Battlefield Hardline

poruka: 1.883
|
čitano: 157.463
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Battlefield Hardline

Maknuli su video. {#}

 

Pa ne izgleda loše. Možda mu dam šansu ili možda mi žena da šansu da ga kupim. {#}

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
Jack Sparrow kaže...

Meni dosta. Kupujem ovo.{#}

Pa ovo je praktički DLC od BF4.

Sve je identično.

Pretpostavljam i netcode.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
amater_2 kaže...

Maknuli su video. {#}

 

Pa ne izgleda loše. Možda mu dam šansu ili možda mi žena da šansu da ga kupim. {#}

Ja ga downloadam, pa ga reuploadam :P

http://www.youtube.com/user/MsDome007 <---Battlefiled Series Videos
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
Bernard Huky Hux kaže...

Evo i prvi gameplay od novog battlefielda.

 

Battlefield Hardline Real Gameplay:

kad ovo vidim odmah se sjetim BF 2 i zipera :)

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
15 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
Skilledžija kaže...

Pa ovo je praktički DLC od BF4.

Sve je identično.

Pretpostavljam i netcode.

Ma šalim se hehe.

 

Ovo nije BF kao što piše, ime je tu samo radi brenda, samo radi marketinga i ako ostavim to ime po strani ne izgleda tako loše kao neka druga igra.Čak izgleda bolje nego što sam očekivao. Slično jako paydayu kao što smo i nagađali, ali uz još par dodanih stvari.

Payday mi je bio dobar i zabavan, može bude i ovo, ali teško da bi za takvu igru dao 60 eura plus ako još bude i premium za nekih 50 iz razloga što izgleda kao DLC za Bf4( kao što si i sam napisao).

 

BTW...ovaj grappling hook bi baš dobro došao u BF4 za one kampere po krovovima na nekim mapama, bolje da su to stavili umjesto onog malo aviona.

 

EDIT: i Bad Company je bio malo spin off iako ne tako veliko odstupanje kao ovo, ali možda nas igra iznenadi kao što je to BC napravio

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 13:06 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
Jack Sparrow kaže...

Ma šalim se hehe.

 

Da se razumijemo, i meni ovo izgleda OK.

Nema tu ništa loše na prvi pogled.

Jedini strah je zbog netcodea.

Ako to srede onda ćemo vjerojatno svi uzeti, a ako ne onda samo panjevi ;P

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
Battlefield Hardline

Samo da nema counterknife. Samo da nema counterknife {#}

Moj PC  
4 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
TomoR kaže...

Samo da nema counterknife. Samo da nema counterknife {#}

Apropos toga, šta to radi?

Ja se ne sjećam kad sam zanji put nekom uvalio kontru.

Ispočetka je sve radilo, ali nakon zadnjeg patcha skoro nikome ne mogu kontrirati.

Primjetio sam da i ja puno češće koljem odnaprijed nekažnjeno.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
TomoR kaže...

Samo da nema counterknife. Samo da nema counterpendrek{#}

Da ispravim

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ma šalim se hehe.

 

Da se razumijemo, i meni ovo izgleda OK.

Nema tu ništa loše na prvi pogled.

Jedini strah je zbog netcodea.

 

ovo je smijeh.

gledam video i nevjerujem šta su uspjeli napraviti od battlefielda.

maltene cod na frostbite engine.

 

battlelog: CRO_ZeNGe
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 13:17 (ZeNGe_CRO-mt).
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
ZeNGe_CRO-mt kaže...

maltene cod na frostbite engine.

 

Pa to je počelo sa BF3, mislim na okretanje COD publici.

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
Skilledžija kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

maltene cod na frostbite engine.

 

Pa to je počelo sa BF3, mislim na okretanje COD publici.

da ali bf3 je bio bf , ovo nije.

di su tenkovi?

di su ogromne mapetine?

di su vojnici?

di su sva ona vozila?

pa to su stvari koje oduvijek čine bf ,a ne drotovi ,lopovi ,ležaljke i ford mustang.

 

ma neka to ispdane "ok" ,ali ja sam poprilično skeptičan sudeći prema viđenom.

battlelog: CRO_ZeNGe
15 godina
offline
Battlefield Hardline

Šta če onda NFS da radi kada je ovo ono što je trebao biti NFS Hot Pursuit. Šta je sljedeće BF Heores vs Villians Marvel & DC Edition. 

''It's not broken, It's a game feature''
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
ZeNGe_CRO-mt kaže...

da ali bf3 je bio bf , ovo nije.

di su tenkovi?

di su ogromne mapetine?

di su vojnici?

di su sva ona vozila?

pa to su stvari koje oduvijek čine bf ,a ne drotovi ,lopovi ,ležaljke i ford mustang.

 

ma neka to ispdane "ok" ,ali ja sam poprilično skeptičan sudeći prema viđenom.

Pa u ovom videu ima jedna velika, otvorena mapa i vozila :P

Slična jednoj iz BF3, iz jednog od DLC-ova - ona pustinja s hangarom u sredini.

 

Zaboravio si koje su mape bile najpopularnije u BF3?

Metro, Bazzar i Kanali TDM.

Ljudi vole blisku borbu i zatvorenije, manje mape.

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
Skilledžija kaže...

Pa ovo je praktički DLC od BF4.

Sve je identično.

Pretpostavljam i netcode.

Svidja mi se sto je (nadam se) zadrzan gameplay na razini BF-a a ipak se radnja malo odmakla od vojnog napucavanja. Svidja mi se onaj mod gada se love s autima.

Takodjer ce u opremi biti i zip line i grapling hook – sto je nesto sto je uzasno nedostajalo u BF3 i BF4.

Igra kao takva ima ogroman potencijal i ako nesto masovno ne ujebu – moglo bi biti dobro. Nadam se da konji sada nece opet mijenjati kompletan frostbite i engine nego ce koristiti ovaj s BF4 CTE koji je krenuo u dobrom smjeru. Samo da ne izmisle novi frostbite i opet krenu iz pocetka ...

A nadam se da ce i ti novi programeri uopce koristiti frostbite umjesto nekog svog homebrew enginea.

Igram sinoc wolfensteina i kontam kako je engine drljav ... grafika je lijepa ali hitreg, pomicanje puske, recoil ,srapneli i eksplozije ... sve mi je nekako meh nakon bf3/bf4 ...

Iskreno se nadam da cu isti feeling imati i u hardlineu ...

 

battlelog: b4stardo_CRO
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

ok sa bf3 je krenulo okretanje cod publici ali sada je bf došao na razinu da cod publika okrenula bf u "svoju korist".

to si nisu smjeli dopustiti.

ali ako žele neko osvježenje neka im je, budem isprobao ali svakako prije kupnje.

jer nema boga da ga kupujem prije nego isprobam.

i kad kuky i pirat naprave preorder budem na njihovim acc isprobao {#}

 

ma sve mi se čini da će ova igra trajat ko ovogodišnji snijeg, ali brijem da nemre bit lošiji nego je bf4.

sve u svemu ne očekujem ništa niti ne vidim nikakav potencijal da bude dobra igra.

 

battlelog: CRO_ZeNGe
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield Hardline

Gledam kalendar i nije 1.4. reko da je taj video neka neslana šala...ali vidim da je vrag odnio šalu i da ovim putem kreće beef.

 

Neću vajnati unaprijed, ali neke stvari...malo mi se zamaglilo pred očima kad sam vidio...no bumo vidjeli šta bude na E3.

 

{#}

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Hardline

Pa ovaj drlog ce biti gori i od Warfightera{#}

 
6 1 hvala 1
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield Hardline
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ok sa bf3 je krenulo okretanje cod publici ali sada je bf došao na razinu da cod publika okrenula bf u "svoju korist".

to si nisu smjeli dopustiti.

ali ako žele neko osvježenje neka im je, budem isprobao ali svakako prije kupnje.

jer nema boga da ga kupujem prije nego isprobam.

i kad kuky i pirat naprave preorder budem na njihovim acc isprobao {#}

 

ma sve mi se čini da će ova igra trajat ko ovogodišnji snijeg, ali brijem da nemre bit lošiji nego je bf4.

sve u svemu ne očekujem ništa niti ne vidim nikakav potencijal da bude dobra igra.

 

Pa ti i još par tu se već 8mj. cendrate zašto u BF4 nema "pravih BF mapa"...Seina i Bazar.

I sad EA samo sbog takvih kao ti napravi igru s malim mapama i opet nije dobro.

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
pirat kaže...

Pa ti i još par tu se već 8mj. cendrate zašto u BF4 nema "pravih BF mapa"...Seina i Bazar.

I sad EA samo sbog takvih kao ti napravi igru s malim mapama i opet nije dobro.

daj ne buncaj pirat.

ja cendram(sam cendrao) zato što je bf4 u globalu LOŠA IGRA i to sam rekao prvog dana kada sam je zaigrao i zamisli...bio sam u pravu

koliko god to tebi teško sjelo.

 

a ea nije zbog mene napravio ovu smijuriju niti zbog meni sličnima , nego zbog tebe koji će je prvi dan preorderat i igrat je bez obzira bila ona njesra ili loša.

 

 

battlelog: CRO_ZeNGe
15 godina
offline
Battlefield Hardline

Vidim da youtube maknuo ovaj video pa sam ga stavio na onedrive. LINK

btw imate i 720p ako je kvaliteta slaba ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 14:15 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Battlefield Hardline

Cudi me sto najavljuju reveal na EA konferenci jer je Microsoftova prije njih, a inace su tamo najavljivali. Mozda nema excluzivni DLC deal s microsoftom za ovu igru?

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

Pirat, nemas pojma. Iskreno mene zaboli briga kakva ce biti. Meni ni u đep a ni iz Đepa. Ako bude dobra igrati cu je ako ne necu i super. 

 

Meni je samo krivo sto su imali provjereni recept da naprave dobru igru. BF3 je bio prekretnica, ljudi koji nisu nikada igrali fps-ove poceli su sa bf3 imali su toliko igraca na svojos strani i oni uspiju zahebati.

 

Vjerujem da imaju neke statiastike koliko je bf4 igran a koliko bf3 pa stoga ova nova igra. Ja kad god se spojim na battlelog mozda troje ljudi igra bf4, dok je bio bf3 to je bilo ludilo to se prasilo po cjele dane i ona lista igraca je bila puna. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 14:16 (3.0 TDI).
 
7 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
3.0 TDI kaže...

Pirat, nemas pojma. Iskreno mene zaboli briga kakva ce biti. Meni ni u đep a ni iz Đepa. Ako bude dobra igrati cu je ako ne necu i super. 

 

Meni je samo krivo sto su imali provjereni recept da naprave dobru igru. BF3 je bio prekretnica, ljudi koji nisu nikada igrali fps-ove poceli su sa bf3 imali su toliko igraca na svojos strani i oni uspiju zahebati.

 

Vjerujem da imaju neke statiastike koliko je bf4 igran a koliko bf3 pa stoga ova nova igra. Ja kad god se spojim na battlelog mozda troje ljudi igra bf4, dok je bio bf3 to je bilo ludilo to se prasilo po cjele dane i ona lista igraca je bila puna. 

Samo Boga molim da moj cetverogodisnji sin koji je rodjen van Hrvatske ne razvije ovakve gramaticke sposobnosti. Istini za volju - dobar je mali, a cini mi se da te i sije u nekim podrucjima.

battlelog: b4stardo_CRO
15 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
3.0 TDI kaže...

 

Vjerujem da imaju neke statiastike koliko je bf4 igran a koliko bf3 pa stoga ova nova igra. Ja kad god se spojim na battlelog mozda troje ljudi igra bf4, dok je bio bf3 to je bilo ludilo to se prasilo po cjele dane i ona lista igraca je bila puna. 

Pa kad se sve maknuo s frend liste da možeš igrati na praznim serverima.{#}

16 godina
offline
Battlefield Hardline

Ovo je preloše, hahaah a jesu idioti majke mi, gledam trailer i nevjerujem sta su napravili od battlefilda, ovo je čisto cijeđenje franžise.

 

Gameplay me jako vuče na GTAmulti. Sigurno neću kupiti ovaj bf, ma da i sve radilo perfektno i da netcode bude neznam kako dobar.

BF3, BF4: [G] Pamark
 
7 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline

Ček jel to nastavk BF4 ili posebna igra?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
fila2208 kaže...

Kad bolje razmislim ovo može winati jako!

Zašto?

ESL 5v5, netcode će biti bolji bit će manje igrača na serveru, ne vjerujem da će forsat 32v32.

 

manje kompaktnije mape. Mislim da se Ea pokušava ugurati u competitive sa ovakvom igrom što nije nužno loš potez.

ESL igra rađena i za konzole i još k tome na ovakvom engineu -- {#}

 

To valjda ne bi bilo ni u rangu onog pro CoD-a kojeg trenutno igraju na XBOXu. {#}

15 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
crash11 kaže...

Ček jel to nastavk BF4 ili posebna igra?

Ma jok, to radi drugi studio. Ovo je mali spinoff, a ime nosi ponajviše radi marketinga. Prije će Battlefront 3 biti nastavak.

13 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
fra_miljenko kaže...

ESL igra rađena i za konzole i još k tome na ovakvom engineu -- {#}

 

To valjda ne bi bilo ni u rangu onog pro CoD-a kojeg trenutno igraju na XBOXu. {#}

Pa esl se uspješno igrao unatoč svemu na bf3.

Bilo je čudnih situacija, ali s vremenom kad su bf3 popravili, bilo je super partija, igralo se domaće lige, warove te esl lige i serije.

Bf4 je nšto drukčiji di im se u sred igre sruši itd, tako da to su syebali.

 

Igra sama mi se po viđenom uopće ne dopada, ali ako bude zanimljiva za 5v5 i uzmu ovi iz klana možda skočim do meksika.

 

daleko od toga da neki cs:go može svima držati predavanje iz competitive playa, ali EA pokušava na sve sile gurnuti svoj shooter pa me zanima jel ovo njihov pokušaj.

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice