Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 295.909
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Del_Boy97 kaže...

dosta ljudi pere nostalgija pa s takvim očima gledaju na stare codove koji su isto imali masu svojih mana samo jebiga, pamte se samo sretni dani kad ste bili u osnovnoj, srednjoj, na faksu i guštali s ekipom po serverima na xfireu i hamachiju

 Definitivno, plus prije 10-15 godina nismo cjepidlačili. Sjecam se kad smo brat i ja gledali najavu za CoD2 u PC Playu ako me sjećanje dobro služi, bili smo fascinirani što će biti snijega u igrici :') To dovoljno govori, a sad nam smeta broj vrata u sobama (iako se slažem s ovime smiješno je :D)

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 20:12 (crorockycro).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

Spawnovi su pokvareni od početka coda valjda, a sad još više.

Mout ne radi railgun od pljuce, ne pretjeruj, smanji recoil, ali ne toliko da ga nema.

 

 

 

I da zaboravih igra ima puno visual recoila, onaj pravi recoil je smiješan kao i u svakom COD-u 30 metaka mozes sprašit u jednu tocku samo malo miša spuštatš dolje ljevo ili denso ovisno o gunu, netko tko puno igra ili je igrao kompetitivne igre recoil u codu polovi za 10 minuta to i nije toliko bitno posto je TTK jako brz i net code je onako osredanj.

 

Probaj sam mountati assault rifle, 30 metaka ispucaš da se puška pomakne možda 2 mm doslovno railgun, neznam možda je u meni stvar ali recoil u COD-u nije stvar oko koje se brinem.

 

I da skill ceilling je u COD-u nizak naspram pravih kompetitvnih igara nebudemo se lagali, opet pričam o CS-u jer sam to igral 20 godina pa mi je najlakše usporediti - kretanje,game sense,igra na zvuk i aim u CS-u razlika između jako dobrog i odličnog igrača je nebo i zemlja.

 

Imaš ljude sa 3000,4000 sati u CS-u koji još uvijek nisu polovili recoil pattern M4/AK, u COD-u to poloviš za 10 minuta.

 

Jedan primjer čisto, sniperi? WTF moš trčati,skakati,slajdati,hip fire gotovo 100% precizno i jos šlag na tortu nema flinch kad te netko gađa.

 

 

Da se razumijem nije da govorim da COD mora biti CS, daleko od toga čisto dvije različite igre i COD je takav kakav je odličan samo kažem da pokušavaju neku iluziju prodati da je COD sad usporeni i jako kao skilful dok je isti kurac kao i svake godine samo hvala Bogu bez slide cancelinga.

 

I ne, ne hejtam COD ( casual ili kompetititvni)  jer mi je to odlična no brainera igra uvijek bila nakon kompetitivnog igranja tj. 6v6 modovi jedan sat za mozak na pašu i kad mislim za mozak na pašu ne mislim uzmi SMG i trči okolo ko retard nego čisto chill game nakon ESL,FACEIT itd.

 

Na kraju dana još uvijek mi je jako zabavna igra i čisto tako gledam kao zabavu jer s 35 godina dosta mi je kompetitivnog znojenja i ubi me u pojam taj SBMM kako je nafrljeni i te neke pizdarije zato tolko cendram jer smatram da bi igra bila još bolja da malo poprave/promjene par stvari.

 

 

 

 

twice the pride double the fall
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
crorockycro kaže...
Del_Boy97 kaže...

dosta ljudi pere nostalgija pa s takvim očima gledaju na stare codove koji su isto imali masu svojih mana samo jebiga, pamte se samo sretni dani kad ste bili u osnovnoj, srednjoj, na faksu i guštali s ekipom po serverima na xfireu i hamachiju

 Definitivno, plus prije 10-15 godina nismo cjepidlačili. Sjecam se kad smo brat i ja gledali najavu za CoD2 u PC Playu ako me sjećanje dobro služi, bili smo fascinirani što će biti snijega u igrici :') To dovoljno govori, a sad nam smeta broj vrata u sobama (iako se slažem s ovime smiješno je :D)

 Mene ne pere nostalgija, jer je nemoguće u današnje vrijeme dobit igru koju si igrao prije 15 - 20 godina. Sve se mijenja, ide naprijed, pa tako i gaming. Prihvatio sam COD kakav je, još koji dan i peglat ću WZ2.0 i ne mislim gledat u nazad. Ako ne bude zanimljiv, odem na serije, Apex, šta god.

 

Jedina igra za koju bi dao desnu ruku da je recikliraju, naprave potpuno istom je igra koju sam najviše u životu peglao, jedno 3 - 4K sati. Americas Army Operations. A ekipa - Ludi_Gnjida, Ludi_Kikec, partizan, HRButcher, HRmoggy, Ri_Squad, Kum.... khm, sad me pere nostalgija  (ne i COD nostalgija)

مرګ ژوبله
8 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nije uopće loša igrica, mape, kretanje, ttk... nemam neke zamjerke. Igram tdm i dm, koliko vidim ima 5-6 mapa koje se stalno ponavljaju. Jedino je problem random zaboravljanje postavki, ali ajde uglavnom koristim extreme preset za grafiku, kontrole pamti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dečki kreno je preload za Warzone 2.0 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Hehe, zanimljiv odabir muzike za WZ trailer. Lynyrd Skynyrd za ove moderne generacije.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Trailer u maniri nekih bf trailera.

Šteta šta me ne zanima, ali drago mi je da se većina ekipe raduje ovom modu.

 

Iskreno se nadam da neće zaboraviti MP i ranked, zbog dmz i warzone.

I to da je free je cheater infested. Nekad stave free sa free igračima, a paid sa paid i već je druga priča.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Preko čega igrate?

16 Steam
19 Battle.net
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Pero 7777 kaže...

Dečki kreno je preload za Warzone 2.0 

 Meni ne želi, vidim ju , nudi mi  još od sinoć , ali niš.

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Crotiger kaže...
Pero 7777 kaže...

 

 Meni ne želi, vidim ju , nudi mi  još od sinoć , ali niš.

 Khmmmm... meni ovo zvuči kao poziv na sex

10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Warzone 2 mapa Al Mazra sadrži remasterirane mape - Terminal, Highrise, Quarry, Dome.... valjda će se nać onda i pokoji favorit za MP ekipu. Ja sam se dosta nagrindao, sutra napokon počinjem igrat.

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

dome sam primjetio još u 3. COOP misiji

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

šta kažu, očekuje li se danas i kakav patch kulturni osim manje bitnog warzonea i totalnog promašaja od dmz?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

šta kažu, očekuje li se danas i kakav patch kulturni osim manje bitnog warzonea i totalnog promašaja od dmz?

 

 Vjerojatno će još više ujebat neke stvari 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

 

 

Jbg warzone će biti main mod u igri to je činjenica vidjet ćeš danas pola milijuna ljudi u igri minimalno. Koliko god neki ljudi ne vole battleroyal najzanimljiviji je za igrati od svega što cod nudi. Fino lootas,ubijas,ides u zonu... Osjecas se da igras neki comeptative. Prvi nisam igrao zakasnio sam. Ali eto hrpa ljudi kupilo cod da mogu nabrijat puške za warzone. 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...

 

 

Jbg warzone će biti main mod u igri to je činjenica vidjet ćeš danas pola milijuna ljudi u igri minimalno. Koliko god neki ljudi ne vole battleroyal najzanimljiviji je za igrati od svega što cod nudi. Fino lootas,ubijas,ides u zonu... Osjecas se da igras neki comeptative. Prvi nisam igrao zakasnio sam. Ali eto hrpa ljudi kupilo cod da mogu nabrijat puške za warzone. 

 Kakav mrtvi competitive, jedino šta je napeto radi ringa.

Nema to veze, polomljen sbmm, i za 5 dana ćete svi plakat za cheatere.

 

Jedini competitive je snd cld 5v5 ako zaživi ranked.

 

I super je da, battle royale za koji slažeš klase, a ne da šta nađeš nađeš-.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Pa nepeto je radi svega, em ne smiješ umrijeti imaš 1 život, em te jebe zona, pa kamperi koji te čekaju kad ulaziš u zonu itd... Pa to je BR je vrsta competativea, pogledaj PUBG imaš pro scenu gdje ljudi igraju za lovu, upravo se održava world cup masna lova u igri... Možda nije competative kakav ti zamišljaš ali neka competativa je. Slažem se da SD ima ranked to bi bilo pravo iskustvo competativa kao csgo,rs6, a valjda će i to doći uskoro. Pa da ovdje si složiš u warzone lodaut i kupiš si ga i dereš sa time nema nekog lootanja posebnog više lovu skupljaš da što prije zoveš loadout... Staviš si AR sa x4 i ostalim dodacima kao main weapon i staviš overkill perk i neki jeben smg kad pushas kuće... Dobar mi je Vaznev smg, Lanchman te Fennec ta 3 su top. AR za warzone definitivno Kastov 762,M4 je u opticaju STB isto super puškica... Vidit ćemo šta će biti meta, možda i neki LMG :D 

10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Vidi se što je main event. Zbog WZ popravljeni zvukovi koraka, nema stutera, rade lvl up poruke, radi spotanje itd. Igra je ispečirana. Još malo za popeglat. Puno bolje nego do sad. Jedino su doslovno sve popravili, ko iz bete, pa ispadaju poruke i zauzimaju pol ekrana u najgorim trenucima naravno. A PKTac je sad najbolji AR 

مرګ ژوبله
 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Jel nije to LMG :D 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...

Pa nepeto je radi svega, em ne smiješ umrijeti imaš 1 život, em te jebe zona, pa kamperi koji te čekaju kad ulaziš u zonu itd... Pa to je BR je vrsta competativea, pogledaj PUBG imaš pro scenu gdje ljudi igraju za lovu, upravo se održava world cup masna lova u igri... Možda nije competative kakav ti zamišljaš ali neka competativa je. Slažem se da SD ima ranked to bi bilo pravo iskustvo competativa kao csgo,rs6, a valjda će i to doći uskoro. Pa da ovdje si složiš u warzone lodaut i kupiš si ga i dereš sa time nema nekog lootanja posebnog više lovu skupljaš da što prije zoveš loadout... Staviš si AR sa x4 i ostalim dodacima kao main weapon i staviš overkill perk i neki jeben smg kad pushas kuće... Dobar mi je Vaznev smg, Lanchman te Fennec ta 3 su top. AR za warzone definitivno Kastov 762,M4 je u opticaju STB isto super puškica... Vidit ćemo šta će biti meta, možda i neki LMG :D 

 Ma jasno da su od toga napravili competitive, no kažem pravi taktički kompetitive je ono na čemu je i cod počeo snd i promod sheme. Svaka čast warzoneu, ali eto, žao mi je što je to totalni fokus, a mp je u sjeni, iako je dovoljno dobar da drži sam sebe ako pumpaju sadržaj.

kamperi u warzone će bit ok, a u pub nisu? jedva čekam plakanje za cheatere smećare :)

 

Super64 kaže...

Vidi se što je main event. Zbog WZ popravljeni zvukovi koraka, nema stutera, rade lvl up poruke, radi spotanje itd. Igra je ispečirana. Još malo za popeglat. Puno bolje nego do sad. Jedino su doslovno sve popravili, ko iz bete, pa ispadaju poruke i zauzimaju pol ekrana u najgorim trenucima naravno. A PKTac je sad najbolji AR 

 Lijepo za čut, da je igra skompletirana sad, pa makar radi tog warzonea.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Meni se jutros ne želi spojiti na servere...

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Mislim da bi sigurno trebali vidjeti sve ove OG mape iz warzona u MP. Tako su i u 2019 ubacili 5 ili vise starih mapa. Dobro izgledaju mape, bolje boje, teksture još samo da su igrive ko orginali. Ali posto su usrali crash, scrapyard,baclot, harbor u 2019 nisam bas optimistican.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Mislim da bi sigurno trebali vidjeti sve ove OG mape iz warzona u MP. Tako su i u 2019 ubacili 5 ili vise starih mapa. Dobro izgledaju mape, bolje boje, teksture još samo da su igrive ko orginali. Ali posto su usrali crash, scrapyard,baclot, harbor u 2019 nisam bas optimistican.

 usrali su da jer su dodali još više angleova tako da ko je dominirao tim mapama sad opet mora ima 16 pari očiju da bi preživio,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

PKT je LMG, da, al se lijepo "ispolira" ADS i recoil u weapon tuningu da je kao AR. 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

PKT je LMG, da, al se lijepo "ispolira" ADS i recoil u weapon tuningu da je kao AR. 

 

 

Par dobrih loadouta, ma ja ću se držati AR pušaka ne volim LMG, ovaj TQ56 bi mogao biti vrh... Jedan AR i jedan SMG i vozi 

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

jutub bagra vec igra, 6 sati prije...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

jutub bagra vec igra, 6 sati prije...

 Malo mi je to čudno, u 19h je za sve

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

A uvijek je tako, activision svojim "content creatorima" daje uvijek early access. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...
Dr.Feel kaže...

jutub bagra vec igra, 6 sati prije...

 Malo mi je to čudno, u 19h je za sve

 Radi sve sada već i nama...

Zato debili odu u shoothouse i imaš ih uvijek ali uvijek po barem 2 afk, ako nemaš sreće u tvom timu ...

Kaj opet neki bug/exploit za xp? 

Jer ti afk idioti su već 57 ?....

9 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Sta to u warzone samo squad se moze igrati di je solo duo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice