Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 292.177
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Znači bf je toliko srozao očekivanja da očekujem da igra radi fluidno, hitreg konzistetan i nešto više sadržaja i pljunut ću lovu.

 

Hoće se dat uzet jeftinije preko albanije kosova iraka irana afganistana papa nove gvineje kaštel šturlića?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Nema jeftinjaka plati budi baja. Nakon testiranja open bete češ bit pametniji.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
dery kaže...

Nema jeftinjaka plati budi baja. Nakon testiranja open bete češ bit pametniji.

 Ma ništa, balkanac u meni bi otišao do amerike i cjenkao se pred aktivižnom aj kolko ko za mene aj nemoj zaejbavat ajmo zamejna za teglu ajvara i moju nadoplatu i ključ starog golfa pali ko mina.

 

70e će bit jel? Moram ženu lagano zagrijat yotubeom da pita šta ti to gledaš, kad izlazi i hoćeš kupiti.

Neki dan gledamo novi god of war, ljuta jer ne kuži da neće odmah izaći za PC jer je voljela gledat dok sam jedinicu igrao.

 

A reko uzet ćemo cod čsito da si na miru od mene 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

Znači bf je toliko srozao očekivanja da očekujem da igra radi fluidno, hitreg konzistetan i nešto više sadržaja i pljunut ću lovu.

  Koji BF? Zadnji? To je BF? S ovim šitom bar si siguran da je COD, ono COD 100%. Samo je pitanje kako su gunplay složili, ovaj djeluje odlično. Zadnja dva su bila smeće, čak i BlackOps ne toliko kao Vanguard. Instaliram i peglam, radi, ne tražim više. Kaj se cijene tiče, usporediva je sa strim servisima. Palo mi na pamet da je 70 eurića na godinu (dok ne izbace novi cod) 5,8 eura mjesečno što je otprilike AmazonPrime pretplata. I tu je COD onda u prednosti, mislim ipak više nudi nego od samo buljenja u ekran bez ikakve interakcije.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 19:55 (Super64).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
fila2208 kaže...

Znači bf je toliko srozao očekivanja da očekujem da igra radi fluidno, hitreg konzistetan i nešto više sadržaja i pljunut ću lovu.

  Koji BF? Zadnji? To je BF? S ovim šitom bar si siguran da je COD, ono COD 100%. Samo je pitanje kako su gunplay složili, ovaj djeluje odlično. Zadnja dva su bila smeće, čak i BlackOps ne toliko kao Vanguard. Instaliram i peglam, radi, ne tražim više. Kaj se cijene tiče, usporediva je sa strim servisima. Palo mi na pamet da je 70 eurića na godinu (dok ne izbace novi cod) 5,8 eura mjesečno što je otprilike AmazonPrime pretplata. I tu je COD onda u prednosti, mislim ipak više nudi nego od samo buljenja u ekran bez ikakve interakcije.

 Ma da. Sve potpis, sve si rekao. Znaš šta uzimaš, a činjenica je da ću ga igrati barem 3-4 sezone šta je godina ispada 40tak kn mjesečno. I tu si u pravu.

 

Bf je dead, ne znam oće se ikad oporaviti iz ovog šta su si sami napravili.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Što je sa open betom? Masa ljudi na ps5 ne mogu preloadat iako je od danas open beta
https://www.callofduty.com/beta
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Ako imas pre-order, trebao bi vec moci skinuti betu. Ako nemas, onda u 19 h po nasem vremenu. Tak pise kad izguglas.
مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Gledao sam malo videose...djeluje kao seasonal update za mw19, uz gunsmith 2.0 i perkove drukčije.

 

Ono što me malo brine je koliko će dugo nuditi zabavui i sadržaj. Mape se brzo nauče, oružja maksaju i šta onda? Ground war je nebitan, warzone mi je tako nebitan da bi volio da bude standalone i da se naplaćuje.

Kampanja protrčat reda radi jer budu zabavne.

 

Ugl. mw19 mi je bio top, to bez daljnjega, sad pitanje je koliko je ta foruma poboljšana i izmjenjena da bi nudila opet 500+ sati zabave...no budemo vidjeli.

color paleta je malo življa, zvuk fantazija. Recoil odličan, TTK možda malo prekratak, bit će nasumično sprejanja i bude jako teško sravnit 2-3 lika ako si bolji jer nećeš jednostavno stić reagirati.

 

Ugl. beta je uskoro pa ćemo biti pametniji.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

A ovo je prvi COD koji ce imati 2 godine life cycle, tako da moraju imati hrpu contenta spremnog. Ljudi koji vole tarkov su jako hajpani na cod tarkov mod. Ma meni je dovoljno da su maknuli slide canceling, zadrzali su odlicnu grafiku, gunplay i soundplay te ono najvaznije da su mape klasicne 6v6 cod mape. Mada mi nisu smetale velike iz 2019, ali su bile vecinom lose dizajnirane te pogodne za kempanje.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Mape su i pokvarile dojam 2019 te da.

tarkov mod i mene zanima, warzone mi je gluparija, no svakom njegovo.

 

Ugl. cijela kanta sadržaja za 7'0e mora bit

 

jedan zanimljiv gameplay, osvježenje je gledati inteligentnog igrača koji ne brza i koristi sve na raspolaganju.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 15:11 (fila2208).
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Igra barem ima single player.
Igrat ce se ovo. Nazalost, u sljedećih nekoliko mjeseci nece doci nista bolje.
Neki dan sam igrao cod iz 2019 i to je skroz ok
Tn
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

A ovo je prvi COD koji ce imati 2 godine life cycle, tako da moraju imati hrpu contenta spremnog. Ljudi koji vole tarkov su jako hajpani na cod tarkov mod. Ma meni je dovoljno da su maknuli slide canceling, zadrzali su odlicnu grafiku, gunplay i soundplay te ono najvaznije da su mape klasicne 6v6 cod mape. Mada mi nisu smetale velike iz 2019, ali su bile vecinom lose dizajnirane te pogodne za kempanje.

 nisu maknulu slide cancel. moze se u opcijama podesiti, bio neki video.

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
starblack kaže...
Igra barem ima single player.
Igrat ce se ovo. Nazalost, u sljedećih nekoliko mjeseci nece doci nista bolje.
Neki dan sam igrao cod iz 2019 i to je skroz ok

 Tocno to, u BF2042 sam se vec umorio od prakticki konstantnog lagganja servera (trcis i vidis da te "usporava", ili kad pocnes rokat automatsku i na stotinku puska prestane rokat), ali ok, 170 sati...

 Ovo cu si vjerovatno uzet ali kad nebude 70€ jer mi je to previse za takvu igru, eventualno ak bude nekih 50€ preko VPNa onda ok 

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Vidio sam, ali sva sreca nije ni 50% ucinkovit ko iz 2019. Sada moraju slide, ads, meele i jump uzastopno. To ce samo oni nadobudni controller sweatsi raditi. Uzasno mi je iritantan feature to bio iz 2019, ne zbog gameplaya, nego gledati ekipu kako uzastopno klizi po cijeloj mapi...Cak sam bolje probavio dok su letjeli po mapi u BO3, prirodnije djelovalo nego ovo klizanje.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Vidio sam, ali sva sreca nije ni 50% ucinkovit ko iz 2019. Sada moraju slide, ads, meele i jump uzastopno. To ce samo oni nadobudni controller sweatsi raditi. Uzasno mi je iritantan feature to bio iz 2019, ne zbog gameplaya, nego gledati ekipu kako uzastopno klizi po cijeloj mapi...Cak sam bolje probavio dok su letjeli po mapi u BO3, prirodnije djelovalo nego ovo klizanje.

 

Mislim da vecina to mrzi, pogotov PC rulja. 

 

Taj slide-jump-shoot nekaj najdebilnijeg ikad, trebalo bi biti kad skaces da si max inaccurate ali razumijem s obzirom da je COD primarno konzolaška igra pa je sve tome prilagođeno.

 

Za početak ako ne bude slice canceling to je vec jedno sranje manje barem.

twice the pride double the fall
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Skidam ps5 verziju. Javim dojmove, iako planiram ovo igrat na pcu preko battleneta
Tn
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ma svakako ta sranja maknuti, te razne komboe di su likovi neuništivi. Super je ponuditi razne vrste kretanja i nekom tko je skilled da zna točno slideati/traversati/jumpati po mapu savršeno, ali ne da ga to čini neuništivim ili da ne rega pogotke, a on iz hipa sipa super duper precizno + aim ass.

 

Jedan update u mw2019 je bio assist nešto nemoguće, kao aimbot. Melju nas konozolaši. Onda druigi update sjebu ih jako, ne mogu mrdnuti. Moraju to riješit, naći sweet fer spot.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Šta više nema one cake da preko vpn-a kupiš jeftinije igricu ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dojam za ps5 i nisam imao vise od 1h.
Ja sam krele na shooteru s joystickom.

Sve je fluidno, bez trzanja.
Jako me zivcra kad pucam i puska se zagrije, od dima, fokusa,trzanja puske, blura... Jbt ja ne vidim dal pucam po liku ili ne, tako da samo pratim + i cekam jel sam ja mrtav ili on.

Zvuk, tj. bas po defaultu dominantan.

Trece lice zanimljiv game mode, ponavljam da sam 0 na konzoli pa sam vise mrtav nego ziv. Tamo ima ozivljavanja?

Mape su ok, prvi dojam da ima puno vise igre u zatvorenim prostorima nego u proslom mw.

Ako dobro pratim, ekipa iz closed bete se zalila da nisu imali natpis iznad likova (friendly/fraud) sad tog ima, sto bi znacilo da ili slusaju community ili je samo bio bug ili omaska....

Nakon koristenja onih spy kamera, po povratku sve zblurano, bug.

Svakako cekam sutra za probat na pc
Tn
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 6:58 (starblack).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
starblack kaže...
Svakako cekam sutra za probat na pc

 Ne sutra. Od 22.09. u 19h za preordere i od 24.09. u 19h za sve ostale. 

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ovo se stvarno čini dobro

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Zanimljivo su ovo napravili, samo kozmetika za kurčit se, ali lijepo nema šta. 

 

https://imgur.com/a/I2L3hbL

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Evo i ja sam probao al na PS4 sa mišem i tipkovnicom. Iskreno, začudilo me kako igra radi na PS4 (slim).

  • grafički je pristojna, bez dropova, tako da mi to daje nadu da će na PC-u to ići daleko bolje (ako ne sjebu previše sa portanjem)
  • gameplay kao i ttk dobar uz neke potrebne izmjene
  • to šta gore kolega kaže, nekad samo čekaš tko će prvi pasti, ti ili lik jer od recoila i dima/grijanja puške ne vidiš di gađaš, al i to daje jedan dio zanimljivosti u borbi.
  • mape su dobre, iako će mi se zgadit ako cijelu betu budem igro samo 3 mape od kojih većinom igraš jednu te istu, više puta za redom samo drugi mod
  • nemoš prekinut reload (iritantno do bola)
  • onaj shock stick equipment je malo iritantan jer kad te strese onda počneš nekontrolirano pucat
  • najveća zamjerka ide na sustav perkova i kompliciranja oko slaganja klasa. To da odaberem 2 perka na početku i da 2 dobim tokom igre mi ne sijeda i trebam još privikavanja
  • slaganje klasa je zakomplicirano, iako je slično, više mi se sviđao na MW 2019
  • zvuk je dobar, al znalo mi se desit da nisam mogao odrediti od kuda lik dolazi
  • najviše mi se sviđa šta su 3 lane mape i spawnovi slični originalnom MW2
  • sniperi i marksman riffle jebu mamu
  • granate su jake i ubijaju na veću daljinu nego u MW 2019 uz zamjerku da nešto ne valja sa time kako igra shvaća objekte na mapi (npr, odeš u zaklon iza ograde/zida i granata te rokne kroz to.
  • disbandanje lobija je i dalje tu, nažalost
  • map votinga nema
  • solo capturanje na dominationu je brže nego na MW 2019
  • napokon se možeš vertikalno primiti za objekt u situacijama di to prije nije bilo moguće (npr. stojiš na autu i iznad tebe je nadstrešnica sa staklenim krovom. Možeš razbit staklo i primit se za te šipke i onda se odignut
  • također može se primit za zid i visit s njega
  • ako imaš ghost, dok pucaš ne vidiš se na UAV-u
  • dead silence jedino kao fields upgrade na kratko vrijeme, te ne postoji ništa drugo da se kontrira konstantnom osluškivanju koraka...sve se svodi na to kakve slušalice imaš
  • i možda nekome nebitno, ali ja uopće ne mogu čuti zvuk kad se levelam..nekako se stopi s pozadinskim zvukovima. I dalje mi nema boljeg do onoga iz starog MW2


Sve u svemu, ako bude na release-u cca 15 mapa za 6v6 i ako dodaju kroz sezone po 1-2 mape, imat će i Filla šta igrat preko zime  Jedva čekam PC betu pa da vidim igru u punom sjaju.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 9:28 (Sickness).
Moj PC  
5 0 hvala 4
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Zasad sve šta vidim/čitam ovdje i na drugim portalima, većinom pozitivno.

Weapon inspect je pokazatelj koliko im se da ić u detalje, za razliku od pojedinih AAA shotera koji još nisu iz bete izašli, a prodaju se pod pune igre.

 

Puno je tu novosti, i nadam se da će to sve donekle balansirano, a ne da imamo mjesec dana onu ludu sačmu sa bjesnim rangeom.

 

I ranked, na tome trebaju raditi, jer ovo ima puno potencijala.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nemojte me sad ubit, ali na vise foruma vidim da ljudi napucavanje uspoređuju s bf3.
Ja to nisam mogao dozivit na ps5, ali se nadam da ne hajpaju nas biefaše
Tn
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
starblack kaže...
Nemojte me sad ubit, ali na vise foruma vidim da ljudi napucavanje uspoređuju s bf3.
Ja to nisam mogao dozivit na ps5, ali se nadam da ne hajpaju nas biefaše

 ma teško, pa feeling je 2019. Bf3 je imao jako broken netcode i sve je to bilo sporo, ali da, mw2019 je imao jako dobro pogođen feeling pucanja i hitanja te sami dmg oružja da je dosta bf ekipe tada zapucalo cod i iznenadilo se.

Tako da može samo bolje bit od toga.

 

Evo šta mi kaže jedan kolega sa bf:

 

 

i btw.


The current belief is that the ranked  mode will launch as part of Season One.
 

With the launch of Modern Warfare 2 on the horizon, many are beginning to wonder whether the game will feature crossplay capabilities and if Infinity Ward will feature a ranked playlist.

Modern Warfare 2 ranked play would be the first time the developer includes a competitive playlist and would act as the perfect place for aspiring pros to use the same rules as the Call of Duty League (CDL).

 

While Infinity Ward hasn't revealed anything about Modern Warfare 2 ranked play, notable Call of Duty leaker "TheGhostOfHope" claims the game will have ranked play.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 14:20 (fila2208).
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
starblack kaže...
Nemojte me sad ubit, ali na vise foruma vidim da ljudi napucavanje uspoređuju s bf3.
Ja to nisam mogao dozivit na ps5, ali se nadam da ne hajpaju nas biefaše

  Je, ali najbefaš, ne hajpa, ali..... LVLCap

 

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

E jel pali fora, prepurchase odigrat betu ranije pa vratit igru pošto još nije izašla jel tako?

na steamu pitam

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

E jel pali fora, prepurchase odigrat betu ranije pa vratit igru pošto još nije izašla jel tako?

na steamu pitam

 e to sam ja nesto citao da se kao moze, ak netko proba nek javi 😄

 

tj ne, netko je rekao kao da se napravi preorder, onda valjda dobijes pristup beti i onda mozes otkazat preorder, jedino sad nemre nac tu poruku

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 17:24 (hahhaajaads).
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja sam isprobao na ps5, jedino mi nejde bas dobro pucanje sa joystickom ali sutra cu isprobati sa misom i tipkovnicom.

na prvu mi se sviđa, cak da bi je i mogao kupiti.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice