Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 292.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:39 (Super64).
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Toplo se nadam da će ovako biti od sad nadalje -

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:40 (Super64).
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pozdrav, jel se jos nekome desilo da je spusio SR-e prilikom prelaska iz sezone u sezonu? 
Znaci kad je bio update za sezonu 2, tjedan dana nakon radio sam update usao u igru i sa 4100 i kusur SR-a pao sam na 2400 i kusur... 

Toliko mi se zgadilo da sam izasao iz igrice i evo tek sad sam skupio opet volju upaliti igricu i igrat...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nixx7 kaže...

Pozdrav, jel se jos nekome desilo da je spusio SR-e prilikom prelaska iz sezone u sezonu? 
Znaci kad je bio update za sezonu 2, tjedan dana nakon radio sam update usao u igru i sa 4100 i kusur SR-a pao sam na 2400 i kusur... 

Toliko mi se zgadilo da sam izasao iz igrice i evo tek sad sam skupio opet volju upaliti igricu i igrat...

 wow strašno, veliki su problemi sa sr, igrao sam s jednim njemcem on je pušio po 700 sr tjedno radi random dconova ili random mu zalijepi sr loss da ni ne zna zašto.

veoma čudnovatno

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Zašt WZ/DMZ dobivaju ovu novu mapu, a MP niš? LOL baš sam u badu, sad. Nije fer prema COD starudijama da im baš niš ne daju. Baš mi žao, nije. A i ono smeće BF dobro trpa svoje starije, dokle jbte.

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Zašt WZ/DMZ dobivaju ovu novu mapu, a MP niš? LOL baš sam u badu, sad. Nije fer prema COD starudijama da im baš niš ne daju. Baš mi žao, nije. A i ono smeće BF dobro trpa svoje starije, dokle jbte.

 jer wz i dmz generira lovu, dok je mp svoje generiranje love završio onog trenutka kad si kupio igru.

no manje bitno, meni je drago da svi tipovi igrača mogu uživati u igri, za svakog ponešto.

Ako nemaš skilla trčiš u pucaš bota u dmz/spec ops.

Ako ćeš sweat ideš ranked

ako imaš ekipicu ideš warzone

itd itd. i svakom njegovo zabravano.

Još fali zombi ekipa i super.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ah, fps vojničine ti su mi najdraži za naguz. MP/Conquest zahtjeva jebeni skill, mišem. Jebeno u pm.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Mene više brine što varalice nikako da dobiju pravo po prstima,

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Ah, fps vojničine ti su mi najdraži za naguz. MP/Conquest zahtjeva jebeni skill, mišem. Jebeno u pm.

 Pa zahtjeva, konstatno si jeben sa svih strana posebno u većim mečevima, i u tome i je draž. Nikad bolja zabava nego u bf3, legendarne bitke za svaki metar, i još domaća ekipa. Eh, good old times.

ali u redu je, nekima koji to ne mogu podnijeti igraju lakše modove, šeću se mapom, malo gledaju zgrade, istažuju itd., sabiru limenke i tratinčice i ubijaju botove.

Ali eto fps žanr ide naprijed, royale i dmz sheme se razvijaju i to je super, za neke nove generacije.

 

nema ništa loše u tome, dapače, za razliku od nekih, drago mi je da igra svakom nudi ponešto u čemu može uživati za svoj pošteno zarađeni novac.

 

Hummer kaže...

Mene više brine što varalice nikako da dobiju pravo po prstima,

 Dok je svijeta i mp igara to se desiti neće.

To je kao da prestanu svi ratovi i zlo u ljudima se riješi nekim magičnim trikom elona muska ili nekog drugog.

A ponajviše u BESPLATNOJ igri kao warzone.

 

Nije to nikom ni u interesu ulagati u borbu koju ne mogu dobiti nikako, jer nikad neće uspjeti ugasiti najveće cheat suppliere.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2023 14:28 (fila2208).
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ljudi, sta je ovo? Zasto nema rankeda nakon update-a na 4 sezonu!?!?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nixx7 kaže...

Ljudi, sta je ovo? Zasto nema rankeda nakon update-a na 4 sezonu!?!?

 navodno su srušili sve servere, stavit će limit od bar 43 lvl islim za igrat ranked.

CHeatera je previše, kad uđeš do diamond srećeš ih svako malo...a mogu mislit kasnije.

 

kad slože sve vratit će, mislim da kroz dan ako se ne varam negdje sam čuo.

ranked serveri jako loše radi imho, hitreg nikakav.

mm nerealan. Sr redistribucija smiješna.

 

treba malo reda, i neke veće nagrade za igranje rankeda i dostizanje nekih levela.

 

edit: evo sve opet radi 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2023 0:01 (fila2208).
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Zna li tko gdje naći bočice hidrogen peroxida, acetona ili onog cephalexina? Ovo su trenutno najrijeđi itemi u igri i nije čudno da su Phalanx misije zbugane namjerno.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ekipa sad ću malo padobransko pitanje postaviti, jel se igra Warzone štagod? Nagađam da se ovdje u temi priča i o tome, malo sam isprobao jučer i čini mi se dosta zabavno, jel se "isplati" uložiti vrijeme malo u to? ili možda čak uzeti battlepass?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Cansee kaže...

Ekipa sad ću malo padobransko pitanje postaviti, jel se igra Warzone štagod? Nagađam da se ovdje u temi priča i o tome, malo sam isprobao jučer i čini mi se dosta zabavno, jel se "isplati" uložiti vrijeme malo u to? ili možda čak uzeti battlepass?

 Ma naravno da se isplati. Kupi još i onog zeca i vuka da iskustvo igranja bude bolje 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Cansee kaže...

Ekipa sad ću malo padobransko pitanje postaviti, jel se igra Warzone štagod? Nagađam da se ovdje u temi priča i o tome, malo sam isprobao jučer i čini mi se dosta zabavno, jel se "isplati" uložiti vrijeme malo u to? ili možda čak uzeti battlepass?

 mogu ti reci da se warzone dosta promjenio (u pozitivnome smislu) od kako je izasao i nekako mi se cini da puno vise ljudi igra (ne sreces na mapi vise toliko hardcore igraca i naravno kempera koji su samo cekali na shopovima).

tako da je igra sada dosta bolja i zabavnija u odnosu do prije 3-4 mjeseca.

10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ma ak je 50% istina, ovo je prejebeno - anti cheat halucinacije.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ova igra trenutno ima što ni jedna druga nema. "Legalni" rasizam! Nema boljeg osjećaja od zakucavanja cijelog pre-made Kineskog squada, svih šest. Sami su tome krivi, sami su tu reputaciju stvorili. Samo meta oružja i dragon breath sačme, puni squadovi i često čiteri, puni para i full opremljeni. Igraju ko zadnje pičke, svi nevjerojatno isti.

Your mind is like a parachute! Useless unless it's open
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Imam igru od prvog dana i tek sad sam se sjetio zapravo proći kampanju. Bože kakvo smeće. Otvaram vrata ovaj me čeka odma ispred i roka? Onda moram ići okolo po mapi i skupljati nekakve otpadke pa da iz njih craftam oružje?? Kakvo je to sranje? Onda ona “potjera” na vozilima gdje kao voziš i skačeš s vozila na vozilo - umro sam valjda 10puta, otprilike jednako onoliko puta koliko mi je trebalo da trčkaram po mapi i tražim jebeni C4 pred kraj. Skriptiraj mi to sranje kako spada i daj neki cinematic da to lijepo izgleda. Šta me maltretiraju s tim glupostima? Originalni MW, MW2 i MW3 su za ovo čudo. Radije bi da uopće nema kampanje nego da dobijem ovo govance.
He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2023 17:04 (Dwyane Wade).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

To je problem šta si tako dugo čeko da prođeš kampanju. Fora je bila u tome da (barem meni) upoznaš neke nove mehanike koje do sada nisu postojale, pa tako i taj crafting sustav. Nznm, ali meni je kampanja bila dobar filler prije nego počnem igrat MP i nisam imo nekih zamjerki

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nisam ni MP igrao dosta dugo, stajala je igra na polici dok sam razbijao joysticke na FIFI. Upalio sam malo i MP - pa to nije normalno postalo. Svi sacmarice (vecinom neka special s dragon breath mecima) i svi su 1-2shot kill s 10-15m  Pa kakvo je to smece postalo? Gomila nekakvih "posebnih" oruzja, pi**i materina, glupih operatora, camoa i sranja. Stalno mi iskacu neke govnaste poruke kao da igram neko F2P smece. Zajebi. Nemam ni volje ni zivaca. Je** vas fortnite i ta gen-z sranja. Sreca pa sam pametniji - umjesto da potrgam disk na pola kao od fife ovo cu samo dat nekome i rijesit se muke. Jel me moze netko teleportirat tamo u 2005 kada je COD2 bio aktualan? Ili barem u 2011 na MW3 i X360?

 

EDIT: ma trebam i ps5 prodat, koji ce mi vrag. odem na godisnji, upalim to govno i samo se raspizdim bezveze

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2023 18:08 (Dwyane Wade).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nije li bilo rećeno da će ovaj naslov "trajati" dvije godine? Sa ekspanzijom za obilježavanje 20. godišnjice? E pa, moraš samo zahebat cijeli internet i svima lagat ko naši političari. Koja gramzivost, pa nema šanse da im dam centa ikad više.

Activision: 'MW3 Is a Premium Release Priced at $70' - Insider Gaming (insider-gaming.com)

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ovo što izlazi sada ubrzo MW3 je u biti Remastar MW2 iz 2009 g.Izlazi 16 OG mapa iz MW2 i onda to budu još naplatili 70€ lol

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Joe Cooker kaže...

Ovo što izlazi sada ubrzo MW3 je u biti Remastar MW2 iz 2009 g.Izlazi 16 OG mapa iz MW2 i onda to budu još naplatili 70€ lol

 

Ubiti izgleda kao MW2022 bez idiotskih odluka IW-a tipa da nema red dotova na mapi, stavili su više hpa,reload canceling, pa malo duži ttk itd. možda bude i fun za napucavati.

 

Mene sad ludo zanima kakav bude flow s obzirom da budu stare mape bez 350 vratiju,prozora i uglova za provjerit.

 

Daj mi sat vremena na dan da trčim,pucam i rokam killstreakove,a ako oču ozbiljan i (jedini pravi) kompetitivan fps, onda igram CS.

 

EDIT: Jedva čekam shitshow zbog No Russian misije s obzirom da su danas svi mimoze osjetljivije od klitorisa.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2023 21:31 (dad0r).
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

CoD je uvijek bio fast paced arcade shooter,sa taktičkim šemama i sporim movementom igra je izgubila draž.Sada kada to sve bude ubrzano trebalo bi biti ok btw promjene u MW3 trebale bi biti i u Warzone

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2023 12:30 (Joe Cooker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dakle, ova franšiza neće umrjet nikad. Mogu ovce šišat kolko hoće, ja ne vjerujem. Debili se pale na novi skin ghosta, pricea, vrača se ovo ili ono oružje u igru. Slide canceling yeah baby i ine fore. To što košta 70 eura opet. Ekipa je bez mozga kompletno.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Dakle, ova franšiza neće umrjet nikad. Mogu ovce šišat kolko hoće, ja ne vjerujem. Debili se pale na novi skin ghosta, pricea, vrača se ovo ili ono oružje u igru. Slide canceling yeah baby i ine fore. To što košta 70 eura opet. Ekipa je bez mozga kompletno.

 

Svakome njegov otrov, netko npr. kupuje Fifu svake godine baci tisuće eura na kartice s kojima si može guzicu obrisati za godinu dana. Netko treći mlati tisuće na skinove itd..

 

Gaming od kad je mainstream je cancer, čisti biznis i leglo iskorištavanja i kockanja ali eto tome nema kraja ljudi bacaju lovu.

 

Na kraju dana svejedno mi je dali dao 70 eura za cod/neki game ili jednu subotu za cugu i kebab potrošio tu lovu.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ali 70-80 eura za dlc remaster cod mw2 og. je zbilja bezobrazluk, ali će proći, kao i uvijek

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ma zaboli me kifla ko šta radi sa svojim parama. Boli me ljudska glupost, kao što se iz linka vidi, kao što smo ovdje komentirali, kao što su u ostalom kod objave ove igre rekli - MW2 će trajat dvije godine. Kak možeš tak lagat i bit takvo govno? A kako onda može netko bit tako glup da pojede to govno? I nikad nećeš dobit poštenu igru (kako su se sad je očito zajebali sa mw2019) jer ih nitko ne pritišće. Neće se prepolovit zarada pa će se možda počet "malo" trudit. Igrači kupuj bilo šta i onda se njima jebe. A može se, o da može se, primjer one serije Lord of the rings.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 9:29 (Super64).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

ali 70-80 eura za dlc remaster cod mw2 og. je zbilja bezobrazluk, ali će proći, kao i uvijek

 

Slažem se s tobom i sigurno ce se prodavati kao vruce kifle kao i svake godine.

 

Ali eto i ja cu biti glup i vjerojatno kupiti jer MW serijal mi je nekako najbolji i nostalgija ovo ono, uvijek izvucem nekoliko stotina sati iz toga svega ali da je ciganski to što rade, sigurno je. Pogotovo nakon što su rekli da ce MW22 biti 2 godine aktualan.

 

Super64 kaže...

Ma zaboli me kifla ko šta radi sa svojim parama. Boli me ljudska glupost, kao što se iz linka vidi, kao što smo ovdje komentirali, kao što su u ostalom kod objave ove igre rekli - MW2 će trajat dvije godine. Kak možeš tak lagat i bit takvo govno? A kako onda može netko bit tako glup da pojede to govno? I nikad nećeš dobit poštenu igru (kako su se sad je očito zajebali sa mw2019) jer ih nitko ne pritišće. Neće se prepolovit zarada pa će se možda počet "malo" trudit. Igrači kupuj bilo šta i onda se njima jebe. A može se, o da može se, primjer one serije Lord of the rings.

 

Buraz previše se nerviraš oko toga, to su sve korporativne odluke i nažalost to ti je danas gaming (zadnji primjer Diablo 4).

 

Naravno ne branim ih i mislim da su ogavni ali ti i ja da smo na njihovom mjestu bi vjerojatno slično radili jer mlate miljarde svake godine bez problema.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 10:17 (dad0r).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice