Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.277.804
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Super što si se javio baš ti s BF3. Probao i razočarao se. Grafika je super, ali nemožeš normalno pucat kao u bilo kojem serijalu CoD-a.

a normalno je kad metak leti putanjom laserske zrake? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

LoL za BF3 treba skilla, istina. Laserski metci??? Probaj pucat na udaljenost. Igrao sam u BF3 i svi rushaju ili kampaju ko idioti!

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod BF3 IGN: MoNaRizZlA
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

LoL za BF3 treba skilla, istina. Laserski metci??? Probaj pucat na udaljenost. Igrao sam u BF3 i svi rushaju ili kampaju ko idioti!

Da u codu je moguće sa pištoljem na drugom kraju mape opalit precizno kao sa snajperom. Gravitacija nepoznat pojam.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

LoL za BF3 treba skilla, istina. Laserski metci??? Probaj pucat na udaljenost. Igrao sam u BF3 i svi rushaju ili kampaju ko idioti!

Usporedi ova dva videa. Čak i moj desetogodišnji bratić zaistio se COD-a i već mu je glupo svake godine igrat lol.

Bf3: Epic Base jump 64 men. Meanwhile in Mw3: Jump off from car.

 

Bf3

 

 

Modern money 3

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ajde vec je dosadna ova Iphone generacija.

Odite u battlefield thread pa se tamo veselite kak imate super igru.

Samo podrzavajte origin i njihov super duper softver.

Da vam je poznato kaj taj softver na vasem pc-u sve radi i kaj sve origin salje u svoju bazu o vama odhebali bi i battlefield i origin.

Malo si proucite internet o toj temi pa onda hvalite battlefield i origin.

Ok battlefield je sam po sebi ok ali ne softver koji je potreban.

Bez brige imao sam ga i ja.

I nakon sto je izaslo na vidjelo kaj sve origin radi napravio sam novu install windowsa i battlefield prodao.

To smece mi vise nece na komp.

 

Kome se mw3 ne svida nek si uzme neku drugu igru i amen.

Cemu ovdje kenjat o voljenom bf3 i drugim igrama?

 

Dosadni ste vise.

Boli mene kakvu grafiku ima mw3 i da ne izgleda ko u filmu.

Isto tako me zaboli za cheatere.

Ja vec u meduvremenu namjerno idem vikendom igrat i ganjam cheatere.

Dakle samo onog koji cheata.

Tak sam jednom uspio da su njegovi stats bili 60 kills i 40 deaths (deaths vecina od mene :D)

 

Mw3 je jako brza igra i camp nema smisla u toj igri.

Team play ali ima jako veliku ulogu.

Vidi se kad je neki clan u igri.

Tu se vidi team play i taktika.

 

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
LUXX kaže...

Boli mene kakvu grafiku ima mw3 i da ne izgleda ko u filmu.

Isto tako me zaboli za cheatere.

Ja vec u meduvremenu namjerno idem vikendom igrat i ganjam cheatere.

Dakle samo onog koji cheata.

Tak sam jednom uspio da su njegovi stats bili 60 kills i 40 deaths (deaths vecina od mene :D)

 

Mw3 je jako brza igra i camp nema smisla u toj igri.

Team play ali ima jako veliku ulogu.

Vidi se kad je neki clan u igri.

Tu se vidi team play i taktika.

 

U pravu si nije sve u grafici, i naravno da je potreban "teamplay-a" kao i za svaku MP igru pogotovo u modovima kao S&D ili DEM, mada u COD-u je lakse pustit ajmo rec "mozak na pasu" i ima kombinacija perkova/oruzja pravljenih za "slabije" koje exploitaju i oni bolji samo da bi drugima jeli zivce {#} mene samo zabavlja kad neko pokusava ismijat BF3 izjavama tipa "LoL za BF3 treba skilla, istina. Laserski metci??? Probaj pucat na udaljenost. Igrao sam u BF3 i svi rushaju ili kampaju ko idioti!" a onda igra igru gdje recoil ili gravitacija nemaju znacenje a problem je skocit na stol. . ., ili "Timski rad u BF-u izgleda ovako: ajmo se sad svi lipo skampati na onaj tamo kamen na kraju mape i ubijati snajperima idiote koji su na drugom kraju mape. Ajmo se sad lipo svi ukrcati u neku letjelicu ili tenk i ubijati sve živo jer za to je potreban skill. Da da." Ajmo se sad svi lipo skampati na onaj tamo kamen na kraju mape i "ubijati" snajperima "idiote" koji nam armaju objective i capaju svaku zastavu jer mi mislimo da igramo TDM a ne DOM/DEM a kad izgubimo smjeskat cemo se jer mi imamo dobar "score"? Ajmo se sad lipo svi skempat i navuc sebi killstreak pa ih gazit s AC-130, REAPER, Osprey Gunner, ili da glumimo Ramba sa Juggerom? Kao sto u MW3 neko inteligentan nosi Stinger tako i BF3 imas Inzinjera koji moze poderat taj tenk/avion/heli jedina je razlika sto za kontrolirat vozila u BF3 stvarno treba SKILL, dok za MW3 nemoj me nasmijavat. . . {#} crno/bjeli svjet i crvene kockice drzis lijevu tipku misa i to je to. . .

Sto se tice cheatera ja sam neko vrjeme pustao da me ubiju a onda bih napravio "EDIT" nekolik killcamova i kopirao link uz prijavu na njihovom steam profilu tako sam ih banovao 15tak ukljucujuci 2 seljaka iz Zagreba. Iako cheatera ima more tokom free week-a ih je prava najezda, imam osjecaj da cak i oni s kupljenom igrom naprave fake steam profil samo da bi malo varali i zivcirali druge. . .

Moje osobno iskustvo je da sam igrao CoD2, CoD4 godinama, MW3 mi je dosadio nakon par mjeseci, gledajuci moj klan takodje niko ga neigra. Origin moze biti najgori Nazi program stoljeca ali bar nisu cigani ko IW/Activision jel izasao taj famozni map pack za MW3 na PC? Koliko mapa su dosad dobili konzolasi?Gdje vam je taj 3L33t?

I na kraju dovoljno je pogledat aktivnost tema BF3, MW3. . ., da nema ovog sitnog "dick measure" cija je igrica bolja MW3 tema bi totalno pala u zaborav, dok je ona od BF3 aktivna od starta. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 12:25 (D3ViL).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
LUXX kaže...

 

Smiješno izgleda." Igra nema dobru grafiku, 80% oružja su ista iz prošlog nastavka, nema teamplay-a, grafika nije dobra, cheatera ima more, dlc za pc jos nisu izdali, pravih dedicated ranked servera nema, no sve u svemu odlična igra".{#}

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 13:08 (Bera).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Sve što si rekao je kolko-tolko istina ali ovaj zadnji dio da je BF3 tema aktivnija. 80, 80 stranica je popunjeno pričanjem o HC i Normal mode i kako je Normal za pi*kice a HC za Pro! Mislim ak je to aktivnost teme, onda {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod BF3 IGN: MoNaRizZlA
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Sve što si rekao je kolko-tolko istina ali ovaj zadnji dio da je BF3 tema aktivnija. 80, 80 stranica je popunjeno pričanjem o HC i Normal mode i kako je Normal za pi*kice a HC za Pro! Mislim ak je to aktivnost teme, onda {#}

Evo taman prolistao zadnje tri stranice na Bf3 temi i nije se spomenio nigdje HC vs normal... Jedino se HC spomenio kada se govorilo o nekom novom serveru. A i sumnjam da si ti čitao 80 stranica neke igre koja te uopće ne zanima, dapače. Tema ima 1115 stranica, ako ta tema nije aktivna onda sam ja konj. Jeli tako gjurki? odnosno ExStazy...

Nepismen
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 13:42 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Kakav te gjurki spopao?? hhhhhahahahahaaaa Otkud i taj profil???????  Trolol. Normalno da nema kada su popunili 100 stranica od tada! Odi nazad pa ćeš vidjet di su se prepirali... I zanimala me ta tema i pratio sam je zaot jer sam i ja sam igrao BF3 do 29lvl. i onda sam odustao. Dao sam svoj Origin frendu za besplatno...

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod BF3 IGN: MoNaRizZlA
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 14:39 (ExStazy).
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Kakav te gjurki spopao?? hhhhhahahahahaaaa Otkud i taj profil???????  Trolol. Normalno da nema kada su popunili 100 stranica od tada! Odi nazad pa ćeš vidjet di su se prepirali... I zanimala me ta tema i pratio sam je zaot jer sam i ja sam igrao BF3 do 29lvl. i onda sam odustao. Dao sam svoj Origin frendu za besplatno...

Aha, znači prije 100 stranica su se prepirali HC vs Normal. Prema tvome oni su se prepirali.. "80 stranica", Citiram te "Mislim ak je to aktivnost teme"...Da tema uopće nije aktivna, znaš li ti što je 80 stranica naspram 1115 stranica? I to zvati neaktivnom temom, vidi se tko je troll.

Nepismen
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 15:41 (Et_Tu_Brute?).
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ovo nije normalno koliko je bilo čitera ovaj vikend{#}

Someday we'll find it...the website connection...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ma na svakom matchu barem 2,

To je bio WAR CHEATERA, jedan protiv drugog deru majstori, headshotovi samo lete...
Ma CoD polako odlazi u sjećanja. Nije to više onaj stari. 

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Vikend je gotov , a cheateri i dalje vladaju serverima , pre strašno .

 

Al dobro izgleda da ce mw3 ostat na tapeti i za vrijeme BO2 ere jer izgleda da cemo imati Future Warfare(BO2) što mi se nikako ne sviđa a u tom razdoblju mozda i cheateri pređu na novu igru vec kad ih nema tko odstranit s mw3 servera.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ma fuckin cheateri, ima ih previše, igra postane tako glupo ne zanimljiva, ali kada ti skineš cheatera onda je to PWN. Prcaš ga kako si ga killo, a on rega ko lud, ma to sami klinci uništavaju već uništenu igru.

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Kljuć dobre igre i zabave u MW3 je:

 

-Nađeš klan

-Nađeš protivnički klan

-Organiziraš war

 

 

-Okupiš ekipu na TS-u

-Grebete u LAN-u

-Organizirate warove

 

 

A sve ovo, gdje nema komunikacije i gdje igraš za sebe je samo pusto trošenje vremena i nabijanje skilla u solo igru.

 

 

Puno puta sam ušao u igru protiv nekog klana, postave nam bombe na obje pozicije u 1min i do kraja ju defendaju i mi se možemo hebat.

 

 

 

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
nul-3 kaže...

Kljuć dobre igre i zabave u MW3 je:

 

-Nađeš klan

-Nađeš protivnički klan

-Organiziraš war

 

 

-Okupiš ekipu na TS-u

-Grebete u LAN-u

-Organizirate warove

 

 

A sve ovo, gdje nema komunikacije i gdje igraš za sebe je samo pusto trošenje vremena i nabijanje skilla u solo igru.

 

 

Puno puta sam ušao u igru protiv nekog klana, postave nam bombe na obje pozicije u 1min i do kraja ju defendaju i mi se možemo hebat.

 

 

 

pa sumnjam da ce se bas organizirat dosta lanova i warova u mw3, ne samo zbog toga sto ga malo ljudi igra nego nema nekog ko ce se potrudit i sve to organizirat kao sto je to bilo u slucaju cod4(i njegovog promoda itd) iako se u potpunosti slazem s tobom

vecina koja je pomogla cod4 sceni da nesto od nje i nastane il je prestala igrat ili ima drugih obaveza ili jednostavno nema volje da to ponovo radi te je to ostalo na nekim drugim ljudima kojima to ocito nejde te na mw2/bo/mw3 nisam vidio nijedno ozbiljnije natjecanje gdje bi se ta igra mogla igrat(mw2 je izaso prije 2 i nesto godine i vec je imao vremena se razvit)

 

a i normalan klan vise nije lagano naci kako su igre ocito skupe dosta igraca te ostaju nazalost na jeftinijim ili u slucaju dosta njih besplatnim solucijama(cod2,cod4,alteriwnet...)

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

E pliz ako neko sazna o kojim je mapama rijec nek stavi na forum , jer sam vec danima nestrpljiv , hvala       - mislio sam da je to odmah prvi dan u mjesecu dostupno za premium elite xbox 360

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

@MalenoSelo To si dobro rekao. Kada se nađe dobra ekipa na TS, idemo u party i rokanje. Boli te za hackere i noobove. CoD se igra iz zabave i to NE sam i NE da nabaciš neki skil.l

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod BF3 IGN: MoNaRizZlA
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

poz ekipa ako je netko zainteresiran za kupnju mw3 steam acc-a ...eng verzila lvl 80 cca 80h igranja ...100kn

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

DP

 

 

 browser -.-

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 23:37 (teo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Jel zna ko kako bi mw3 išo na nvidiji  gt800? prijatelj me pita

 

LOL 9800 gt

Someday we'll find it...the website connection...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 19:50 (EraserHead).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
EraserHead kaže...

Jel zna ko kako bi mw3 išo na nvidiji  gt800? prijatelj me pita

Ke?

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
EraserHead kaže...

Jel zna ko kako bi mw3 išo na nvidiji  gt800? prijatelj me pita

 

LOL 9800 gt

Na koju rezoluciju i na koje detalje želiš?

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

@jughead

na high, 1280x1024

Someday we'll find it...the website connection...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 21:04 (EraserHead).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ma COD niti jedan nije niti neće biti zahtjevan pogotovo na tako maloj rezi.

Evo lik igra na 1600x900, 2xaa i high sp, tako da nemaš brige ;))

 

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

posto vidim da nema mw3 teme za konzole.. ako neko igra na ps3u nek mi doda: IamTw3ez

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Zadnji black ops kad sam uzeo bili su serveri gotovo prazni, valjda zbog bagova... Je li mw3 isponjn igračima mislim na pc naravno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
A tak, nema igra ispod 100ms pinga osim ak si ti host.
Team Tactical se skoro ni ne igra :(
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Black Ops je imao dedicated servere, tako da su oni donekle bili puni. Svaki se put mogu spojiti na neki gotovo pun. A što se tiče njihovih, public servera, oni su bili samo "Stick & Stones", "OITC", "Gun Game" i "Sharp Shooter".

 

 

MW3 ima jako loše postavljene dedicated servere, dosta su ograničeni. A njihovi public dominiraju, jer se na njima može igrati sve.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice