Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 151.746
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
drakula789 kaže...

 Izbaci vraga..Trazio sam tri dana kako da to rjesim i niko mi nije mogao pomoci.

 

Nije istina!Ja sam probao tri puta da stavim samo 1.6 i nije htijelo.Kada sam stavio jedan po jedan islo ej sve kao podmazano osim tog glupog stutera

 onda si vjerovatno skinuo neku crappy verziju igre... ja sa svojom verzijom nisam nijednom imao takav problem a instalirao sam ju na više kompova/konfiguracija...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Jel postoji uopste vise slotova za savegame kao sto je bilo sa FC3, tek sam instalirao igru i ne mogu pronaci, ima samo new game i continue? Koristim 1.7 patch

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
next'24 kaže...

Jel postoji uopste vise slotova za savegame kao sto je bilo sa FC3, tek sam instalirao igru i ne mogu pronaci, ima samo new game i continue? Koristim 1.7 patch

 ne postoji kolko ja znam, može imat samo jedan savegame. dakle, treba kopirat svoj savegame i spremit ga.

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

ovako... igrao sam1.6.0 verziju koja ima bug da kada dostignete karma level 8 autosave više ne radi, a pokušaj ručnog save-anja smrzava igru... stavio sam sada 1.8.0 patch ali save mi ne radi s tom verzijom... dali postoji neka caka kako da omogućim svoj save jer mi ne pada na pamet da igram sve iz početka...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 19:24 (sylar951).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

jesu li oni dosad omogućili normalno igranje na drugim rezama osim 16:9, bez black barova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
sylar951 kaže...

ovako... igrao sam1.6.0 verziju koja ima bug da kada dostignete karma level 8 autosave više ne radi, a pokušaj ručnog save-anja smrzava igru... stavio sam sada 1.8.0 patch ali save mi ne radi s tom verzijom... dali postoji neka caka kako da omogućim svoj save jer mi ne pada na pamet da igram sve iz početka...

 

Čini se da ćeš morat sve ispočetka :/ probaj stavit 1.7.0., mozda upali...

 

Inače, kakve su vam performanse sa ovim najnovijim update-om ? Čitam da su ljudima sad sjene još gore, fps naglo pada na Soft shadows itd..

9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
AngryBird kaže...
sylar951 kaže...

ovako... igrao sam1.6.0 verziju koja ima bug da kada dostignete karma level 8 autosave više ne radi, a pokušaj ručnog save-anja smrzava igru... stavio sam sada 1.8.0 patch ali save mi ne radi s tom verzijom... dali postoji neka caka kako da omogućim svoj save jer mi ne pada na pamet da igram sve iz početka...

 

Čini se da ćeš morat sve ispočetka :/ probaj stavit 1.7.0., mozda upali...

 

Inače, kakve su vam performanse sa ovim najnovijim update-om ? Čitam da su ljudima sad sjene još gore, fps naglo pada na Soft shadows itd..

 Ja imam repack (13gb) koji je došo sa 1.5.0 updateom po defaultu i igra leti. Nema trzaja na ULTRA.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
AngryBird kaže...
sylar951 kaže...

ovako... igrao sam1.6.0 verziju koja ima bug da kada dostignete karma level 8 autosave više ne radi, a pokušaj ručnog save-anja smrzava igru... stavio sam sada 1.8.0 patch ali save mi ne radi s tom verzijom... dali postoji neka caka kako da omogućim svoj save jer mi ne pada na pamet da igram sve iz početka...

 

Čini se da ćeš morat sve ispočetka :/ probaj stavit 1.7.0., mozda upali...

 

Inače, kakve su vam performanse sa ovim najnovijim update-om ? Čitam da su ljudima sad sjene još gore, fps naglo pada na Soft shadows itd..

 ja ne mogu vjerovat... pa patchevi bi trebali poboljšavati igru a ne donositi još više bugova, a ovaj bug je najgori od svih... kada dostignete level 8 karmu ionako ste pri kraju igre ali ne mogu sve odjedanput preć bez saveanja jer ako me samo jednom ubiju igra freeza i moram početi iz početka (znači vratiti će me jedno 6 misija unazad + poništiti sve sidequestove i oružja i collectabilitees)... katastrofa

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Magibagi kaže...
AngryBird kaže...
sylar951 kaže...

ovako... igrao sam1.6.0 verziju koja ima bug da kada dostignete karma level 8 autosave više ne radi, a pokušaj ručnog save-anja smrzava igru... stavio sam sada 1.8.0 patch ali save mi ne radi s tom verzijom... dali postoji neka caka kako da omogućim svoj save jer mi ne pada na pamet da igram sve iz početka...

 

Čini se da ćeš morat sve ispočetka :/ probaj stavit 1.7.0., mozda upali...

 

Inače, kakve su vam performanse sa ovim najnovijim update-om ? Čitam da su ljudima sad sjene još gore, fps naglo pada na Soft shadows itd..

 Ja imam repack (13gb) koji je došo sa 1.5.0 updateom po defaultu i igra leti. Nema trzaja na ULTRA.

 hA, to mi je malo tesko vjerovat obzirom da je igra dosta neoptimizirana, ja imam 1.7.0., sve na ultra i zna past na 50 sličica u nekim područjima..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
picajzla0707 kaže...

jesu li oni dosad omogućili normalno igranje na drugim rezama osim 16:9, bez black barova?

 
Skini ovo i unzipuj u bin folder i kad pokrenes igru minimiziraj je i opet otvori bin folder i nadji fajl sto si prebacio i pokreni ga

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2015 19:21 (next'24).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
AngryBird kaže...
Magibagi kaže...
AngryBird kaže...
sylar951 kaže...

ovako... igrao sam1.6.0 verziju koja ima bug da kada dostignete karma level 8 autosave više ne radi, a pokušaj ručnog save-anja smrzava igru... stavio sam sada 1.8.0 patch ali save mi ne radi s tom verzijom... dali postoji neka caka kako da omogućim svoj save jer mi ne pada na pamet da igram sve iz početka...

 

Čini se da ćeš morat sve ispočetka :/ probaj stavit 1.7.0., mozda upali...

 

Inače, kakve su vam performanse sa ovim najnovijim update-om ? Čitam da su ljudima sad sjene još gore, fps naglo pada na Soft shadows itd..

 Ja imam repack (13gb) koji je došo sa 1.5.0 updateom po defaultu i igra leti. Nema trzaja na ULTRA.

 hA, to mi je malo tesko vjerovat obzirom da je igra dosta neoptimizirana, ja imam 1.7.0., sve na ultra i zna past na 50 sličica u nekim područjima..

 nisam ni ja reko da stoji fps zakucan, samo da je sve fluidno, dakle nema stuttera nekog kojeg bi baš zamijetio. ide igra od 55 do 115. po meni sasvim dovoljno da nema kukanja oko stuttera, naravno nije sve u fpsu moguće da tebi stuttera i živcira, samo kažem da kod mene nije prisutno na 1.5.0. btw grafa je na stock clocku.

12 godina
offline
Far Cry 4

imam 1.7.0. uglavnom radi ok 45-55 Fps-a, sa rijetkim pdaovima ispod 40 (ultra, full hd), doduše ne igram ga baš previše jer nisam nikad bio fan serijala....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Ja moram igrat na medium postavkama, na high mi slika zapinje i trza poprilično. Znam da mi konfa nije najnovija ali 3-ca je išla na max postavkama bez problema. Je li to do (ne)optimiziranosti igre ili je moja konfa odradila svoje?

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 10:26 (Adoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 4
Adoon kaže...

Ja moram igrat na medium postavkama, na high mi slika zapinje i trza poprilično. Znam da mi konfa nije najnovija ali 3-ca je išla na max postavkama bez problema. Je li to do (ne)optimiziranosti igre ili je moja konfa odradila svoje?

 Koja rezolucija ? Moguce,igra je doduse meni dobro optimizirana kad se stave patchevi jer meni na Phenom II x4 920 3.1 ghz i r9 280x ide na Ultra na 1680x1050 u 40-50 fps.

Sa tim da je cesce laggalo i trzalo dok nisam stavio 8 giga rama.

 

Jesi stavio sve patcheve ? Ako nisi,probaj staviti i najnovije Omega Catalyst drivere...

16 godina
offline
Re: Far Cry 4

Rezolucija mi je 1920x1080, nisam stavio zadnje patcheve, čini mi se da se da se više ljudi buni na njih nego da im se nešto popravilo pa ni sam ne znam. Imam 8 Gb rama i najnovije drivere za grafu.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
9 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Evo ga Pagan Min u RL-u :D

Pot piss
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Jeste primjetili da su performanse sa update 1.8 pogorsale ako se koriste soft shadows?

Prije mi je maximalno u šumi palo na 45fps sada i po 30fps,gtx 970.

 

 

 

Mexx
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
chingy-os kaže...

Jeste primjetili da su performanse sa update 1.8 pogorsale ako se koriste soft shadows?

Prije mi je maximalno u šumi palo na 45fps sada i po 30fps,gtx 970.

 

 

 

 Istina. Zato se ja držim na 1.7.0. patchu, mislim da su s njime najbolje performanse.

14 godina
offline
Far Cry 4

Je li netko pokušao igrati sa kontrolerom, recimo sa xb360 ili sl. Je li radi normalno ili ne?  Kod mene ne radi. 1.7 verzija igre.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Bernard Huky Hux kaže...

Je li netko pokušao igrati sa kontrolerom, recimo sa xb360 ili sl. Je li radi normalno ili ne?  Kod mene ne radi. 1.7 verzija igre.

 Zašto bi to itko radio pokraj miša i tipkovnice?

Mexx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Bernard Huky Hux kaže...

Je li netko pokušao igrati sa kontrolerom, recimo sa xb360 ili sl. Je li radi normalno ili ne?  Kod mene ne radi. 1.7 verzija igre.

 Ja igram s kontrolerom, sve uredno radi.

10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

bezicni xbox 360 kontroler,normalno igram

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

imam problem pomagaj te pojavi mi se ovo
http://prntscr.com/5pk21j i sta dalje da radim

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
dera83 kaže...

imam problem pomagaj te pojavi mi se ovo
http://prntscr.com/5pk21j i sta dalje da radim

 pa googlaj taj error... vjerojatno je problem u microsoft visual C++ ili pak microsoft .net framework verziji...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
15 godina
offline
Far Cry 4

.....Yeti DLC je vani...

Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

I kakav je? Jel se isplati skidat?

15 godina
offline
Far Cry 4
Kakva je to blješteća grafika u ovoj igri?!
Igram na PC-u na high postavkama, sve blješti, ljudi, kuce, trava i drvece.
Ne kuzim dal je problem kod mene ili je igra takva?
Jedini Far Cry koji sam igrao bila je jedinica i ono je bila predobra grafika u to vrijeme, tople i jasne boje, ocekivao sam to i u ovom nastavku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Blješteća grafika? Daj screen lupi, moguće da je neki problem. 

8 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Ljudi imam problem, kada udjem u Far Cry 4 pojavi mi se error 0xc00007b. Istraživao sam po internetu da to može da bude do DirectX-a itd... ali nije jel mi sve druge igrice rade.

Također ista greška mi se pojavljuje na Assassin's Creed Rogue i Watch Dogs!!

Molim vas pomagajteee!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice