F1 2013 (Codemasters)

poruka: 307
|
čitano: 58.705
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
A jesi li probao što raditi u opcijama? Malo povećati osjetljivost?
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
turbojc kaže...
A jesi li probao što raditi u opcijama? Malo povećati osjetljivost?

 Probao sam mali milijun setupova, slow cornere nekako i prođem, ali na fast cornerima u travi završim svaki put.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
11 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

inace  sad igram na logitech g27 al prije sam igrao f2012 i f2011 na acme volanu za 400 kuna i meni je bilo super volan je bio sasvim u redu tak da mislim da si los vozac

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
donator_bubrega kaže...
turbojc kaže...
A jesi li probao što raditi u opcijama? Malo povećati osjetljivost?

 Probao sam mali milijun setupova, slow cornere nekako i prođem, ali na fast cornerima u travi završim svaki put.

Ti ko Maldonado{#}

10 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Kako da mi brzina bude u KM/h a ne u miljama gde to da podesim??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
iceman019 kaže...

Kako da mi brzina bude u KM/h a ne u miljama gde to da podesim??

my f1 -> settings -> osd -> speedometer units

10 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

jel zna netko gdje su savegame files?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Jel igra ko online, mislim u lan-u. Pa da zaigramo koju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Jel netko ima sličan problem, uglavnom kada uđem u f1 2013, krenem vozit time trial ili bilo što drugo, događa se sljedeće...nakon jednog odvoženog kruga, igra počinje štekat kao" luda", prvo sam mislio da je u pitanju stuttering, ali izgleda da je gore od toga, ako je netko imao sličan problem i našao riješenje, molio bih za pomoć.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2014 17:52 (Đapa club).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Razmisljam o nabavci ove igre pa imam pitanje.. Koji nastavak je najbolji vama koji ste igrali? 2011, 2012, 2013?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Meni je baš ovaj najbolji jer je nekako najrealnija vožnja, nema puno mušica i imaš stare F1 aute.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Pozdrav igram pomalo f1 2103 na Pc ,igrao sam je na xbox 360 malo vise ali vidim da na pc ide to dosta brze pa bih voleo da me ubacite u vase steam naloge 

trebao bih neke setup varijante za volan i da zaigramo   moj nick na steamu je   razigrana 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

 Jel ima tko R9 280X sa AMD procesorom i F1 2013 ??

12 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Znači igram F1 2013,i kako ubrzat vrijeme na kvalifikacijama (crtl + = ,ne radi) i kako smanjit broj krugova u career modu?Za sad mi je namješteno na 25% što bude oko 15ak krugova što mi je previše,htio bih kao u F1 2011 nekih 7-9 krugova!!

I zašto mi ne sejva utrke u grand prix modu kao u F1 2011,nego svaki put moram birat momčad,stazu...i kad završim jednu utrku opet nastavljam ispočetka!!

Imam jogurt verziju,jeli možda do toga prroblem ili je to normalno!?

 

Hvala!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
itomic009 kaže...

 Jel ima tko R9 280X sa AMD procesorom i F1 2013 ??

Kad ću ja dočekat tvoja vremena koja si najavio prije nekoliko mjeseci?

volegradele kaže...

Znači igram F1 2013,i kako ubrzat vrijeme na kvalifikacijama (crtl + = ,ne radi) i kako smanjit broj krugova u career modu?Za sad mi je namješteno na 25% što bude oko 15ak krugova što mi je previše,htio bih kao u F1 2011 nekih 7-9 krugova!!

I zašto mi ne sejva utrke u grand prix modu kao u F1 2011,nego svaki put moram birat momčad,stazu...i kad završim jednu utrku opet nastavljam ispočetka!!

Imam jogurt verziju,jeli možda do toga prroblem ili je to normalno!?

 

Hvala!!

Ubrzavanje vremena ide samo =, bez ctrl. Broj krugova u carrer modu je minimalno 25%.

Vjerojatno ti je autosave isključen. Pogledaj to u postavkama igre.

Ja imam jogurt verziju i nemam ovakvih problema, tako da kod tebe treba samo naštelat :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
9 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

ima li koga da jos igra ovu igricu?

 

ima nas grupica cak smo i ligu organizovali, pa ako ima ko da se prikljuci dobro dosao je ;)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
3D1N kaže...

ima li koga da jos igra ovu igricu?

 

ima nas grupica cak smo i ligu organizovali, pa ako ima ko da se prikljuci dobro dosao je ;)

Znam da je tema stara i da nema novih postova 3 godine osim ovoga, ali isto me zanima jel igra netko jos uvijek ovo? Takoder imamo ligu od 12-13 aktivnih ljudi i igramo 2x tjedno (cetvrtak i nedjelja u 22h) pa me zanima ako ima netko da igra i da je zainteresiran pa neka se javi za ostale detalje.

 

9 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Uvijek ima zainteresiranih :D

 

Ja sam recimo počeo malo vozikati F1 2017, pa pogledajte koliko sam loš :D

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

Odlicno!  ajd baci mi u privatno profil od steama pa te dodam i objasnim sve sto i kako. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
Matya15777 kaže...

Uvijek ima zainteresiranih :D

 

Ja sam recimo počeo malo vozikati F1 2017, pa pogledajte koliko sam loš :D

 

 

Pozdrav, kao što je rekao kolega iz lige @Jopaa, možeš se javiti njemu ili meni kao predstavniku naše F1 2013 SportSport.ba Online lige na ovaj steam ( http://steamcommunity.com/id/vogel93

 

Trenutno brojimo oko 13 aktivnih članova, svi vozači su iz Hrvatske i Bosne izuzev 2 stranca koji su iz Španije odnosno Kanade, i u potrazi smo za nekolicinom novih vozača da popune upražnjena mjesta u slobodnim timovima. Poželjno je da vozač ima bilo kakvo iskustvo sa F1 2013 odnosno da nije baš početnik, ne tražimo nikakve profesionalce, liga je free i za zabavu prije svega, ali ipak postoje neke granice preko kojih se ne smije prelaziti, tražimo fer vozače koji poznaju pravila utrkivanja i koji su u stanju voziti oprezno, nikako neke divljake koji će praviti incidente po stazi. 

 

Par momaka iz lige snima naše utrke i postavlja na youtubeu, poput kolege @Jope, utrke se mogu pogledati na ova 2 kanala:

 

https://www.youtube.com/channel/UCAQJcC7Br-ELEn5hTBNqJqw

https://www.youtube.com/channel/UCxBMoawAIU-3NXonevOFrRg

 

Što se tiče samog formata takmičenja, utrke se voze sa 50% dužinom i kvalifikacijama od 15 minuta, 2 puta sedmično, četvtkom i nedjeljom od 22 sata. Asisti su dozvoljeni. 

 

Ostale informacije možete pronaći na forumu gdje se nalazi naša liga, a to je na sljedećem linku:

 

http://forum.sportsport.ba/viewforum.php?f=136

 

Nadam se da ima kandidata koji bi voljeli da zaigraju F1 2013 u našoj SS.ba ligi i takvi su dobrodošli, kao što sam rekao možete me pronaći na steamu u linku kojeg sam ostavio, ili se javiti kolegi @Jopi, a možete nas pronaći i na sportsport.ba forumu u linku iznad. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 2:49 (Vogel_93).
12 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

pogledam video i kad sam vidio da ovaj ima ukljucene assiste odmah ugasio...(a od one linije po cesti koja ti pokazuje kad trebas kocit mi skoro pozlilo)...

igrao sam 6 god f1 online ligu (pravu simulaciju)...zato ovakve stvari ne podnosim...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
Zašto ne zaobiđeš ono što ne podnosiš?

Btw, ja podržavam dečke, pa kako god igrali. Bitno da ima volje!
Optimizam je nedostatak iskustva.
6 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
Mortiis kaže...

pogledam video i kad sam vidio da ovaj ima ukljucene assiste odmah ugasio...(a od one linije po cesti koja ti pokazuje kad trebas kocit mi skoro pozlilo)...

igrao sam 6 god f1 online ligu (pravu simulaciju)...zato ovakve stvari ne podnosim...

 

Kao što rekoh, nismo profesionalci jbg. Liga je zabavnog karaktera i ne može se niko natjerati da uči voziti napamet, bez racing linija. A razumijem te u svakom slučaju, svaka čast. 

10 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Kao sto Vogel kaze, ovo je vise zbog nekakve zabave i svako sebi namjesta asiste osim onih koji su zabranjeni po nekim pravilima lige. Nitko ne vozi na volanu, samo tipkovnica i gamepad. 

U pocetku nas je bilo 14-16 aktivnih i super je funkcioniralo ali ljudi su se zasitili, razne obaveze i sad nas je sve manje iako je nekih 10ak stalnih i dalje tu. Sad smo jos napravili donekle izjednacene ekipe, barem ove u vrhu i super je. 

 

Sto se tice linija, dalo bi se i to navjezbati, imam ja na yt video time triala iz australije bez linija i vrijeme je odlicno. Vjerujem da ovima sa vrha ni to nebi bio nikakav problem navjezbati, ali ima dosta ljudi koji i ovako zaostaju 2-3 sekunde po krugu, nekad i po cijeli krug u utrci pa kako bi tek vozili bez linija

 

Ako ima nekog zainteresiranog ovako bilo bi odlicno, ako nema nikom nista. Iz sezone u sezonu napredujemo i imamo vremena bolja za 2-3 sekunde u odnosu na prvu ili drugu sezonu. Moguce da naredne sezone pocnemo bez linija ili za dvije sezone, tko zna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 17:18 (jopaa991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

ne znam kod nas je u ligi bilo zabranjeno vozit s bilo čime osim volanom...ali same te utrke je nemoguće voziti gamepadom i tipkovnicom,jer pri tolikim brzinama drzati distancu lijev,desno,naprijed,nazad u odnosu na druge bolide je nemoguće...znalo je kod nas doći nekakvih indijanaca u ligu i probali s nama voziti treninge tipkovnicom i jednostavno nije islo...pa ili su odmah napustili ili su kupili volan

a i razlika u samom dozivljaju igrati volanom i tipkovnicom je ogromna...

to sto pricas za crte mi je tesko vjerovati u to...nakon 10-15 odvozenih krugova i stazu koju nepoznajes upoznas vec dobro da znas kad ce koji zavoj i to..a kasnije vjezbanjem usavrsis...

sjecam se da smo mi prije svake utrke imali po 1000 (neki i dosta vise) odvozenih krugova treninga...bilo nas je 24 i vozili smo to oko 6 godina (utrke bile jednom tjedno..cetvrtkom u 22h)..bilo lijepo dok je trajalo...vozili smo oko 70ak % prave utrke..imali svoj privatni server koji smo kupili za 2000kn/po godini itd itd...

i naravno koristenje bilo kakvih assista je bilo zabranjeno..jer je po defaultu sve bilo na OFF...da budemo sto blize pravoj simulaciji...

jbg treba uvjezbat malo,ali kad se uvjezba onda to ide super...

sjecam se jedne utrke gdje mi je jedan vozac 30ak krugova bilo na samom repu...i bila je cijelo vrijeme borba u svakom zavoju....utrku zavrsio preznojen kao da sam 3h trčao haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 18:50 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
F1 2013 (Codemasters)

Ak ima ovak neka opuštena ekipica za F1 2017 utrkivanje, nek se javi.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
Mortiis kaže...

sjecam se da smo mi prije svake utrke imali po 1000 (neki i dosta vise) odvozenih krugova treninga...bilo nas je 24 i vozili smo to oko 6 godina (utrke bile jednom tjedno..cetvrtkom u 22h)..bilo lijepo dok je trajalo...vozili smo oko 70ak % prave utrke..imali svoj privatni server koji smo kupili za 2000kn/po godini itd itd...

 Kod nas nekih nemaju ni 30ak krugova vjezbe prije utrke, sve ovisi kako tko ima vremena, koliko netko shvaca ovo ozbiljno ili koliko mu je bitno mjesto na kraju utrke. 

12 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
jopaa991 kaže...
Mortiis kaže...

sjecam se da smo mi prije svake utrke imali po 1000 (neki i dosta vise) odvozenih krugova treninga...bilo nas je 24 i vozili smo to oko 6 godina (utrke bile jednom tjedno..cetvrtkom u 22h)..bilo lijepo dok je trajalo...vozili smo oko 70ak % prave utrke..imali svoj privatni server koji smo kupili za 2000kn/po godini itd itd...

 Kod nas nekih nemaju ni 30ak krugova vjezbe prije utrke, sve ovisi kako tko ima vremena, koliko netko shvaca ovo ozbiljno ili koliko mu je bitno mjesto na kraju utrke. 

 cuj stvar je onda takva da netko tko ni nepoznaje stazu itd samo bude opca opasnost za druge na stazi (pogotovo one koji su ulozili trud u vjezabanje)..pa ti se dogodi da takvi nepaznjom sjebu utrku ovim drugima...

14 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Evo je F1 2015 besplatan na humble, pa bi možda valjali napraviti malu ligu pa igrat zajedno. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

skinit cu ja pa cu probat kakva je...zadnje sto sam probao od tog codemasters je bilo f1 2012...i bilo je podosta lose

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice