Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.122.530
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Najava za PTR 2.6.8:

https://us.diablo3.com/en/blog/23298649/patch-268-ptr-begins-26-1-31-2020

 

Diablo 3 Patch 2.6.8 Notes Season 20 Hydra (Wizz), Frenzy (Barb) & Spirit Barrage (WD) Sets!

 

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Diablo 3

Da li se sad isplati igrati Diablo III

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 0:01 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
personauserCRO kaže...

Da li se sad isplati igrati Diablo III

 Svaka 3 mjeseca je novi patch koji daje "nešto novo". Od prošlog patch-a po 2-3 klase dobivaju nove setove (monk i Crusader dobili; sad će za par tjedana biti novi setovi za barba, WD i Wizz-a).

 

Uglavnom ljude zadrži bar 50-ak sati; a onda je manje više ono staro. Ja igram po sitno skoro svaki dan, solo. 

 

Ekipa u grupama valjda igra puno više.

 

Uglavnom, ako imaš igru, a ne misliš je kupiti na novo, bar pogledaj šta je promijenjeno.

15 godina
offline
Re: Diablo 3

Tomo igraš li sezonu, šta pretežno igraš i može li battlenet da dodam, da odigramo koju. 

Trenutno sam 1520 paragon u ovoj sezoni, uglavnom igram barba solo. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

 

Trenutno sam 1520 paragon u ovoj sezoni, uglavnom igram barba solo. 

 

Koliko je to sati jbt?

Freak Show Inc.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

nisam igrao jaaaaaaako dugo... jel da krenem sezonu ili što? 

gledam trailer za d4 i sad mi se igra opet d3 haha. nadam se da blizzard ne planira sjebati i d4 kao što su sjebali war3... jako lako moguće. gamad

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...
boxer kaže...

 

Trenutno sam 1520 paragon u ovoj sezoni, uglavnom igram barba solo. 

 

Koliko je to sati jbt?

 Hmmmm, ne znam, nemam upraćeno, pogledat ću na info lika. Vjerojatno nije puno jer sam solo igrač, igram oko 1-2 sata dnevno u noćnim satima  na preskakanje jer se nema vremena za ozbiljniji gejming...Žena, djeca, posao, ovo ono... Prije par mjeseci sam na jednom videu vidio kako lik ima skoro 10.000 paragona...

 

EDIT: Piše da je 267 sati ove sezone, mada mi izgleda puno jer nekako nemam dojam da sam baš toliko igrao. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 15:45 (boxer).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

barb, wiz i dh na 70... našao sam lika koji je imao preko 1500 paragona da me malo boosta, za kojih 30 minuta sam imao prvog lika na 70 i paragon 286. bolesno haha

15 godina
online
Diablo 3

Trenutno 996-i na EU LB za barba - soliram (P1638), glavni gemovi mi jedva oko 129, jedino digao Trapped na 130 sa završetkom ovog GR... Popodne vjerojatno više nisam na LB 

 

 https://eu.diablo3.com/en/profile/MadTom-2218/hero/58498479

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo, konačno uletio jedan Festering sa conduitem i 5 elita za nekih 70% progressa, ostatak sam nekako navukao za 132 clear:

 Blighter na kraju... Morao sam ga "sam" dokrajčiti, nisam uspio anđele izvuć; štoviše nisam imao ni 400 killstreak bonus u tom riftu. Za 133 clear bi mi se ipak puno više moralo poklopiti; pogotovo što nisam uspio upgrade-ati ni jedan gem od glavnih (imam dva na 130 i jedan na 129)...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Sezona 19 završava 1.03.

 

https://www.diablofans.com/news/49180-patch-2-6-8-ptr-update-season-19-ending-march-1st

 

Update-ani su setovi/itemi na PTR-u.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

Samo da vec izbace d4.

Ne znam. Meni svi ti novi setovi vise vuku na neko silovanje, jer su obecali da ce ih eto dati.

Nisam uopce impresioniran njima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sezona 19 završava 1.03.

 

https://www.diablofans.com/news/49180-patch-2-6-8-ptr-update-season-19-ending-march-1st

 

Update-ani su setovi/itemi na PTR-u.

Brz si kao metak 

Mislio sam da ću stići napisati nešto o ovome prije tebe...

Ali, ipak mi je nickname u Diablu kornjača 

 

Novi set za WD je zanimljiv, malo se muči sa bosovima (solo), vjerovatno moram dodati stricken... Kroz rift/grift se šeta - pogotovo sada sa izmjenom Ring of emptiness - kad je dovoljno pogoditi hauntom neprijatelja za do 300% veći DMG.

Za grupu možda bude dobar. Nisam još vidio kakav je na NS. 

 

Wizarda još nisam isprobavao, jer me nije vuklo igranje sa pokvarenim prejakim likom. Sada će se vidjeti njegova prava snaga.

Što se tiče barba, hmmm, definitivno će novi set (odnosno SAMO 2 komada seta) ući u igru za suport barba. Neka se i tu konačno malo promijene stvari, od četvrte (li pete)  sezone je suport barb ostao 90% isti 

 

SamoPitam3 kaže...

Samo da vec izbace d4.

 Diablo 4 stiže 2021, ako budemo imali sreće. Moguće i 2022 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Da li imate problema sa konekcijom? Veceras sam 5-6 puta izgubio konekciju sa serverom uz error 1016. Net mi je OK samo Diablo zeza. Pocelo me zezati od kako je PTR..
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Jbt, ovo je nepodnošljivo, ne mogu sastaviti 5-10 minuta igranja i odmah izbaci error 1016. Probao sam sve troubleshooting'se ali nema pomoći. Konekcija je uredu,  brzina varira ali veza ne puca, no Diablo stalno izbacuje. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Jbt, ovo je nepodnošljivo, ne mogu sastaviti 5-10 minuta igranja i odmah izbaci error 1016. Probao sam sve troubleshooting'se ali nema pomoći. Konekcija je uredu,  brzina varira ali veza ne puca, no Diablo stalno izbacuje. 

 Nisam puno igrao zadnjih dana, ali dok jesam nisam imao tih problema. Sretno s pronalaženjem rješenja za problem...

 

Možda da nanovo "propustiš" igru u Firewall-u.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
boxer kaže...

Jbt, ovo je nepodnošljivo, ne mogu sastaviti 5-10 minuta igranja i odmah izbaci error 1016. Probao sam sve troubleshooting'se ali nema pomoći. Konekcija je uredu,  brzina varira ali veza ne puca, no Diablo stalno izbacuje. 

 Nisam puno igrao zadnjih dana, ali dok jesam nisam imao tih problema. Sretno s pronalaženjem rješenja za problem...

 

Možda da nanovo "propustiš" igru u Firewall-u.

 Probao sam sve što sam pronašao na netu u vezi tog problema ali nije pomoglo - 32bit klijent, Win7 compability, ipconfig, AV whitelist, gašenje IPV6, ponovno propuštanje kroz Firewall. Upravo sam sada na drugom PC-u i provideru isprobao i sve radi OK. Također sam kod mene kratko jutros upalio i ostavio da vidim i radi bez problema 30 minuta, nije bilo izbacivanja ili errora. Ako bude opet večeras problema ostaje mi da upratim da li ima gubitak paketa...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...
TomoR kaže...
boxer kaže...

Jbt, ovo je nepodnošljivo, ne mogu sastaviti 5-10 minuta igranja i odmah izbaci error 1016. Probao sam sve troubleshooting'se ali nema pomoći. Konekcija je uredu,  brzina varira ali veza ne puca, no Diablo stalno izbacuje. 

 Nisam puno igrao zadnjih dana, ali dok jesam nisam imao tih problema. Sretno s pronalaženjem rješenja za problem...

 

Možda da nanovo "propustiš" igru u Firewall-u.

 Probao sam sve što sam pronašao na netu u vezi tog problema ali nije pomoglo - 32bit klijent, Win7 compability, ipconfig, AV whitelist, gašenje IPV6, ponovno propuštanje kroz Firewall. Upravo sam sada na drugom PC-u i provideru isprobao i sve radi OK. Također sam kod mene kratko jutros upalio i ostavio da vidim i radi bez problema 30 minuta, nije bilo izbacivanja ili errora. Ako bude opet večeras problema ostaje mi da upratim da li ima gubitak paketa...

 

Probaj ukljuciti ping na neku adresu par sati. Npr "ping -t 8.8.8.8"

Pa onda vidi jel bilo gubitaka. Nije savrsen test ali mozes ga odraditi u pozadini.

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Diablo 3

Zabavljao sam se malo na PTR-u ove dane.

I ova nova mogućnost - "kupovina" bounty materijala mi se baš sviđa.

Znam da se ništa ne prenosi sa PTR-a na normalne servere. aliiii, ovo bi mi tako dobro leglo...

Ovo sam skupio u 2 sata igranja 

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Evo, danas su raščistili leaderboard (sezonski) od par cheatera 

 

Nažalost, ne može se ništa drugo vidjeti nego kad sami provjeravamo leaderboard.

 

Od onih koji su riješili 150 u grupi od 4, izbrojio sam 8 ljudi koji nedostaju na listama (i to u prvih 20 sa LB, nisam  išao dalje tražiti).

I jedan na HC sezoni, isto z prvih petnaestak.

 

Nije puno, ali, bolje i nekoliko nego nitko 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

Probaj ukljuciti ping na neku adresu par sati. Npr "ping -t 8.8.8.8"

Pa onda vidi jel bilo gubitaka. Nije savrsen test ali mozes ga odraditi u pozadini.

 Sinoć sam ažurirao firmware na routeru, deinstalirao Avast i Malwarebytes Firewall, ali evo opet se dešava. Doduše večeras svega 4-5 puta u sat vremena. Prethodnih dana je bilo gore. Brzina neta je OK, varira od 8-12Mbs sa 2 Mbs uploada.

Ne znam šta je ali kako su odradili maintanance od prošlog četvrtka nastalo je sranje. Nisam jedini ima ih još na forumu.

 

Sinoć sam testirao malo sa WinMTR i evo rezultata:

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|

|                                      WinMTR statistics                                   |

|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |

|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|

|               xxxxxxxxxxxx-    1 | 1116 | 1115 |    0 |    0 |    3 |    0 |

|               xxxxxxxxxxx -    0 | 1119 | 1119 |    0 |    0 |    5 |    0 |

|               xxxxxxxxxxx -    1 | 1087 | 1078 |    3 |    8 |   36 |    5 |

|               xxxxxxxxxxx -    2 | 1049 | 1031 |    3 |    8 |   38 |    8 |

|                           195.222.35.13 -    1 | 1081 | 1071 |    5 |   11 |   57 |   14 |

|                   bpt-b4-link.telia.net -    1 | 1089 | 1081 |   11 |   20 |   95 |   14 |

|                 prag-bb1-link.telia.net -    2 | 1077 | 1066 |   20 |   26 |   66 |   25 |

|                  ffm-bb3-link.telia.net -    1 | 1096 | 1090 |   26 |   32 |   91 |   31 |

|                  prs-bb3-link.telia.net -    1 | 1093 | 1086 |   34 |   40 |   75 |   36 |

|                   prs-b8-link.telia.net -    2 | 1061 | 1046 |   38 |   45 |   85 |   40 |

|   blizzard-ic-348624-prs-b8.c.telia.net -    1 | 1081 | 1071 |   35 |   45 |  121 |   44 |

|              ae1-br02-eqpa4.as57976.net -    2 | 1049 | 1033 |   44 |  103 | 4676 |  164 |

|         et-0-0-3-br02-eqam1.as57976.net -    2 | 1075 | 1064 |   42 |  148 | 2496 |  136 |

|        et-0-0-67-pe02-eqam1.as57976.net -    2 | 1065 | 1051 |   44 |   54 |  292 |   47 |

|                          185.60.112.157 -    2 | 1065 | 1051 |   44 |   49 |   80 |   50 |

|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|

   WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 12:17 (boxer).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Zabavljao sam se malo na PTR-u ove dane.

I ova nova mogućnost - "kupovina" bounty materijala mi se baš sviđa.

Znam da se ništa ne prenosi sa PTR-a na normalne servere. aliiii, ovo bi mi tako dobro leglo...

Ovo sam skupio u 2 sata igranja 

 Hoće li to biti implementirano u igru ili će i dalje ostati na PTR?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...
striko kaže...

Zabavljao sam se malo na PTR-u ove dane.

I ova nova mogućnost - "kupovina" bounty materijala mi se baš sviđa.

Znam da se ništa ne prenosi sa PTR-a na normalne servere. aliiii, ovo bi mi tako dobro leglo...

Ovo sam skupio u 2 sata igranja 

 Hoće li to biti implementirano u igru ili će i dalje ostati na PTR?

 Samo PTR.

 

Ali tko zna :P

15 godina
offline
Diablo 3

Znači od kako je bilo zadnje održavanje sve se uje*alo i veza sa Blizzardovim serverima nije OK te konstatno izbacuje. Kontaktirao sam support, ima ticket pa ćemo viditi šta kažu za mjerenja koja sam im poslao.

 

A sada novi problem - ne mogu uopće skinuti Battle. net, jer krene i u pola downloada prekine download. Probao na čistim instalacijama firefoxa i opere i neće da skine, dok npr. svaki drugi downlaod radi bez problema.

 

Može li netko probati skinuti battle net sa stranice?

https://www.blizzard.com/en-us/apps/battle.net/desktop

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Znači od kako je bilo zadnje održavanje sve se uje*alo i veza sa Blizzardovim serverima nije OK te konstatno izbacuje. Kontaktirao sam support, ima ticket pa ćemo viditi šta kažu za mjerenja koja sam im poslao.

 

A sada novi problem - ne mogu uopće skinuti Battle. net, jer krene i u pola downloada prekine download. Probao na čistim instalacijama firefoxa i opere i neće da skine, dok npr. svaki drugi downlaod radi bez problema.

 

Može li netko probati skinuti battle net sa stranice?

https://www.blizzard.com/en-us/apps/battle.net/desktop

 Skinio za sekundu.

15 godina
online
Diablo 3

S20 počinje 13.03.2020.

 

https://us.diablo3.com/en/blog/23319442/season-20-begins-313-2-28-2020

 

Ima i updated patch notes unutra. WD izgleda sasvim pristojno; Wizz-u su još smanjili damage range na Magistrate i Serpent Saprker-u, ali bar malo pojačali 6-pc bonus za novi set.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Diablo 3

Nakon novih setova koji lik ce biti najbrzi za solo casual igranje da se odradi sezona ? Kako vidim, opet je tu curses,  a kada to vidim odmah mi na pamet pada MS DH.

Ima li neki noviji build (od kada su poceli ubacivati nove setove) koji to moze odraditi jednako lako da bas ne igram DH.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 0:12 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice