COD 2 i COD 4 problemi sa MP

poruka: 99
|
čitano: 25.270
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

oprostite sto skrecem s teme al i ja igram cod4 fps 125, zanemarite to imam problem s slusalicama. Naime prije 2 mj sam krenuo na rucak i povucem sluske i mislim da mi se nesto na zvucnoj pokidalo ukljucim cod4 i cujem samo na jednu slusalicu i to lijevu. Izvucem malo jack i cujem na obadvije ali puno slabije. Onda kupim druge sluske prije 1 tjedan i isti problem. Pa dali netko zna u cem je problem nek mi pomogne. Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
ForceCro kaže...

E ljudi,imam problem s patchom za cod 4.Krenem ga instalirati i kad kliknem next pojavi mi se ovaj tekst:A valid of COD4 installation could not be found at the path specifed.Please specify the path where Cod 4 is installed. Sta da radim???

jesi li prebacio da ti patch stavi na mjesto igrice??

14 godina
protjeran
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Kaj da ja radim sa ovim evo problema na slici nakon što uđem u server nakon min dvije me izbaci i ovo

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 20:08 (Genije).
13 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Genije kaže...

Kaj da ja radim sa ovim evo problema na slici nakon što uđem u server nakon min dvije me izbaci i ovo

Updejtaj Punkbuster

14 godina
protjeran
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Kako nisam to nikad radio
16 godina
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Genije kaže...
Kako nisam to nikad radio

Točno zato. Odeš na http://www.evenbalance.com/  skineš alat za ažuriranje punkbustera.

Pokreneš ga, odabreš u njemu igre i ažuiraš.

*_* Što da ovdje napišem? *_*
14 godina
protjeran
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Kako sad kad sam skinuo program probo sam

1) add game

2) Check updates

3) remove game

Kad sam to napravio redosljedom ništa novo oko toga problema.

12 godina
neaktivan
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

E ovako ja sam naso rjesenje barem za sebe..ja imam windows 7 i dobar laptop ali mi cod 4 mp nije htjeo iako sam sve uradio kako treba (patch 1.4 1. 5 1.6 1.7) i pb ali nis... pa evo na ovoj stranici ima objasnjeno kako za windows 7 rjesenje http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/using-windows-vista-compatibility-mode/ nadam se da sam pomogao!!

13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Svaki put kad pokrenem  multi mi se pojavi ovo

Što da radim?

[url=http://profile.xfire.com/fairiyjewely][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/fairiyjewely.png[/img][/url]
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

update drivera za zvuk i radit ce

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Nece

[url=http://profile.xfire.com/fairiyjewely][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/fairiyjewely.png[/img][/url]
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Imam org key za cod4 te sam je odlucio instalirati, igra se zacudjujuce dobro vrti na mojoj low konfi, ali ipak trza pa bi prvo pitanje bilo sa kojim postavkama cu moci normalno igrati na rez. 1024x768, a evo konfe amd sempron@1.6ghz, 512mb rama, i ati radeon x300/x550/x1050@512mb :/, drugo pitanje se odnosi na sam mp, moze li neko objasniti sta se tu sve treba raditi jer vidim neke bodove?

to bi bilo to za sad..

http://vukajlija.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
bobo rastur kaže...

Svaki put kad pokrenem  multi mi se pojavi ovoŠto da radim?

Ovaj problem je čest kod onih koji imaju 7cu ili Vistu.

Napravi ovo:

 

This is a very common problem which most users are having on the forum!
To quickly solve just try this:

  • Go to Start then Control Panel
  • Double click on the Sound Tool
  • Click on the Recording tab
  • Right click and select "View Disabled Devices"
  • Enable the Stereo Mix

 

edit:

@pirat01

 

Trebao bi uzeti neki drugi config gdje su smanjeni detalji da bi ti koliko toliko išlo. Googlaj yitch config.

A ovo drugo - skupljaš bodove gdje otključavaš nova oružja i dobivaš veći rank. Na promodu toga nema, svi imaju isti rank (1) i ista oružja.

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2011 15:30 (Pero Dinamit).
12 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

jel zna netko mozda u cem je problem, na windows 7 igram cod2 al mi ping skace od 60-180 onak stalno,a na xpu od buraza sve normalno preko istog neta

ostale igre normalan ping 30-50 ovisno o igri

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Ovo gore sam skontao, sad me interesuje taj fps lock? kako to da uradim?

i mozete mi dati ip-ove nekih domacih servera, ili bilo kojih 'slabijih' servera jer igram na nekim serverima gdje je vecina mid-pro pa je malo frustrirajuce {#}

http://vukajlija.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

ja uopce nemogu da igram cod4 mp nece mi uci ni u jedan server a sve sam patcheve instaliro cak sam i updejto punkbuster i sve ....kada udjem u cod4 pise mi ono waiting for all players kao da udju na server i kada udju mene izbaci i pise mi server disconnected i onda sam imao problema s cd keyom ali i njega sam promjenio bezbroj puta ali opet nece pise mi server disconnected ili you are banned from this server i tako na svakom zna neko zast?plss igra mi se cod4 :)) a cod2 igram bez problema ...

 

ADBAUZVC8EWRGV98ER
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 12:45 (HAHAHHAHAHA).
12 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

igram cod4 i nekoliko puta sam promjenio ime i onda me nakon 5,10,15 min pb izbaci sa servera i pise max name changes i banna me na 1h.zna li ko kako cu rijesiti ovaj problem?unaprijed hvala

feefake
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
feefae kaže...

igram cod4 i nekoliko puta sam promjenio ime i onda me nakon 5,10,15 min pb izbaci sa servera i pise max name changes i banna me na 1h.zna li ko kako cu rijesiti ovaj problem?unaprijed hvala

nemoj vise mjenjati ime

13 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Tocno to...cemu uopce tolike promjene imena?
Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
12 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

presto sam mjenjat ali i dalje me kcikava i banna

feefake
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
feefae kaže...

presto sam mjenjat ali i dalje me kcikava i banna

Kicka ili bana? promjeni key 

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
12 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

iztbaci me sa server i onda nemogu uc na server 1h ili 30min.probo sam promjeniti key code ali i dalje me zeza.

feefake
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
feefae kaže...

iztbaci me sa server i onda nemogu uc na server 1h ili 30min.probo sam promjeniti key code ali i dalje me zeza.

A drugi serveri?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
12 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

sa svih

 

feefake
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
feefae kaže...

sa svih

 

probaj stavit novo ime na menu-u i onda se connectaj

13 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

instlario cod 4 i odmah poceli problemi

imam jogurt verziju i udjem na server i budem unutra 2 minute i pise connection interupted i kicka me(imam gigaset sx763 modem, i 2 su kompa u isto vrijeme na internetu, mozda je do tog problem), a na drugim serverima mi se to ne desava, nego na drugima mi pise losing key packet 9005, promijenio sam nekoliko key kodova i uvijek isti problem.

 

dali netko m,ozda zna rjesenje

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
win4crazzy kaže...

instlario cod 4 i odmah poceli problemi

imam jogurt verziju i udjem na server i budem unutra 2 minute i pise connection interupted i kicka me(imam gigaset sx763 modem, i 2 su kompa u isto vrijeme na internetu, mozda je do tog problem), a na drugim serverima mi se to ne desava, nego na drugima mi pise losing key packet 9005, promijenio sam nekoliko key kodova i uvijek isti problem.

 

dali netko m,ozda zna rjesenje

PunkBuster update.

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
nick54312 kaže...
win4crazzy kaže...

instlario cod 4 i odmah poceli problemi

imam jogurt verziju i udjem na server i budem unutra 2 minute i pise connection interupted i kicka me(imam gigaset sx763 modem, i 2 su kompa u isto vrijeme na internetu, mozda je do tog problem), a na drugim serverima mi se to ne desava, nego na drugima mi pise losing key packet 9005, promijenio sam nekoliko key kodova i uvijek isti problem.

 

dali netko m,ozda zna rjesenje

PunkBuster update.

jesam i isti problem se pojavljuje, skino sam ga s ove stranice http://evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

itko?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

E ovako da ne otvaram novu temu o cod4 mp imam jedan problem tek sam poceo igrat i ping mi je jako velik iako imam phenoma II x4 i hd 6850. Sad me zanima je li mi problem do neta (s kojim dosad nisam imao problema) ili trebam podesit igru. Ping mi je odprilike 80 onda odjednom skoci na 120 ili vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice