FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.905
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 23

Ja sam taj swaps rjesio prekjucer i jucer. Iz 8 tekmi maznem 6 pobjeda. Zicer situacija, treba mi 1 win u 4 tekme. I krece psihijatrija. 3 poraza, jebanje u mozak, animacije iz crtanog filma itd itd klasika da ne nabrajam... Zadnja tekma, zafrtaljim gol u prvom napadu, legenda pali pauzu i izlazi. Jebote led, mako je falilo da plejka zavrsi u zidu. 😆😁

 

Da dodam, danas 3 swapsa ubacim za mladu nadu i dobijem onaj propuh RWB iz Torina (ako se ne varam)... par paketica kasnije evo rodjaka opet, naravno antrejdabl. Kakvo klasicno prcenje! 🤣😂

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2023 0:31 (shtifke).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Rasprodao sve duple 84 i 85 kartice jer sad idu k'o alva i idem složit taj 82x20 bezveze iz dosade.

U packu od 84 ekipe dobijem Donnarummu, mislim se, evo, već sam profitirao tako da mi se jebe što je u 82 packu.

 

Otvaram pack, animacija je išla za Comana TOTW, kad ono jedna šarena, dvije 87, reko super, evo foddera nazad, još Donnarumma, odlično!

Odem na stranicu sa duplićima, kad ono dečko me gleda :)

Jebo majku, untradable mi je i prvi tako da ga moram nazad vratiti u neki SBC, al ništa mi nije zanimljivo trenutno.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Rasprodao sve duple 84 i 85 kartice jer sad idu k'o alva i idem složit taj 82x20 bezveze iz dosade.

U packu od 84 ekipe dobijem Donnarummu, mislim se, evo, već sam profitirao tako da mi se jebe što je u 82 packu.

 

Otvaram pack, animacija je išla za Comana TOTW, kad ono jedna šarena, dvije 87, reko super, evo foddera nazad, još Donnarumma, odlično!

Odem na stranicu sa duplićima, kad ono dečko me gleda :)

Jebo majku, untradable mi je i prvi tako da ga moram nazad vratiti u neki SBC, al ništa mi nije zanimljivo trenutno.

 

 

 Ja svaki dan igram ovaj 85+ sbc player pick i svaki dan dobijem tri rare kartice. Dvije 86 i jedna 87 pa ti biraj.

16 godina
offline
Re: FIFA 23
100 puta sam rekao da necu igrat u petak WL I opet krenem s dva poraza.

Prvi klasicna metla izadem na 4-0 I vidim da ne mogu dodat pas, da kasnim u obrani, da prolaze kroz mene.

A druga klasika neigrivosti. Povedem 3-1. Ovaj sve sto opali ulazi. Imam igraca vise. Penal pucam u sridu ali animacija u lijevo i naravno da mi obrani. I naravno da primim gol vise nego uspijem zabit. Poraz 6-5. Koliko god se pokusao koncentrirati u obrani ne mogu.

Zar stvarno ne mogu napraviti normalni gameplay kroz cijeli vikend ? Ma mislim , sto se uopce zivciram. Dohvatit cu 11 pobjeda kao i uvijek, ali stvarno sranje ....
Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

11-2, danas upalim i gubim utakmice di protivnicki golman ima po 11 obrana. Nije mi jasno kako netko moze ici 20-0. Nije mi jednostavno jasno. Otelim lika ko budalu i frajer mi svejedno sa 3-0 dode na 4-3. Ne mogu to shvatit. 

 

15-5 na kraju, barem mi se cini. 

 

Red Pickovi - Abraham 88, Ruben Neves 86 i Hakimi 87 

Pickovi - Hojberg 86 TOTW, De Gea i Willock FS

 

TOTW Paket - Raphina 88, Abrahama 88 i Rajkovic 84

 

Jumbo Rare - Nema walkouta

Ultimate - Brandt TOTW i Marquinhos

 

 


Ne mogu se pozalit na nagrade. Al doslovno nitko ne moze u ekipu. Mozda Hakimi pa da prodam Zambrottu WC, al nema linkove.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Odigram sada na dva acc ovaj 84+5x sbc i to kaj ja dobijam je tragično. U klubu imam dvije 84 rating kartice i jednu od te dvije dobijem kao duplić. Obje untradeable. Na kraju bolje sam kartice dao u sbc nego što sam dobio. Tragično. I tako iz dana u dan... Hoću složiti Ramosa ali kako kada ništa ne dobijam a svaki dan otvaram po nekoliko packova. Skupio sam 25 tokena i sutra ujutro ću otvoriti ona dva 85+10x sbc. Ništa ne tražim osim par bezveznih kartice ratinga 87, 88 da završim Ramosa. Neće mi niti to dati. Zadnji put sam u takvom sbc dobio karticu ratinga 85 kao nositelja packa. Da vidim mogu li to ponoviti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Odigram sada na dva acc ovaj 84+5x sbc i to kaj ja dobijam je tragično. U klubu imam dvije 84 rating kartice i jednu od te dvije dobijem kao duplić. Obje untradeable. Na kraju bolje sam kartice dao u sbc nego što sam dobio. Tragično. I tako iz dana u dan... Hoću složiti Ramosa ali kako kada ništa ne dobijam a svaki dan otvaram po nekoliko packova. Skupio sam 25 tokena i sutra ujutro ću otvoriti ona dva 85+10x sbc. Ništa ne tražim osim par bezveznih kartice ratinga 87, 88 da završim Ramosa. Neće mi niti to dati. Zadnji put sam u takvom sbc dobio karticu ratinga 85 kao nositelja packa. Da vidim mogu li to ponoviti.

 ja sam bolje kartice dobio u 20x84 nego u 10x85 ... mozda da razmislis o kombinaciji a ne o oba 85+

15 godina
offline
Re: FIFA 23
MarioArt kaže...

 ja sam bolje kartice dobio u 20x84 nego u 10x85 ... mozda da razmislis o kombinaciji a ne o oba 85+

Kaj god da napravim neću ništa dobiti. Sve je stvar sreće i pack s tim nema veze. Na drugom acc sam u tom 84+ dobio nositelja packa rare 85 karticu, znači govno.

Nego gledam ekipu da je otvarala onaj pack za 27 tokena. Otkud im 27 tokena. Imam ih 26 i sve sam pobrao što sam vidio. Koji mi je token i gdje promakao? Pobrao sam i onaj što se dobije za 20 bodova igrajući one besmislene tekme s rješavanjem zahtjeva. Stvarno ne znam gdje su pobrali 27 tokena?

 

 

edit: evo otvorio sam dva 85+ packa. Ništa spektakularno ali debelo iznad onog što sam dobijao cijelu godinu. Ja zadovoljan. Sve kartice sam ubacio u Ramos SBC i složio ga. Morao sam dodati nekih 100k coinsa. U packovima od Ramos SBC totalna karina. Niti kartica rating 83 nije uletjela. No kako rekoh, zadovoljan sam jer sam si složio Ramosa a da nisam morao trošiti previše coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 12:34 (movie).
13 godina
offline
Re: FIFA 23

ja sam skupio 25... dva sam propustio jer nisam uhvatio 7 pobjeda u first owner fiesta... imam jos jedan za polupiti u ovbjectivu 

 

 

 

LINK

 

15 godina
offline
FIFA 23

Našao sam i 27-og. Izašao je sinoć s onim talijanom. Nisam ga skužio. Pobrao ga maloprije i ta zadnja dva ubacio u 81+ ne znam koliko kartica sbc. Uglavnom najbolja kartica rating 84. Ja sam potrošio svojih 27 tokena i sad sam miran. Cilj mi je bio složiti Ramosa i uspio sam. Zadovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Našao sam i 27-og. Izašao je sinoć s onim talijanom. Nisam ga skužio. Pobrao ga maloprije i ta zadnja dva ubacio u 81+ ne znam koliko kartica sbc. Uglavnom najbolja kartica rating 84. Ja sam potrošio svojih 27 tokena i sad sam miran. Cilj mi je bio složiti Ramosa i uspio sam. Zadovoljan.

 
cestitam ... mada ne znam sta ce ti jer moj ramos u kombinaciji sa prime Nestom je primio 9 komada od ekipe sa welbeckom, shelwijem i schweinhausom(?) ... mozda jesam los, al nisam bas toliko...

 

vise nemam zelju za igranjem...  potpuno te razumijem kad puknes i prodas konzolu ... i ja bi sad prodao sad...

15 godina
offline
Re: FIFA 23
MarioArt kaže...

 
cestitam ... mada ne znam sta ce ti jer moj ramos u kombinaciji sa prime Nestom je primio 9 komada od ekipe sa welbeckom, shelwijem i schweinhausom(?) ... mozda jesam los, al nisam bas toliko...

 

vise nemam zelju za igranjem...  potpuno te razumijem kad puknes i prodas konzolu ... i ja bi sad prodao sad...

Nema ti to veze s igračima, jednostavno takva tekma dođe u kojoj moraš fasovati ma što god radio. Danas sam odigrao jednu takvu. Sve što pukneš ide u stativu. Na kraju dobijem lika ali to je muka isusova što mi je igra radila. Odigrao sam s Ramosom danas desetak tekmi i meni je jako dobar. Trebao mi je zbog kemije s toty Hakimijem i potm Mbappeom. Na CB mi je do sada bio Maldini 88 i bilo je toplo hladno. Ovo mi sada izgleda ok.

Odigram večeras ovaj 85+ 5x sbc. U klubu imam jednu jedinu future star karticu untradeable Mesliera i dobijem ga u sbc, opet untradeable. Pa jebem ti sreću. Kako od svih tih kartica da u par sati dobijem dvije iste? Kaj to nije drkanje? Imam jednu jedinu i baš da opet nju izvučem?

 

13 godina
offline
FIFA 23

mislim da mi dva cheatera u ovom mjesecu su sasvim dovoljna... imao sam 3-2 skor u kvalama i trebala mi je jedna pobjeda... iducih 5 sam dobio 4 prejaka protivnika i tog jednog skriptasa... jasno mi je da sam los i samo gubim vrijeme...

 

sve igrace sam prodao koje sam mogao pa imam oko milion coinsa sad ... moram vidjeti dal mogu kolegi nekako to prebaciti

 

Kad se zazelim fife, igrat cu seasons 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
MarioArt kaže...

mislim da mi dva cheatera u ovom mjesecu su sasvim dovoljna... imao sam 3-2 skor u kvalama i trebala mi je jedna pobjeda... iducih 5 sam dobio 4 prejaka protivnika i tog jednog skriptasa... jasno mi je da sam los i samo gubim vrijeme...

 

sve igrace sam prodao koje sam mogao pa imam oko milion coinsa sad ... moram vidjeti dal mogu kolegi nekako to prebaciti

 

Kad se zazelim fife, igrat cu seasons 

Kod prebacivanja gledaj da se kartice kupuju na bidanju a ne buy now ako ne želite da popijete obojca ban.

14 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
totalna karina.

 

Uvijek je totalna:
🤣

12 godina
offline
FIFA 23

gdje je najjefinije kupit fifu za origin/steam

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2023 0:36 (bjong).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 23
15 godina
offline
FIFA 23

Na drugom acc na kojem gotovo da niti ne igram jer mi služi isključivo za odigrati sbc, igrao sam da poberem Van De Beeka jer imam neke jadne kartice pa rekoh da ga složim da bar nekako poboljšam momčad. Riješim zahtjev s 4 finesse gola i dobijem pack 75+, jedna kartica i dobijem ga.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

pa to obično tako biva, frend nije mjesec dana igrao fifu i od tad ima nevidjeni pack luck.

 

Prvo dobio capdevilu, pa toty hallanda, prime carlos, prime desailly i na kraju prime r9

14 godina
offline
FIFA 23

Veceras nakon novog update igrica neigriva, namjesteno govno. Ne znam sto su promjenili ali ovo nije zdravo

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

pa to obično tako biva, frend nije mjesec dana igrao fifu i od tad ima nevidjeni pack luck.

 

Prvo dobio capdevilu, pa toty hallanda, prime carlos, prime desailly i na kraju prime r9

Ja nisam igrao oko mjesec dana uoči totya i onda sam ponovno kupio PS5, otvorio preko 300 packova i nisam dobio karticu vrijednu 30k coinsa. I dalje ništa ne mogu dobiti na glavnom acc. Na ovom drugom na kojem ne igram sinoć dobijem i ovog plavog Malena. Nisu to neke vrijednosti ali čovjeka veseli. Na glavnom acc ne mogu dobiti ništa. Sinoć odigram ovaj 83+ 10x sbc i vrijednije kartice sam ubacio u njega nego što sam dobio. Dobijem jednu 84 rating rare karticu i 9 83 rating kartica. Pa je li to normalno? Nisam više imao kartica pa sam ubacio u sbc jednu 88 rating karticu i jednu 86 rating karticu. Fakat me jebu. Možda ima veze jer mi je acc iz 2013 godine. Vidim da svi ovi igrači stalno otvaraju nove acc, rijetko koji igra sa tako starim acc. ne znam, možda si umišljam. To kaj je dobio tvoj frend u mjesec dana ja nisam dobio od 2011 od kada igram fut.

12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
Možda ima veze jer mi je acc iz 2013 godine. Vidim da svi ovi igrači stalno otvaraju nove acc, rijetko koji igra sa tako starim acc. ne znam, možda si umišljam. 

Ja imam account iz 2014. pa mi kapne svako malo nešto tako da vjerojatno to nije problem.

Mislim da tebe prcaju zato jer ti obrćeš coinse na marketu?

Racimo, ja eventualno prodam ono što dobijem, nikad ne preprodajem kartice.

Osim onih par što sam kupio i igrao s njima neko vrijeme.

 

BTW

Onog Mbappea duplog što sam neki dan dobio sam quicksellao s idejom da ga metnem u neki SBC.

Jučer izađe Ben Yedder, reko to je ta kartica u koju ide Mbappe, al kita.

Mogu vratit kartice samo unazad tjedan dana - jbga, svaka škola je skupa :)

Na kraju sam odustao od Yeddera, ali vjerojatno ću ga složit jer mi je Mbappe u napadu maltene od prvog dana i više mi ga je pun kurac :)

Stavit ću ga na krilo, a Yedder i Benzema u napadu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Ja imam account iz 2014. pa mi kapne svako malo nešto tako da vjerojatno to nije problem.

Mislim da tebe prcaju zato jer ti obrćeš coinse na marketu?

Racimo, ja eventualno prodam ono što dobijem, nikad ne preprodajem kartice.

Osim onih par što sam kupio i igrao s njima neko vrijeme.

 

BTW

Onog Mbappea duplog što sam neki dan dobio sam quicksellao s idejom da ga metnem u neki SBC.

Jučer izađe Ben Yedder, reko to je ta kartica u koju ide Mbappe, al kita.

Mogu vratit kartice samo unazad tjedan dana - jbga, svaka škola je skupa :)

Na kraju sam odustao od Yeddera, ali vjerojatno ću ga složit jer mi je Mbappe u napadu maltene od prvog dana i više mi ga je pun kurac :)

Stavit ću ga na krilo, a Yedder i Benzema u napadu.

Ne sviđa mi se Yedder isključivo zbog stamine. U ovoj fazi igre sve obojane kartice imaju staminu 90+ tako da Yedder može s njima izdržati nekih 60 minuta, ako i toliko.

Što se sreće u packovima tiče nemam neke teorije zavjere. Mislim da sam samo loše sreće. Od kada igram dobio sam jednu toty karticu i konačno u fifi 22 pred sam kraj igre svoju prvu iconu koja nije vrijedila niti 200k coinsa. No eto, skinuo sam si junf s tom iconom. Ove godine apsolutno ništa za sada. I market sam zanemario tako da ne trgujem niti približno kao prošlih godina. Jednostavno sve sam sveo na minimum. Volim nogomet i teško mi je to sve ostaviti a opet s obzirom na moje godine, vrime je... kako bi rekli u Splitu. Nikad nisam imao lošiju momčad nego ove godine u ovo vrijeme.

10 godina
offline
FIFA 23

od tolko kartica u igri nema nikakve varijacije, u 90 posto slucajeva ces na utakmici vidit neku verziju mbappea i jairzinha jer su bolesno OP kartice koje sad imaju svi i moja pokojna baba

 

i onda sta ces, ides se adaptirat i ti pa imas isto meta momčad sa luciom i ramosom za stopere

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 13:42 (Del_Boy97).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Opet me sere :)

83x10 pack

 

Imao sam centurion Kimpembea kojeg sam platio 495k, a kojeg nema na marketu i stavim ga za 850k max cijena i ode u sekundi.

Real će proći Liverpool tako da mi Kimpembe više ne treba, a i poznavajući ih, ići će oni i dalje :)

Sad imam 2,5 milijuna coinsa i čak me svrbi da ubodem TOTY Modrića, al sjećam se da Boras nikako nije bio zadovoljan s njim.

Imao bih za Modrića i Courtoisa TOTY pa ih sparim s Alabom i Benzemom - kad mi protivnik vidi ekipu da se smrzne :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

Stradao je i 4ti dualsense. Od onog updatea nisam dobio jednu tekmu. I nevjerojatno, igram s mrtvim debilima koji su za ku**c i samo im prokleta igrica poklanja. Kao da gledam Liverpool - Real gdje ovi kreteni vode 2-0 u prvih 15min iz doslovno ničega. Debil mi dođe i vrti se u 16ercu oko svoje osi a moji mu nemogu uzeti loptu. Ili kad ide neki debilni pas u for, držim još R1 da se udvoji igrača i onaj moj se samo izmakne, igrač od iza odluči otići na stranu na kojoj nema doslovno nikoga i braniti prazan prostor a ja dobivam gol. Fkt nemam živaca za ovo smeće, trebam Fifu prodati hitno jer se lagano približavam svom limitu (cijena svih joysticka ne smije biti veća od cijene konzole, što znači da imam 500€ za razbiti dok imam konzolu). 

He who is brave is free.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Opet me sere :)

83x10 pack

 

Imao sam centurion Kimpembea kojeg sam platio 495k, a kojeg nema na marketu i stavim ga za 850k max cijena i ode u sekundi.

Real će proći Liverpool tako da mi Kimpembe više ne treba, a i poznavajući ih, ići će oni i dalje :)

Sad imam 2,5 milijuna coinsa i čak me svrbi da ubodem TOTY Modrića, al sjećam se da Boras nikako nije bio zadovoljan s njim.

Imao bih za Modrića i Courtoisa TOTY pa ih sparim s Alabom i Benzemom - kad mi protivnik vidi ekipu da se smrzne :)

 

 

 Ja u 84+ dobijem jebenog Tadića. Bit će dobar za neki SBC.

12 godina
offline
Re: FIFA 23
Dwyane Wade kaže...

Stradao je i 4ti dualsense. Od onog updatea nisam dobio jednu tekmu. I nevjerojatno, igram s mrtvim debilima koji su za ku**c i samo im prokleta igrica poklanja. Kao da gledam Liverpool - Real gdje ovi kreteni vode 2-0 u prvih 15min iz doslovno ničega. Debil mi dođe i vrti se u 16ercu oko svoje osi a moji mu nemogu uzeti loptu. Ili kad ide neki debilni pas u for, držim još R1 da se udvoji igrača i onaj moj se samo izmakne, igrač od iza odluči otići na stranu na kojoj nema doslovno nikoga i braniti prazan prostor a ja dobivam gol. Fkt nemam živaca za ovo smeće, trebam Fifu prodati hitno jer se lagano približavam svom limitu (cijena svih joysticka ne smije biti veća od cijene konzole, što znači da imam 500€ za razbiti dok imam konzolu). 

Zato igrat? uninstall i bok. Meni od kad je hogwarts legacy izasel je milina. Nikakav FOMO me ne hebe. Nista. Cak sam blizu da prodam ovo kaj sad imam i unovcim coinse. 
Igrao sam WL, dosao do 17-3. Te tri izgubljene tekme, jednu sam mozda zasluzio izgubit, ove dvije cista pizdarija od strane igre. 

 

Konstantno ganjati neke nove kartice nema smisla jer je pack weight uzasan. Ovo kaj su poceli raditi da te namjerno guraju da kupujes pakete untuar storea i ono najbolje... I TAMO SU PAKETI UNTREDABLE!!! Zamisli jbt zivot da kupis nekaj pravim novcima i jos nemas pravo dobiti virtualnu valutu nazad u vrijednosti igraca unutar paketa. Ne, ne... nek zaborave na to.

 

Opet sa druge strane, razbijat joystick jer je netko tebe dobio u igri di u 70% slucajeva ne odlucujes o ishodu je drugi par rukava i nije mi jasno da si spreman nastavit dalje igrat nakon toga. Ponekad treba i shvatit da postoje ljudi kojima je jedina svrha iskoristiti svaki glitch u ovoj igri kako bi dobili pobjedu, tako da i taj ''skill'' igra ulogu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...
Dwyane Wade kaže...

Stradao je i 4ti dualsense. Od onog updatea nisam dobio jednu tekmu. I nevjerojatno, igram s mrtvim debilima koji su za ku**c i samo im prokleta igrica poklanja. Kao da gledam Liverpool - Real gdje ovi kreteni vode 2-0 u prvih 15min iz doslovno ničega. Debil mi dođe i vrti se u 16ercu oko svoje osi a moji mu nemogu uzeti loptu. Ili kad ide neki debilni pas u for, držim još R1 da se udvoji igrača i onaj moj se samo izmakne, igrač od iza odluči otići na stranu na kojoj nema doslovno nikoga i braniti prazan prostor a ja dobivam gol. Fkt nemam živaca za ovo smeće, trebam Fifu prodati hitno jer se lagano približavam svom limitu (cijena svih joysticka ne smije biti veća od cijene konzole, što znači da imam 500€ za razbiti dok imam konzolu). 

Zato igrat? uninstall i bok. Meni od kad je hogwarts legacy izasel je milina. Nikakav FOMO me ne hebe. Nista. Cak sam blizu da prodam ovo kaj sad imam i unovcim coinse. 
Igrao sam WL, dosao do 17-3. Te tri izgubljene tekme, jednu sam mozda zasluzio izgubit, ove dvije cista pizdarija od strane igre. 

 

Konstantno ganjati neke nove kartice nema smisla jer je pack weight uzasan. Ovo kaj su poceli raditi da te namjerno guraju da kupujes pakete untuar storea i ono najbolje... I TAMO SU PAKETI UNTREDABLE!!! Zamisli jbt zivot da kupis nekaj pravim novcima i jos nemas pravo dobiti virtualnu valutu nazad u vrijednosti igraca unutar paketa. Ne, ne... nek zaborave na to.

 

Opet sa druge strane, razbijat joystick jer je netko tebe dobio u igri di u 70% slucajeva ne odlucujes o ishodu je drugi par rukava i nije mi jasno da si spreman nastavit dalje igrat nakon toga. Ponekad treba i shvatit da postoje ljudi kojima je jedina svrha iskoristiti svaki glitch u ovoj igri kako bi dobili pobjedu, tako da i taj ''skill'' igra ulogu. 

 Sve stoji ali lakše se čovjek osjeća kad ga smlavi od zid. To je dugoročno ulaganje da ne dobijem čir na želucu  Igra se Horizon trenutno, baš mi je sjeo da se odmorim.

He who is brave is free.
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Opet me sere :)

83x10 pack

 

Imao sam centurion Kimpembea kojeg sam platio 495k, a kojeg nema na marketu i stavim ga za 850k max cijena i ode u sekundi.

Real će proći Liverpool tako da mi Kimpembe više ne treba, a i poznavajući ih, ići će oni i dalje :)

Sad imam 2,5 milijuna coinsa i čak me svrbi da ubodem TOTY Modrića, al sjećam se da Boras nikako nije bio zadovoljan s njim.

Imao bih za Modrića i Courtoisa TOTY pa ih sparim s Alabom i Benzemom - kad mi protivnik vidi ekipu da se smrzne :)

 

 

Slikom na sliku. Evo i ja odigrao 83+ 10 pack. Stavio sam unutra dvije 87 rating kartice da bih dobio ovo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice