FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 284.102
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
FIFA 23

Znači igrajući sve ove godine svašta sam vidio ali ovo danas jednostavno nema smisla. Pogledajte samo statistiku prvog poluvremena? Nakon svega toga lik izjednači na 2-2 i tek sam u 78 minuti uspio povesti da bih onda u 87 minuti zabio još jedan. Pa ovo je jebena teretana. Zašto to igra radi? Nema smisla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Zašto to igra radi? 

Zato da bude zanimljivije.

Da si mu zabio 15 golova, ne bi ti bilo fora igrat, a ni njemu.

Ovako svi sretni :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 23

koji porod je bio ovaj rttf kup, znaci veca kancercina od svih first owner kupova koje sma igrao dosad.

 

Jednostavno osjetiš da ti obrana dopušta lopte u for i ne mozes nista, nekako sam na ZADNJOJ utakmici uspio dobit iako sam bio vidno lošiji i onda sma na neku nelošu sreću dobio rttf malena i if tadića u packu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 23

Igra me izgleda obožava karati. Uopće se više ne živciram, samo se smijem. Početkom drugog utrpam mu dva gola i lik izađe.

I jučer i danas moj golman nula obrana a protivnikov brani kao da ima sto ruku. Zajedno 29 obrana

Inače, jučer sam negativno govorio o Yedderu i njegovoj stamini a onda sam ga navečer napravio.

Jako zabavna kartica i začudo bez beda igra do 80 te minute. Meni odlična kartica, svaka preporuka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Zašto to igra radi? 

Zato da bude zanimljivije.

Da si mu zabio 15 golova, ne bi ti bilo fora igrat, a ni njemu.

Ovako svi sretni :)

 Da bas mi je zanimljivo kad me netko je**. I onda se čude kad im oni luđaci tamo upadnu devovima u urede i počnu pucati. 2% mi ih nije žao, sve najgore im želim. Tko kod da je radio na tome, dabogda im djeca unatraške hodala.. 

He who is brave is free.
15 godina
online
FIFA 23

Prodam jučer toty Hakimija i Hernandeza jer su mislim cijenom dotakli plafon. Mislim si nisam tako dobar da moram imati dvije kartice od preko 4 milje u klubu pa sam ih prodao. Danas sam odigrao dvadesetak tekmi i to je bila čista frustracija. Raspala mi se momčad. Ciljano sam kupio ovaj dvojac jer svi uglavnom trče po krilu pa si mislim da bolje od ovog nema kako bi se borio protiv toga. I dobro mi je išlo. Danas bez njih raspad sistema. Curi na sve strane, svi me pretrčavaju a s druge strane ja ne mogu nikoga pretrčati. Baš ono frustracija. Ako tome dodam da gol primam iz prvog udarca a zabijam ga iz desetog uz bar deset obrana protivničkog vratara svaku tekmu a moj bez obrane, onda je jasno zašto sam bio pred infarktom ma koliko se trudio da se ne živciram. Sad imam coinse a nemam ove dvije kartice. Ne mogu vjerovati da mi igra toliko padne u jednom danu. Ne znam zašto sam to napravio iako sam sam sebi rekao, jebeš coinse bitna je zahebancija. Na kraju sam na ove dvije kartice zaradio točno milju coinsa, i opet nisam sretan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Movie, a kaj bi rekao na moj pack luck sa ikonama? 
Napravio sam do sad valjda sve icon upgrade koji su izašli i dobivao ikone Owen, baby i mid Drogba, 2x za redom mid Seedorf, Van Nisterlooy, Van Persie i ostala takva bagra. Jedini dobar pull je bio baby Mattheus. Ali ovo kaj su mi dali u zadnja dva 89+ WC/prime upgrade.. Prošli tjedan u prvom je uletio prime Laudrup.. A jučer WC Laudrup :D Dakle, kako su mi tamo dali dva puta za redom istu ikonu, ovdje su mi dali istu, ali samo malo drugačije verzije, razlika 1 rating :D 

Prošlu WL sam završio 16-4, ovu 13-7. Nagrade koma. Red pickovi 87,83,83, onaj 84+ player pick, od 4 ponuđena igrača sva 4 su bili 84 kartice. U paketima jedna 86 kartica, sve ostalo 83 i niže, a totw paket 83,83,79. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2023 12:41 (Knappa89).
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
Knappa89 kaže...

Movie, a kaj bi rekao na moj pack luck sa ikonama? 
Napravio sam do sad valjda sve icon upgrade koji su izašli i dobivao ikone Owen, baby i mid Drogba, 2x za redom mid Seedorf, Van Nisterlooy, Van Persie i ostala takva bagra. Jedini dobar pull je bio baby Mattheus. Ali ovo kaj su mi dali u zadnja dva 89+ WC/prime upgrade.. Prošli tjedan u prvom je uletio prime Laudrup.. A jučer WC Laudrup :D Dakle, kako su mi tamo dali dva puta za redom istu ikonu, ovdje su mi dali istu, ali samo malo drugačije verzije, razlika 1 rating :D 

Prošlu WL sam završio 16-4, ovu 13-7. Nagrade koma. Red pickovi 87,83,83, onaj 84+ player pick, od 4 ponuđena igrača sva 4 su bili 84 kartice. U paketima jedna 86 kartica, sve ostalo 83 i niže, a totw paket 83,83,79. 

Zato ih ja ne slažem. Prije dvije fife sam dva puta dobio Roy Keanea u mjesec dana i bilo mi je dosta. Nema smisla igrati lutriju a u 99% situacija dobijaš karticu koja ti ne treba. Mogu se kockati svaki dan u 85+ sbc i njima sličnima iz gušta ali ove icone ne slažem.

12 godina
offline
FIFA 23

Ja sam složio dva na početku.

U prvom sam dobio Nedveda s kojim sam čak igrao neko vrijeme.

U drugom Šukera - reko, dosta mi je, neću više hvala :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

FIFA je upravo onakva kakvom je igrači zaslužuju. Ako EA godinama izdaje govno, a ljudi kupuju to govno naravno da će EA nastaviti izdavati to isto govno. Neovisno o tome što mi želimo bečki odrezak. Ja sam sada dobio šest utakmica u nizu, a realno trebao sam dobiti dvije. S druge strane, znam da mi sada slijedi pakao gdje ću vjerojatno izgubiti deset utakmica u nizu. I tako u krug. Ovo mi je definitivno zadnja FIFA (EA nogomet), takva kancerogena tvorevina mi ne treba u životu. 

 

Vrhunac je kada Roberto Carlos nadskoči Haalanda u skoku s mjesta. :) 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Knappa89 kaže...

Movie, a kaj bi rekao na moj pack luck sa ikonama? 
Napravio sam do sad valjda sve icon upgrade koji su izašli i dobivao ikone Owen, baby i mid Drogba, 2x za redom mid Seedorf, Van Nisterlooy, Van Persie i ostala takva bagra. Jedini dobar pull je bio baby Mattheus. Ali ovo kaj su mi dali u zadnja dva 89+ WC/prime upgrade.. Prošli tjedan u prvom je uletio prime Laudrup.. A jučer WC Laudrup :D Dakle, kako su mi tamo dali dva puta za redom istu ikonu, ovdje su mi dali istu, ali samo malo drugačije verzije, razlika 1 rating :D 

Prošlu WL sam završio 16-4, ovu 13-7. Nagrade koma. Red pickovi 87,83,83, onaj 84+ player pick, od 4 ponuđena igrača sva 4 su bili 84 kartice. U paketima jedna 86 kartica, sve ostalo 83 i niže, a totw paket 83,83,79. 

 Ovo je jedino gdje me zapravo posra*lo i dobio sam prime Eusebia iz tog prime/wc icon SBCa. Obzirom na patnju koju su mi priuštili....

He who is brave is free.
15 godina
online
FIFA 23

Znači totalno sam popizdio jer mi svaku drugu tekmu golman ima nula obrana. Kupim toty icon Van Der Sara jer je to kao najbolji golman u igri. Kako stalno tvrdim to je kara a ne najbolji golman u igri. U ovoj igri svi golmani su isti. Svi imaju debilne animacije kod nekih obrana i svi primaju iste golove i tako je svake godine. Svaki golman brani čuda i svaki golman prima imbecilne golove. Ista stvar je i s ovim Van Der Sarom. Ništa se nije promijenilo. primam iste golove kao i sa svim prošlim golmanima koje sam koristio. Pričekat ću vikend pa ga prodati, možda mu cijena poraste pa da ništa ne izgubim. Jednostavno nije vrijedan tih coinsa. Godinama golmane slažem prema kemiji i simpatičnosti jer drugog smisla nema. Svi su žešća khurcina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Pic.... im materina I njima i .... a najvise meni.

Lik mi uvali 4 gola skaricama iz kornera unutar peterca. Za 5-4 u nadoknadi drugog produzetka. Ne mozes ga zaustavit nikako. Ako se namjestits promjeni igraca i onda mi kasni namjestanje. Dok prebacim igraca vec ide lopta na centar.

Jebena zglitchana vikend liga. Svaku utakmicu dva ili vise golova direkt iz centra ili iz kornera skarice iz bilo kojeg dijela sesnaesterca.


Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Weekend liga je kao druga igra. Odjednom igrači ne mogu napraviti jednostavan pas, golman više ne pruža ruke kod intervencija, sprint ne funkcionira i tako dalje. Ovaj vikend sam imao situaciju u tri utakmice gdje sam do 70. minute vodio 4-0. U dvije sam izgubio 5-4 i jednu 7-4. Nakon 70. minute moja momčad doslovno stane i krene gaženje. 4-4, 90. minuta i lik ima tri kornera zaredom, točno onoliko koliko mu treba da zabije gol škaricama iz nemogućeg kuta. 

 

Nakon svega tri mjeseca igranja ja sam gotov s ovom kancerogenom tvorevinom. Ekipi koja to igra kroz cijelu godinu ne znam da li da se divim ili da ih žalim zbog govana u koje su se uvalili. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

Prvi put sam zapravo igrao kickoff na FIFA23 na PS5. Obično igramo FIFA22 na PS4 kad se svi skupimo jer jbg, 4 kontrolera. Majko mila, pa to je još veće smeće od ultimate teama. Vodim 5-3 u 85' i moji igrači se popikavaju u vlastitom 16ercu jedan preko drugoga dok se suparnički onda sjuri s 25m, pokupi loptu pored ove dvojice kripla i zabije gol. Jasno, za 5-5 sam morao dobiti gol u 90' jer je nemoguće da igrač ne telefonira dok daje normalan pas na 5m. Doslovno od tih 10 golova na tekmi njih 7 je bilo iz nekakvih debilnih glitcheva, odbijanaca i sranja.

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2023 11:12 (Dwyane Wade).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 23

Posralo me 😂 😎

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Ili je ova igra u jebenom padu svake godine ili su ljudi postali manje placipicke...

Nekad sam znao uci ovdje na forumu u temu fife i bilo bi po 5 stranica neprocitanih...sad mozda post-dva

Zanimljiva statistika pada poruka u temi fife:

Fifa 20 - 9102 poruke

Fifa 21 - 5192 poruke

Fifa 22 - 2364 poruke

Fifa 23 - za sada samo 616 poruka

 

Mozda igra ne pada u prodaji, ali mislim da se ljudi svake godine sve ranije i ranije zasicuju ultimate teama i odustaju od tog moda...

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Svakako. S jedne strane ljudi se brzo zasite, a s druge strane igra ih jebe u mozak od prvog dana. I mislim da su ljudi jednostavno odustali od svakodnevnog ranta o tome kako je igra užasna. 

 

Ja sam svaki dan imao poriv doći ovdje i pisati nenormalne stvari koje mi se događaju u igri, no onda sam se zapitao čemu sve to pisati kada to svi znaju. 

 

Neke ozbiljnije rasprave o ovoj igri su nemoguće, tako da osim ranta nema smisla ništa drugo pisati. 

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
Cofinho kaže...

Ili je ova igra u jebenom padu svake godine ili su ljudi postali manje placipicke...

Nekad sam znao uci ovdje na forumu u temu fife i bilo bi po 5 stranica neprocitanih...sad mozda post-dva

Zanimljiva statistika pada poruka u temi fife:

Fifa 20 - 9102 poruke

Fifa 21 - 5192 poruke

Fifa 22 - 2364 poruke

Fifa 23 - za sada samo 616 poruka

 

Mozda igra ne pada u prodaji, ali mislim da se ljudi svake godine sve ranije i ranije zasicuju ultimate teama i odustaju od tog moda...

 Sve sam stariji i sve manje prihvacam da me hobi zivcira. Sve dok u ovoj igri nema iste kvalitete konekcije za obje strane, igra ce bit sranje. Uvodenje PC cheatera na konzolu je jos jedna kap u casi koja se preljeva vec 3g. 

Igra u kojoj prolaze oste stvari kao u PES 6. Uzmes najbrzeg igraca, zavuces po krilu i rokas povratne.

 

Sad vidim da su bicikli unutar 16m postali nivo normalno. Od kad.je igre koristim manualno selektiranje igraca. Uzmem najviseg igraca, zaletim se na prvu i poklapam lopte u gol. Tomori 50ak komada, deKetelare malo manje. 

 

Igra mi se zgadila jos u 11mj, ali sad sam skroz prestao igrat. Svi igraci su isti, protivnici ne igraju nogomet nego Fifa street plus glitchanje. Ja to osobno ne smatram nogometom i ne mislim igrat takvu igru. 

Mislim da je ovo zadnja godine kako kupujem nogmetnu igru od EA.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
FIFA 23

Za kaj ja gubim vrijeme da bih u 83+ i 84+ packu dobio ovo. Kad pogledam po netu kaj ekipa dobija iz ovih packova dođe mi da zaplačem od muke. Pa da ne mogu dobiti bar Juranovića motm, nevjerojatno. I tako cijelo vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...
Cofinho kaže...

Ili je ova igra u jebenom padu svake godine ili su ljudi postali manje placipicke...

Nekad sam znao uci ovdje na forumu u temu fife i bilo bi po 5 stranica neprocitanih...sad mozda post-dva

Zanimljiva statistika pada poruka u temi fife:

Fifa 20 - 9102 poruke

Fifa 21 - 5192 poruke

Fifa 22 - 2364 poruke

Fifa 23 - za sada samo 616 poruka

 

Mozda igra ne pada u prodaji, ali mislim da se ljudi svake godine sve ranije i ranije zasicuju ultimate teama i odustaju od tog moda...

 Sve sam stariji i sve manje prihvacam da me hobi zivcira. Sve dok u ovoj igri nema iste kvalitete konekcije za obje strane, igra ce bit sranje. Uvodenje PC cheatera na konzolu je jos jedna kap u casi koja se preljeva vec 3g. 

Igra u kojoj prolaze oste stvari kao u PES 6. Uzmes najbrzeg igraca, zavuces po krilu i rokas povratne.

 

Sad vidim da su bicikli unutar 16m postali nivo normalno. Od kad.je igre koristim manualno selektiranje igraca. Uzmem najviseg igraca, zaletim se na prvu i poklapam lopte u gol. Tomori 50ak komada, deKetelare malo manje. 

 

Igra mi se zgadila jos u 11mj, ali sad sam skroz prestao igrat. Svi igraci su isti, protivnici ne igraju nogomet nego Fifa street plus glitchanje. Ja to osobno ne smatram nogometom i ne mislim igrat takvu igru. 

Mislim da je ovo zadnja godine kako kupujem nogmetnu igru od EA.

 

Najjače je što ćeš iste golove dobivati neovisno imao full brončanu momčad ili momčad punu ikona. 

 

Uh, dobivam puno golova s boka povratnom loptom. Idem uložiti u dobre bekove. Rezultat? I dalje dobivam golove povratnom loptom. Dobro onda, idem uložiti u dobrog golmana jer dobivam puno golova glavom u petercu. Rezultat? Roberto Carlos daje gol glavom u mom petercu. Igra je jednostavno toliko skriptirana da nikakva taktika, planiranje ili postava igrača ne igra ulogu. Ja evo iz fore zadnjih dana igram sa postavom sastavljenom od gold i silver igrača. Apsolutno ne vidim nikakvu razliku u odnosu na momčad koja mi je bila puno TOTW igrača. Dajem iste golove, primam iste golove. 

 

Pa više je dinamike bilo u starim ISS i PES igrama na PS2 nego što ima u ovoj FIFA-i. I što je najjače, ne vidim nikoga na netu da uživa u igri. Ljudi konstatno prigovaraju na gameplay u pauzama od drkanja na šarene kartice. Strašno nešto. Mislim, znam da nije bolest sve što boli, ali ovo je stvarno izamklo kontroli. 

 

Ja nema šanse da više ikada kupim FIFA-u, baš što ti kažeš - ne želim da me hobi živcira. 

15 godina
online
FIFA 23

Ne znam koliko ima istine u tome ali vidim po forumima da se piše kako se na jesen očekuje potpuna reorganizacija futa. Navodno u ovakvom formatu više neće funkcionirati. U kojem smjeru će ići ne znam osim ono što sam pročitao a to mi se ne čini realnim. Jedna od tvrdnji je nestanak packova iz igre. Kako ćemo onda dolaziti do igrača? Direktnom kupovinom za pravi novac? Kakav bi to tek cirkus bio. Koliko vidim austrijski sud je presudio u korist nekolicine igrača koji su tužili sony zbog mogućnosti kupovine fifa poinsta preko PSN i trošenja stvarnog novca. Ovo je presedan jer je to po prvi put da je sud presudio u korist igrača i trošenje novca nazvao pravim imenom, kocka. Sada se sprema kolektivna tužba nekoliko tisuća igrača u austriji. Što ako sudstvo i u ostalim EU zemljama napravi isto? Znamo od prije da su belgija i nizozemska sklone tome te da se u tim zemljama navodno ne prodaju fifa pointsi? Možda EA ima više informacija o svemu pa želi preteći eventualne tužbe pa pa se ide u veliku reorganizaciju igre. Baš me interesira kako će to proći.

 

Kako kolega gore kaže, svi igraju preko krila i razmišljao sam isto. Uložiti u dobre bočne igrače pa sam tako kupio TOTY Hakimija i Hernandeza. No očito moj nivo igre nije dovoljan da s takvim igračima pokrpam te bočne rupe iako moram priznati da je sve izgledalo bolje nego bez njih. Ali, uvijek taj ali, dođe tekma kada je nebitno tko stoji na RB i LB pozicijama. Potom sam čitao da je Van Der Sar TOTY Icon najbolji golman u igri. Platim ga preko milijun coinsa jer valjda zato toliko i košta jer je najbolji. Međutim taj lik prima iste golove kao i rare Lloris. Ja ne vidim nikakvu razliku. Nisam niti jednu tekmu dobio zbog Van Der Sara. Apsolutno bačen novac. Ljudi me na netu uvjeravaju da je to kartica koja radi razliku. Ja se svađam i kažem da u preko 20 tekmi to nisam niti jednom osjetio. Prodao sam ga dok sam mogao izvući coinse nazad bez prevelikog gubitka. Znači ja to ne kužim? Zašto svi tvrde da je to najbolji golman u igri ako ja gledam kako prima iste golove kao i svi ostali golmani jer ima isto retardirane animacije kao i oni?

 

Kada se požalim na iste stvari o kojima su govorili šime i vandit onda me u korijenu sasjeku da sam loš igrač, slab skill, neka ne igram igru ako mi se ne sviđa i ostale mantre. Nije mi jasno da ljudi ne žele progledati i realno sagledati stvari. Kada spomenem glitch golove onda me napadnu da je to određena vještina dobrih igrača koji to znaju iskoristiti i da se po tome razlikuju dobri od loših igrača i da sam ja zato loš igrač? Koji khurac? Nakon nekolikom rasprava shvatiš da smo mi koji želimo bolju igru u manjini i da većini sve odgovara. Daj im što više glitcha, šarenih kartica, pokoju sreću i packu i sve im štima. Definitivno više ne spadam u ovaj nakaradni fifa community jer ili su svi oni ludi ili sam ja lud. Uvijek će ti netko sa strane reći da ne mogu svi biti u krivu a ja u pravu pa se polako predajem. Nisam siguran hoću li na jesen igrati igru ali svakako ću pratiti kakve novosti donosi nova EA nogometna franšiza.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Igra je u banani, ali i community ju čini još gorom. 90% igrača samo glitcha i izvlači ono najgore od igre bez ikakvog pokušaja zabave i uživanja u igri, cilj im je samo pobjeda i ne biraju sredstva kak doć do tog cilja. Jedno vrijeme sam imao uključen cross play i naletio na par cheatera u WL, nisu mi jasni takvi ljudi, kolka nakaza moraš bit da na takav način igraš?! Znači lik me sa silver i gold common karticama rasturio 5:0 u 15 ingame minuta. Sve kartice su mu igrali ko da su TOTY. Vidio sam na twitteru da su ljudi znali igrat protiv nevidljivih protivnika, imali su uključen neki cheat da se nisu njihovi igrači nisu vidli na terenu :) dakle, igraš protiv duhova :) 
A kad mi lik krene u tekmu sa kick off glitchem ili krene sa golmanom udarat vanjskom paseve u trepavicu preko pol terena dođe mi da bacim PS kroz prozor. 

Svi bi htjeli pobjedu na brzinu pa kad povedu 2:0 odmah ide pauza kao da protivnik izađe iz tekme, jer eto, 2:0 je valjda automat pa moraš izač. Pa kad mu dođeš na 2:2 dosta ljudi to ne može podnest pa izađu iz utakmice na remiju.  

Da ne pričam kolko konekcija igra ulogu u svemu, zapravo je možda i najbitniji faktor i ono kaj radi razliku između igrača. Jedan vikend idem 16-4 bez ikakvih problema, drugi 11-9, jedva. Obrana i veza ne postoje, napadači ne mogu nikoga pretrčat, svi stoje, tromi su, niko nikam. 

Nadodat uz to sve jebački loš pack weight i oni normalni igrači razumiljivo da polako gube volju za igranjem. 
Ja se još nekako držim, ali ne igram niti blizu kolko sam prije. Prije sam igrao SB, rivals, wl, objective kartice, skoro svo slobodno vrijeme sam trošio na FIFU.. Sad odradim 8 pobjeda DR za nagrade (a nekad i to preskočim) i odigram WL. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Nemam što na dodati na vaše komentare, osim da mene najviše smeta presing jer čini protivničke igrače boljima i po meni na "nepošten" način oni tako dolaze do lopte.

Mnogi se uopće ne trude u obrani, a često niti ne znaju, ali zbog presinga i sranja im jednostavno ne možeš zabiti gol, a u pravilu primaš gluposti iz odbijenih lopti, presiječenih zbog presinga i sl.

 

I ja sve manje igram, jbga igram već godinama pa mi je to više navika nego gušt.

Odradim rivalse do 8 pobjeda i svaki vikend WL odigram, obično pola u subotu i pola u nedjelju.

SB ne znam jesam li 5 utakmica odigrao i to isključivo zbog nekakvih tokena što su mi trebali ili zadataka.

Friendlies sam nešto malo na početku igrao zbog zadataka, a sad ni to više.

 

Pack luck mi je više nego dobar i imam jebačku ekipu pa me vjerojatno to drži da igram dalje.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Za kolko ide milja coinsa na PS5? Zna 'ko? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 23

Prodaje se za oko 500-550 kn, sa ovih kao coin stranica.

 

PSN ID : Eraserhead_981
12 godina
offline
FIFA 23

Auuu... fino. Imam 2m coinsa. Treba to unovcit. Ako netko zeli, neka se javi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 23

Odigram na dva acc ovaj 83+ 10x sbc i najbolja kartica rare Lukaku. Pa dao sam bolje kartice u sbc nego što sam dobio? U dva sbc ne mogu dobiti nikakvu obojanu karticu a gledam likovi dobijaju po tri u jednom sbc. Potom odigram deset ovih 78+ triple upgrade sbc i nisam dobio karticu veću od ratinga 84. Ma nabijem ih... i dalje sam bez ikakve obojane kartice u svim ovim promoima. Sad sam opet stavio PS5 na njuškalo. Nek se jebu. Ovaj PS5 nemam niti dva mjeseca, to je peti koji prodajem i brijem da je zadnji. Fakat sam izgubio volju. Igrao sam mjesec dana na dva acc, odigrao sve sbc i pobrao sve nagrade koje sam mogao i nisam dobio karticu vrijednu 20k coinsa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Gameplay je zadnjih 7 dana u mega banani. Prekjucer i jucer me 10 puta izbacilo sa servera. Izgleda da su se tvorovi koji ih vrte premorili.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ja igram kvalifikacije za WL drugi put ovaj tjedan jer sam u prvima imao samo 3 pobjede.

Čitera se nakotilo i mogu se jebat.

Nevidljivi igrači su postali standardna oprema modenih čitera.

Onda mi se često događa da kad vodim, samo mi se igra zablokira i popušim.

Evo, ovaj čas zabijem za 5-2, lik stišće pauzu i meni se igra zablokira.

U ovim kvalama imam 2 pobjede od 5, a trebao sam imati već 4 pobjede jer su mi dvije sjebali na tu foru.

Lako moguće da ovu WL ne budem igrao.

Jebo im pas mater retardiranu.

Em im EA daje sve presinge i pičke materine i još im nije dosta nego svaki drugi ima čit.

Smradovi.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice