FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.054.667
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

RtTF Militao out a mid Blanc unutra? 

 Razlika između njega i prime icone zna biti ispod 200k coinsa. Ja bih u svakom slučaju dodao tu razliku pa uzeo njegovu najbolju karticu. Neki dan je išla za nešto preko milju a ova se vrtila oko 900k coinsa.

12 godina
online
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

RtTF Militao out a mid Blanc unutra? 

 Razlika između njega i prime icone zna biti ispod 200k coinsa. Ja bih u svakom slučaju dodao tu razliku pa uzeo njegovu najbolju karticu. Neki dan je išla za nešto preko milju a ova se vrtila oko 900k coinsa.

 Ma mozeni prime. Samo neka bude upgrade.

 

Igram sad draft malo. Toty Messi. Kakav cheat code od kartice. Jebem ti kako je dobra u svim fazama igre. Dribling je nevjerovatan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
online
FIFA 20

Nebi gol zabio, nema teoretske sanse. Do petka necu palit. 

 

 

Sljedeci tjedan je LP. U srijedu su RM - ManCity. Militao je krenuo prema gore cijenom. Sad bi valjalo jos jednu WL odigrat s njim, a onda u ponedjeljak ili utorak prodat. 750-800k bude se moglo utopit. To bi bio fini profit od skoro 300k.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 16:15 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Upravo mi nekakav update skinulo pa me zanimalo što su popravljali.

Ništa!

 

Jebe se njima za pokvarenu igru.

Glavno da su im kartice centrirane i da sve šljašti, a kad su te šarene super-duper kartice na terenu koga boli kurac za njih - nikoga!

E da, i volta koju nitko ne igra - to su morali sredit, to je bio prioritet.

A bokte.

 

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/535305/fifa-20-title-update-11#latest

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 20

Yep. Stigo update za izgled kartice. Top. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Upravo mi nekakav update skinulo pa me zanimalo što su popravljali.

Ništa!

 

Jebe se njima za pokvarenu igru.

Glavno da su im kartice centrirane i da sve šljašti, a kad su te šarene super-duper kartice na terenu koga boli kurac za njih - nikoga!

E da, i volta koju nitko ne igra - to su morali sredit, to je bio prioritet.

A bokte.

 

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/535305/fifa-20-title-update-11#latest

Ja sam valjda jedini ovdje koji nije niti pokušao pokrenuti voltu. Niti mislim.

12 godina
online
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Upravo mi nekakav update skinulo pa me zanimalo što su popravljali.

Ništa!

 

Jebe se njima za pokvarenu igru.

Glavno da su im kartice centrirane i da sve šljašti, a kad su te šarene super-duper kartice na terenu koga boli kurac za njih - nikoga!

E da, i volta koju nitko ne igra - to su morali sredit, to je bio prioritet.

A bokte.

 

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/535305/fifa-20-title-update-11#latest

Ja sam valjda jedini ovdje koji nije niti pokušao pokrenuti voltu. Niti mislim.

 Nisi. Jedne minutr nemam u tom ruglu na kojensu bacili vrijeme. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
FIFA 20

Ja odigrao jednu utakmicu i to je sve, bzv... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Evo, je li sada ovo normalno? Kakav gol ja primim u 45 minuti i tim golom završi tekma. Lik ima 7 icona u momčadi. Nije loš igrač ali zar mora pobijediti ovakvim golom. Ja sam u ziceru pogodio stativu i dva puta mi je njegov golman branio. On je pucao iz svih pozicija ali ništa opasno niti spektakularno. Zbog ovakvih golova ova igra je jedno obično sranje. Dajte liku da me pobijedi ako je bolji ali ne ovakvim golom.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 20

Oni koda ne znaju kaj su Rivalsi. Komicni su sa Rivalsima i zahtjevima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Lijep player pick. isplatilo se baciti 10 ucl rare kartica za ovo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Lijep player pick. isplatilo se baciti 10 ucl rare kartica za ovo.

 Mogu i rare gold kartice, a da nisu UCL. Ali i tako ne treba pokušavat jer će davat smeće.

 

Šta su napravili od divizija, ovo je za zatvora.

12 godina
online
FIFA 20

Mene sad zanima logika iza tih paketa. Ne zelim bit pretjerano frustriran, posto sam ove godine imao prilicne srece kaj se tice paketa i srece kaj se nisam zaletavao sa SBCevima za odredene igrace. Sklepao sam si vise nego pristojnu ekipu samo igrajuci WL, tu i tamo koji draft i SB kad bude neki objective. Ekipa mi vrijedi cca 5,5m coinsa. Izvukao sam i ikonu ove godine, 88 Zanettia. 

 

No, ono kaj zelim rec' se tice ovih upgrade packova. Za vrijeme TOTYa sam napravio upgrade packova sa preko 500+ igraca iz svog kluba. Ocistio klub do zadnjeg golda. Povukao nisam ama bas nista. Najvrijednije kartice su bile Lenglet, i 2 IFa... mislim da su bili Maddison i jos jedan koj ije tada bio aktualan. Posto je vecina tih igraca bila untr. nije me toliko bolila briga za njih... Kad ides gledat cijenu, to je oko 250k coinsa racunajuci da su svi ti igraci otisli za prosjecno 500 coinsa na market ( svjesni smo da su neke kartice i vise vrijedila, no to nije bitno ). Odradio sve Challenge SBCeve, WL, DR nagrade i draft nagrade ( trenutno sam na 10x 4 in a row ) i niti jedan TOTY, niti jebeni Allison koji bi bio untr. nije izasao van. 

 

Sad je dosel FFS promo. Jedan od zanimljivijh promoa, no po meni zivo sranje od promoa. Kartice su genericne, bez nekakve fizicke prisutnosti njihovih modela unutar igre, bez face skinova i bez traitova koje bi ih odvajale od odredenih kartica. Kartice imaju cijenu od 50k pa do 3m. Dakle, ovi skart FFS su svima dostupni, sve ostalo je rezervirano za nekoga ko kupuje FP ili zivi na marketu. Ponovno, otvorio sam sve SBCeve, otvorio WL i DR nagrade, par draftova i brdo ovih upgrade packova. Opet nista. Koja je logika iza ovoga? Koja je logika da ja svojom igrom ne mogu priustit sebi jednog Lautara Martineza ( mislim mogu, al onda mi pola ekipe budu bronze ). Zasto ja nemam pravo da igram sa tom karticom, 6mj nakon izlaska ove uboge igre. Kako to da ja tu jebenu karticu nisam dobio u 2x Jumbo Rare Players Packu, 2x Rare players Packu i 2x Rare gold packu? Kako je to moguce? To je 60+ rare igraca i da niti jedan igrac nije mogo biti FFS. Ne znam, nije mi jasno. 

 

Vec sam reko da ja ovu igru ne igram radi nagrada, igram jer volim nogomet. Imao sam par dobrih dropova, ali 95% njih je bilo tesko ruglo. Ne provodim puno vremena u igri i osim tu i tamo neki draft, jedino kaj igram je WL jer mi taj mod za razliku od unistenog Rivalsa pase. Rivals, ako ne igras protiv sweat fest debila, onda dobijes DC jer se tipa sa druge strane ne igra D3, nego D9 jer je tamo lakse radit zadatke. Ruglo. 

Oni su na TOTYu ulovili 1mlrd dolara. Alo, 1 MLRD DOLARA. Kupis server u svakoj pripizdini zemaljske kugle i jos jednog stavis na vrh Pljesevice za svaki slucaj da coban moze drmat season. Al' ne... patch nam izade sa popravkom slike na kartici, jebala vam ta slika mater. 

 

 

Paketiic su untra. pa daj nam nesto jbt.

 

movie - Vidio sam tvoju raspravu sa onim ruglom od djeteta... bolje da ga je stari u grmlje izdrko nego slozio od njega ono... al kaj ces. U onoj prepisci je sav problem FIFAe opcenito. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 22:27 (SimeKZ).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Mene sad zanima logika iza tih paketa. Ne zelim bit pretjerano frustriran, posto sam ove godine imao prilicne srece kaj se tice paketa i srece kaj se nisam zaletavao sa SBCevima za odredene igrace. Sklepao sam si vise nego pristojnu ekipu samo igrajuci WL, tu i tamo koji draft i SB kad bude neki objective. Ekipa mi vrijedi cca 5,5m coinsa. Izvukao sam i ikonu ove godine, 88 Zanettia. 

 

No, ono kaj zelim rec' se tice ovih upgrade packova. Za vrijeme TOTYa sam napravio upgrade packova sa preko 500+ igraca iz svog kluba. Ocistio klub do zadnjeg golda. Povukao nisam ama bas nista. Najvrijednije kartice su bile Lenglet, i 2 IFa... mislim da su bili Maddison i jos jedan koj ije tada bio aktualan. Posto je vecina tih igraca bila untr. nije me toliko bolila briga za njih... Kad ides gledat cijenu, to je oko 250k coinsa racunajuci da su svi ti igraci otisli za prosjecno 500 coinsa na market ( svjesni smo da su neke kartice i vise vrijedila, no to nije bitno ). Odradio sve Challenge SBCeve, WL, DR nagrade i draft nagrade ( trenutno sam na 10x 4 in a row ) i niti jedan TOTY, niti jebeni Allison koji bi bio untr. nije izasao van. 

 

Sad je dosel FFS promo. Jedan od zanimljivijh promoa, no po meni zivo sranje od promoa. Kartice su genericne, bez nekakve fizicke prisutnosti njihovih modela unutar igre, bez face skinova i bez traitova koje bi ih odvajale od odredenih kartica. Kartice imaju cijenu od 50k pa do 3m. Dakle, ovi skart FFS su svima dostupni, sve ostalo je rezervirano za nekoga ko kupuje FP ili zivi na marketu. Ponovno, otvorio sam sve SBCeve, otvorio WL i DR nagrade, par draftova i brdo ovih upgrade packova. Opet nista. Koja je logika iza ovoga? Koja je logika da ja svojom igrom ne mogu priustit sebi jednog Lautara Martineza ( mislim mogu, al onda mi pola ekipe budu bronze ). Zasto ja nemam pravo da igram sa tom karticom, 6mj nakon izlaska ove uboge igre. Kako to da ja tu jebenu karticu nisam dobio u 2x Jumbo Rare Players Packu, 2x Rare players Packu i 2x Rare gold packu? Kako je to moguce? To je 60+ rare igraca i da niti jedan igrac nije mogo biti FFS. Ne znam, nije mi jasno. 

 

Vec sam reko da ja ovu igru ne igram radi nagrada, igram jer volim nogomet. Imao sam par dobrih dropova, ali 95% njih je bilo tesko ruglo. Ne provodim puno vremena u igri i osim tu i tamo neki draft, jedino kaj igram je WL jer mi taj mod za razliku od unistenog Rivalsa pase. Rivals, ako ne igras protiv sweat fest debila, onda dobijes DC jer se tipa sa druge strane ne igra D3, nego D9 jer je tamo lakse radit zadatke. Ruglo. 

Oni su na TOTYu ulovili 1mlrd dolara. Alo, 1 MLRD DOLARA. Kupis server u svakoj pripizdini zemaljske kugle i jos jednog stavis na vrh Pljesevice za svaki slucaj da coban moze drmat season. Al' ne... patch nam izade sa popravkom slike na kartici, jebala vam ta slika mater. 

 

 

Paketiic su untra. pa daj nam nesto jbt.

 

movie - Vidio sam tvoju raspravu sa onim ruglom od djeteta... bolje da ga je stari u grmlje izdrko nego slozio od njega ono... al kaj ces. U onoj prepisci je sav problem FIFAe opcenito. 

 Ma taj eldar je teski debil nista konkretno covjek nije rekao otkad je grupe samo nepostovanje i jebanje majki drugome bez povoda, frajer ide covjeku koji mu tata moze biti ici govoriti bez ikakvog povoda da je glup. Sad sam lijepo oznacio admine pun mi ih je k vise sa takvim ponasanjem. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Ja sam valjda jedini ovdje koji nije niti pokušao pokrenuti voltu. Niti mislim.

Nisi jedini.

Ja nisam palio ništa osim FUT-a.

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Oni koda ne znaju kaj su Rivalsi. Komicni su sa Rivalsima i zahtjevima. 

Ja sam se napalio na tu karticu pošto igram s Talijanima, ali zbog ovog zahtjeva ću morat dropat u 8. diviziju jer ne znam kako drugačije riješiti to govno.

Ne znam ni sam kako, ali zadnjih desetak dana sam rješavao tokene za ikone i nisam pao u diviziji, štoviše digo sam se bio u 5.

Onda sam namjerno iz 5. ispao jer sam opet neki kurac rješavao i danas opet uđem u 5. diviziju, a tamo svi igraju jebeni presing i drop back.

Pa ti brale lobaj do sutra, al zadatak riješiti nećeš.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 20

Ja jedino kaj sam palio je kick off kad su mi frendovi dosli i master ligu odigrao jednu sezonu sa Sheffield Unitedom. Za tu voltu znao sam da ce biti propast da ce ljudi igrati prva dva tjedna i onda odustati ja to nisam ni palio jer me ne zanima cirkus vec zelim igrati nogomet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Mene sad zanima logika iza tih paketa. Ne zelim bit pretjerano frustriran, posto sam ove godine imao prilicne srece kaj se tice paketa i srece kaj se nisam zaletavao sa SBCevima za odredene igrace. Sklepao sam si vise nego pristojnu ekipu samo igrajuci WL, tu i tamo koji draft i SB kad bude neki objective. Ekipa mi vrijedi cca 5,5m coinsa. Izvukao sam i ikonu ove godine, 88 Zanettia. 

 

No, ono kaj zelim rec' se tice ovih upgrade packova. Za vrijeme TOTYa sam napravio upgrade packova sa preko 500+ igraca iz svog kluba. Ocistio klub do zadnjeg golda. Povukao nisam ama bas nista. Najvrijednije kartice su bile Lenglet, i 2 IFa... mislim da su bili Maddison i jos jedan koj ije tada bio aktualan. Posto je vecina tih igraca bila untr. nije me toliko bolila briga za njih... Kad ides gledat cijenu, to je oko 250k coinsa racunajuci da su svi ti igraci otisli za prosjecno 500 coinsa na market ( svjesni smo da su neke kartice i vise vrijedila, no to nije bitno ). Odradio sve Challenge SBCeve, WL, DR nagrade i draft nagrade ( trenutno sam na 10x 4 in a row ) i niti jedan TOTY, niti jebeni Allison koji bi bio untr. nije izasao van. 

 

Sad je dosel FFS promo. Jedan od zanimljivijh promoa, no po meni zivo sranje od promoa. Kartice su genericne, bez nekakve fizicke prisutnosti njihovih modela unutar igre, bez face skinova i bez traitova koje bi ih odvajale od odredenih kartica. Kartice imaju cijenu od 50k pa do 3m. Dakle, ovi skart FFS su svima dostupni, sve ostalo je rezervirano za nekoga ko kupuje FP ili zivi na marketu. Ponovno, otvorio sam sve SBCeve, otvorio WL i DR nagrade, par draftova i brdo ovih upgrade packova. Opet nista. Koja je logika iza ovoga? Koja je logika da ja svojom igrom ne mogu priustit sebi jednog Lautara Martineza ( mislim mogu, al onda mi pola ekipe budu bronze ). Zasto ja nemam pravo da igram sa tom karticom, 6mj nakon izlaska ove uboge igre. Kako to da ja tu jebenu karticu nisam dobio u 2x Jumbo Rare Players Packu, 2x Rare players Packu i 2x Rare gold packu? Kako je to moguce? To je 60+ rare igraca i da niti jedan igrac nije mogo biti FFS. Ne znam, nije mi jasno. 

 

Vec sam reko da ja ovu igru ne igram radi nagrada, igram jer volim nogomet. Imao sam par dobrih dropova, ali 95% njih je bilo tesko ruglo. Ne provodim puno vremena u igri i osim tu i tamo neki draft, jedino kaj igram je WL jer mi taj mod za razliku od unistenog Rivalsa pase. Rivals, ako ne igras protiv sweat fest debila, onda dobijes DC jer se tipa sa druge strane ne igra D3, nego D9 jer je tamo lakse radit zadatke. Ruglo. 

Oni su na TOTYu ulovili 1mlrd dolara. Alo, 1 MLRD DOLARA. Kupis server u svakoj pripizdini zemaljske kugle i jos jednog stavis na vrh Pljesevice za svaki slucaj da coban moze drmat season. Al' ne... patch nam izade sa popravkom slike na kartici, jebala vam ta slika mater. 

 

 

Paketiic su untra. pa daj nam nesto jbt.

 

movie - Vidio sam tvoju raspravu sa onim ruglom od djeteta... bolje da ga je stari u grmlje izdrko nego slozio od njega ono... al kaj ces. U onoj prepisci je sav problem FIFAe opcenito. 

 Ma taj eldar je teski debil nista konkretno covjek nije rekao otkad je grupe samo nepostovanje i jebanje majki drugome bez povoda, frajer ide covjeku koji mu tata moze biti ici govoriti bez ikakvog povoda da je glup. Sad sam lijepo oznacio admine pun mi ih je k vise sa takvim ponasanjem. 

 Džabe ti je tamo išta taggat i reportat, jer da ima imalo logike cijela ta grupa, onaj retard Kavaš bi prvi odletio, no dok daje pare adminima, ništa od toga. A ovaj retos eldar, je balavac od 15 godina, koji još nije naučio da se batine mogu popit i zbog vrijeđanja na internetu. Uostalom, reportajte mu profil da je fejk, 10+ reportova i obrisat će ga, pa nek se jebe ispočetka.

Ja sam rekao već 10x da ću izać iz grupe al majmun sam tamo samo zato što mi je lijeno guglat novosti u fifi il se ko čovjek uvalit u neku fifa grupu na reddit i mir, a ne tamo trpit morone.

 

Edit: puko sam od smijeha sad, idem odigrat koju, lik se zove mightyducks, i ekipa isto. Jebena ekipa, reko najebat ću, igram za zadnji icon swaps sa švabama. Kad ono, lik truba, razigram mu u 4.min. obranu, dodam Perišiću na 16m, sam, puknem po golu, lopta ide u gol, lik alttaba. Ne znam jel mi jadniji što je prekinuo prije gola ili smješniji što se predao odmah u 4.min.

 

Edit2: šta je ovo danas?!?!? Evo jedan domaći isto quitao nakon 4-5min igre. Pa jebote da mi tak rq-aju kad igram s prvom ekipom, gdje bi mi bio kraj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 0:30 (jopis).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

upgrade 82-88 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Lijep player pick. isplatilo se baciti 10 ucl rare kartica za ovo.

 Bitch pls

 

Nisi ni blizu mene 

Edit: ali napredak se vidi, bar nema Savića unutra 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 9:23 (C3c1l).
11 godina
offline
FIFA 20

Sta, svi najavljuju mid icon SBC za petak, nista nece bit onda od Winter OTW SBC-a?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 20
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Lik me vodi 4:0 poluvrijeme i shhhusing..

78 minuta ja vodim 6:4 i pauzira on, uvede ono sranje od igrača Osimhena i pita me da mu pustim 1 gol. Ja ga ignoriram, i poslje tekme mu napišem da ne volim takve igrače poput njega i da je pacov, rat.. Nakon 10 minuta mi dolazi obavijest na mail da je moj račun suspendiran na 7 dana.

Ma daj nemoj me jebati, 7 dana što sam to napisao ?

 

 

Ima li neki način da se to prije odblokira?

Ne radi mene nego radi malog da igra svoje igre neke online

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Skoro pa me ni skripta nije mogla zaustaviti. Neuer vise nece braniti. Stavit cu nekog desetog na gol, svejedno je...

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Lik me vodi 4:0 poluvrijeme i shhhusing..

78 minuta ja vodim 6:4 i pauzira on, uvede ono sranje od igrača Osimhena i pita me da mu pustim 1 gol. Ja ga ignoriram, i poslje tekme mu napišem da ne volim takve igrače poput njega i da je pacov, rat.. Nakon 10 minuta mi dolazi obavijest na mail da je moj račun suspendiran na 7 dana.

Ma daj nemoj me jebati, 7 dana što sam to napisao ?

 

 

Ima li neki način da se to prije odblokira?

Ne radi mene nego radi malog da igra svoje igre neke online

 Popio si ban jednom, sad si popio drugi put. Ne kuzim te kojem se kurcu cudis. Napisao si nu da je stakor. Lik te prijavi za hate speech i to je to. Vrlo jednsotavno i 200% tvoja greska kaj uopce imas upaljene poruke. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

 "- Odds transparency : "<1% chance to pack a Special Card" is not clear enough and is considered unfair to the consumer."" - hehe kao sto sam i rekao. <1% moze biti 0,9, a moze biti i 0,00009, a to je velika razlika.

"They also raised concerns about unfair mechanics inducing you to change team and make trades even when you have your Ultimate Team and all the best players." O ovome sam pricao kad sam govorio o nerphanju igraca nakon određenog broja tekmi. Desilo mi se s Kaneom i sad se opet desava s Sonom.

 

Kao sto sam rekao, ako ode u smjeru da EA nije fer iz zakonskih razloga, moglo bi bit zanimljivo. Ali ako ode u ono ja sam platio moram dobit i ocu novce natrag. E tad ide ping pong u kojem EA dobiva. Ne bih se cudio da mu EA nudi dogovor u kojem ce njegovu situaciju procjeniti da se nije dovoljno informirao o UT-u i da ce u ovom slucaju biti dobri i dati mu novce natrag... Zivi bili pa vidjeli.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 12:59 (cicek).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
 Uostalom, reportajte mu profil da je fejk, 10+ reportova i obrisat će ga, pa nek se jebe ispočetka.

Ne treba se s njim zamarati. Treba udariti na admine grupe jer oni su odgovorni za grupu i totalni kaos koji na njoj vlada. Oni potiču pičkaranje i vulgarizme svih vrsta i još ih brane. Znači treba njima zaprijetiti ako ne dovedu grupu u red da ćemo grupu prijaviti kao nemoralnu, uvredljivu, vulgarnu, nacionalno netrpeljivu. Nakačiti sve što nam padne na pamet i srušimo im grupu. Preko noći će ostati bez nje. Zna se što face ne tolerira i to im prikrpiti. Nije problem da nas se skupi desetak i svi prijavimo grupu zbog iste stvari. No prije toga treba to podastrijeti adminima. Što žele? Dovesti grupu u red ili ostati bez nje? Vrlo jednostavno. To je jedina meni poznata grupa na kojoj su vulgarizmi poželjni i gdje je vrijeđanje na dnevnoj osnovi normalno. Naravno, kada nemaš argumenata ili kada imaš IQ sobne temperature što ti preostane nego vrijeđati. No ako si damo truda, možemo im to uskratiti.

12 godina
online
FIFA 20

Kad jednom budem unucima isprico... 

 

" the great bug.hr crusade... Movie on a white horse with a shield made of Milivojevic card, rushing on a balkan horde"

 

 

Zasto nitko ne vidi Messia u ovom TOTWu? Covjek je inal 3 asista u teskoj pobjedi 3-2. Nije valjda da ce ga izostavit iz TOTWa.

Znam da su po grupama i redditu sve samo predvidanja... Al opet. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 14:18 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Lik me vodi 4:0 poluvrijeme i shhhusing..

78 minuta ja vodim 6:4 i pauzira on, uvede ono sranje od igrača Osimhena i pita me da mu pustim 1 gol. Ja ga ignoriram, i poslje tekme mu napišem da ne volim takve igrače poput njega i da je pacov, rat.. Nakon 10 minuta mi dolazi obavijest na mail da je moj račun suspendiran na 7 dana.

Ma daj nemoj me jebati, 7 dana što sam to napisao ?

 

 

Ima li neki način da se to prije odblokira?

Ne radi mene nego radi malog da igra svoje igre neke online

 Popio si ban jednom, sad si popio drugi put. Ne kuzim te kojem se kurcu cudis. Napisao si nu da je stakor. Lik te prijavi za hate speech i to je to. Vrlo jednsotavno i 200% tvoja greska kaj uopce imas upaljene poruke. 

 Da ali da nije malo to prestrogo? Pazi napisao you are rat .

A to sto je on mene pitao da mu pustim, ma i psn i ea su kurton stvarno. Pa. Kurt je na xboxu jedno 30 korisnika najmanje napisao rat itd na više jezika nije niti upozorenje dobio. Ja na psn network odma ban.. 

I pazi sad to, što sam isključen iz psn ja ne mogu 7 dana igrati niti jednu igru online? Pa to je glupost stvarno. Daj mi ban da ne mogu komentirati itd a ne da ne mogu igrati online.  Nema logike 

12 godina
online
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Lik me vodi 4:0 poluvrijeme i shhhusing..

78 minuta ja vodim 6:4 i pauzira on, uvede ono sranje od igrača Osimhena i pita me da mu pustim 1 gol. Ja ga ignoriram, i poslje tekme mu napišem da ne volim takve igrače poput njega i da je pacov, rat.. Nakon 10 minuta mi dolazi obavijest na mail da je moj račun suspendiran na 7 dana.

Ma daj nemoj me jebati, 7 dana što sam to napisao ?

 

 

Ima li neki način da se to prije odblokira?

Ne radi mene nego radi malog da igra svoje igre neke online

 Popio si ban jednom, sad si popio drugi put. Ne kuzim te kojem se kurcu cudis. Napisao si nu da je stakor. Lik te prijavi za hate speech i to je to. Vrlo jednsotavno i 200% tvoja greska kaj uopce imas upaljene poruke. 

 Da ali da nije malo to prestrogo? Pazi napisao you are rat .

A to sto je on mene pitao da mu pustim, ma i psn i ea su kurton stvarno. Pa. Kurt je na xboxu jedno 30 korisnika najmanje napisao rat itd na više jezika nije niti upozorenje dobio. Ja na psn network odma ban.. 

I pazi sad to, što sam isključen iz psn ja ne mogu 7 dana igrati niti jednu igru online? Pa to je glupost stvarno. Daj mi ban da ne mogu komentirati itd a ne da ne mogu igrati online.  Nema logike 

 Ako su pravila takva, da je nulta tolerancija na bilo kakav hate speech, onda je nulta tolerancija. Nije glupost i nije bzvz kalvim ga ti pokusavas predstavit.

Nitlo Kurta ocito nije prijavio, tebe je. Ja sam se jednom opekao i od tad imam messeging stavljen na friends only. Klinjo mi poceo srat kak imam P2W ekipu, ovo ono... Ja sam mu napisal da je noob. Pazi... Noob. Bum, hate speech kroz 30min. Od tada nista ne pisem sa nikim. 

 

To kaj je on tebe pitao da mu pustis je isto krsenje pravila PSNa i igre, al ti nisi prijavio... On je. Jbg. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice