EA Sports FC24

poruka: 823
|
čitano: 307.544
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
The_K kaže...
ChelseaCFC kaže...

Jeste čelzi loš, ali ovo je ludnica.. pa ja mislim, da ce palace imat bolje raitinge

 Kak igraju zadnje dvije godine nisu ni veci rating zasluzili

Pojedinačni igrači imaju smješan raiting.. Nkunku ima top speed 35.54 i pao mu pace na 82 jer je podpiso za chelsea😀 Enzo ima raiting 83 sa passingom od 81, ko je tu lud? Cole palmer dobio downgrade a puno je bolji nego prošle godine, baš me zanima raiting da je osto u cityju.. Inače nisu zaslužili neke raitinge ali puno toga je presmiješno..

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
ChelseaCFC kaže...

Pojedinačni igrači imaju smješan raiting.. Nkunku ima top speed 35.54 i pao mu pace na 82 jer je podpiso za chelsea😀 Enzo ima raiting 83 sa passingom od 81, ko je tu lud? Cole palmer dobio downgrade a puno je bolji nego prošle godine, baš me zanima raiting da je osto u cityju.. Inače nisu zaslužili neke raitinge ali puno toga je presmiješno..

U MC imaš dvije ili tri kartice s kojima će ekipa igrati a sve ostale će biti za neki SBC. Općenito, imaš desetak rare kartica u igri koje će nešto vrijediti sve ostalo nula bodova. Stvarno ne znam što bih slagao? Sve mi izgleda bezveze. Za ovih par koje su dobre neće biti coinsa. No sreća pa će brzo krenuti neki promo koji će sve okrenuti na glavu, kao i prošle godine.

11 godina
offline
EA Sports FC24

Ajde, posto dolazi tek krajem 9. mjeseca, do pocetka 12. mjeseca ce jos biti koliko toliko zanimljivo.

Kasnije je vec sve poiako nebulozno. Ja sam uzeo EAPlay za 4€ mjesec dana, isprobat cu svojih 10 sati. Cim sam uzeo sam ga i cancellao. 

Mislim da, iako su si htjeli podignut publiku i broj igraca sa uvodjenjem zena u FUT, mislim da su napravili upravo suprotno te ce supci koji su na youtube stavljali video kako nesto napravit, kakav glitch smo nasli i sl. uvijek zivjet dobro od toga, a mi bijedni narod cemo uvijek samo zvocat i cudit se kako nama nista ne ide od ruke.

Ali okej, nazalost, jos uvijek nema postenog protivnika "igri" fife, dok je PES izlazio, uvijek sam igrao PES prije fife i na kraju prelomio izmedju njih. Sad vise par godina nema ni toga... Najbolje mi igrat dragon ball ili sah online i ostat miran...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
EA Sports FC24

football life 23, to igraj...sad ce i fl 24

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
EA Sports FC24

Evo free packovi od pepsi-a🤣 bas me zanima ak ce se to moci i kod nas..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Igra izlazi za par tjedana a ne postoji još pravi gameplay video na YT. Nije li to presumnjivo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
luckyluke kaže...

Igra izlazi za par tjedana a ne postoji još pravi gameplay video na YT. Nije li to presumnjivo?

 Kao da je to bitno u 2023. godini. Samo daj narodu paketiće da otvara i miran si.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
EA Sports FC24
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2023 10:04 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
luckyluke kaže...

Igra izlazi za par tjedana a ne postoji još pravi gameplay video na YT. Nije li to presumnjivo?

Kako ne postoji? Imaš desetke utakmica. Imaš video klipove koji traju po nekoliko sati. Riječ je o beti koja je podijeljena igračima a onda su oni stavljali na net . Meni je ovdje jedino sumnjivo je li se znaš služiti s YT?

 

 

 

 

6 godina
offline
EA Sports FC24

Ja ću samo reći da nisu mogli smisliti gori naziv za igru. Svaki puta kada vidim naslov mislim da je riječ u UFC igri. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

Novo normalno! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
ChelseaCFC kaže...

Evo free packovi od pepsi-a🤣 bas me zanima ak ce se to moci i kod nas..

Samo u pet zemalja. Hrvatska nije među njima. 

3 godine
offline
EA Sports FC24

Jel ima kakva informacija jel ce se moc igrat FC24 na 120 fps na next genu? Znaci to je sramota, da je fifa 23 lockana na 60 i siguran sam, da ce bit opet tako..

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Novo normalno! 

 Obavezno kupiti 3 primjerka, da znaju kaj se traži.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
NathanDrek kaže...

 Obavezno kupiti 3 primjerka, da znaju kaj se traži.

Na tri prodana primjerka igre neće znati što se traži ali na oko 20 milijuna prodanih primjeraka što prodaju svake godine, znat će. Budi bez brige.

16 godina
neaktivan
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Novo normalno! 

Nakon par godina pauze zaželio sam se malo nogometa. Kad ovo vidim, mislim da idem na još par godina hlađenja.

Ali bude nam sve gore, jer igra očito cilja na neku drugu publiku. Kad vidim kuda gaming ide, nisam više siguran da želim biti dio toga.

Pucačine igramo sa Neymarom i Messijem, nogomet sa ženama a tko zna kakve nas još bravure marketinških magova očekuju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 16:44 (Sova).
8 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
NathanDrek kaže...

 Obavezno kupiti 3 primjerka, da znaju kaj se traži.

Na tri prodana primjerka igre neće znati što se traži ali na oko 20 milijuna prodanih primjeraka što prodaju svake godine, znat će. Budi bez brige.

 3 primjerka po glavi, kupi si kužilicu. Da se barem proda u 100 mil. i da je sljedeće godine women's only izdanje pa da se opet čudite kako niste vi to odabrali nego vam je nametnuto.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
NathanDrek kaže...

 3 primjerka po glavi, kupi si kužilicu. Da se barem proda u 100 mil. i da je sljedeće godine women's only izdanje pa da se opet čudite kako niste vi to odabrali nego vam je nametnuto.

Budi direktan kao sada pa se nećemo trebati igrati pantomime. Svatko ima izbor. Kupio sam igru i neću igrati sa ženama jer me to ne interesira. Nitko ne može nametnuti izdavaču kako će igra izgledati. Njihovo je da tržištu isporuče interesantan proizvod a tržište će ga prihvatiti ili odbiti. Sve je vrlo jednostavno. Već sada vidim po stranim forumima da se većini ovo sviđa. Tko sam ja da ih uvjeravam u suprotno. Ima igrača koji negoduju ali manjina nikada ništa nije promijenila. Ne možeš ispeljati ljude na ulicu u državi koja te hebe u mozak a kako onda očekivati neki otpor pri izradi neke igre. Sve je to bezveze. Uklopi se ako možeš a ako ne možeš zaobiđeš i sve pet. Možemo ovako kenjati na forumu da si ubijemo vrijeme ali realno ne možeš ništa postići. Kažem da je suludo da je neka cura od 160 cm u igri fizički jača od Salaha pa svi skoče na mene. To ti je pokazatelj da EA niti ove godine nije promašila. Ne sumnjam u nove rekorde i neka manja plakanja po temamam kao što je ova.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2023 14:26 (movie).
8 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
NathanDrek kaže...

 3 primjerka po glavi, kupi si kužilicu. Da se barem proda u 100 mil. i da je sljedeće godine women's only izdanje pa da se opet čudite kako niste vi to odabrali nego vam je nametnuto.

Budi direktan kao sada pa se nećemo trebati igrati pantomime. Svatko ima izbor. Kupio sam igru i neću igrati sa ženama jer me to ne interesira. Nitko ne može nametnuti izdavaču kako će igra izgledati. Njihovo je da tržištu isporuče interesantan proizvod a tržište će ga prihvatiti ili odbiti. Sve je vrlo jednostavno. Već sada vidim po stranim forumima da se većini ovo sviđa. Tko sam ja da ih uvjeravam u suprotno. Ima igrača koji negoduju ali manjina nikada ništa nije promijenila. Ne možeš ispeljati ljude na ulicu u državi koja te hebe u mozak a kako onda očekivati neki otpor pri izradi neke igre. Sve je to bezveze. Uklopi se ako možeš a ako ne možeš zaobiđeš i sve pet. Možemo ovako kenjati na forumu da si ubijemo vrijeme ali realno ne možeš ništa postići. Kažem da je suludo da je neka cura od 160 cm u igri fizički jača od Salaha pa svi skoče na mene. To ti je pokazatelj da EA niti ove godine nije promašila. Ne sumnjam u nove rekorde i neka manja plakanja po temamam kao što je ova.

 Sam si potvrdio moju poruku i pouku. Govoriš da svatko ima izbor, ali si se s negodovanjem priklonio većini i kupio igru. Znači nikad ti nije bila opcija da preskočiš. Ja bi kupio Collectors Edition Baldurs Gate 3 da imaju steelbook i fizičku kopiju igre, a ovako ću čekati da bude na 50% ma kako dobra igra bila. I ja vodim bitku koji ću očito izgubiti, ali ne dam se j... Barem si neču moći predbaciti kada sve otiđe u krasni trokurac sa digitalnim i preplatničkim sistemom igara loše kvalitete (online only) da sam ja tome doprinio.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
NathanDrek kaže...

 Sam si potvrdio moju poruku i pouku. Govoriš da svatko ima izbor, ali si se s negodovanjem priklonio većini i kupio igru. Znači nikad ti nije bila opcija da preskočiš. Ja bi kupio Collectors Edition Baldurs Gate 3 da imaju steelbook i fizičku kopiju igre, a ovako ću čekati da bude na 50% ma kako dobra igra bila. I ja vodim bitku koji ću očito izgubiti, ali ne dam se j... Barem si neču moći predbaciti kada sve otiđe u krasni trokurac sa digitalnim i preplatničkim sistemom igara loše kvalitete (online only) da sam ja tome doprinio.

Naravno, želim igrati. Ne igram kompetitivno kao prije već stihijski kada mi se igra. Ne upalim po tjedan dana a onda par dana za redom igram. Nisam za žene u futu i neću ih koristiti. Kada bi svi napravili isto to bi bio neki znak da im ideja nije prihvaćena pošto vode statistike o svemu unutar igre. Koliko će igrača koristiti ženske kartice teško je pretpostaviti. Koliko vidim ima ih koji neće a opet s druge strane velika većina hoće. Ja tu ne mogu ništa. Stvarno nemam ambicije kao nekad visiti na marketu i igrati. Igra je tu da mi ubije vrijeme kada dobijem želju za nogometom. Neću sam sebe kažnjavati u borbi koju sam unaprijed izgubio. Uostalom nemam niti previše vremena. Puno godina na leđima i pitanje je koliko ću još uopće imati volju i želju za igranjem. Stoga ovo malo vremena što mi je preostalo neka mi proće u gušto ma kako mali bio.

8 godina
offline
EA Sports FC24

Trebali bi svi samo nastaviti igrati fifu23. Ne igram fifu mislim od 2006 (meni prva i jedina), ali mogu si zamisliti kako će ti sad biti dobiti neku dobru karticu kad su ti šanse još dodatno prepolovljene.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
NathanDrek kaže...

Trebali bi svi samo nastaviti igrati fifu23. Ne igram fifu mislim od 2006 (meni prva i jedina), ali mogu si zamisliti kako će ti sad biti dobiti neku dobru karticu kad su ti šanse još dodatno prepolovljene.

Pa o tome sam pričao čim su objavili žene u futu. Ubacili su oko 1600 kartica žena što znači da će šanse za dobiti nešto biti još manje. I ovako su me karali a sada će to biti na entu potenciju. To je sva svrha žena u futu. Izmusti još novca pri otvaranju paxkova. hebe se njima za žene. Uostalom i sami su optuživani za mobing žena u firmi i seksizam. Pisalo se svojevremeno na netu o tome.

13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Sad kad movie počne non stop dobivati 90+ žene u packovima...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

Popis i statsi svih oko 18 tisuća kartica u igri. Pa kako da sada nešto dobijem u tolikoj hrpi dreka. U igri je točno 17670 kartica. Možda ih je dvadesetak koje će imati neku cijenu a sve ostalo je škart. Brijem da ću se sa sjetom sjećati kako sam izvlačio govna ratinga 82. To će sada biti SF

 

 

https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/ratings?page=1

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
luckyluke kaže...

Igra izlazi za par tjedana a ne postoji još pravi gameplay video na YT. Nije li to presumnjivo?

Kako ne postoji? Imaš desetke utakmica. Imaš video klipove koji traju po nekoliko sati. Riječ je o beti koja je podijeljena igračima a onda su oni stavljali na net . Meni je ovdje jedino sumnjivo je li se znaš služiti s YT?

 

 

 

 

 opet ARKADNO smeće, sto drugo reci na ovaj usrani nerealni gameplay....fuj

2 godine
offline
EA Sports FC24

Rekao bi vam da je pravo vrijeme da predete na eFootball jer su ga ubrzali i dosta poboljsali ali je problem sto nema sadrzaja a online igra je lutrija. Svaka druga utakmica ima lag.

 

Kako je u Fifi za nas iz Hrvatske online, jel ima laga?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
EA Sports FC24

Web App je maknut i u iscekivanju je novi... 

Web App - 20.9.

Companion App - 21.9.

Early access za igru - 22.9. (EA Play 10 sati trial/EA Play Pro i Ultimate Edition)

Release standard - 29.9.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
El Torro kaže...

Rekao bi vam da je pravo vrijeme da predete na eFootball jer su ga ubrzali i dosta poboljsali ali je problem sto nema sadrzaja a online igra je lutrija. Svaka druga utakmica ima lag.

 

Kako je u Fifi za nas iz Hrvatske online, jel ima laga?

 

16 godina
offline
EA Sports FC24

Opa, moći će se kupovatiu nadograđene kartice. Evo kako će povećati potrošnju fifa pointsa. Navodno će biti takvih 12 kartica u sezoni. Dugo im je trebalo da skuže kako dodatno zaraditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
EA Sports FC24

hoćete igrati sa ženama 90+ ratingom ako ih dobijete u packu?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice