F1 2013 (Codemasters)

poruka: 307
|
čitano: 58.569
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

U glavnom izborniku imas opciju Career, ako ti je prva godina onda moras prvo odigrati "Young driver test". Sto si bolji u young driver testu to na startu karijere imas bolje momcadi, npr. ako zavrsis sve sa gold onda mozes zapoceti karijeru u Lotusu(ne mozes nikako zapocet u Ferrariju itd).

 

U Career->Settings->Race settings namjestas opcije utrke(race distance, duge ili kratke kvalifikacije itd). 

U Career->Settings->Difficulty mozes podesit jacinu AI-a i assistove.

 

Ako namjestis Participation level(Career->Settings->Race settings) na "Full weekend" onda za svaku utrku mozes voziti practice, qualifying i race. Ovo je vazno jer ce ti momcad na pocetku practice sessiona zadavati takozvane "R&D" zadatke cijim rijesavanjem dobivas upgrejdove. "R&D" nema za svaku utrku vec za svaku drugu ili trecu tako nesto.

12 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

zašto klizi tak u zavojima 

prošle godine nije bilo tak -.-

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

Nisam siguran za klizanje, meni je ok. Jedino kada se istrose gume moras stvarno paziti, odjednom nestane gripa i onda te bude po cijeloj stazi.

 

btw zaboravio sam prije napisati, na webu:

http://f1carsetup.com/

postoje setupovi za sve staze, za noobove mozda ovo nije tako vazno, prvu sezonu moze i bez toga. Za dalje, na expert i legend tezinama setupovi puno znace, nekada cak i po 1-2 sec po krugu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
IvanKovacic kaže...

zašto klizi tak u zavojima 

prošle godine nije bilo tak -.-

 Ma pretjerali su sa klizanjem, meni je TC na full i opet drifta koda nema zadnjeg krila. Fuj.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

imam strasan problem ako itko zna u cemu je stvar nek pomogne,kada igram u modu multiplayer bilo u costum race ili quick race,odvozim par trka i ako mi se ne svidja ekipa zbog napr. djetinjastih sudara i sl. pozelim izaci iz tog "sessiona",i nakon toga ponovo potrazit neku trku,koji su aktivni "lobby-i" jednostavno mi napise da trenutno nema aktivnih lobija za mene!!!i tek kad ponovno ugasim pa upalim konzolu mogu trazit novu trku ali ako pozelim izac sve ponovo gore navedeno,uzasno frustrirajuce!!!!dodje mi da razbijem konzolu!!.....igrao sam f1 2010,2011,2013 tako da nisam pocetnik i te probleme nisam imao prije.....ako itko zna neka pomogne nemocan sam!!!.......unaprijed hvala...

dino
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
kako namjestit da kad skrecem s analogom na gamepadu da blaze skrece.. kad pomaknem aanalog lijevo ili desno ko da na tipkovnici stisnrm.. nema uopce jacine.. kako to namjestiti
11 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

pozz, imam jedan problem, kada udjem u igru nakon nekoliko trenutaka me izbaci

AMD Athlon (tm) II X2 240, 2.81 GHz, 3.25 GB Ram-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
SSCars kaže...

pozz, imam jedan problem, kada udjem u igru nakon nekoliko trenutaka me izbaci

Jel igra original?

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

nije..

AMD Athlon (tm) II X2 240, 2.81 GHz, 3.25 GB Ram-a
15 godina
moderator
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
SSCars kaže...

nije..

E onda valjda imaš loš krek,a na ovom forumu ti o takvim stvarima nemožemo pomoć.

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)



EVO U CEMU JE PROBLEM 

AMD Athlon (tm) II X2 240, 2.81 GHz, 3.25 GB Ram-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

bok ekipa! 

 

mozda glupo pitanje; jel moguce i ako je kako napraviti da kad igram multiplayer slika za jednog playera bude na monitoru koji je spojen DVI-om a za drugog na tv-u koji je spojen hdmi kabelom?

 

hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

Možda bi i mogao ali bi trebao igru pokrenuti u Eyefinity modu sa dva monitora, tj. Dual Screen. Ili ako imaš nVidiu mislim da se onda zove Surround. To ti je spika kao da radiš Triple Screen setup, samo što ne radiš za tri monitora nego dva. 

 

Kad pokreneš igru onda će biti razvučena preko oba monitora, ali kad staviš multplayer na split screen, raspoloviti će ti igru po pola i jedan dio će ti biti na jednom monitoru, drugi na drugom.

 

Barem bi u teoriji to tako moglo funkcionirati {#}

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
14 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Jel igra još ko ovu igru?

Da se malo natječemo ako netko ima volje.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Jbg, ja imam volje za 2012, ali pošto mi odbija sačuvati igru, napraviti save jel, onda ništa od natjecanja. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Ja sam se zaljubio u ovu igru preko free weekenda, sutra ću je kupit s Kinguina, pa ako budete za neko odmjeravanje snaga ostavite nick da se nadjemo. :)

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Ja sam vozio sestu sezonu i izbrisali mi se saveovi. Poludio sam. Sad ne igram vise jer me nazivciralo.

cekam 2014 al pitanje kad ce to. Inace sam lud za tom igrom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
omomomomoomm kaže...

Ja sam vozio sestu sezonu i izbrisali mi se saveovi. Poludio sam. Sad ne igram vise jer me nazivciralo.

cekam 2014 al pitanje kad ce to. Inace sam lud za tom igrom.

Nema li igra steam cloud kao što piše na steamu, pa možeš vratiti saveove?

10 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Pozdrav imam jedno pitanje.Znaci kada je u toku kisa na stazi ja odem u boks ali oni mi stavljaju iste gume umesto wet ili intermediate , kako to moze da se podesi ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

Neznan ja sam igrao jogurt verziju i saveovi su mi bili ba c disku.

10 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
iceman019 kaže...

Pozdrav imam jedno pitanje.Znaci kada je u toku kisa na stazi ja odem u boks ali oni mi stavljaju iste gume umesto wet ili intermediate , kako to moze da se podesi ?

I jos jedno pitanje kako ustedeti gorivo?

10 godina
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)
iceman019 kaže...

Pozdrav imam jedno pitanje.Znaci kada je u toku kisa na stazi ja odem u boks ali oni mi stavljaju iste gume umesto wet ili intermediate , kako to moze da se podesi ?

 

iceman019 kaže...
iceman019 kaže...

Pozdrav imam jedno pitanje.Znaci kada je u toku kisa na stazi ja odem u boks ali oni mi stavljaju iste gume umesto wet ili intermediate , kako to moze da se podesi ?

I jos jedno pitanje kako ustedeti gorivo?

imas meni koji po deafaultu pokreces sa 1 na tipkovnici dok vozis i onda biras koje gume da ti stave pri iducem pit stop-u. takoder tamo biras izmedu 3 vrste goriva..

 

ako ti nije na 1 onda si pogledaj u kontrolama....

10 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

razor1988 ,hvala na odgovoru.  :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 22:03 (iceman019).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

da li neko može da mi pomogne .instalirao sam f1 2013 prije i sve mi je super radilo .sada skinem opet tu igru i instaliram i kada ocu da pokrenem igru pise mi  f1 2013n is already running.kada ocu da ucem preko ikone za ulazak samo se ucitava i onda mi poslije izbaci to.

stefan blaskovic
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Tako nešto mi se zna događati samo ako sam već pokrenuo igru, ugasio, a ona se nije ugasila, pa ju moraš ručno ugasiti.

 

Otvori task manager, i pogledaj pod procesima što ti je sve pootvarano, pa probaj zatvoriti ako nađeš nešto vezano za F1. Barem ja tako riješavam stvari kad mi izbace takav error. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: F1 2013 (Codemasters)

probao sam ali mi nema nista vezano   uz f1 2013

stefan blaskovic
11 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Pozdrav!

Ako netko hoce vozit F1 ligu za tjedan tadan dana pocinje 1. utrka (10.4.), treba nam novih vozaca nek se prijavi na: http://www.f1cronight.com/forum/index.php  tamo sve pise :D

Radi se o rfactor modu F1LRC13: 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

da li mi neko moze preporuciti forum gdje su ljudi aktivniji oko pomoci u vezi f1 2013

 

stefan blaskovic
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
F1 2013 (Codemasters)

Da bi ti mogao spamati. Nauči koristiti edit umjesto nove poruke stalno. 

 

 

Je li imaš instalaciju? Resetiraj računalo, obriši igru. Instaliraj opet. i onda probaj. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
F1 2013 (Codemasters)

Jel moguće ovo igrati na nekom shitty volanu šta skreće samo do 90° il sam ja užasan vozač?

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 12:38 (donator_bubrega).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice