Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 586.246
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav 

Zanima me koliko dode novaca  Battle Pasa za PS4 i šta je sve uključeno ?Hvala 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
SiNkE.Zgb kaže...
Stane256 kaže...

Oce'l meni radit warzone na PC-u bez nekih lagova?

 

Graficka: MSI Nvidia GTX 960 4GB
Procesor: Intel i5 4690k
Hlađenje: BeQuiet Pure Rock
Matična: Gigabyte Z97 Gaming 5
Ram: Kingston 8GB 1866Mhz
Hard disk: WD Blue 1TB
Napajanje: CoolerMaster G550M
Kučište: NZXT S340

 Vjerojatno hoce ....al ce proc bit zakucan na 100%  i vjerojano ce diskord štekat.....tak je meni bilo na i5 3570k na 4.2 ghz i r9 270x

 Ja imam FXa 8350 (4,5ghz OC) i ide na 70-80 fpsa večinom low opcije, a Stanetov proc je jači.

 

simo97 kaže...
Da li si rijesio taj problem stuteringa. Ja imam GTX 1550 ti 4gb graficku. Stavim sve na high bude nekih 70fps, sve ide fino dok ne zapucam. Onda pocne lagati prvo zvuk i budu veliki frame dropovi koji traju mzd sekund dva, al jako puno smeta u igri. Ako neko ima neko rjesenje.

Ja sam imao slične probleme u nekim zahtjevnijim igrama ide sve dobro na 60-70 fpsa i svakih pola minute mi fps padne na 10fpsa i to traje nekih sekundu dvije i onda opet vrti na 60-70 i tak stalno. 
Skužio sam da mi se VRM od matične pregrijavao i zato je CPU trokirao.

________________________________________________________

dreadmoore kaže...

Jel netko zna problem sa gtx 1050 zasto izbaciva iz igre.Prijatelj nemoze uci ni igru kako treba odamh ga izbaci radi se o laptopu sve je pokusao i nove drivere ali nista ne uspijeva.

 

Neka proba upalit igru u safe modu. I onda naknadno u opcija promjeni rezoluciju i to. Tako je kolegu kikalo svaki put kad bi sletio na početku samo ga izbaci, a ima 1070ti, 16gb i neki i5.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 17:18 (dinos3).
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... updejt i solo mod dodan... kaj, sljedeci je duos?... ajmo neke druge stvari popravit NAJPRIJE...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

... updejt i solo mod dodan... kaj, sljedeci je duos?... ajmo neke druge stvari popravit NAJPRIJE...

 Slazem se. Zvuk pod OBAVEZNO a drugo stuttering. 115fps i javlja se stuttering, komedija jbt

9 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako se može fixati da ne uzima usage od RAM-a (97%) ? Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako su dodali tako traženi SOLO mode sam skužio zašto ga igra nije odmah imala.

 

Igra je osmišljena za barem TRIO.

 

Za solo je jednostavno prevelika mapa, i sve je puno campera. Jbt likovi dođu na kat kuće, pronaju i čekaju te sa shotgunom..

 

Također skill je tu nebitan. Uzmeš helikopter i kružiš doslovno do finala. A zadnjih par koji ostanu sve ovisi o sreci tko ce na koga naletjeti. Ako dođeš frajeru od iza nema hebene šanse osim onak ako ga totalno ne fulaš.

 

I nije mi jasno ako netko zna od kud likovima oružja sa onim toplinskim senzorom? Od 15 partija to nisam našao.

 

Samo mi nemojte rec da treba kupit battle pass da se to otključa jer je to onda fakat pay to win.

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
amd freak kaže...

Kako su dodali tako traženi SOLO mode sam skužio zašto ga igra nije odmah imala.

 

Igra je osmišljena za barem TRIO.

 

Za solo je jednostavno prevelika mapa, i sve je puno campera. Jbt likovi dođu na kat kuće, pronaju i čekaju te sa shotgunom..

 

Također skill je tu nebitan. Uzmeš helikopter i kružiš doslovno do finala. A zadnjih par koji ostanu sve ovisi o sreci tko ce na koga naletjeti. Ako dođeš frajeru od iza nema hebene šanse osim onak ako ga totalno ne fulaš.

 

I nije mi jasno ako netko zna od kud likovima oružja sa onim toplinskim senzorom? Od 15 partija to nisam našao.

 

Samo mi nemojte rec da treba kupit battle pass da se to otključa jer je to onda fakat pay to win.

 

 
Pa imas loudout dropove gdje napravis puske i atachmente koje ti zelis i lootas ih iz toga.

16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Aha to je onaj dio igre u glavnom meniju gdje mogu radit customization? I onda kad lootam si uzmem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Za one koji nisu skužili. Netko je otvorio novu temu za WARZONE baš pa možete i tamo pisati. 

 

btw, kada već pišem tu: "Kills are now credited to the player who downed the enemy player."

 

izvor: link

 

Sredili su sa današnji patchom gore navedeno.

 

amd freak kaže...

Aha to je onaj dio igre u glavnom meniju gdje mogu radit customization? I onda kad lootam si uzmem?

 moraš platit u buy shopu 6k$ ako se ne varam da ti padne sa neba loadout dropbox i tamo izabereš loadout koji si si sredio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 22:27 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima netko od danas problem da se ruši na desktop igra bez errora. Jučer normalno radilo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja imam problem da mi ne pamti postavke za grafiku, sve ostalo pamti wtf? Svaki put moram namještat... imam isti problem u dosta igrica ali posto su 'ona verzija' mislio da je do toga, ali ko zna do cega je...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
win10pro kaže...

Ja imam problem da mi ne pamti postavke za grafiku, sve ostalo pamti wtf? Svaki put moram namještat... imam isti problem u dosta igrica ali posto su 'ona verzija' mislio da je do toga, ali ko zna do cega je...

 zna se zdrkat grafika, posebice onaj render resolution

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
win10pro kaže...

Ja imam problem da mi ne pamti postavke za grafiku, sve ostalo pamti wtf? Svaki put moram namještat... imam isti problem u dosta igrica ali posto su 'ona verzija' mislio da je do toga, ali ko zna do cega je...

 Naštimaj grafiku i onda odi u documents pogledaj dal je file mjenjan prije par sekundi, stisneš desnog>opcije i read only.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 19:26 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dobra mi je igra, NAT strict 90 posto vremena, tu i tamo prijeđe na moderate iako ništa nije mijenjano, nema pomoći ma koliko god ručno otvarao portove,

palio i gasio UPNP.

 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...

Dobra mi je igra, NAT strict 90 posto vremena, tu i tamo prijeđe na moderate iako ništa nije mijenjano, nema pomoći ma koliko god ručno otvarao portove,

palio i gasio UPNP.

 

 Ima ti tu veze i firewall, anti virus. I drugi programi koji mogu blokirati konekciju.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

 Ima ti tu veze i firewall, anti virus. I drugi programi koji mogu blokirati konekciju.

Ma ima da, samo Modern Warfare 2 ima NAT open od prvoga dana, imala je i ova igra dok nisu izdali prvu nadogradnju. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Probao sam warzone i battlefield 5 multiplayer.Battlefield je prema codu smeće,mogu mislit kako je "originalni" cod multiplayer dobar jer nazalost nisam imao prilike probati jos...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...

Dobra mi je igra, NAT strict 90 posto vremena, tu i tamo prijeđe na moderate iako ništa nije mijenjano, nema pomoći ma koliko god ručno otvarao portove,

palio i gasio UPNP.

 

 ja nemogu igrat warzone udem jednom pa 20 puta ne mogu ...... javi "unable to establish secure connection to host" mozda ima veze kaj sam igru kupio preko rusije. 

 

Onda napravio novi battle.net account s HR regijom i s njega mogu normalno igrat

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
SiNkE.Zgb kaže...

 ja nemogu igrat warzone udem jednom

Ja imam preko Rusije isto, ali nemam nikakvih problema.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...
SiNkE.Zgb kaže...

 ja nemogu igrat warzone udem jednom

Ja imam preko Rusije isto, ali nemam nikakvih problema.

 Također nikakvih problema

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Ima ti tu veze i firewall, anti virus. I drugi programi koji mogu blokirati konekciju.

Ma ima da, samo Modern Warfare 2 ima NAT open od prvoga dana, imala je i ova igra dok nisu izdali prvu nadogradnju. 

 Meni se to dešavalo bilo u MW2 i tada kad sam imao ona usrani Thompson ruter, od njega mi ni steam igre nisu radile. Morao sam zamoliti T-com da mi pošalju drugoga, što i jesu.

 

Sad više nemam tih problema. Dobro igra se nadogradila i možda baš onda dodana u neki AV program pa je blokira, ili battle.net

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...

 Jel si zvao mozda podrsku da ti iskljuce cg nat ak je to u mogucnosti ? Ja sam prije imao problema u gta 5 online (izbacivanje svakih par minuta) i problem je bas bio nat type koji je bio strick, nakon gasenja cg nata je stalno open.

11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...
Valentin17 kaže...

 Jel si zvao mozda podrsku da ti iskljuce cg nat ak je to u mogucnosti ? Ja sam prije imao problema u gta 5 online (izbacivanje svakih par minuta) i problem je bas bio nat type koji je bio strick, nakon gasenja cg nata je stalno open.

 Sta je cg nat?

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...

 Jel si zvao mozda podrsku da ti iskljuce cg nat ak je to u mogucnosti ?

Imaš internet od VIPa ili? Kako si došao do toga CG NATA? Ja nikada nisam čuo za to.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

2 dana sam igrao normalno i jučer počelo sranje.

Izbaci me na desktop bez ikakve obavijesti.

Čak kad sam u lobiju, ništa ne radim nego čekam i pukne na desktop.

 

Ima li netko sličan problem i kako ga riješiti?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Skilledžija kaže...

2 dana sam igrao normalno i jučer počelo sranje.

Izbaci me na desktop bez ikakve obavijesti.

Čak kad sam u lobiju, ništa ne radim nego čekam i pukne na desktop.

 

Ima li netko sličan problem i kako ga riješiti?

 kupi novi kompjutor  

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 10:45 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

 kupi novi kompjutor  

Taman dođe nešto da se malo maknem od govna FIFE i onda opet ugazim u novo govno.

Više ne kupujem kompjutore zbog broken igara... dok god mogu vrtit jubitu na njemu će biti na stolu.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
SiNkE.Zgb kaže...

 Sta je cg nat?

 Blage nemam, znam samo da ak je on ukljucen da su mi neke igre odma na strick natu, sad je sve open ko kuca 

Valentin17 kaže...

Imaš internet od VIPa ili? Kako si došao do toga CG NATA? Ja nikada nisam čuo za to.

 Ne, na bnetu (tj. a1) sam. Do cgnata sam "dosao" tak da sam nazvao sluzbu za korisnike (tj. podrsku) i objasnio da imam par problema sto se tice cg nata i da bi ga volio iskljucit, covjek je odma rekao da moze i nakon 20ak minuta je sve bilo rijeseno...

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...

 Blage nemam, znam samo da ak je on ukljucen da su mi neke igre odma na strick natu, sad je sve open ko kuca 

Da, ali moraš znati kaj podešavaš jer na taj način računalo može postati ranjivo na neke stvari sa interneta recimo ili nešto treće.

 

EDIT: Evo malo više informacija o tome. KLIK.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 15:54 (Valentin17).
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Skilledžija kaže...

2 dana sam igrao normalno i jučer počelo sranje.

Izbaci me na desktop bez ikakve obavijesti.

Čak kad sam u lobiju, ništa ne radim nego čekam i pukne na desktop.

 

Ima li netko sličan problem i kako ga riješiti?

Ti radi discord istovremeno?

 

Meni je zbog game trackera na discordu bacalo error i rušilo igru. 

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice