Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.683
|
čitano: 1.336.902
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 2042

Probao sam ovaj novi BF jučer. Stvarno dobra igra. Malo preblještava grafika, ali to je sad u modi.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Probao sam ovaj novi BF jučer. Stvarno dobra igra. Malo preblještava grafika, ali to je sad u modi.

  Staviš zaštitne naočale za varenje i igra je najbolja ikad.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Probao sam ovaj novi BF jučer. Stvarno dobra igra. Malo preblještava grafika, ali to je sad u modi.

 Dama WTF 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
Soldier977 kaže...

Probao sam ovaj novi BF jučer. Stvarno dobra igra. Malo preblještava grafika, ali to je sad u modi.

 Dama WTF 

 Ali samo sam probao 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Battlefield 2042

Maknuli mape sa 64 igrača 

Idiotizam

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Maknuli mape sa 64 igrača 

Idiotizam

 

 

Maknuli te mape i stavili nam ovu novu mapu na kojoj se puca na tebe doslovno sa svih strana. Nikakvog flowa, čisti kaos i randomness. Šta ti ljudi tamo u DICE-u misle je enigma. Ne radi se tu ni o komičnim bugovima ili nekim propustima u implementaciji, ovo su takvi dizajnerski promašaji već unatrag 4-5 godina da čovjek ne povjeruje.

uteče Medžedža!
15 godina
suspendiran
offline
Re: Battlefield 2042

Kaos kad imaš leteće vjeverice koje prelete cijelu mapu,spidermane sa kukom, žičare koje te vuku kud poželiš, gatlin gunovi sa štitom udaraju sa neba i zemlje. Igra se trebala zvati - Infantry airborn war

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2022 14:37 (dery).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Kaos kad imaš leteće vjeverice koje prelete cijelu mapu,spidermane sa kukom, žičare koje te vuku kud poželiš, gatlin gunovi sa štitom udaraju sa neba i zemlje. Igra se trebala zvati - Infantry airborn war

 

Toliko je nerealno da se cak i fortnite ekipa snebiva

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Battlefield 2042

Capture the F.... Flag mate. 

 

مرګ ژوبله
 
8 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Razumijem da je cool hejtat na igru i sve to, ali ako velika vecina high-skill igraca, dosta kompetitivnih klanova i content kreatora kazu da je rijec o jednoj jako kvalitetnoj mapi, zivo me zanima kako si dosa do ovakvog zakljucka. Mapa dosl ima cover na svakom kutku, 90 kutevi sa svake strane, putevi do objectiva jasno definirani sa puno flanking ruta i dovoljno outside covera. U svakom slucaju uz Exodus najbolja mapa atm u igri(ako zanemarimo Valpariso i Arica Harbor).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Terox kaže...

Razumijem da je cool hejtat na igru i sve to, ali ako velika vecina high-skill igraca, dosta kompetitivnih klanova i content kreatorakazu da je rijec o jednoj jako kvalitetnoj mapi, zivo me zanima kako si dosa do ovakvog zakljucka. Mapa dosl ima cover na svakom kutku, 90 kutevi sa svake strane, putevi do objectiva jasno definirani sa puno flanking ruta i dovoljno outside covera. U svakom slucaju uz Exodus najbolja mapa atm u igri(ako zanemarimo Valpariso i Arica Harbor).

 

Pa napisao sam kako sam došao do tog zaključka - na mapi je čisti kaos, što je suprotno od dobrog iskustva. Neš vjerovat, ali eto relevantno mi je moje mišljenje i iskustvo.

 

Mnogi su govorili i kako je igra dobra prije nego je izašla, pa su se onda u roku 2 tjedna prebacili na Warzone. Jedan 'content creator' se neki dan žalio što mu DICE nije poslao pozivnicu za preseason event, a zadnji put je napravio video o BF-u prije mjesec dana.

uteče Medžedža!
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Terox kaže...

Razumijem da je cool hejtat na igru i sve to

 Bilo cool ili ne, ekipa je platila igru dobila je govno. Mogu je čerečit koliko hoće. Mogli su napravit igru xy i nazvat je xy, a kakav je bio release trebala je biti F2P. A što se nove mape tiče, kad još malo kontejnera dodaju možda ju instaliram po četvrti puta. Neeeeeeeeeeeeeeee

مرګ ژوبله
15 godina
suspendiran
offline
Battlefield 2042

Novo ime za igru: Container huricane battle. Gledam leteča cjeverica iskoristi uragan doleti gdje god želi, ma može tako inače i bez njegove pomoči. Udaraš se tamo lijepo pošteno kad cjeverice padaju za vrat. Treba se cijelu partiju vrtit ko budala odakle će šta doletit. Da sam želio igrat spidermana problem rješen.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Terox kaže...

Razumijem da je cool hejtat na igru i sve to, ali ako velika vecina high-skill igraca, dosta kompetitivnih klanova i content kreatora kazu da je rijec o jednoj jako kvalitetnoj mapi, zivo me zanima kako si dosa do ovakvog zakljucka. Mapa dosl ima cover na svakom kutku, 90 kutevi sa svake strane, putevi do objectiva jasno definirani sa puno flanking ruta i dovoljno outside covera. U svakom slucaju uz Exodus najbolja mapa atm u igri(ako zanemarimo Valpariso i Arica Harbor).

 Ja sam kompetitivan igrač iz kompetitivnog klana i kažem da je igra sranje, a mapa šarena.

 

Igram BF1 kada mi se da, ugasim HUD i uživam. Znači uživam u igri s oružjima iz 1. svjetskog rata, pored modernog BF-a. To dovoljno govori o ovom isprdku cancel kulture.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
C64 kaže...

Maknuli mape sa 64 igrača 

Idiotizam

 

 

Maknuli te mape i stavili nam ovu novu mapu na kojoj se puca na tebe doslovno sa svih strana. Nikakvog flowa, čisti kaos i randomness. Šta ti ljudi tamo u DICE-u misle je enigma. Ne radi se tu ni o komičnim bugovima ili nekim propustima u implementaciji, ovo su takvi dizajnerski promašaji već unatrag 4-5 godina da čovjek ne povjeruje.

 

ma ovo je postala mrtva fransiza. battlefield je otisao u skroz drugom smjeru. potplate jutjubere, raja se zaleti i kupi igru. a dobije isprdak.

 

a i dolaze neki novi klinci, nekome ce ovaj bf 2042 biti odlican, gledace ga kao sa nostalgijom, pricace kako su to dobra vremena bila, bez obzira sto to nema veze sa battlefieldom.

 

ja sam davno odustao od battlefielda, doduse nista skoro vise i ne igram, jer sve je postalo tako lako igrati, evo ovaj battlefield 2042 nema recoila uopste kako vidim.

 

zadnje sto sam igrao jeste BF1 koji je fakat odlicno uradjen, ali brate kao da je za djecu od 5 godina pravljen. Dok recimo za svaki Battlefield do BC2 sam morao potrositi sati da steknes skilla, osjecaja kako sta funkcionise i to je stvar koja me zakuje za stolicu.

 

Bf2042 izgleda kao napusteni projekat koji je opet pusten jer su neki ljudi platitili novac pa da se eventualno ispostuju.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
Terox kaže...

Razumijem da je cool hejtat na igru i sve to, ali ako velika vecina high-skill igraca, dosta kompetitivnih klanova i content kreatora kazu da je rijec o jednoj jako kvalitetnoj mapi, zivo me zanima kako si dosa do ovakvog zakljucka. Mapa dosl ima cover na svakom kutku, 90 kutevi sa svake strane, putevi do objectiva jasno definirani sa puno flanking ruta i dovoljno outside covera. U svakom slucaju uz Exodus najbolja mapa atm u igri(ako zanemarimo Valpariso i Arica Harbor).

 Ja sam kompetitivan igrač iz kompetitivnog klana i kažem da je igra sranje, a mapa šarena.

 

Igram BF1 kada mi se da, ugasim HUD i uživam. Znači uživam u igri s oružjima iz 1. svjetskog rata, pored modernog BF-a. To dovoljno govori o ovom isprdku cancel kulture.

 

Znaci doslo je do toga da ni rifle puske ne pomazu vise...

Freak Show Inc.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Terox kaže...

Razumijem da je cool hejtat na igru i sve to, ali ako velika vecina high-skill igraca, dosta kompetitivnih klanova i content kreatora kazu da je rijec o jednoj jako kvalitetnoj mapi, zivo me zanima kako si dosa do ovakvog zakljucka. Mapa dosl ima cover na svakom kutku, 90 kutevi sa svake strane, putevi do objectiva jasno definirani sa puno flanking ruta i dovoljno outside covera. U svakom slucaju uz Exodus najbolja mapa atm u igri(ako zanemarimo Valpariso i Arica Harbor).

 Jel i dalje dobijes corke u pusci kad se spawnas u tenku il su to fixali?

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
Soldier977 kaže...
Terox kaže...

Razumijem da je cool hejtat na igru i sve to, ali ako velika vecina high-skill igraca, dosta kompetitivnih klanova i content kreatora kazu da je rijec o jednoj jako kvalitetnoj mapi, zivo me zanima kako si dosa do ovakvog zakljucka. Mapa dosl ima cover na svakom kutku, 90 kutevi sa svake strane, putevi do objectiva jasno definirani sa puno flanking ruta i dovoljno outside covera. U svakom slucaju uz Exodus najbolja mapa atm u igri(ako zanemarimo Valpariso i Arica Harbor).

 Ja sam kompetitivan igrač iz kompetitivnog klana i kažem da je igra sranje, a mapa šarena.

 

Igram BF1 kada mi se da, ugasim HUD i uživam. Znači uživam u igri s oružjima iz 1. svjetskog rata, pored modernog BF-a. To dovoljno govori o ovom isprdku cancel kulture.

 

Znaci doslo je do toga da ni rifle puske ne pomazu vise...

 Džaba čak i rifle puške moj Špelac.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

ma ovo je postala mrtva fransiza. battlefield je otisao u skroz drugom smjeru. potplate jutjubere, raja se zaleti i kupi igru. a dobije isprdak.

 

a i dolaze neki novi klinci, nekome ce ovaj bf 2042 biti odlican, gledace ga kao sa nostalgijom, pricace kako su to dobra vremena bila, bez obzira sto to nema veze sa battlefieldom.

 

ja sam davno odustao od battlefielda, doduse nista skoro vise i ne igram, jer sve je postalo tako lako igrati, evo ovaj battlefield 2042 nema recoila uopste kako vidim.

 

zadnje sto sam igrao jeste BF1 koji je fakat odlicno uradjen, ali brate kao da je za djecu od 5 godina pravljen. Dok recimo za svaki Battlefield do BC2 sam morao potrositi sati da steknes skilla, osjecaja kako sta funkcionise i to je stvar koja me zakuje za stolicu.

 

Bf2042 izgleda kao napusteni projekat koji je opet pusten jer su neki ljudi platitili novac pa da se eventualno ispostuju.

 

Da, otišlo je to sve k vragu dosta davno. Ja igram čisto inercije radi, jer je BF jedna od dvije franšize koje me zanimaju, a čini se da bi se i to moglo promijeniti sa idućim naslovom. Jedna od dražih stvari u BF-u generalno mi je što se mijenjaju i igre su poprilično različite, ali je uvijek nekako bio taj nepogrešivi osjećaj da se radi o BF-u. Meni se čini da odluke donose ljudi koji veze nemaju s gaming-om. Pokušali su kopirati u BF ono što je trenutni trend i onda su napravili nekakav hibrid MW2019, Fortnite-a i R6 Siege-a. Na kraju su dobili nekakvo frankensteinsko čudovište koje malo tko voli. Ne shvaćaju kakav dragulj imaju u vidu franšize koja je bila pionir sandbox gaminga. Da su si dali truda, mogli su unutar BF-a napraviti druge igre.

 

Najgore od svega je što će isti ljudi raditi i idući BF. Dokaz u kakvom kurcu je DICE govori i egzodus dokazanog kadra iz firme. Kad sam čitao šta je legenda Tiggr pod čijim nadzorom je spašen BF4 htjela napraviti od BFV, dođe mi da plačem. BFV sa njegovim idejama je mogala biti samo takva igretina, ali eto kurčna.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Najgore od svega je što će isti ljudi raditi i idući BF. Dokaz u kakvom kurcu je DICE govori i egzodus dokazanog kadra iz firme. Kad sam čitao šta je legenda Tiggr pod čijim nadzorom je spašen BF4 htjela napraviti od BFV, dođe mi da plačem. BFV sa njegovim idejama je mogala biti samo takva igretina, ali eto kurčna.

 Koje su ideje bile za BF5?

14 godina
offline
Battlefield 2042

Nekad je vino bilo puno bolje, i žene...a pogotovo igre. Ovo bi i tak free to play, samo kaj nije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

 Koje su ideje bile za BF5?

 

Ja pratim šta se piše na redditu i tamo sam čitao šta su ljudi linkali sa drugih društvenih mreža. Uglavnom, bio je konzistentno na strani onoga što su ljudi tražili. Najviše problema inicijalno sa BFV je bilo sa prezentacijom. On je pisao nakon što je otišao iz DICE-a da je to ljudima očito važno, pa su im to trebali i dati. Još je spominjao da je za njega sweet spot za BF 48 igrača do max 64.

 

Ovdje se može vidjeti sve šta je pisao na redditu:

 

https://www.reddit.com/user/tiggr/

 

Treba scrollati do postova od prije godinu-dvije gdje piše o BF-u. Ima stvarno zanimljivih stvari gdje objašnjava koliko može kako je to interno izgledalo kada su radili na BFV. Recimo piše o kozmetici koja je bila previsoko na listi prioriteta:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/g6p5s9/this_aged_well/focynw3/

 

Spominje da su htjeli incijalno cijeli rat pokrit kronološki:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/g6p5s9/this_aged_well/foca3jt/

 

itd...

 

Ima još puno sočnih stvari na twitteru, samo mi je to sad malo prekomplicirano za iskopat.

uteče Medžedža!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Da je meni vidit te statsove kad je to kompetitivan klan u pitanju.
https://battlefieldtracker.com/bf2042/profile/origin/Prshut/overview
Moji for reference. 
Ja sa svojim klanom (vecinski stranci) i sa desetak nasih ljudi cesto igram igru i iskreno fun je. Nerazumin toliki hate oko igre makar slazen se da su neke odluke bas ajme majko. Jedva cekam da zakljucaju gadgete za klase. Takoder sta ti znaci da je mapa sarena?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Takoder neko je komentira BC2, meni osobno je Vietnam bio najbolji DLC ikad napravljen. 
Stovise napravia sam nedavno highly-editet montazu od klipova sta su mi ostali iz BC2 Vietnama.



Ko uziva u starom rocku i Bad Companyu nek baci oko.

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Terox kaže...

Da je meni vidit te statsove kad je to kompetitivan klan u pitanju.
https://battlefieldtracker.com/bf2042/profile/origin/Prshut/overview
Moji for reference. 
Ja sa svojim klanom (vecinski stranci) i sa desetak nasih ljudi cesto igram igru i iskreno fun je. Nerazumin toliki hate oko igre makar slazen se da su neke odluke bas ajme majko. Jedva cekam da zakljucaju gadgete za klase. Takoder sta ti znaci da je mapa sarena?

 Da bar stave da mores birat mapu i mod koji hoces igrat, jer realno, exodus je po meni najbolja mapa a najmanje se rotira (bar po sebi vidim kad igram, posto su je izbacili iz ovog quick joina). Ova nova je ono, ok

 

https://battlefieldtracker.com/bf2042/profile/origin/Silvinjo_CRO/overview

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Terox kaže...

Takoder neko je komentira BC2, meni osobno je Vietnam bio najbolji DLC ikad napravljen. 
Stovise napravia sam nedavno highly-editet montazu od klipova sta su mi ostali iz BC2 Vietnama.



Ko uziva u starom rocku i Bad Companyu nek baci oko.

 Lijepo napravljeno 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Battlefield 2042

Ček ček ovaj brat je competitive pro u bf2042? Ima scena, koja ste naatjecanja ušli, uzeli, kako se igra koji je format 5v5, rush ili flag cap mali conq itd?

 

 

top gun BSV lol....

malo pub stompa i brat je competitive. u bf2042, kako to super zvuči. comptetive igrači u bf2042?

 

mind destroyed.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Mislim da kad si takav keyboard warrior bi triba znat razliku izmedu kompetitivnih klanova i opocenito igranja na pro sceni. Naravno da pro scene ne postoji jer igra nema podrsku za to. Jos od BF4 ne postoje sponzori niti sluzbeni timovi od organizacija. Sto se 2042 tice rijec je o 8v8 medu klanskim scrimovima. Tek sam nedavno aktivno krenuo igrat pa ja osobno nisan sudjelova u njima. A sta se tice toga jesam li ili nisam pro, to ultimativno nije ni bitno u igri koja nema organizacije. Sta se tice natjecanja jedino aktivno sa timom sudjelujem u GO4 natjecanjima na Siegu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Slazem se, ako vec nece stavit server browser nek nam bar daju da biramo mape koje zelimo igrat. 

Meni je nova nekako draza jer sam vise agresivni igrac na B64 pa mi to odgovara jer je CQC.

Btw shema statovi, vidin da dosta igras SWS pa da pitam savjet za attachmente (i ofc koji ti je playstyle).

Ja sam uvik bia ok sa snajperioma ali jednsotavno volin igrat na blize pa ih dosad nikako T1. 

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jel ovako noob tube u CoD-u funkcionirao?

 

 

Prestrašno je ovo.

uteče Medžedža!
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice