Dying light

poruka: 370
|
čitano: 66.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Dying light

Evo presao igru,

 nisam se uopce zurio(30sati) bas sam uzivao u masakriranju, najveca mana joj je 100% linearnost!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying light

Kako vi ubijate onog velikog zombia s macolom? Lik me jednom lupi i mrtav sam

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dying light
macgyver 53 kaže...

Kako vi ubijate onog velikog zombia s macolom? Lik me jednom lupi i mrtav sam

 Vjerojatno si na početku igranja...

 

Najbolje ti je prići sa leđa ako možeš mada ni face to face nije problem, posebno kasnije.

 

Priđeš mu brzo i lupiš ga 1-2 puta brzo, pa onda brzo stisneš nazad ili ovisno o okolišu desno ili lijevo i tvoj lik se brzo izmakne u stranu ili nazad. Neće te dohvatiti sa betonskom armaturom ako mu se izmakneš.

 

Kasnije kako napreduješ u igri i pronalaziš bolja oružja možeš ga u 2 poteza ubiti.

 

Zaboravio sam dodati da ih lagano možeš srediti i sa okolišom, ako nađeš kakvu plinsku bocu možeš udariti po njoj da se zapali i baciti je na njega da eksplodira.

 

Također možeš baciti petarde pored plinske boce i ako je on u blizini često će opaliti armaturom po petardama i tako će izazvati eksploziju boce.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 23:09 (boxer).
16 godina
offline
Dying light

Ovom tipu sam se baš nasmijao.

 

Jedan od boljih DL videa.

 

Najzanimljivije je od 9:24

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 21:34 (boxer).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dying light

Gdjw da nadjem taj patch 1.4  ?  ubih se trazeci link za skinuti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dying light
macgyver 53 kaže...

Kako vi ubijate onog velikog zombia s macolom? Lik me jednom lupi i mrtav sam

 -izmakni se... (čitaj AlanForda-Grunfa.. parole o hrabrosti i smrti..)

 

pitanje: ima li (kako, koja ver..) LAN-multiplayer? Osim online servera.. ili neki izvor gdje se server može pronaći i sl.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Dying light

Jednom kad se ode u Sector 0, jel se može natrag vratiti u Slums? Mislim da sam riješio sve side questove i challenge u Slumsu, ustvari mislim da jesam pošto mi se novi nigdje ne otvaraju niti ne nailazim na neke nove likove ili lokacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dying light
Cican kaže...

Jednom kad se ode u Sector 0, jel se može natrag vratiti u Slums? Mislim da sam riješio sve side questove i challenge u Slumsu, ustvari mislim da jesam pošto mi se novi nigdje ne otvaraju niti ne nailazim na neke nove likove ili lokacije.

 Možeš bez problema, pogledaj video.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
neaktivan
offline
Dying light

jel se može igrati offline be the zombie u lanu sa frendom? i kako?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dying light

Događa li se nekom nagli pad fpsa? Meni u prosjeku svakih 4-5 min fps odjednom pdne i naravno igra zatrza. Inače radi super na 1600x1050, sve na high, jedino nvdia opcije na off.  Na ovim postavkama na otvorenim prostorima igra radi na 40-fpsa jedino se događa to periodično trzanje. Fps sa 50 padne na 25 i odmah se vrati, i tako svakih par minuta bude.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dying light
lobotomac90 kaže...

Događa li se nekom nagli pad fpsa? Meni u prosjeku svakih 4-5 min fps odjednom pdne i naravno igra zatrza. Inače radi super na 1600x1050, sve na high, jedino nvdia opcije na off.  Na ovim postavkama na otvorenim prostorima igra radi na 40-fpsa jedino se događa to periodično trzanje. Fps sa 50 padne na 25 i odmah se vrati, i tako svakih par minuta bude.

 Igra nije optimizirana za AMD hardver, svi su imali dropove posebno u kombinaciji AMD CPU+GPU.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Dying light

Gameplay za nadolazeci DLC sa vozilima,novom mapom,oruzjima itd.

 

Opet u ulozi Kyle Cranea

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 19:59 (doky01akablava).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dying light

Hoće li biti standalone ovaj novi DLC?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dying light

Ekipa jel zna tko kako da namjestimo frend i ja da igramo u Lan-u? piratske verzije su u pitanju

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dying light
kole2689 kaže...

Ekipa jel zna tko kako da namjestimo frend i ja da igramo u Lan-u? piratske verzije su u pitanju

 www.tunngle.net

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 14:19 (Minneyar).
12 godina
offline
Dying light

Frend i ja smo igrali preko hamachia. Doduse nismo je zavrsili jer je taman pocelo ljeto pa su upale druge obaveze.

 

Nego igra nam se toliko svidjela da smo odlucili sad na zimu uzet na Steam-u ako bude cijena prihvatljiva. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dying light

Dolazi enchanced verzija sa ekspanzijom The Following

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2015 8:53 (doky01akablava).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dying light
doky01akablava kaže...

Dolazi enchanced verzija sa ekspanzijom The Following

 ajde bar nisam bezveze uzeo i season pass :) s obzirom da će expanzija biti opsežnija od base gamea (bar tako kažu).

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
16 godina
offline
Re: Dying light

evo probao sam i ja dying light... moram priznat da mi je igra ugodno sjela, mada imam neke zamjerke

 

- melee weapons se prebrzo trose. to stvarno nema nikakvog smisla. cak stovise, da neka oruzja mos popravit samo pa puta... ma daj. 

- druga stvar koja je problematicna su blueprints. bilo bi lipo da postoji neki nacin (da se negdje mogu mape kupit ili nekakav quest chain) kojim se otkrivaju ta unikatna oruzja. umjesto toga ja moram cackat po internetu i gledat gdje se sta nalazi jer nema nikakvog nacina da to u igri saznam. apsolutno neprihvatljivo.

 

sto se tice price, nisam tu nesto previse zagrebao, kaze igra 15% main story... tako da to cemo jos vidit jel ista valja.

 

sve u svemu dojmovi su ok.

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Re: Dying light
Obi Wan kaže...

evo probao sam i ja dying light... moram priznat da mi je igra ugodno sjela, mada imam neke zamjerke

 

- melee weapons se prebrzo trose. to stvarno nema nikakvog smisla. cak stovise, da neka oruzja mos popravit samo pa puta... ma daj. 

- druga stvar koja je problematicna su blueprints. bilo bi lipo da postoji neki nacin (da se negdje mogu mape kupit ili nekakav quest chain) kojim se otkrivaju ta unikatna oruzja. umjesto toga ja moram cackat po internetu i gledat gdje se sta nalazi jer nema nikakvog nacina da to u igri saznam. apsolutno neprihvatljivo.

 

sto se tice price, nisam tu nesto previse zagrebao, kaze igra 15% main story... tako da to cemo jos vidit jel ista valja.

 

sve u svemu dojmovi su ok.

1. Kao prvo,meni je ovo isto u pocetku smetalo,ali kad malo bolje razmislis dodaje onaj survival feeling kao u stvarnosti da nijedno metalno hladno oruzje ne moze trajati predugo i da si konstantno u potrazi.
Imas kasnije perkove koje otkljucas da ti duze traje melee oruzja pa da ih vise puta mozes popraviti,a i imas attachmente koji ti produzju vijek oruzja,kad se malo uvuces u igru skuziti ces sam.

 

2.Za to je jednostavno rjesenje,rjesavaj side questove i obijaj policijske aute i kombije,naci ces dobrog oruzja i neces morati ni eksperimentirati sa blueprintsima.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Dying light

bas to, pogotovo kad malo nabije skilove! ja volim na hrpu skupiti 20-30 zombija i onda ih spaliti ili ih navuci na onu lokvu pod strujom(s žabicama) i onda samo pricekam da poumiru i poberes tonu stvari!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dying light
Stjepanj kaže...

bas to, pogotovo kad malo nabije skilove! ja volim na hrpu skupiti 20-30 zombija i onda ih spaliti ili ih navuci na onu lokvu pod strujom(s žabicama) i onda samo pricekam da poumiru i poberes tonu stvari!lp

 Istodobno volim i ne volim ogromne grupe zombija kao onaj trg na drugoj mapi,zakuca i5-icu na 100 % koliko ih se istodobno nakalemi na mene 

16 godina
offline
Re: Dying light
doky01akablava kaže...

 ma imam ja i oruzja i svega al moras priznat da je korek machete predobra stvar za nako malo resursa. a bas je dobro oruzje. jos pogotovo kad startas pa cistis quarantine zones.

 

mozda i je survival feeling al ja nikad ne bih ocekivao da mi se cekic napravljen sav od lijevanog zeljeza iskrivi kad mlatim polukrepana i raspadajuca trupla. baseball bat ajd i nekako, al celicne stvari bas i ne.

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Dying light

Vidim izasao Dying Light the Following,biti ce opet dobar vikend 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dying light

ja danas isprobam pa javim dojmove

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dying light

danas necu stici isprobati vjerojatno, zanima me jeli moguće nastaviti the following sa likom iz base gamea ili following krece s novim likom?

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
13 godina
offline
Re: Dying light
Dalthor kaže...

danas necu stici isprobati vjerojatno, zanima me jeli moguće nastaviti the following sa likom iz base gamea ili following krece s novim likom?

 Možeš s starim, dapace preporuceno je krenut s likom od min. lv 12.

For everything you gain, You lose something else.
16 godina
offline
Dying light

4k 70ak fps-a i nikad ispod 50 .... grafika prebrutalna  uzeo na g2play

i prvi put igram

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 21:28 (4mal).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Dying light

Jel doznao tko kako prebaciti save iz original Dying Light u ovaj,kopirao sam u My Documents folder,ali ne prepoznaje unutar igre,a tako mi se ne krece opet kao njub igru ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dying light
doky01akablava kaže...

Jel doznao tko kako prebaciti save iz original Dying Light u ovaj,kopirao sam u My Documents folder,ali ne prepoznaje unutar igre,a tako mi se ne krece opet kao njub igru ...

 trebalo bi cili stari profile kopirati... nisam probao pa ne znam jel radi al citam da se moze

It's not who u are, it's who u know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice