EA Sports FC24

poruka: 823
|
čitano: 309.100
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Upravo sam ju preload-ao, piše igrivo za 15h 46min, dakle od 6 ujutro.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2023 14:14 (playjob).
16 godina
offline
EA Sports FC24

Meni piše za manje od 8 sati. Znači igra starta u ponoć. Inače odradio sam SBC do Foundations IV. Dalje ne mogu. S ovim karticama koje imam u klubu više ne mogu složiti niti jedan SBC. Nisam dobio ništa do sada. Nemam polunormalnu karticu u klubu. Užas. Nikad nisam ovako startao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Jack Black kaže...
playjob kaže...
Sad sam uzeo EA Play Pro i stoji da mogu igrat tek od 6h sutra ujutro, ali to je to. Hvala puno!

 Jel je mozes stavit skidat vec danas pa loadas samo sutra?

 Da, preload je jos od jucer.

Kovačić
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

neće to odmah doć, vrlo vjerojatno kroz 2-3 tjedna tek

 

14 godina
offline
EA Sports FC24

Hoće biti igra na play pro listi odma ili će ju dodati kasnije. Gledam jel da uzmem ea play pro ili obicni za trail 1h. 

 

Ne isplati se uzimati pro ako neće biti na listi

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Sa play pro imas odmah ultimate verziju kompa, jos ako skombiniras iz turske mozes dobit tipa za 30-40 eura godinu dana

15 godina
offline
EA Sports FC24

ovo je fenomen kako uspiju svake godine prodati ljudima istu igru

Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
EA Sports FC24

ja sam bio u iskusenju da kupim jer sam proslu preskocio...ali kad sam vidio one ocajne smedje muljave menije ( di su nestale boje ? zivot mi je dosta smedj ) i tapirlo kupovao pakove i 4  puta zaredom mu walkout bio zena  - rekoh ne bi fala EA . opametite se malo

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Del_Boy97 kaže...

Sa play pro imas odmah ultimate verziju kompa, jos ako skombiniras iz turske mozes dobit tipa za 30-40 eura godinu dana

 Jesi uspio uzet iz turske? Meni odbija karticu

16 godina
offline
EA Sports FC24

Nakon cjelodnevnog korištenja igre zadovoljniji sam nego u fifi 23. Gameplay mi je bolji. Ima dosta novih stvari pa tako da odmah odgovorim liku iznad, ne to nije ista igra. Uveli su novi sistem obrane pa tako tactical defending odlazi u povijest a dolazi FC24 Advanced Defending. Bit će malo šokova dok se ne prilagodim ali ima smisla. Do sada su za prikaz kretnje igrača koristili motion capture koji je isto otišao u povijest, a od ove godine to na sebe preuzima umjetna inteligencija koja je nafilana s 200 tisuća utakmica. Sada su igrači jednu stepenicu bliže realnosti jer se više neće kretati samo u osam smjerova kao do sada nego su kretnje omogućene u svakom stupnju u skladu sa situacijom na terenu, tj. kako je to prepoznala umjetna inteligencja. Igrači su fluidniji i prirodniji. Nema više onog kada mijenjaš smjer da igrač zastane ili uspori. Lijepo se nagne u smjeru u kojem vrtiš gamepad i lijepo odradi onu kretnu koju si mu zadao. Ovo je najbolje do sada što se fluidnosti i prirodnih kretnji igrača tiče.

 

Igra sada koristi 11 tisuća različitih pokreta igrača. Recimo fifa 23 koristila je oko 5 tisuća. Očiti napredak. Playstyles daje igračima posebne karakteristike specifične za svakog igrača. Trebat će sve to savladati kako bi se moglo pravilno koristiti u pojedinim situacijama no očito je već sada da će zbog toga neki igrači biti OP i češće korišteni. Fetiš su mi golmani pa sam iznenađen da su neke animacije u fifi 23 bile realnije. Generalno golmani su bolji ali ja volim vidjeti prirodnu povaljku, paradu i tako to. Ovdje sam vidio par manje uvjerljivih reakcija golamana nego u fifi 23. Interesantno. No definitivno bolje izlaze jedan na jedan, na centaršut, postavljanje itd. Ovo o čemu pričam većina neće niti primjetiti no meni bode oči.

 

Akceleracija igrača je također nadograđena pa sada imam nekoliko novih stilova poput lengthy, mostly lengthy, controllled lengthy, controlled, controlled explosive, mostly explosive, explosive. Igrači se dobivati akceleracije ovisno o svojoj visini, agilnosti itd. Sada ulaskom u karticu igrača stoji ta informacija pa je lako vidjeti sve što vas interesira oko pojedine kartice. Sam grafički prikaz igre je na visokom nivou. Svake godine kažem, to je najbolje do sada. Tako je i ove godine, grafički najljepša fifa tj. FC. Malo dojam kvari kričava zelena bolja koja se javlja u traci koja daje info o igraču. Kaj nisu mogli nešto što smiruje, ovo me razdražuje. Meniji su doživjeli poptunu rekonstrukciju. Kada sam prvi put ušao u igru pogubio sam se. No brzo se privikneš pa ti sve izgleda ok. Danas mi je već sjelo. Definitivno je drukčije nego u jednoj fifi do sada. velika promjena.

 

Sve u svemu manje sam razočaran nego u fifi 23 kada sam startao. I da, ima nova kamera s kojom igram i stvarno je dobra i pregledna. Možda i najbolja do sada. Otvorio sam sve packove s pointsima koje sam dobio. Složio gotovo sve SBC i pobrao masu packova. Bolje sam sreće nego prošlih godina iako nije to ništa spektakularno. Tek toliko da sam se solidno posložio. Dobio sam Modrića koji ne vrijedi previše. Dobio i Alissona kojeg ne mogu prodati jer mu je minimalna cijena preko 200k coinsa. Zašto to rade? Pa pusti da tržište odredi cijeni. Tko će kupiti golmana za preko 200k coinsa. Nema smisla. Dobio par brzanaca koje sam frknuo po 20k coinsa. Najbolji ulet mi je Hakimi koji je otišao za 52k coinsa. Dobio i neke dvije trebe koje su otišle za oko 10k coinsa. Sve žene koje nešto vrijede sam prodao a ostale quick sellao. Nemam niti jednu u klubu.

 

Krenuo sam s talijanima jer su najjeftiniji a opet i više nego dobri za početak igre. Onda sam ih poslije podne nadogradio s Griezmanom i Correom koji mi je uletio u packu. Još bih uzeo Hernandesa ali otišao je u par sadi gore za 30k coinsa pa nema smisla. Pohvalno je što su u samom početku igre omogučili brz pristup masi packova. Ok, treba igrati i pobrati ih ali tu su. Može se do donjih. Sve u svemu očekivao sam puno manje a dobio solidnu igru koja me je danas zabavila.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2023 0:09 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 1
2 godine
offline
EA Sports FC24

Pozdrav, baš gledam da kupim FC24 key za PC, pa ima opcija "in english only", "global" i "europe". Znam da "global" i "europe" funcionira, što je s ovim "in english only" s obzirom da piše da se može aktivirati u Hrvatskoj? To se misli da je igra na engleskom i nema drugih jezika? Jer normalno da na engleskom samo i igram.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Crosale kaže...

Pozdrav, baš gledam da kupim FC24 key za PC, pa ima opcija "in english only", "global" i "europe". Znam da "global" i "europe" funcionira, što je s ovim "in english only" s obzirom da piše da se može aktivirati u Hrvatskoj? To se misli da je igra na engleskom i nema drugih jezika? Jer normalno da na engleskom samo i igram.

 JEste. Ja svojeg kupio na cdkeys i funkcioniralo je 2 godine unazad, i ove ce isto tako.

 

Kovačić
12 godina
neaktivan
offline
EA Sports FC24

Pc ili PS5 verzija? Uvijek kupim ps5 kso igrat cu na tvu i na kraju spojim ps5 na pc monitor. Nisam ni sam pametan sta je bolje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Bombilakus kaže...

Pc ili PS5 verzija? Uvijek kupim ps5 kso igrat cu na tvu i na kraju spojim ps5 na pc monitor. Nisam ni sam pametan sta je bolje. 

Bolje je ono što ima veću rezu i veći ekran.

11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

osobno nisam jer sam na xboxu, ali znam neke koje jesu na pcu

16 godina
offline
EA Sports FC24

Za one koji vole usporedbe....

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
EA Sports FC24

Pa jel moguce da je vec prvi update dosao?

Vec je krenulo...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
acmilan2 kaže...

Pa jel moguce da je vec prvi update dosao?

Vec je krenulo...

Za sada samo PC. Ima nekih problema. Recimo ljudima se javlja lag ako imaju upaljenu ikonu playstylesa iznad glave igrača. Događa se da u nekim situacijama lopta neprirodno odskoči ili se odbije. Opet se ne pamte postavke igre. Danas palim igru dva puta i  svaki put se igra pokreće kao da sam je prvi put pokrenio. Traži me da posložim postavke s kojima ći igrati. Ima toga još, ne mogu se sjetiti ovog trenutka. Dobro je da takve greške odmah isprave. Zato i puste 7 dana ranije da mi beta testeri otkrijemo probleme finalnog proizvoda.

9 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Osobno pičim jedino i isključivo career mode i ondje mi svaki put izbaci njihove savjete kad tipa idem održat press konferenciju… ne moram čak ni gasit igricu, stalno mi to izbacuje… iskreno zadovoljan sam igricom, vidi se napredak…
16 godina
offline
EA Sports FC24

Sve sam prodao kaj je vrijedilo u klubu i sada čekam da se svi uključe u igru. Prošle godine su u tom trenutku cijene jako pale. Nakon dva dana opet su počele rasti i bildale su se do prvog velikog promoa. U petak kada se svi ubace u igru otvarat će se masa packova i svi će sve prodavati kako bi što prije došli do coinsa. Tada treba kupovati igrače za start i igranje. Možda sam se zahebao, možda sam trebao pričekati još koji dan ali Griezmann je porastao za 50k coinsa i prodao sam ga kao i sve druge igrače. Lijepo sam natukao coinsa i sada čekam. Imam hrpu untradeable kartica s kojom ću igrati a koje sam dobio rješavajući sve zadatke u igri. Pobere se par stotina igrača. Nisam dobio ništa pretjerano vrijednog ali može se i s tim igrati. Jedino sam uložio u silver kartice i složio si momčad jer od sutra kreće igranje i s njima pa dok još nisu u fokusu i cijene pristojne, riješio sam ih. Na nekoj stranici kompjutor je radio proračun pa je ispalo daje ovo jedna od tri najbolje silver momčadi koje možete složiti. Vidim da svim tim karticama cijena polako raste pa ako netko igra sa silverima predlažem da ih posloži dok je vrijeme

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Upalio Ultimate Team i prva utakmica, ja sa mješavinom bronze, silver i gold igrača. Najbolji igrač mi Joselu, to sve govori. Protivnik naravno po izlasku igre ima sve žive top kartice. Kažem ok, division 10 je, lik možda nema pojma. I stvarno ja ga školujem sa tim jadnim karticama koje imam. Povedem 1-0, idem sam na golmana, onda me ruši i dobiva crveni karton i rage quita. I šugava igra mi ne prizna jebenu pobjedu.

Znači sa jadnom ekipom razvališ nekog plačljivog klinca kojemu mama kupuje paketiće da ima sve najbolje kartice prvi dan, i onda ti još igra ne prizna pobjedu kad on rage quita. Kako vi imate strpljenja za igrati dalje kad vam se tako nešto dogodi?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
antimadridista kaže...
Upalio Ultimate Team i prva utakmica, ja sa mješavinom bronze, silver i gold igrača. Najbolji igrač mi Joselu, to sve govori. Protivnik naravno po izlasku igre ima sve žive top kartice. Kažem ok, division 10 je, lik možda nema pojma. I stvarno ja ga školujem sa tim jadnim karticama koje imam. Povedem 1-0, idem sam na golmana, onda me ruši i dobiva crveni karton i rage quita. I šugava igra mi ne prizna jebenu pobjedu.

Znači sa jadnom ekipom razvališ nekog plačljivog klinca kojemu mama kupuje paketiće da ima sve najbolje kartice prvi dan, i onda ti još igra ne prizna pobjedu kad on rage quita. Kako vi imate strpljenja za igrati dalje kad vam se tako nešto dogodi?

 Nije to ništ....

Na pcu su i dalje potpuno isti čitevi kao i lani

14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Znači dosad sam igrao 15-ak utakmica, u najmanje 10 od tih 15 su likovi imali Haalanda u napadu. Igra nije ni izašla. Kako bi se netko tko ne troši pare na paketiće trebao natjecati u ovom smeću od igre?

I ajde još nekako pregrmiš to i igraš, i onda ti isti likovi koji imaju najbolje igrače rage quitaju kad ih pobjeđujem i ja ne dobivam pobjede. Evo već 3 puta se to dogodilo. A s druge strane ja izgubim konekciju i piše mi se poraz? Pa nabijem na onu stvar onoga ko radi ovo smeće od igre.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
antimadridista kaže...
Znači dosad sam igrao 15-ak utakmica, u najmanje 10 od tih 15 su likovi imali Haalanda u napadu. Igra nije ni izašla. Kako bi se netko tko ne troši pare na paketiće trebao natjecati u ovom smeću od igre?

I ajde još nekako pregrmiš to i igraš, i onda ti isti likovi koji imaju najbolje igrače rage quitaju kad ih pobjeđujem i ja ne dobivam pobjede. Evo već 3 puta se to dogodilo. A s druge strane ja izgubim konekciju i piše mi se poraz? Pa nabijem na onu stvar onoga ko radi ovo smeće od igre.

Svaki put dobijem pobjedu kada mi protivnik izađe a ja vodim. Tako je oduvijek. Ne znam u čemu je fora da ti nije regalo pobjedu? Na čemu igraš? 

14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Na Xboxu. Tri puta već mi nije priznalo pobjedu u Rivalsima. Jedno desetak puta je priznalo pobjedu. Zanimljivo da još nikoga nisam pobijedio bez da je rage quitao prije kraja partije. Mislim da je prosjek godina igrača koji igraju valjda 14.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24

edit: dupli

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 22:46 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
antimadridista kaže...
Na Xboxu. Tri puta već mi nije priznalo pobjedu u Rivalsima. Jedno desetak puta je priznalo pobjedu. Zanimljivo da još nikoga nisam pobijedio bez da je rage quitao prije kraja partije. Mislim da je prosjek godina igrača koji igraju valjda 14.

Nije, ljudi ne žele gubiti vrijeme ako gube. Jednostavno izađu. I ja sam tako pčeo igrati a nisam nikada do sada izlazio iz tekme ma koliko gubio. FUT se igra zbog packova i glupo je trošiti vrijeme na izgubljenu tekmu. Tako ti većina rezonira. Ovi kaj ti izlaze su većinom stariji. Klinci imaju potrebu dokazivati se a stariji ograničeno vrijeme za igru i onda ga ne žele trošiti na izgubljenu utakmicu. Imaš i ono nepisano pravilo tko prvi zabije pobjeđuje. To je uglavnom u kupovima gdje se odrađuju zadaci ali dosta ljudi to prakticira i u rivalsima.

11 godina
offline
EA Sports FC24

ako gubim 4-0 sigurno se necu zadrzavat do kraja tekme osim ako je protivnik bas toksičan pa ga čekam na kraju sa iskorištavanjem svih pauza

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Razumijem to, ali likovi mi prekidaju kad ih vodim 1-0 i oni dobiju crveni ili tako nešto. Jučer me lik vodio 2-0, ja se vratim na 2-2 i dobijem penal i lik izađe prije nego sam uopće izveo penal. Pa jebote igraj, nije da se ne možeš vratit. Još imaju sve najbolje kartice a ja igram sa svojim tifusarima od 700 coinsa.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
EA Sports FC24

Ima li još tko problema sa izbacivanjem iz igre. Danas nisam utakmicu jednu završio. Non stop me je izbacivalo. Na Xbox igram 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice