultimate Team (FUT)
precko1999 kaže...

Znali neko kako da dodem najbrze do coinsa?

Kupis ih od nekoga ili neke stranice... ali onda ocekuj ban u skorije vrijeme :D

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

Meni je kupovina coinsa totalno bezveze,zato i ne kupujem,pa imam solidnu ekipicu. :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)

bump.. ovo je tema za FUT,da ne pričate o FUTu u "FIFA 14" PDF

 

edit:dajte da pričamo ovdje u FUTu,ondje je sve pomješano.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 14:33 (nidjoPro).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA - Fifa Ultimate Team (FUT)
Jelo iko zainteresiran za kupnju coinsu za FUT
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice