DiRT Rally

poruka: 992
|
čitano: 102.972
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
DiRT Rally

najjača simulacija relija ikad, znači ikad

 

a i idući tjedan još dolazi RallyCross

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
DiRT Rally

igra je zakon

igram na xbox one gamepadu i preciznost i FFB su najbolji od bilo koje trkace igre dosad

 

trebao bi ovaj tjedan izaci World RX updejt koji donosi utrkivanje sa vise vozila odjednom :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Stigao je World RallyCross update sa novim autima i stazama te licenciranim ugovorom ,naknadno će biti dodano još staza i auta - http://steamcommunity.com/games/310560/announcements/detail/43134243507206363  4.6 GB je težak ovaj updejt koji donosi i razne dodatke i popravke te izbacivanje varalica sa tablica !

Navali narode na najbolju rally igru ikad !!

 

Mali updejt :

Cijena je sa 32€ skočila na 42€ tako da znate.Na zadnjem ljetnom STEAM popustu je bila 24€ a sad ide prema full price od 50-60€.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2015 18:51 (ApretaH).
Moj PC  
4 0 hvala 3
11 godina
offline
DiRT Rally

izvrsno

jos samo neka dodaju jos staza sa snjegom (tipa norway) i ja prezadovoljan 

 

btw ako netko misli nabavljati igru, bolje da to ucini sada jer kako dodaju novi content, cijena ce ici samo gore (do full 50-60€ po izlasku)..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DiRT Rally

malo je zapostavih radi witchera i batmana ali kako je dosel ovaj cross opet joj se vracam

11 godina
offline
DiRT Rally

jel vam mozda steka u utrkama? morao sam ugasiti AA da nemam padove u FPSu kad se prasi iza auta..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Ima li možda interesa da složimo neku ligu? Jel nas se može skupiti bar desetak?
Daily i weekly eventi su mi odlični ali volio bi vidjeti na listi više "poznatih" imena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DiRT Rally
moby kaže...

Ima li možda interesa da složimo neku ligu? Jel nas se može skupiti bar desetak?
Daily i weekly eventi su mi odlični ali volio bi vidjeti na listi više "poznatih" imena.

 Ja sam za.

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
online
DiRT Rally

I ja sam za, ako to krene. Mozete me dodati na Steam, SteamID: wardakhin

 

Inace kupio sam je na G2A za 20€ prije koji dan, pa pozurite dok i oni nisu digli cijene...  

Igra mi je predobra.. jos ucim mehaniku, najmanja greska se kaznjava sto mi je zakon.. trazi dosta koncentracije... 

Nisam moga odoliti pa sam odmah otisao do Linksa po volan, uzeo Logitech DFGT... 

 

Što imamo manje potreba, to manje nam prijeti oskudica!
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 22:43 (anarchyST).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
DiRT Rally

takoder!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Tu sam od samog početka ove najbolje rally igre,čeka se sad Rally X PVP updejt da se konačno može i MP malo zaigrat a ne samo natjecat se preko tablica.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Ako dobro brojim ima nas ravno 5. Mislim da nije baš neka dovoljna masa za organizirat ligu ali možda nam se vremenom priključi još zainteresiranih...
Ako ste za, kreiram ligu, stavim je na open pa vidimo kako se stvari razvijaju.


BOLiga -(nisam izdržao ne iskoristiti igru riječi) je otvorena!

...bilo bi dobro da napišete i koju klasu i koji stage da stavim za prvu utrku a kasnije možemo i glasanjem svaki tjedan.

Nadam se da je pred nama još puno kilometara!


Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
DiRT Rally

kako bi isla ta liga? svako posta svoja vremena odredjenog stagea sa odredjenim autom pa onda usporedjujemo ta vremena?

 

ja sam za, ali igram na xbox one gamepadu i sa assistima (ABS i traction control na 3) jer inace ne mogu voziti brze aute bez izljetanja (i ovako se patim)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally

Igram i ja na kontroleru,a od assista jedino ABS na 2 imam uključeno.Treba poštimat na Advance option osjetljivost gamepada tj.kontrola.Volan ću nabavit u bližoj budučnosti al i ovako se da vozit,tek sam zakoračio u Professional Mod u karijeri a tu tek nemogu bit bolji od 4 mjesta.

 

Eto ja sam se priključio BOliga !  :)

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/18610/boliga

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 10:41 (ApretaH).
16 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally

Nema potrebe za ručnim upisivanjem. Na DirtRally stranicama imaju cijeli sustav za organizaciju natjecanja.
Odeš na: BOLiga, tamo se prijaviš i dalje sve radiš iz same igre. 

16 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Prvi Event je na glasanju.
Stavio bi da traje do iduće Nedjelje 30.08. pa da svi koji ovaj ili idući vikend stignu joinat ne budu kasnije u zaostatku. Mislim da je jedan event tjedno sa 4-6 stage-a dovoljan za početak.

1 Germany
2 Wales
2 Greece
0 Monte Carlo
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
online
DiRT Rally

Evo joina sam se i ja... 

 

moby, vidim da imas DFGT, daj mi reci koje su ti postavke volana u profileru i u igri... nikako da ga nastiman kako spada.

Što imamo manje potreba, to manje nam prijeti oskudica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally

Uf! Ne znam koliko ti mogu pomoći jer ni ja nisam još zadovoljan sa FFB-om. Imam ogromnu rupu u sredini hoda volana i to me izluđuje :\

Najveće poboljšanje mi je bio http://www.racedepartment.com/downloads/impact-force-feedback.6603/ pa najprije probaj s njme ako još nisi.

Znači kod mene je situacija promjenjiva ali sada stvari stoje ovako:
Profiler - 90/80/80 - 0 - 320
U igri sve na 100%

13 godina
online
Re: DiRT Rally
moby kaže...

..Imam ogromnu rupu u sredini hoda volana i to me izluđuje :\..

Upravo to... ista stvar mi uzasno smeta, vise se mucim kontrolirati auto na pravcima nego u zavojima.

Definitivno probam ovaj mod. Hvala na linku...

Što imamo manje potreba, to manje nam prijeti oskudica!
16 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Ako sam svo dobro složio, liga kreće večeras u 23h i traje do ponedjeljka u 12h.

 

5 sagea složena po glasovima: 

1x D, 2xW, 2xG

Ne znam koje aute imate otključane pa sam stavio '60 kao default. Za to kupit čak i ako ih još nemate,ne bi trebao biti problem a i spori su. Za prvi pokušaj možda bolje tako ;)

 

...a da! Servis je nakon druge utrke i to je to, pa pripazite kako vozite!

 

Sretno i may the grip be with you!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DiRT Rally
moby kaže...

Ako sam svo dobro složio, liga kreće večeras u 23h i traje do ponedjeljka u 12h.

 

5 sagea složena po glasovima: 

1x D, 2xW, 2xG

Ne znam koje aute imate otključane pa sam stavio '60 kao default. Za to kupit čak i ako ih još nemate,ne bi trebao biti problem a i spori su. Za prvi pokušaj možda bolje tako ;)

 

...a da! Servis je nakon druge utrke i to je to, pa pripazite kako vozite!

 

Sretno i may the grip be with you!

 Ja ne vidim tamo ništa?  https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/18610/boliga

 

 

edit: Sad ima :)

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 0:17 (Soldier977).
12 godina
offline
DiRT Rally

Event 1 stage 1

 

 

Event 1 Stage 3

 

 

Event 1 Stage 5

 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 13:31 (Soldier977).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Eto ja odvozih ovaj set staza.Prva u Njemačkoj je laganica,Wales standardno težak sa drvima na stazi,grabicama,i neravninama,pogotov druga staza u Wales još i kiša,Grčka ima par zamki na drugoj stazi al da se odvozit.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
DiRT Rally

nisam nikad igrao ligu, jel ima resetova? npr ako sletim jel to to ili mogu resetat stage koliko puta hocu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Fanu kaže...

nisam nikad igrao ligu, jel ima resetova? npr ako sletim jel to to ili mogu resetat stage koliko puta hocu?

 Kad izletiš sa staze dobivaš vremenske penale od 10-15 sekunda a ako uništiš auto gotovo je a resetat na kraju možeš samo kompletnu Ligu kad je odvoziš ako nisi zadovoljan vremenom.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
16 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Evo ja sam odvozio svoje i vidim par problema.
- Zaboravio sam dozvoliti setup na prvom stage-u

- Nisam stavio setup između različitih podloga (pa u Wales dolaziš sa tvrdim ovjesom, bad, bad, bad)
- Možda je 7 dana ipak previše da event bude otvoren kad nas je još tako malo
- Dobro nije baš problem ali izabrao sam po prvu stazu svakog rally-a pa je ispalo da su to najduže staze ;)

Ajde sve u svemu bitno da se družimo, a od idućeg eventa stvari će se valjda bolje posložiti.
Svako javite dojmove i kako bi mogli poboljšat sve skupa.

 

PS - ako niste zadovoljni rezultatim možete na RESET EVENT pa ponovo, ali naravno sve iz početka, ne samo jedan stage.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DiRT Rally
ApretaH kaže...

Eto ja odvozih ovaj set staza.Prva u Njemačkoj je laganica,Wales standardno težak sa drvima na stazi,grabicama,i neravninama,pogotov druga staza u Wales još i kiša,Grčka ima par zamki na drugoj stazi al da se odvozit.

 Ja sam žestoko zajebao stage 2. Mislim da imam snimljhno pa kasnije obradim. Na 2 i 4 sam izgubio preko minute.

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
16 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Soldier977 kaže...
ApretaH kaže...

Eto ja odvozih ovaj set staza.Prva u Njemačkoj je laganica,Wales standardno težak sa drvima na stazi,grabicama,i neravninama,pogotov druga staza u Wales još i kiša,Grčka ima par zamki na drugoj stazi al da se odvozit.

 Ja sam žestoko zajebao stage 2. Mislim da imam snimljhno pa kasnije obradim. Na 2 i 4 sam izgubio preko minute.

 Možda kao i ja odmah na startu drugog stage-a zbog setupa? :D

Imam i ja neki video ali imam i 512k upload pa baš i nema smisla. :/

9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
moby kaže...
Soldier977 kaže...
ApretaH kaže...

Eto ja odvozih ovaj set staza.Prva u Njemačkoj je laganica,Wales standardno težak sa drvima na stazi,grabicama,i neravninama,pogotov druga staza u Wales još i kiša,Grčka ima par zamki na drugoj stazi al da se odvozit.

 Ja sam žestoko zajebao stage 2. Mislim da imam snimljhno pa kasnije obradim. Na 2 i 4 sam izgubio preko minute.

 Možda kao i ja odmah na startu drugog stage-a zbog setupa? :D

Imam i ja neki video ali imam i 512k upload pa baš i nema smisla. :/

 Da na drugoj stazi u Wales-u sam i ja dosta zeznuo,okrenuo se jedanput,mokar teren sa kišom,blatno previše,Lancia Fluvia i nije baš za takav teren.U Grčkoj sam se na drugoj stazi bočno okrznuo na onim kamenim kockama na stazi koje su btw. pe@erski postavljene baš po zavojima.Uglavnom ukupno sam valjda mogao bit brži za 1 minutu al nek bude tako za prvi put.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 13:45 (ApretaH).
12 godina
offline
DiRT Rally

Evo katastrofalni stage 2

 

 

4. malo kasnije. 

 

 

Edit: evo i 4ti 

 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 16:24 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice