Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 156.929
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Far Cry 4

Ja ću probati, FC3 je fino išao, nadam se da će i ovo.

 

Jedno važno pitanje: Da li glavni lik rukne ovu curicu što se povlači po trailerima za igru (kao što je u trojci ona ćelava fasovala)?

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 4

Nakon par sati igranja mogu reći da mi se sviđa igra. Mehanika dosta slična FC3, no sa novitetima. Npr. od novih životinja imaju sada slonovi i nosorozi koji znaju biti jako korisni protiv neprijatelja, samo ih treba raspi*diti.

 

Također sad u igri ima letjelica, ne mislim na onog zmaja, nego nekakav helikopter za jednu osobu, pogled na Kyrat iz visine je odličan.

 

Pagan Min je manijak i luđak. Udaren u glavu ko što je bio i Vaas u FC3.

 

Igra ima dosta bugova, treba čekati da puste Day 1 patch pa da se stvari izglade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Far Cry 4

Jaoo nemogu cekat dok citam sve ovo :D Far Cry 3 me odusevio dosta, nadam se da ce i ovo, koliko sam vidio mapu ima dosta potencijala

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
DrNasty kaže...

Ja ću probati, FC3 je fino išao, nadam se da će i ovo.

 

Jedno važno pitanje: Da li glavni lik rukne ovu curicu što se povlači po trailerima za igru (kao što je u trojci ona ćelava fasovala)?

{#}

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
12 godina
online
Far Cry 4

I, je li igra čista kopija FC3 ili ipak je vrijedna za kupiti? Multiplayer pretpostavljam bez dedicated servera?

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Jel netko zna kako riješit problem sa save game-om?? Nekada ga vidi igra nekada ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 4

Dali ste znali da postoji opcija Auto-Drive kada ste u vozilu, samo stisnete Shift

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 4

Jest fora ovaj helikoptercic mali, al malo je ubio smisao penjanja na towere...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

ja se penjem na tornjeve normalno jer je svaki toranj drugaciji nemaju ista mjesta za penjanje, a sa helijem mi nije fora...kad igrate one output misije kad osvajate selo dali vam nakon toga bude crno na ekranu da nemozete nista igrati niti saveati? 4 sam ih uspio rjesiti ali vise ne mogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

kad naidjete na ova 2 momka pocinju zanimljive misije :D

Danas naletim na borbu bengalskog tigra i medvjeda, i medvjed ga ubije...svaki dan neku novu borbu vidis u igri 

32% predjena igra 32% predjena igra
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 19:10 (dennocro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
dennocro kaže...

kad naidjete na ova 2 momka pocinju zanimljive misije :D

 

To nisu momci to su MOMČINE (desni pogotovo) {#}

11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4
Meni se također igra odmah sruši
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

Prova sna igrat. Doša san do onog tornja prvog. Nisu ovakve igre za mene počme me bolit glava i manta mi se od ovoliko boja i svega okolo. :-/ lol. Sine moj trcim sa shifton pocme mi se mantat :D

youtube.com/summercroatia
 
0 11 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 4

Savjetujem svima da instaliraju update 1.3.0 jer su performanse puno polje, meni je 1080p sve na ultra i lock 60 fps , jedino jos nisu rijesili ambient occlusion 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

ja sam ga upravo skinuo, sad radim backup igre ako nebude radio update sa igrom...pa javim novosit 

 

 

napravio sam update, sve mi je ostalo otvoreno na mapi i sta sam otkrio ali kad idem na postotak koliko sam presao pise samo 3% a imao sam preko 30% i pise da nemam ni jedno oruzje otkriveno a kad idem kupiti sve mi je kupljeno sto sam kupio, nista mi se nije zakljucalo, igra je puno ugladjenija i bolje radi, samo jos to moram skuziti.

 

sad cu probati drugu verziju sa ovim patchem i mojim saveom, ako nebude radilo igrat cu kako sam do sada :/

evo i slika

32.42% predjeno 32.42% predjeno
3.45% bas kad udjem u igru 3.45% bas kad udjem u igru
nisam otkrio ni jedno oruzje nisam otkrio ni jedno oruzje
a imam sve sto sam otkrio na raspolaganju a imam sve sto sam otkrio na raspolaganju
30 propagandi 30 propagandi
ovo sam isto skoro sve otvorio a sad nema zadnja dva stupca ovo sam isto skoro sve otvorio a sad nema zadnja dva stupca
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 21:34 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 4
dennocro kaže...

ja sam ga upravo skinuo, sad radim backup igre ako nebude radio update sa igrom...pa javim novosit 

 

 

napravio sam update, sve mi je ostalo otvoreno na mapi i sta sam otkrio ali kad idem na postotak koliko sam presao pise samo 3% a imao sam preko 30% i pise da nemam ni jedno oruzje otkriveno a kad idem kupiti sve mi je kupljeno sto sam kupio, nista mi se nije zakljucalo, igra je puno ugladjenija i bolje radi, samo jos to moram skuziti.

gdje skinuti patch ?

11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Dva probelma
1 Crne senke ima kad sam u prostoriji ili kad je negde mrak ajde i to sam neko resio stavio sam sa SSAO sad je bledo
2 Nemam save niko kad god izadjem sve iz pocetka ima resanja za ovo???

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 4
cardadule kaže...

Dva probelma
1 Crne senke ima kad sam u prostoriji ili kad je negde mrak ajde i to sam neko resio stavio sam sa SSAO sad je bledo
2 Nemam save niko kad god izadjem sve iz pocetka ima resanja za ovo???

isti problem i ja imam. 

11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

^^^Kako vidim ovo samo sa 1.2patchem ima resenja koga cuvaju ko zmija noge :(

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Meni se nakon 1.3 patcha fps skoro poduplao...na ultra detaljima naravno... :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 4
cardadule kaže...

Dva probelma
1 Crne senke ima kad sam u prostoriji ili kad je negde mrak ajde i to sam neko resio stavio sam sa SSAO sad je bledo
2 Nemam save niko kad god izadjem sve iz pocetka ima resanja za ovo???

1. nemoraš dirati ambience settings (SSAO) već lightning staviti na low. Sve ostalo mi je na ultra i sjene su taman, a grafika odlična.

2. "run as admin" mi je pomoglo kod toga

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
16 godina
offline
Far Cry 4

ahahah fps se popravio, sada rade i druge opcije osim ssao i onda pred kraj prve misije crni ekran :D

 

gg

 

Izgleda da će još treba vremena da ova igra proradi kako treba.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Mogu li ja pokrenuti bar sa 30fps?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
amd freak kaže...

ahahah fps se popravio, sada rade i druge opcije osim ssao i onda pred kraj prve misije crni ekran :D

 

gg

 

Izgleda da će još treba vremena da ova igra proradi kako treba.

 

 

Isti slučaj, FPS se jako popravio, ali je još uvijek crash pri kraju misije

14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Isprobao igru i mogu samo reci da igra izgleda bolesno dobro na Nvidia postavkama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 4

Da igra napravi save potrebno ju je pokrenuti kao administrator (svaki put)

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
lmutak kaže...

Da igra napravi save potrebno ju je pokrenuti kao administrator (svaki put)

Ili jednostavno ici properties na ikonu i odabrati da je pokrece svaki put kao Administrator. 

16 godina
offline
Re: Far Cry 4
Almin94 kaže...
lmutak kaže...

Da igra napravi save potrebno ju je pokrenuti kao administrator (svaki put)

Ili jednostavno ici properties na ikonu i odabrati da je pokrece svaki put kao Administrator. 

 

Svejedno kada završiš prvu misiju prologue...slijedi black screen...

15 godina
offline
Far Cry 4

Igra li tko na kakvim mobilnim grafickama tj.na laptopima ? Framerate mi prenizak,sad skidam ponovno pa cemo vidjeti sa 1.003 patchem iako za sebe sumnjam kakvo poboljsanje...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 4

jel zna netko kako promjeniti fov{#}( u fc3 je bila ta opcija unutar igre)!

ovak mi izgleda kao da sam u zoomu:(!

inace igram igru sve na ultri osim AA i igra se vrti od min 50 -70+ fps-a pa bolje od fc3...ljepo optimizirano i za cpu svih 8 thredova u pogonu{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice