Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.316
|
čitano: 4.302.087
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Diablo 3

Na svojoj konfiguraciji Phenom II 965BE, 4 GB RAM i 250 GTS 512 GDDR3 igram na full hd sve high detalji. Kada igram solo većinu vremena je na 60 fps zbog vsynca.

 

Jedini problem sam primijetio da fps pada kada igram u grupi, no tada nastaje sveopći haos na ekranu jer se ne zna ko pije a ko plaća, light show na sve strane od raznih magija, efekata, eksplozija itd.

 

Mislim da bi sa tim rangom 5770 - 7770 sve glatko išlo. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Joj, nisam znao da je Diablo 3 toliko zahtjevna igra,sinoc je pokrenem (Starter, jos nisam key/igru kupio) 1280*1024 rezolucija, sve na High, Gainward GTX560, AMD Phenom II B50 i 4GB rama imam, i samo mi zabrljao ekran, riknula memorija na grafickoj izgleda,gledao sam i googlao danas ali koliko vidim ljeka nema osim kupovine nove/polovne.E sad jel to zbog igre ili vise sile. Ili mi netko odozgora(ili odozdola) salje poruku da se manem Diabla.

 

Kod paljenja pucaju teksture sve je puno raznih piksela po ekranu,probao i na prijateljevom kompu,ista stvar kao i kod mene,pa posudio VGA (7300GS, mala zujalica, na momente blinka ali makar sliku imam) i sve radi normalno (manje/vise). Pokrenuti Diablo mogu zaboraviti. Ne prolazi pocetni ekran, preslaba VGA.

 

Posto sam VGA kupio preko oglasnika,garancije naravno nemam pa me zanima koja bi sad bila optimalna VGA za Diablo 3 za moj PC. Mislim nesto tipa 5770 ili 7770max polovno naravno.

Malo te tesko shvacam, ali pogledaj moju konfu. Radi na native rezi na ovom prastarom monitoru. 1680*1050. Bez ikakvih problema solo... Zna nekada doci do problema u multi, ali tu se vidi da gusi CPU i ponekad RAM. Ti ocito nisi imao srece, odnosno pogodilo ti se bas.

9 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Radi na native rezi na ovom prastarom monitoru. 1680*1050. Bez ikakvih problema solo... Zna nekada doci do problema u multi, ali tu se vidi da gusi CPU i ponekad RAM. Ti ocito nisi imao srece, odnosno pogodilo ti se bas.

 

Jučer sam isprobavao sve što mi palo na pamet,čitajući na forumu naletio sam na temu popravljanja komponenti upotrebom pečnice, pa pošto nisam imao što izgubiti ja to probao.

Za divno čudo, VGA proradila,ali mi D-SUB neradi više na VGA, samo DVI izlaz, pa sam morao od susjeda 22" (1680*1050) monitor s DVI izlazom posuditi. Sve u svemu, par sati sam se igrao, i sve radi jos bolje nego sto je prije radilo, ventilator kao da mi se sad manje cuje. Sve na High. Esad se samo nadam da će VGA izdržati neko vrijeme.

I naletio sam na nekog cudnog Goblina unutar igre,Rainbow Goblin,koji je otvorio neki portal gdje se nalaze medvjedići,cvjetići i jednorozi.Jel to normalno i ima li takvih nivo još unutar igre? (napominjem da jos igram Starter,isprobavam klase, muske i zenske, sto ne iskoristiti 10 slotova za likove kad ih vec imam).

13 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

I naletio sam na nekog cudnog Goblina unutar igre,Rainbow Goblin,koji je otvorio neki portal gdje se nalaze medvjedići,cvjetići i jednorozi.Jel to normalno i ima li takvih nivo još unutar igre? (napominjem da jos igram Starter,isprobavam klase, muske i zenske, sto ne iskoristiti 10 slotova za likove kad ih vec imam).

To je svojevrsni secret level. Ima procedura kako se dođe tamo, skupljaš dijelove za staff pomoću kojeg otvaraš portal. Naknadno su taj level ubacili u riftove (rift ti je mod gdje prelaziš iz jedne mape u drugu, a random su generirane), a sad ga se može i dobiti kad ubiješ goblina. Level je ustvari parodija na primjedbe da je diablo 3 prešaren i da nema taj scary mračni feeling kao prethodnici.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 3

Goblin pack u riftu na PTR-u, sezona 2 sa 2000% buff-om na legende:

http://i.imgur.com/QZ0v7ec.png

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Eto,konačno odlučio i kupio Diablo 3 i Reaper of Souls,oba ključa me koštala 340kn,samo ukucao na battle.net i nastavio di sam stao s Starter Edition,koliko vidim maksimalni nivo tezine mi je Expert koji mogu igrati trenutno, ali igram Hard jer je mala razlika između 75% i 100%. A i priču prolazim polagano, sve preslušati,mape pronjuškati, tko zna što igra krije.

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Eto,konačno odlučio i kupio Diablo 3 i Reaper of Souls,oba ključa me koštala 340kn,samo ukucao na battle.net i nastavio di sam stao s Starter Edition,koliko vidim maksimalni nivo tezine mi je Expert koji mogu igrati trenutno, ali igram Hard jer je mala razlika između 75% i 100%. A i priču prolazim polagano, sve preslušati,mape pronjuškati, tko zna što igra krije.

ta tezina ti je privremeno, moras prijeci campaing mod da ti se otkljucaju ostale tezine :)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
16 godina
offline
Diablo 3

Uspio malo ući u PTR.

 

Uglavnom, čuvajte si crafting matrerijale, od nekih 50 craftanih ispao je ovaj relativno pristojan Devastator, i pao ovaj Blackhand kao Ancient (ide to preko 3000!):

 

Ipak, RG-ovi se i dalje pojavljuju onako, čudno:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Koji bi od ovih oružja bio najbolji za lightning build. I ako ima koji drugi možete navesti

 

PS: i da li je bolje imati 50%+ light dmg, ili 35%+light dmg + neki gem

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 10:32 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

noob time :) igram sa barbom http://eu.battle.net/d3/en/profile/sky-21284/hero/37877920 kako izabrati dobar build, i koji bi dobar build bio ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...

ta tezina ti je privremeno, moras prijeci campaing mod da ti se otkljucaju ostale tezine :)

 

 

Da, vidio sam, piše mi kad završim ACT IV da mi se tada otključavaju drugi nivoi težine.

Zasada mi je super i sviđa mi se igra jako,jučer došao do Butchera,pa krenio nanovo ACT I, evo upravo ga zavrsio po drugi put(koliko sam skužio nivo težine protivnika se diže kako ja dižem levele svog lika bez obzira koju mapu igrao), sad otvorio ACT II, sve na Expertu igram od sinoć,oprema koja mi pada od monstera i elita je sasvim dovoljna za taj nivo težine,jedino mi je malo smeta što nema kao u D2 da mogu mjenjati oružje tipkom, jer za neke elite 2H oružje je savršeno a za druge bi mi bolje pasalo 1H pa u obje ruke. Dosta legendarnih predmeta mi je palo,skilove mjenjam po opremi koja mi pada u igri. Toliko toga na izbor.Čak i previše.

Nežurim nikuda u igri, uživam zasada. I igram samo solo dok priču prvi put prođem, nisam pokusavao multy igrati dosada.

I čitajući i gledajuči na forumu, znači kad dođem do lvl 70 to je to ? Tada se otvara Paragon level? Još mi to nije jasno kako izgleda ali kad dođem dotoga valjda ću skužiti.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

I čitajući i gledajuči na forumu, znači kad dođem do lvl 70 to je to ? Tada se otvara Paragon level? Još mi to nije jasno kako izgleda ali kad dođem dotoga valjda ću skužiti.

Paragon je svojevrsni neograničeni napredak. Kad dođeš do 70, xp bar postaje paragon bar. Svaki paragon level ti daje 1 point kojim možeš povećati određeni stat. Bit će ti jasno kad dođeš do 70.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 3

RNG... Pogledajte šta mi je palo na DH u partiju sa 2 druga DH i jednim Crusader-om:

 

EDIT:

Ovaj koji je dao TD, ne zna koji je freaking drop rate za Starmetal Kukri, a tek na nekoj drugoj klasi...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 19:14 (TomoR).
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3

looool, nevjerojatno...GZ

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

RNG... Pogledajte šta mi je palo na DH u partiju sa 2 druga DH i jednim Crusader-om:

 

EDIT:

Ovaj koji je dao TD, ne zna koji je freaking drop rate za Starmetal Kukri, a tek na nekoj drugoj klasi...

Sretno govno :) GZ!! {#}

a ovi što lupaju TD su ljubomorni..

Ja ću idućih dana u lov na WoH za wizza.. Nadam se da ću imati sreće kao ti..

 

EDIT

Kako je rolao?

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 11:23 (geothia).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Sretno govno :) GZ!! {#}

a ovi što lupaju TD su ljubomorni..

Ja ću idućih dana u lov na WoH za wizza.. Nadam se da ću imati sreće kao ti..

 

EDIT

Kako je rolao?

Na YT filmić sam dobio samo TD-ove, šta ćeš, zavidni ljudi.

 

Ovisi kako gledaš, ako bi ga koristio u DMG buildu, onda je rolao loše, ali za supporta je OK.

 

Oko 1990 DPS, INT, VIT, CHD. CHD rollam u CDR, giftam socket i bit će OK za supportera. Srećom mi je pred koji tjedan pao iznadprosječanšto se tiče DMG-a (s njim sam uspio i GR37 riješiti, trudim se oko GR38 sad).

15 godina
online
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
geothia kaže...

Sretno govno :) GZ!! {#}

a ovi što lupaju TD su ljubomorni..

Na YT filmić sam dobio samo TD-ove, šta ćeš, zavidni ljudi.

Ma na TD se ne obaziri, ne znam stvarno čemu ali nećemo o tome više :)

Za drop GZ,  stvarno te RNGesus voli :)

Recimo kod mene i frenda je situacija da neće pasti nikako, pa ima već nekih 700-800h od izlaska ekspanzije, imao sam i podulju pauzu ali niti to nije pomoglo. Ima ih i koji igraju i više pa još nemaju SMK. Tako da svaka čast, čestitke na dropu, znam da ima ekipe s 3-4 komada ali tvoj drugi je stvarno izveden kao pro {#}

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
16 godina
offline
Diablo 3

Pa i ja sam utukao preko 1000 sati u 3 različita WD-a (od toga jedan u sezoni), i tek pred nekih 50 sati igranja mi je pao prvi SMK. Ovaj drugi stvarno nisam očekivao, a pogotovo ne tako brzo.

 

S druge strane, nisam dobio ni jedan jedini Furnace, ni Wand of Woh, ni Kridershot, ni Calamity (OK, jesam, lvl 60 verziju) i hrpu drugih itema. Tako da, RNG me trenutno malo pomazio u vezi SMK, a za neke druge nije.

 

Realno, Smart Loot je ako se ne varam 85%. Znači 15% može biti da ne padne za tvoju klasu. Od toga šansa da bude Ceremonial Knife na DH je valjda manja od 5%. Ako padne Ceremonial Knife šansa je 1,41% da padne SMK... S ovim brojevima to je manje od 1/10000 legova da padne SMK na DH (ili bilo kojoj drugoj klasi koja nije WD)...

 

Da budem iskren, rađe bih da me večeras pogodi BINGO. Ali za to je šansa još manja... {#}

 

Kao što uvijek kažem, svima želim sretan i dobar loot!

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

moze mi tko reci koji gem bi bilo najbolje staviti na ovaj helm ?

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...

moze mi tko reci koji gem bi bilo najbolje staviti na ovaj helm ?

S obzirom na low paragon koji su trenutno, možda najbolje Ruby (daje XP bonus). Druga varijanta Amethyst (za life% pa možda možeš igrati malo višu težinu). Treća varijanta, Diamond za skraćivanje cooldown-a.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
LeftY_CRO kaže...

moze mi tko reci koji gem bi bilo najbolje staviti na ovaj helm ?

S obzirom na low paragon koji su trenutno, možda najbolje Ruby (daje XP bonus). Druga varijanta Amethyst (za life% pa možda možeš igrati malo višu težinu). Treća varijanta, Diamond za skraćivanje cooldown-a.

tek sam poceo torment 1 :)

a onaj gem xy% better magic items vrijedi kaj?

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
16 godina
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...
TomoR kaže...
LeftY_CRO kaže...

moze mi tko reci koji gem bi bilo najbolje staviti na ovaj helm ?

S obzirom na low paragon koji su trenutno, možda najbolje Ruby (daje XP bonus). Druga varijanta Amethyst (za life% pa možda možeš igrati malo višu težinu). Treća varijanta, Diamond za skraćivanje cooldown-a.

tek sam poceo torment 1 :)

a onaj gem xy% better magic items vrijedi kaj?

Ne, Topaz u Helmet ti se baš ne isplati.

 

Iako kaže da daje 41% (za max Topaz, koji ti vjerojatno još ne možeš složiti), to vrijedi samo za plave iteme i spušta se postotak. Kad dođe do legendarnih, aplicira se samo 10% od toga, pa ti daje 4,1% veću šansu da padnu legendarni item. Ne isplati se.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ne, Topaz u Helmet ti se baš ne isplati.

 

Iako kaže da daje 41% (za max Topaz, koji ti vjerojatno još ne možeš složiti), to vrijedi samo za plave iteme i spušta se postotak. Kad dođe do legendarnih, aplicira se samo 10% od toga, pa ti daje 4,1% veću šansu da padnu legendarni item. Ne isplati se.

oke, mislim da budem stavio ili hp ili xp..

btw imam upgradane do kraja sve shpove tak da mogu sve koristiti :)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
9 godina
offline
Diablo 3

Evo došao na lvl 70 i ja {#}, i otvorilo mi nivoe težine, sad mogu i Master i Torment igrati, krenio prvo Master i odmah mi pade legendano oružje za 40% jače nego što sam imao. Paragoni u ovih 30 minuta samo lete, već na 6 nivou.

 

Mene sad zanima što od paragon poena prvo koristiti na barbaru ? Kod prve opcije sam išao na brzinu, kod druge na Critical Hit Damage i Chance, kod treće Ressist All, a na zadnjoj Life on Hit, jel to sad ok ? Ili ima netko neku drugu preporuku.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Evo došao na lvl 70 i ja {#}, i otvorilo mi nivoe težine, sad mogu i Master i Torment igrati, krenio prvo Master i odmah mi pade legendano oružje za 40% jače nego što sam imao. Paragoni u ovih 30 minuta samo lete, već na 6 nivou.

 

Mene sad zanima što od paragon poena prvo koristiti na barbaru ? Kod prve opcije sam išao na brzinu, kod druge na Critical Hit Damage i Chance, kod treće Ressist All, a na zadnjoj Life on Hit, jel to sad ok ? Ili ima netko neku drugu preporuku.

Ok ti je tako. Paragone možeš resetirati u svakom trenutku bez ikakve kazne pa ćeš vdijeti što će ti u nekom trenutku biti od najveće koristi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 3

Frosty, čuvaj taj Sun Keeper za kasniji re-roll, pao ti je iznadprosječan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Frosty, čuvaj taj Sun Keeper za kasniji re-roll, pao ti je iznadprosječan.

Sunkeeper solidan :D
Vit u 10% i rokaj momče :D

16 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
TomoR kaže...

Frosty, čuvaj taj Sun Keeper za kasniji re-roll, pao ti je iznadprosječan.

Sunkeeper solidan :D
Vit u 10% i rokaj momče :D

Bolje sada neka rola u socket za 130% Crit dmg.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
9 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...
1.Lovac kaže...
TomoR kaže...

Frosty, čuvaj taj Sun Keeper za kasniji re-roll, pao ti je iznadprosječan.

Sunkeeper solidan :D
Vit u 10% i rokaj momče :D

Bolje sada neka rola u socket za 130% Crit dmg.

 

 

1H weapon čeka bolje dane, zasada u škrinji, a evo i pao Diablo, nekako mi ovaj 4 dio igre prekratak, 3 Act sam dvaput prošao od početka do kraja,ovaj 4 nekako mi prebrzo završio,krećem 5 Act igrati. Nemogu ništa mjenjati jer mi treba Mystic za promjenu na predmetima ?

Zasada na Torment I ide manje više bez problema,par puta su me ubili i to mojom greškom jer se zaletim među veliku količinu monstera.

Ali sve u svemu jako sam zadovoljan kampanjom zasada. Prva tri djela imaju čistu 5 a četvrti dio solidnu 3 po meni.

 

16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

opet zamalo.

 4 levela morao prohodat do bossa

da je meni žezlo čudesno
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 22:29 (toshak).
Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice