Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.120.996
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
5 godina
offline
Diablo 3

Eno ga. Vec su 150 na HC u sezoni prosli (ludi quinn i drustvo)... oogiboogi ili kako vec mu nick ide igra SSF sa monkom HC. Mislim da je zavrsio 130. Koja ludnica. Zapravo dosta i sama tema sezone pomogla za to :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Igra je otisla u 3PM .. pa koje je to smeche u jednom danu dobijem cijeli set i sve iteme, ma sta u jednom danu pa za 8 sati igranja ni tolko odereš GR 100+ bez problema! I samo lupaj rift pa grift. Igra je totalno smeche i da bog da se serveri pogasili !

be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Pozdrav, za vlasnike XBOXa One pitanje:

 

Diablo 3 - Ethernal Edition je sad 109 kn, zanima me da li igra dolazisamo na BlueRay disku ili se dobije redeem code, tj. skida se sa Storea?

 

 

imam Xbox One all-digital, bez optike...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

igra dolazi na disku i sve sto treba je skiniti neki update ali to je to! 

Sto se tice online igranja zaboravi na to jer je sve puno cheatera ! (imaju hackane iteme)

Igraj SOLO i gustaj se

be Cool
15 godina
online
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

Eno ga. Vec su 150 na HC u sezoni prosli (ludi quinn i drustvo)... oogiboogi ili kako vec mu nick ide igra SSF sa monkom HC. Mislim da je zavrsio 130. Koja ludnica. Zapravo dosta i sama tema sezone pomogla za to :)

 Laurcus pogled:

https://www.twitch.tv/videos/513942640

 

Tema je mrak, ja sam sa nekih 970 paragona i jednim augmentom riješio 121 za sad:

 

Inače, ako ikako možete posložiti, čini mi se da je 150 kill streak najjači za ubiti RG-a - ja sam imao Eskandiel-a na GR119, i skinuo sam mu nekih 85% HP-a sa 150 proc-om (tj. bio je na oko 85% HP-a pa ga je insta ubilo).

 

Oprema mi je onako meh, polako slažem neke ancient iteme... Sad malo grind za aug-ove pa onda idemo probati više, kad se već nudi 

 

Eh da, i pao mi Primal Mighty Belt, savršeni rollovi (STR, VIT, AR, Life per fury spent - to u 15% Life), samo "krivi":

https://eu.diablo3.com/en/item/dread-iron-P2_Unique_BarbBelt_001

12 godina
offline
Re: Diablo 3

Tom, ak buš danas online ti se mogu uvaljat sam da mi crusadera boostaš na 70?

Jučer odradila do 40og, kontam da ti ne bum glumila priljepka dugo :)

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
15 godina
online
Re: Diablo 3
Ukulele kaže...

Tom, ak buš danas online ti se mogu uvaljat sam da mi crusadera boostaš na 70?

Jučer odradila do 40og, kontam da ti ne bum glumila priljepka dugo :)

 Samo cimni kad me vidiš online

15 godina
offline
Diablo 3

Evo jedan poznati youtuber okačio video vodić Barbariana za početnike 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Nisam igrao barba još od kako je izdana igra, no ove sezone sam ga uzeo ponovno igrati i sasvim je OK. WW je duplo brži build od bilo čega što Wizard ima, toliko brz da mi je nekada teško pratiti šta se dešava na ekranu 

Međutim, ne znam šta se dešava, ali kada igram sa barbom FPS mi opasno opada nekada i čak na 25, dok se inače kreće preteženo oko 70-74 fps, dok sam igrao sa Wizardom toga nije bilo. Pogledao sam malo zauzeće resursa i vidio sam da je procesor potpuno neiskorišten, uglavnom je jedna jezgra 100% dok ostale jedva 10-20%. Procesor je metuzalem, ali izgleda da D3 slabo koristi vižejezgrene procesore, uglavnom izgleda da treba neki dual-triple core 5 ghz...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Meni se proc sam clocka na 5 GHz, pa svejedno u D3 dođe do zastajkivanja - to je do loših servera, a ne naših računala.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Nisam igrao barba još od kako je izdana igra, no ove sezone sam ga uzeo ponovno igrati i sasvim je OK. WW je duplo brži build od bilo čega što Wizard ima, toliko brz da mi je nekada teško pratiti šta se dešava na ekranu 

Međutim, ne znam šta se dešava, ali kada igram sa barbom FPS mi opasno opada nekada i čak na 25, dok se inače kreće preteženo oko 70-74 fps, dok sam igrao sa Wizardom toga nije bilo. Pogledao sam malo zauzeće resursa i vidio sam da je procesor potpuno neiskorišten, uglavnom je jedna jezgra 100% dok ostale jedva 10-20%. Procesor je metuzalem, ali izgleda da D3 slabo koristi vižejezgrene procesore, uglavnom izgleda da treba neki dual-triple core 5 ghz...

Ovisi na kojoj rezi igras. Na 1080p je dovoljan i neki ryzen prve generacije. Naravno, solo. Ako igras u grupi dogadja se. Onda zna pomoci micanje svega sto ima Area dmg, ako to nije potrebno kod drugih (recimo kod support likova). Inace, da. Ne zna iskoristavati dodatne jezgre. Bas me zanima sto ce biti sa d4. Kako se pise biti ce to "novi" engine, ali opet nece biti nesto spektakularno. 'ladno moguce da ce koristiti onaj iz OW-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 0:08 (SamoPitam3).
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Igram na 1080p, poisključivao sam neke opcije (max fps), uključio mislim da se zove low fx no i dalje ista stvar ali samo sa barbom kada je teži fight i dropa fps na 25 sinoć, i tako od 70-50-30-25 skače i baš se vidi da se dešava kada je pičvajz na ekranu. Zanimljivo mi je kada petljam po stashu fps odjednom dropa sa 70 na 53 fps i ne kontam kako otvaranje 2D inventorija ima veze sa fps-om pa da dropa odjednom 20fps. 

 

Inače to sam tek sada primijetio i to samo otkako igram sa barbom ovu sezonu. Prošlu sam igrao samo Wizarda i na 112 GR kada je totalni pičvajz sa 2 elite i hrpom trash mobova i uključenim efektima, pylonima i ne znam šta sve ne se nije dešavalo.  

Također sam primijetio da ponekad tokom Whirlwinda na barbu nestane animacija oružja i vrti se kao da je bez mačeva, pa onda stanem i krenem i onda se opet vrti sa animacijom mačeva...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
offline
Diablo 3

Ne znam. Takve dropove nisam imao niti na c2d procesoru. Jedino sto bi mozda mogao biti problem je "bleed". Ako koristis pain enhancer gem ili, ako na oruzju imas "bleed". To stvarno zna unistiti performanse. Doduse, tada je to vise do servera. Kada dodje barb u publicu sa "bleed" FPS pada dolje na 2 otprilike

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

Ne znam. Takve dropove nisam imao niti na c2d procesoru. Jedino sto bi mozda mogao biti problem je "bleed". Ako koristis pain enhancer gem ili, ako na oruzju imas "bleed". To stvarno zna unistiti performanse. Doduse, tada je to vise do servera. Kada dodje barb u publicu sa "bleed" FPS pada dolje na 2 otprilike

 Pa koristim Rend build sa Rend/Bloodbath runom što je bleed i još imam Bull katos mačeve sa Area Dmg iz WhirlWind builda (nemam bolje Slanderera i Rogue za Rend build).

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
offline
Diablo 3

 Wudijo sa crusaderom u sezoni zavrsio 145, a nema niti 2000 paragona. Sada ganja 150 iz zajebancije

Sa druge strane ja nikako da se natjeram da odradim sezonu. Koliko je ova igra postala losa to je nevjerojatno. Barem meni koji sam igrao jedicu jos tamo po izlasku. I dvojku bez spavanja...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

 Wudijo sa crusaderom u sezoni zavrsio 145, a nema niti 2000 paragona. Sada ganja 150 iz zajebancije

Sa druge strane ja nikako da se natjeram da odradim sezonu. Koliko je ova igra postala losa to je nevjerojatno. Barem meni koji sam igrao jedicu jos tamo po izlasku. I dvojku bez spavanja...

 Ja sam odradio season journey prije par dana, jedino me zezalo set dungeon task, pa sam pronašao koji je najlakši i odradio IK set dungeon sa barbarom 

 

Sinoć sam odradio 113 GR a nemam niti sav ancient gear. Slabo mi padaju ancient itemi za Wastes set, ni Kadala nije velikodušna, a mrsko mi raditi bountije za reroll. 

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
online
Diablo 3

Pa, Ultimate Egman je završio solo 150 u sezoni na barbu, WD-u (mislim da i na monku), ali sa "malom pomoći.

 

On je igrao "solo GR", a "vani" je imao pomoćnike koji su mu pripremali 100-150 killstreakove i onda je on to prenosio u rift. Navodno je dobio ban na twitchu zbog toga. Vidim digla se velika prašina na forumu oko toga, i ne vidim njegove rezultate na LB-u više:

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/season-19-abuse-of-game-mechanics/9898

 

Ja, onako, malo igruckam, riješio 124 solo; nemam sve ancient - manje više farmam sad ključeve, augmente i koji bounty run. Vidjet ću koliko će me držat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 10:01 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Dodatak na Ultimate Egmann-a - odigrao je ove "solo" GR150 (sa pomoći) na novom accountu (valjda je računao da će banirati samo taj account); no s obzirom da je streamao s tog accounta Blizzard je banirao sve njegove accounte za koje znaju - za sve Blizzard igre...

 

EDIT:

A bio i mali pach koji bi trebao fixati navodni exploit i drop season teme kada se aktivira cheat death :

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/patch-2-6-7b-now-live/9962

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 11:57 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Evo video exploita, ali ovo je čista budalaština.Prvi na leaderboardu pomoću iskorištavanja mehanike sezonskog buffa, pfff, bezveze. Već su i seasonal killstreakovi neka vrsta cheata jer su poprilično jaki. 

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 11:38 (boxer).
15 godina
offline
Diablo 3

I eto ga, igrač sa Barbom odradio prvi legit solo 150. Odrađen naravno uz seasonal buff a Bossa su ubili anđeli...

 

 

 

Počeo me je Diablo 3 nervirati, pokušavam napredovati sa griftovima i osim augmenta ne dobivam nikakve upgrade na opremi, prosječne kvalitete.

Svega 2 iskoristiva primala sam dobio i nisu baš 100% BiS. Juče mi u sat vremena padnu još 2 primala i sve bezvezni i neiskoristivi (shi mizu i relikt iz vanille Spaulders of Zakara) 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Napokon jedan BiS primal...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Vidim na  YT videima kako  neki imaju customizirani kursor miša u bojama, povećani i sl. Kako su to uspjeli uraditi?

 

Kada je veći fight izgubim iz vida kursor od svog blještavila koncentriranog na sredini ekrana pa bi ovo bilo ok za koristiti. 

 

 

Ne znam u čemu je problem, no do neki dan sam samo igrao sa Templarom kao followerom, zamijenio sam ga sa Enchantress (koju prije nisam nikako koristio) i već ima odabrane skillove. Problem je što prema nekim preporukama kod nje zbog crowd controla nebi trebalo odabirati prve dok se ostale mogu, no ona ima već odabrane prve skillove iako je nikada nisam koristio do sada. Kako je to sada moguće?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 12:38 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Vidim na  YT videima kako  neki imaju customizirani kursor miša u bojama, povećani i sl. Kako su to uspjeli uraditi?

 

Kada je veći fight izgubim iz vida kursor od svog blještavila koncentriranog na sredini ekrana pa bi ovo bilo ok za koristiti. 

 

 

Ne znam u čemu je problem, no do neki dan sam samo igrao sa Templarom kao followerom, zamijenio sam ga sa Enchantress (koju prije nisam nikako koristio) i već ima odabrane skillove. Problem je što prema nekim preporukama kod nje zbog crowd controla nebi trebalo odabirati prve dok se ostale mogu, no ona ima već odabrane prve skillove iako je nikada nisam koristio do sada. Kako je to sada moguće?

 Taj miš se zove YOLO-mouse - pomoćni programčić; nisam siguran koliko je siguran za koristiti.

 

Na žalost, ne možeš resetirati skillove na "nulu" na follower-ima, jednom kada su odabrani. Reset ide jedino ako istog lika dižeš ponovno u novoj sezoni, pa onda paziš da ne pridijeliš skillove.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Taj miš se zove YOLO-mouse - pomoćni programčić; nisam siguran koliko je siguran za koristiti.

 

Na žalost, ne možeš resetirati skillove na "nulu" na follower-ima, jednom kada su odabrani. Reset ide jedino ako istog lika dižeš ponovno u novoj sezoni, pa onda paziš da ne pridijeliš skillove.

 Znam da se skillovi ne mogu resetovati kada se izaberu, ali ja uopće nisam koristio Enchantress do sada pa nisam niti odabirao skillove, samo sam joj prethodno dodavao gear koji mi je padao kada sam igrao sa Templarom i ništa više. Zato me i čudi kako su odabrani skillovi. Može biti da je bug jer sam joj  prethodno dodao amulet gdje ima pristup svim skillovima, sada sam ga maknuo i stavio da nemože umrijeti i onda primijetim da su odabrani skillovi.  

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...
 Može biti da je bug jer sam joj  prethodno dodao amulet gdje ima pristup svim skillovima, sada sam ga maknuo i stavio da nemože umrijeti i onda primijetim da su odabrani skillovi.  

 Da, ako je imala taj amulet automatski su već bili aktivirani svi skillovi.

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel ima kakav naš clan,da ima ekipe koja ne igra sezone,igram sa barbom,itemi su solidni,trebao bi natuc paragona i jos mrvicu gemove dic za augment.Battletag mi je Gen7#2880

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Koji je ono uvjet da ti pocnu primal itemi padati?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Da završiš solo 70 ispod 15 minuta.

Ako igraš sezonu, moraš to napraviti i za SC i HC posebno 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Da završiš solo 70 ispod 15 minuta.

Ako igraš sezonu, moraš to napraviti i za SC i HC posebno 

 

A ako imam lika koji je bio sezona pa je prebacen u standard?  Ako sada s njim odradim solo 70 jel se broji?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ako si zavrsio prije na ne sezoni solo 70, trebao bi dobivati primale. Ali, za biti siguran, odradis to opet. Mislim da na NS nismo dobivali primal za prvo zavrsavanje, kao na sezoni. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice