Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 585.962
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
FileFicho kaže...
hahhaajaads kaže...

Zadnji put da sam ovo pokrenuo, doslovno kamper na kamperu koji god mod se igra.

Istina, ali kad naučiš mape, već "pre-aimaš" kamperske pozicije te gotovo uvijek uspiješ ubiti kampera. Govorim za HC modove, gdje je health manji.

 

Ja otkako sam prvi puta isprobao HC nisam soft pokrenuo ni jednu jedinu partiju. Tocno tako se umiralo u prvom MW i to je tocno kako i treba biti. HC je zakon

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...
FileFicho kaže...
hahhaajaads kaže...

Zadnji put da sam ovo pokrenuo, doslovno kamper na kamperu koji god mod se igra.

Istina, ali kad naučiš mape, već "pre-aimaš" kamperske pozicije te gotovo uvijek uspiješ ubiti kampera. Govorim za HC modove, gdje je health manji.

 Ma skinuo sam ju danas da isprobam za ovaj free weekend, ali ubiju mi pojam u igrama jer nemam pojma kakve su mape. Imao sam dobar kd za prvu ruku (1.8) ali svaki put neka druga mapa i mod i nemam pojma sta koristit (bilo bi najbolje kad bi si slozio one shot snajper sa holom, to cu bas sad isprobat ak ide).

 

Pao je deinstall, prvi put namjestim sniper i odma prvi gejm jedan dere sve sa aimbotom, drugi gejm udjem sve ok ali non stop se spawnam ispred onog robota koji one shoota sve. Odlicna igra 

Isprobavaš u krivo vrijeme. Igra je trenutno, preko vikenda, free to play, pa je logično očekivati navaju cheatera. Sutra kad zaključaju, bit će situacija puno bolja. Na 15 gejmova možda jedan cheater.

13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
FileFicho kaže...
hahhaajaads kaže...

Zadnji put da sam ovo pokrenuo, doslovno kamper na kamperu koji god mod se igra.

Istina, ali kad naučiš mape, već "pre-aimaš" kamperske pozicije te gotovo uvijek uspiješ ubiti kampera. Govorim za HC modove, gdje je health manji.

 

Ja otkako sam prvi puta isprobao HC nisam soft pokrenuo ni jednu jedinu partiju. Tocno tako se umiralo u prvom MW i to je tocno kako i treba biti. HC je zakon

 Davno prije u cod 4 dok sam tek krenu igrat hc mi je biio zakon, kako god pucaš ljudi padaju, misliš kako si dobar.

 

Kasnije dođeš na soft i skužiš da nemaš pojma. Nakon godina igranja soft modova, shvatiš koliko je hc zapravo mode gdje se ograničiš kao igrač.

 

Aim nebitan, samo sporije igraj, siluj bombama i kamperskim stvarčicama i to je to.

Upalim hc da napunim pištolje, jer su perverzija punit u soft mode. Za sve ostalo...soft, ne ni radi mape, ni radi ikona, ni išta nego...imaš vremena reagirati ako te gađa netko loš, a u hc nemaš jer kako god pucao, uvijek te ruši prvi ko prvi zapuca.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
FileFicho kaže...
hahhaajaads kaže...
FileFicho kaže...
hahhaajaads kaže...

Zadnji put da sam ovo pokrenuo, doslovno kamper na kamperu koji god mod se igra.

Istina, ali kad naučiš mape, već "pre-aimaš" kamperske pozicije te gotovo uvijek uspiješ ubiti kampera. Govorim za HC modove, gdje je health manji.

 Ma skinuo sam ju danas da isprobam za ovaj free weekend, ali ubiju mi pojam u igrama jer nemam pojma kakve su mape. Imao sam dobar kd za prvu ruku (1.8) ali svaki put neka druga mapa i mod i nemam pojma sta koristit (bilo bi najbolje kad bi si slozio one shot snajper sa holom, to cu bas sad isprobat ak ide).

 

Pao je deinstall, prvi put namjestim sniper i odma prvi gejm jedan dere sve sa aimbotom, drugi gejm udjem sve ok ali non stop se spawnam ispred onog robota koji one shoota sve. Odlicna igra 

Isprobavaš u krivo vrijeme. Igra je trenutno, preko vikenda, free to play, pa je logično očekivati navaju cheatera. Sutra kad zaključaju, bit će situacija puno bolja. Na 15 gejmova možda jedan cheater.

 Isprobavam kad mogu, ja nemam igru pa sam zato skinuo na free vikendu da probam. Htio sam i HC probat ali nema mogucnosti biranja moda/mapa, mislim da sam bar 10ak puta izasao sa servera samo da dobijes HC ali nista.

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igra svakako vrijedi 200kn preko Rusije. Sad vidi jel ti se isplati, hoćeš igrati i to...Cheatera ima, ali ne ovoliko koliko za free vikende. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
FileFicho kaže...

Igra svakako vrijedi 200kn preko Rusije. Sad vidi jel ti se isplati, hoćeš igrati i to...Cheatera ima, ali ne ovoliko koliko za free vikende. 

 Nisam deinstalirao, zaboravio sam da je unutra i warzone 

 

 Uglavnom, sljedeci put mi je bacio mapu backlot sa coda 4 i tu sam izdominirao jer znam sve zive spotove, eh da mi stalno baca tu mapu bilo bi prelijepo 

13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav ljudi , imam jedan problem , naime s vremena na vrijeme igra mi se crasha na desktop bez ikakve najave bez ikakave koda greske ili slicno kao da sam udrio alt f4 . Dogada se na random mozda 3-4 puta u danu . Temperature proca i graficke su odlicne 50 max 60 C , a igru vrtim na high na 100 njak fps-a tako da nevirujem da je u tom problem . Kad  mi se prvi put do dogodilo nasa sam fix na netu da ugasim battlenet i blizzar update agent u tasku menageru ali evo i pomoglo mi je neko vrijeme ali evo danas i s tim ugasenim mi se crasha . 

Ima li ko slicnih iskustava ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Call Of Duty Modern Warfare

Novi patch u 08 ujutro sutra.

Novih 20+ gb, igra ide preko 200gb.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nece razbojnici!

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
update 31gb, strasno..
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
update 31gb, strasno..

 Stvarno tragedija upalit battle.net s posla i pustiti da se updatea...

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
radim popodnevnu pa je tragedija
battlenet: SUGARfree#21113
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Update skinut naravno i reinstal shadera napravljen.Tko kupio MW 2 Remastered mozete ga instalirati sad.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Naravno i Mw 2 se skida 62 GB

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

nakon updatea pola meca igram i poslije dev error malo 5763 malo 6068, je i vama pocelo odjednom bacat...

 

EDIT: rjeseno

battlenet: SUGARfree#21113
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 12:27 (ProTeinZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
update 31gb, strasno..

 znaci ja mogu zaboraviti danas igru

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja isto mogu zaboraviti da ću danas igrati. Dok dođem s posla i stavim skidati, pa dok se skine uz moj ultra mega spori net, bit će taman ponoć. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
ProTeinZ kaže...
update 31gb, strasno..

 Stvarno tragedija upalit battle.net s posla i pustiti da se updatea...

 kolega ima rjesenje za nas.... 

battlenet: SUGARfree#21113
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Strpljen - spašen :)

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Zvuk u ovoj igro je totalno loš koliko god opcija bilo pod Audio. Jednostavno igra je skup nekih random zvukova koji su samo ubačeni unutra čisto da su tu. U 90% slucajeva ne možeš uopće raspoznati po zvuku odakle ti ljudi dolaze ili odakle pucaju.
Igram Gunfight, svaka mapa ima neke zvukove koji te ubiju u pojam jer se zbog tih zvukova ne mogu fokusirati na one bitne zvukove. Igraš Rust, vjetar tuče na sve strane. Na onoj mapi u brodu se čuju valovi i kontejneri kao da se vozim ispod Paškog mosta i bura tuče 250 km/h. Pa jbt.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
antimadridista kaže...
Zvuk u ovoj igro je totalno loš koliko god opcija bilo pod Audio. Jednostavno igra je skup nekih random zvukova koji su samo ubačeni unutra čisto da su tu. U 90% slucajeva ne možeš uopće raspoznati po zvuku odakle ti ljudi dolaze ili odakle pucaju.
Igram Gunfight, svaka mapa ima neke zvukove koji te ubiju u pojam jer se zbog tih zvukova ne mogu fokusirati na one bitne zvukove. Igraš Rust, vjetar tuče na sve strane. Na onoj mapi u brodu se čuju valovi i kontejneri kao da se vozim ispod Paškog mosta i bura tuče 250 km/h. Pa jbt.

 ja sa logitech g930 starim 6godina cujem bas tko od kuda ide, koristrim boost high

battlenet: SUGARfree#21113
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Onda očito nisi shvatio kolegin post. Svaka mu je na mjestu, brdo bespotrebnih zvukova koji na kraju ničem ne služe osim šta te naživciraju. Pogotovo onaj na početku dok se spuštaš s helića..jao majkooo

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

nakon updatea pola meca igram i poslije dev error malo 5763 malo 6068, je i vama pocelo odjednom bacat...

 

EDIT: rjeseno

 Evo ja odigrao jednu partiju sve radi normalno ,uredan FPS nikakvih problema.

sake08
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

 EDIT: rjeseno

Pa ne bi ti ruka otpala da si napisao kako si riješio, da i mi drugi znamo ako budemo imali taj problem.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
reinstallo direct x...
battlenet: SUGARfree#21113
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
takoder bug na mapi shoot house, dok ste na mjestu sa slike i netko baci flash bang kat ispod bit cete flashani kao da ju je bacio na vas..
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

Onda očito nisi shvatio kolegin post. Svaka mu je na mjestu, brdo bespotrebnih zvukova koji na kraju ničem ne služe osim šta te naživciraju. Pogotovo onaj na početku dok se spuštaš s helića..jao majkooo

 masa ljudi ne zna složit audio postavke i stalno plače.

Effects smanjit, music smanjit. Boost low, igra bar na 80%. Bez problema soundwhoram sa hyper xicama.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Sickness kaže...

Onda očito nisi shvatio kolegin post. Svaka mu je na mjestu, brdo bespotrebnih zvukova koji na kraju ničem ne služe osim šta te naživciraju. Pogotovo onaj na početku dok se spuštaš s helića..jao majkooo

 masa ljudi ne zna složit audio postavke i stalno plače.

Effects smanjit, music smanjit. Boost low, igra bar na 80%. Bez problema soundwhoram sa hyper xicama.

 Sve sam to napravio i također imam hyper xice ali to jednostavno nije to. Ako si igrao bilo koju competitive fps ili tps pucačinu onda ćeš razumjeti o čemu govorim. Znači u Fortniteu NIKAD nisam poginuo bez da sam znao jel lik iznad mene, ispod mene, lijevo ili desno. Ovdje mi se likovi iza leđa prikradaju bez ikakvih zvukova. Netko puca na mene i nemam pojma odakle po zvuku.

 

Znaš kako znam da postoji taj problem? Tako da igra nekad zna raditi dobro. Nekad čujem savršeno nečije korake. I onda 2 minute kasnije, isto mjesto, ista mapa i lik pokraj mene ne čujem ga. I pričam o gunfightu, tako da nije riječ o nikakvim perkovima ni bilo čemu. Jednostavno zvuk nije konstantno dobar. Kao da sve je smiksano i samo bačeno u igru bez puno truda. To me odbija u ovakvoj igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pa ima onaj dead silence perk tako da je moguce da su perkovi u pitanju

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Pa ima onaj dead silence perk tako da je moguce da su perkovi u pitanju

 Ne postoje ti perkovi u gunfight modu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice