Far Cry 6

poruka: 111
|
čitano: 42.511
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Far Cry 6
Zec04 kaže...

u esperanzi nasao sniper pusku, sav sretan, luk mi vec dojadio a usrali su ful sa sniperom. znaci uopce ne mozes gadat izdaleka jer kad i stavis najjaci objektiv nista ne zumira. steta jako

 Kako ne zumira  sa R3?

7 godina
offline
Re: Far Cry 6
Marcek555 kaže...
Zec04 kaže...

u esperanzi nasao sniper pusku, sav sretan, luk mi vec dojadio a usrali su ful sa sniperom. znaci uopce ne mozes gadat izdaleka jer kad i stavis najjaci objektiv nista ne zumira. steta jako

 Kako ne zumira  sa R3?

 

zumira, ali jedva. bas sam citao da se ljudi na to zale. jer sa 100m ne mozes nikoga pogodit jer ne vidis. ali dosao je forbidden west tako da vise ni ne pomisljam na fc6

15 godina
offline
Re: Far Cry 6
Zec04 kaže...
Marcek555 kaže...
Zec04 kaže...

u esperanzi nasao sniper pusku, sav sretan, luk mi vec dojadio a usrali su ful sa sniperom. znaci uopce ne mozes gadat izdaleka jer kad i stavis najjaci objektiv nista ne zumira. steta jako

 Kako ne zumira  sa R3?

 

zumira, ali jedva. bas sam citao da se ljudi na to zale. jer sa 100m ne mozes nikoga pogodit jer ne vidis. ali dosao je forbidden west tako da vise ni ne pomisljam na fc6

 Loše vidiš, a bome i ti koji se žale, tu i tamo treba kod okuliste.

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
7 godina
offline
Far Cry 6

ma vidim ko zmaj, ali doslovce sa obucnom puskom i sa sniperom imam isti osjecaj

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 6

Pala cijena.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 6

Trenutno je poceo besplatni vikend (4 dana), igra traje oko 20-tak sati tako da se moze i preci ako nemate pametnijeg posla. 

 

Ako je neko instalirao da li je uspio skinuti HD texture, ne mogu pronaci DLC sa HD texturama

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 6

Novi update je odličan!

 

Utuko  sam već par sati u Guerilla modu i ovo mi je druga igra!
Mnogo bolje nego prije, pogotovo ovo sa mjenjanjm municije šta je top pogodak.


Mislim da i drugačije neprijatelji funkcioniraju nego na drugim težinama. Na samom početku kod onog bunkera su mi bila trojica dok su prije bila dvojica.
Ona borba na dva borda prije napuštanja otoka mi djeluje mnogo bolje odrađena i nisam niti jednom umro naspram prije.

Također, količina municje je mnogo manja nego prije; ajmo reći "realnija" pa je autmoatski dodatno i malo taktike.


Isto, nisam primjetio respawn odmah nakon šta očistimo neko mjesto pokraj ceste.

 

Sve u svemu, mnogo bolja igra nego kod izlaska i sreća da je nisam prije prešao!

_________________

 

A ovo izgleda odlično.
Prva dva Danny i Rambo dodatka su bili sranje. Osim fora motora sa Dannyem

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 6

Odigrao, bolji od prethodnika. Kritika ga pretjerano sasjekla. Solidna igra.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 6

Dajte ljudi pomagajte, igru imam na ps4.

Ako neko zna moze li se namjestit u postavkama da mi cilja sa puskom samo dok drzim tipku? Ja stisnem tipku inostane ciljat kad je pustim. Moram ponovo stisnut da makne sa ciljnika. Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 6

Igra ima sve osim onoga da me vuce da igram....

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Far Cry 6

Ma oke je za odigrati, ionako je suša, čisto solidna igra za ubiti vrijeme. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 6

Meni je ok, standard Far Cry blesavština.... Ne znam kako da upgreadam količinu municije, ali našao neki automat i samo ih derem u glavu ( 10 metaka, 10 palih)... Super mi bio Stanger Things crossover al još sam na početku. Fali mi malo onaj rpg upgrade iz petice i lov na životinje i pecanje me uopće ne zanima

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 6

Bok ekipa, gdje je trenutno najjeftiniji key code za kupiti? Pozdrav

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry 6
ivan7 kaže...

Bok ekipa, gdje je trenutno najjeftiniji key code za kupiti? Pozdrav

 

prvo bi se trebalo znati na kojoj platformi kupuješ, jel PC ili sony ili xbox

 

nagađam da misliš za PC, ne vjerujem da zna itko ovako napamet, trebaš malo guglati, provjeri kinguin, g2a i slične, provjeri i ubisoft connect aplikaciju. Imaj također na umu da na ubisoft connectu možeš uzeti njihovu supskripciju za 15 eura mjesec dana, možda ti je i to dobra opcija ako ti je mjesec dana dovoljno da se naigraš

15 godina
offline
Far Cry 6

Zaboravio sam napomenuti da je za PC. Zahvaljujem na odgovoru  

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry 6
ivan7 kaže...

Zaboravio sam napomenuti da je za PC. Zahvaljujem na odgovoru  

 

sad sam bacio oko na kinguin, vidim da je na kinguinu oko 23 eura, bolje je možda uzeti i to i imaš trajno igru, nego dati 15 eura pa je imaš samo na mjesec dana, odluči već prema svojim navikama

16 godina
offline
Far Cry 6

Trenutno je mislim najjeftinija na službenoj Ubisoft stranici jer je rasprodaja; još ako imaš 100 onih U bodova ide 20% na to...

https://store.ubi.com/uk/far-cry-6/5ecd2c925cdf9a1528a8c1d1.html

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-far-cry-6-cd-key-compare-prices/

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2022 21:35 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 6
doktor1 kaže...

Trenutno je mislim najjeftinija na službenoj Ubisoft stranici jer je rasprodaja; još ako imaš 100 onih U bodova ide 20% na to...

https://store.ubi.com/uk/far-cry-6/5ecd2c925cdf9a1528a8c1d1.html

 Da, mene je jučer ispalo oko 19 € sa tih 20% popusta, koje dobiješ sa 100 Units.

 

Za one koji ne znaju, ti bodovi (Units) se dobiju kupnjom drugih igara, igranjem igara u kojima ostvaruješ ciljeve i zadatke u igri (achievements), itd... Nemaju sve igre tu mogućnost dobivanja bodova pa treba o tome malo proguglati (npr. AC Black Flag nema, igrao ga prije 2 mjeseca).

Ja sam zadnjih dana igrao Ghost Recon Breakpoint (preko 50 sati, prešao 30% kampanje) i skupio više od 100 bodova pa sam imao dovoljno za popust.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
9 godina
offline
Far Cry 6

Trenutno je FC6 besplatan na Ubisoft connectu za vikend, a i igra je na akciji. Pokušao sam upravo igrati ali mi izbacuje, valjda je preveliko opterećenje. Jel netko igra?

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Far Cry 6
Cansee kaže...

Trenutno je FC6 besplatan na Ubisoft connectu za vikend, a i igra je na akciji. Pokušao sam upravo igrati ali mi izbacuje, valjda je preveliko opterećenje. Jel netko igra?

 Jučer igrao, danas kupio. Sve uredno bez izbacivanja

9 godina
offline
Re: Far Cry 6
dar01 kaže...
Cansee kaže...

Trenutno je FC6 besplatan na Ubisoft connectu za vikend, a i igra je na akciji. Pokušao sam upravo igrati ali mi izbacuje, valjda je preveliko opterećenje. Jel netko igra?

 Jučer igrao, danas kupio. Sve uredno bez izbacivanja

 

i meni je radilo sve uredno nakon što me to prvi put izbacilo. Zabavna mi je bila igra sad za vikend pa sam se i ja odlučio za kupnju. Danas ujutro prije posla to obavio, skoro zakasnio 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice